Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Wano Island

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Wano Island


Ostrvo Wano je veoma posebno ostrvo u ovom delu sveta, čitavo ostrvo je posvećeno zabavi. Na ostrvu možete naći svaki vid zabave, samo je pitanje kakvu zabavu tražite. Do ovog ostrva možete doći samo preko dana jer se uveče ostrvo zatvara.




Dok sam šetao obalom Wano ostrva, ugledao sam prelepu ženu kako stoji pored cvetnog grma. Njena duga, crna kosa lepršala je na vetru, a oči su joj bile poput tamnih zvezda. Nosila je šareni kimono, koji je isticao njenu gracilnost. Prišao sam bliže, očaran njenom lepotom "Zdravo," rekao sam, a ona se okrenula i nasmešila mi se. "Zdravo, stranče," odgovorila je, glasom koji je bio melodija za moje uši. Razmenili smo nekoliko reči, a ja sam se osećao kao da poznajem ovu ženu ceo život. Njena lepota i ljubaznost ostavili su me bez daha. Wano ostrvo sada je imalo još jednu čaroliju za mene.




Nakon dugog puta nakon misije lokalci iz oblasti maceva uputili su me na takozvano Wano ostrvo. Bilo je to bas ono sto mu je trebalo, malo odmora od svega ovoga. U glavnom je trazio alkohol i dobru hranu, zato sto, jel te misija bila dobra pa se ima para. Zeleo je da nekoliko dana ostane skriven na ostrvo bez da naidje na ikakve shinobije.



Malevolent Pressence
: :

Dok smo stajali pored cvetnog grma, razgovor je tekao prirodno, kao da se poznajemo već godinama. "Kako se zoveš?" upitao sam, diveći se njenoj eleganciji.

"Ayako Satari," odgovorila je, lagano se klanjajući. "A ti, stranče, kako se zoveš?"

"Ja sam Tendou Uzumaki," rekao sam, uzvraćajući osmeh. "Tvoje ime je prelepo, baš kao i ti."

Ayako se nasmešila, rumenilo joj je prekrilo obraze. "Hvala ti, Tendou. Šta te dovodi na naše ostrvo?"

"Avantura i želja da otkrijem nove svetove," rekao sam. "Ali sada vidim da je Wano ostrvo mnogo više od toga. Ono ima svoju dušu, koju si ti upravo oživela predamnom."

"Svako mesto ima svoju dušu," odgovorila je Ayako, gledajući u daljinu. "Treba samo znati kako je pronaći."

Njene reči bile su poput pesme, melodija koja me je očarala. Razgovor sa njom je bio kao pesma koja se već odvijala na mojoj hartiji želeo sam da nastavim sa našim razgovorom ali on biva prekinut jednom neprijatnošću...Tendou Uzumaki je primetio da ljudi u njega zaziru i da ga čudno gledaju, dvoje ljudi se baš istaklo. Zurili su neprekidno u mene i Ayako. Posle kraćeg nastavka nagovorio sam Ayako da ode, ostavila mi je poljubac za uspomenu i potom otišla bez da zna šta se u stvari dešava. Pokušao sam da se okrenem i odem sa ulice ali me je neki čudan gospodin sa kapom primetio i upita me nešto.

Ambijent stalne zurke i partijanja prekinula je cudna atmosfera tisine i nelagode. Bas mu je bilo dosadno te je odlucio proveriti. Na kraju ulice mogao je videti dvoje ljudi kako pricaju. Jednu lokalkinju i nekog.... na zalost shinobija. Odlucio je prici i videti sta pokusava da uradi. Dok je devojka odlazila stao je iza njega kao nekakva gromada od 2,5 metara. Te ga je upitao...
"Sta trazis ovde, strance..."



Malevolent Pressence
: :


Ambijent mira i lepote prekinula je čudna atmosfera tišine i nelagode. Onda je usledilo čudno pitanje: "Sta trazis ovde, strance..." Pravio sam se prvo kao da pitanje nije upućeno meni, pogledah levo pa desno...tek kada sam video nervozu na licu nepoznatog čoveka odlučih da mu odgovorim: "Čoveče, prekinuo si mi dobar dejt. Šta želiš od mene?"


Kada se kepec napokon okrenuo i video Yurija, upitao ga je jednu stvar na sta je Yuri odgovorio.
"Nisi preterano potreban ovde, savetujem ti da odes."
Govorio je dok je gledao ovog crvenog momka koji mu je ulazio oci koliko se isticao.



Malevolent Pressence
: :

Ljut zato što mi je ovaj neznanac upropastio priliku da uradim nešto, brecnuo sam se na njega: "Ma ko si bre ti!? Kako se zoveš!?" Kako je ovo ostrvo zabave, mislim da mi sada ovaj žgoljavac duguje zabavu. Želim da se napijem.

Crveni je baaas pocrveneooo, poceo je da se malo ljuti i da skakuce odozdo na Yurija. Yuri mu zalepi jedan cvager preko nosa da se malo pribere i da prestane da se ponasa kao deriste.
"Yuri, Yuri Uchiha za tebe...."
Nakon cega je seo na klupicu pored.



Malevolent Pressence
: :

"Epa, ti sada Yuri Uchiha, vreme je da mi se odužiš. Pokvario si mi zabavu!" Čim je rekao njegovo ime pomislio sam "joj, evo ga još jedan Uchiha. Tako su dosadni." Nekako uopšte nisam bio fasciniran ovim ljudima, od kako se u svetu pročula priča o nekoj Uzumaki organizaciji, sve više i više sam se osećao kao da su upravu i da su ove Uchihe bile meh. Bili su kao kuga.


Crveni me je i dalje podsecao na nekog koga je sreo nekada davno. Odlucio ga je izvesti na partijanje u nadi da ce otkriti nesto vise o njemu i saznati jos neke informacije o njemu.
"Kepec, polazi i ne kenjaj mi puno inace mozes da produzis sa ostrva."
Nakon cega su se uputili u barove.



Malevolent Pressence
: :

Shvatio sam da je bilo vreme da umuknem i podjem sa njim. Samo sam promrmljao: "Ovo će te koštati." Odabrao sam jedan tradicionalni bar na ostrvu Wano, neki lokalci su maločas pričali o mestu zvanom "Tatuyumi house". Ovaj lokal je držao imanentni prodavac na Wano ostrvu. Dok smo išli ka tamo setio sam se da nisam rekao čak ni svoje ime: "Tendou Uzumaki, drago mi je." sada kada su se strasti malo pribrale predstavio sam se i ćutke nastavio da hodam do lokala.

Wano Island F5bfc94f1662bacc3d604e49c082080f

Soba koju smo dobili odjedanput su prepunili mirisi hrane i alkohola, prvi sedam na mekani pod. Bilo mi je važno da preteknem Yurija.


Nakon nekoliko minuta setanja lokalci su nas uputili u nekakav Tatuyumi bar koji se nalazio na najluksuznijem delu ostrva. Polako smo dosli te smo poceli piti i jesti kao da je gladna godina. Gledao je kako se zene motaju oko njih dvojice dok je Tendou to prijalo, mozda i previse...



Malevolent Pressence
: :

Nisam imao nekog iskustva sa ljudima jer su mi njige bile važnije ali i kada sam morao da pričam sa nekim nisam se ustručavao da budem neprijatan: "Pa Yuri, jesi li ti to nindža?" ovo pitanje je uznemirilo i njega ali i zgodne devojke koje su nas služile. Geishe su posle ovog pitanja samo izjurile iz sobe a ja sam čekao svoj odgovor.

Dok je uzivao u dugi iscekivanom obroku Tendou je voleo da postavlja neugodna pitanja. Yuri je odgovorio...
"Ti bas ne znas da zavezes, ajde malo ucuti i moli se da ne budemo izbaceni odavde."
Zato je i voleo da dolazi sam na ovakva mesta.



Malevolent Pressence
: :

Žene koje su odjurile maločas iz sobe su nam dovele neke "čuvare", ne zna se čija je glava bila veća da li njihova ili Yurijeva, ovo je izazvalo smeh. Kada su me upitali da li ima problema samo sam odgovorio: "Nikakvih." I onda sam pogledao u Yurija, da bi i on potvrdio. "Nisam ni ceo dan na ovom ostrvu a već mi se svidja najviše..." Zatim sam počeo da pričam razne priče o mnogim mestima koje sam obišao u poslednjih par meseci.


Kada smo nastavili sa razgovorom i jelom ubrzo su se pojavili i cuvari. Tendou je odgovorio kako nema problema na sta je Yuri samo odmahnuo glavom. Yuri se zatim obratio damama.
"Izvnjavam se u ime obojice ako smo vas uznemirili, molim vas nastavite sa vasim poslom."
Na sta su se nasmejale Yuriju nastavljajuci da rade.



Malevolent Pressence
: :
Hodao sam po ostrvu tražeći moju metu, obilazio sam svaki ugao ostrva svaki restoran, sve sam pretražio. Čak sam išao kod ljudi koji iznajmljuju svoje sobe gostima, ali samo sam dovio pozitian odgovor u Tatuyumi hause. Prema mojim saznanjima tamo je sa još jednom osobom, Yureiem Uchihom. Znao sam ko je taj baja. Biće teško odvesti samo Tendoua do skrovišta organizacije. 

Lutajui po objektu tražio sam Tendouovu i Yurievu sobu, nakon nekog vremena koje sam proveo uznemiravajući ljude, došao sam do Tenduove sobe. Pokucao sam na vrata jako i slivito. 

"Tendou Uzumaki, izađi ispred vrata sam, ne želim da se ponavaljam više puta."



Malo zanet momak

Čuo sam vikanje i neki nepoznati glas. Pogledao sam u Yurija koji se samo smeškao, kao da je znao ko me to traži. Odlučio sam da ćutim nekoliko minuta kako nepoznati gospodin ne bi otišao ali je on samo nastavio da se dere. " U šta si me ovo uvalio Yuri Uchiha." Pogledao sam ga još jedanput i video krajičak njegovog osmeha. Izgleda da mi je ovaj žgoljavi baja smestio.



Čuo sam neke glasove unutar sobe, nadam se da će Tendou izaći što pre može. Izgleda da ču morati da ulazim unutra ako se ne pojavi ovaj lik. Nadam se da neću morati da prljam ruke da ga vodim na silu u organizaciju.  

"Tendou Uzumaki, izađi spred vrata, sam bez ikog."

Rekao sam ovo tendou u nadi da će što pre da izađe iz svoje sobe. Već bi trebalo da sam završio ovu misisju.



Malo zanet momak

Čuo sam glas još jednom, pogledao sam u vrata, kada sam se okrenuo da pogledam u Yurija shvatio sam da je on negde nestao, i to bez ikakvog traga. "Yuri Uchiha.." bio sam besan na sebe jer sam pao na njegovu zamku, namestila mi je jedna obična Uchiha propalica. Shvatam da mi nema druge i otvaram vrata od dvorane za slavlje.

"Ko ste vi? Rekao sam dok sam sa smeškom gledao nekog čudaka sa maskom.


Grupa služavski ali i uplašenih žena je stvarala još veću tenziju, okupile su se oko nas i počele da vrište. I pre nego što situacija eskalira rekao sam ovom čudaku: "Da li želiš da izadjemo ispred?"

"Ja sam Aburo Uzumaki unuk velikog C. Uzumakija. Došao sam po tebe jer imam naređenja. Naravno da želim ispred, ne bi trebalo da dižemo tenziju u ovom objektu."
Rekao sam ovo Tendou, bilo mi je čudno to kako pored mene Kiyoshia i Sanne ima još Uzumakija. Ako ih ima toliko zašto nisu u organizaciji sa nama. To mi je bilo jedan veliki upitnik. 

"Tendou odakle si?" 
Rekao sam ovo Tendou dok smo izlazili iz objekta.



Malo zanet momak


I dalje nisam mislio ništa ozbiljno o ovom čoveku. Krije se iza maske i govori o nekim nerazumnim stvarima. Njegovo pitanje me zbunilo, te sam mu samo odgovorio drsko: "To se tebe ne tiče." Kada su izašli ispred, dogegali su se do centra ostrva. Dogodiće se borba (prijateljski sparing izmedju mene i Abura). Ovaj sparing će biti znan kao početak jednog velikog prijateljstva izmedju mene i njega ali to je daleka budućnost. Sparing se odigrava na Wano ostrvu, ulog je velik. Mali Aburo mora kroz ropleplay i prijateljski sparing da me ubedi da podjem sa njim, ja sada ne znam gde tačno i zašto sam ja njegova meta ali sudbina će pokazati svoje! Link do sparinga: https://www.ninjaworldrpg.com/t1872-aburo-vs-tendou#49989




Posle završenog treninga nepoznatom nindži puca macka i on pokušava da se sakrije u senci jedeine zgrade koja nije uništena, borba je bila dobra ali Aburo nije bio dovoljno jak da me savlada. "Sledeći put neka dodje taj vaš Sanna Uzumaki, ako me želi u svojoj organizaciji neka dodje lično on!" Viknuo sam dok je vatra tinjala svuda oko nas. Dobro je spasio sam se u poslednjoj sekundi od neprijateljskog napada od čiste chakre. Odlazim sa glavnog trga a nedugo nakon ovog dogadjaja saznaću da mi je doživotno zabranjeno da boravim na Wano ostrvu.


Imao sam sreće da sam uspeo da preživim ovog tipa, šta je Sanna mislio kad je hteo mene da pošalje na ovog tipa, u trenutku moje zadnjeg napada maska od prađeda je pukla, sakrrio sam se u senci da me niko ne bi prepoznao, ovo je zsdnji put da izgubim od nekog, doće ovaj batica kod mene u organizaciju, dobiću ja svoju osvetu, ali do tada moram da još jačam i napredujem. 


Povukuo sam se sa ostrva istim brodom kojim sam i došao, video sam istog onog čiču koji mi je prodao kartu, ovog puta nisam imao masku, pa mu je bilo čudno kako je jedno dete išlo da traži jednog opakog borca.



Malo zanet momak
Kada je zavrsio svoju trecu misiju Satoshi je stigao na cetvrto mjesto na kojem treba da radi misiju, kad aje stigao ugledao je puno ljudi a medju tim ljudima nekog covjeka koji je izgledao kao onaj kojeg treba da ubije tako da mu je odma prisao i krenuo da se bori.
#card1219
- 15 ch moji senju napadi imaju +200 dmg
#card1214
- 35 ch ovaj napad ima 1200 dmg i ide na protivnika.
#card102
- 15 ch ovaj zmaj ima 500 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Wano Island #world212

Satoshi kada je posalo svoje napade oni su pogodile protivnike, ali prije nego sto ga ubili on je posalo neke siljke koje zele da malo jace bocnu Satoshija tako daa je Satoshi napravio zemljani izd ispod sebe i tako se odbranio od napada.
#card108
- 25 ch ovaj zid ima 400 def i stvaram ga ispod sebe, i tako blokiram siljke.

Satoshi kada je stovrio zid ispod sebe posto je on stoja ona njemu odbranio se od siljaka, tada se sjetio da je njegov prosli ili predprosli protivnik uradio ovu istu tehniku tako da je Satoshi odlucio da ostane na zidu i da se ne mrda odatle.

Kada je donio odluku da ostane na ovom zidu sve dok ne prodje jos nekoliko siljaka i tada ce sici sa zida i krenuti na sledecu miiju, i tada je krenuo novi val siljaka ali posto je Satoshi imajo svoj vjerni zid on ga je odbranio od siljaka i sada moze cekati sledeci val siljaka.

Kada je prosao treci val siljaka Satoshi je cekao i cetvrti val siljaka da dodje, dok je bio na zidu pitao se zasto svi ovi ljudi posjeduju tu tehniku ali dok je mislio o tome dosao je novi val siljaka i njegov zid ga je odbranio od njih.

Satoshi je imao neki osjecaj da ec ovo biti zadnji val siljaka i da se vise ne treba brinuti da ce ga siljci napasti tako ad je odlucio da stoji na ovome zidu jos malo i da ce sici nakon sto prodju ovi siljci, kada su siljci prostli Satoshi je sisao sa zida i krenuo je na sledecu misiju.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Wano Island #world2 Wano Island #world1

Wano ostrvo je nešto naj nakićenije što sam ikada vidjo. Bilo je teško i disati ovdje bez da ne osjetiš 20+ parfema. Ako ništa lakše je bilo razaznati nekoga ko se ne uklapa u sliku ovolikih plemića, ipak svaki komad fabrike je smrdio na pare. Vjerovatno bi jedna odjevna kombinacija hranila porodicu jedno 10 godina minimum. Ali zato čovjek kojeg pratim nije imao nikakve sličnosti ovim ljudima.

#card1366#card186#card1325#card1326

1000DMG CHHIDORIA U ŠACI NA CHUNINA!.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Wano Island #world185

Nije stigao uraditi puno šta osim da zatrese zemlju u nadi da me uspori. Ali nije se nadao da sam već dodirnuo njegov potiljak šokirajući ga i uspavljujući na licu mjesta. Zatim sam poleteo i zajedno sa sobom sam podigao i njega van opasnosti sopstvene tehnike. Na uzvišenom djelu zemlje van zahvata zemljotresa.
Zatim sam pregledao sve što ima žmireći malo na kritičnije stvari.


#card138



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Wano Island #world2

(Rp Anbu misija se desava u proslosti jer sam u shiroiu)
Nakon nekoliko dana putovanja u daljini mogao sam videti blistavo ostrvo, Wano ostrvo. Opet se srecem sa njim s obzirom da sam ovde vec jednom bio. Kad smo vec kod toga, kako li se drzi onaj crvenokosi mladic kojeg sam upoznao dok sam bio ovde. Izjurio sam odatle koliko su me noge nosile. Dok sam leskario na brodicu dok je moj prevoznik veslao do ostrva mogao cuo se mali udarac sto bi znacilo da smo stigli. Kada sam sisao sa broda i ujedno platio gospodinu jos jednom sam pogledao u plan misije koju treba da odradim i pokusavao sam se orjentisati po ostrvu kako bih znao gde tacno treba da idem. Celo ostrvo bilo je toliko veliko da je postajalo dosta zbunjujuce.



Malevolent Pressence
: :
Dok sam se setao ulicama ostrva i dok sam citao detalje misije procitao sam kako imam posla sa ljudima specijalizovanim u umetnostima elemnata. Zaista zanimljivo, pomislio je u sebi dok je isao gradom. Kada je video lokaciju koju bi trebalo zastiti odmah je krenuo tamo. VIdeo je nekoliko ljudi koji su verovatno bili iz sluzbe od koje je dobijao misije i zadatke. Kada se priblizio odmah su ga prepoznali te su poceli objasnjivati sta bi se trebalo uraditi. Klimao je glavom sa razumevanjem dok je u isto vreme analizirao situaciju u kojoj su se nalazili. Kada je cuo sve rekao je da ce mu trebati jos jedna osoba kao distrakcija u zadatku i kao pomoc koja ce mu svakako dobro doci u ovoj situaciji.



Malevolent Pressence
: :
Predvodnik glavne misije dao mu je jednog od svojih kadeta misleci da ce ovo biti dobra obuka za njega. Yuri je bio dosta skeptican ali je ipak prihvatio to, ali i dalje u glavi imajuci misao da ce ovo biti opasno i da ne bi trebalo da se zezaju na ovakav nacin. Odskocio je od mesta razgledanja krecuci se velikom brzinom ka neprijatelju. Na trenutak je pogledao iza gledajuci da li je sve dobro sa kadetom te je odmah posle nastavio da se krece jos brze cekajuci da vidi sta ce se desiti. Odjednom, mogao je osetiti tisinu kako preovladava ovim delom sume. Kada je poceo da se okrece video je kako je kadet bio okruzen nidzama, spremnim da na njega ispale nesto sa ogromnom kolicinom snage. U sekundi je sve ovo analizirao te je odmah skocio dok je gurnuo kadeta sa puta.



Malevolent Pressence
: :
Na kraju bio je samo on, i cetvorica nindzi koji su se spremali da ispale na njega sve sto imaju u svom arsenalu. U jednom trenutku, ceo teren prekriva gusta magla koja smanjuje polje vida svima.
#card31
#card330 #card10
Iz ranca je izvadio svoj ikonicni malj dok je velikom brzinom obilazio ceo teren trazeci svoju prvu zrtvu. Oni su mogli cuti krike svojih saveznika u nepoznatim direkcijama kako se muce sa sporom i bolnom smrcu. Yuri je sebi obecao da ce ovo uraditi na najgori moguci nacin. Poceo je uzimati jednog po jednog dok ih je tukao. Cak su pokusavali i da ispale neke od njihovih napada ali bezuspesno s obzirom na maglu na terenu koja je ometala njihov vid. Nakon sto je odradio posao magla je pocela da se polako spusta sa terena dok je on sav prekriven krvlju potrazio kadeta koji se krio iza drveta sav uplakan. Samo je hladno izgovorio.
"Posao gotov, decace."



Malevolent Pressence
: :