Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ostrvo pirata

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ostrvo pirata

Ovo ostrvo se deli na 4 regiona kojima upravljaju po jedan od svaka četiri cara pirata a iznad njih je jedino njihov otac koji vlada svime i na moru i na kopnu (Što se tiče ilegalnih aktivnosti)
Prva regija :

Druga regija :

Treći region :

Četvrti region :

Stigao sam na ovo ostrvo u potrazi za bandom pirata koja se zove Koten Pirati nadam se da ću ih ovde naći i da ću uspeti da ih porazim ušao sam u takozvanu regiu jedan i odpočeo sa potragom malo po malo svaki milimetar ostrva sam prošo dok nisam naišao na jednu omanju grupu ljudi i počeo da ih posmatram sa sigurne udaljenosti nisam lepo video koliko ih je al sam mogao da čujem da pričaju o nekom tajnom trgovinskom putu.Nastavio sam da ih prisluškujem u nadi da ću otkriti nešto.

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Ostrvo pirata #world46

Primeto sam da je se jedan odvoio od grupe i potajno sam krenuo za njim izgleda da se našo sa prvim vođom koji je cunin ranka a ovaj izgleda da je genin biće zanimljivo pošto se nalazimo u jednosmernoj ulici iskočio sam ispred njih i napao genina sa vodenim mlazom od 200 dmg a cunina sa vodenim gejzirom.
#card27
200+40 preciznosti + 260 zag od brzine=240dmg 260 zag
#card33
400+40 preciznosti + 260 zag od brzine=440 dmg 260 zag

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Ostrvo pirata #world174

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Ostrvo pirata #world187

Genin je mrtav a ovaj lik pošto me napada kusanagijem uzvratiću mu sa zamenom ulažem 30 čakre kako bi izbegao oba napada i napadam protivnika sa vodenim zmajem od 500 dmg koji ima zbog preciznosti i brzine 540 dmg i 200 zag
koji idu na cunina

#card1
#card36

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Ostrvo pirata #world183

Pre nego što je cunin pao poslao je neki dmg koji izbegavam sa zamenom ulažem 20 čakre i nakon toga se pakujem uz jako loš utisak o ovom mestu bezvezni su stvarno su mislili da ovo neću uspeti da obavim koji ološ sa tim mislima sam se zaputio nazad ka selu nadajući se da me niko neće presresti na putu nazad
#card1