Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hideout grupe kriminalaca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hideout grupe kriminalaca

Hideout grupe kriminalaca Default-secret-hideout-hidden-forest-outside-view-exterior-woo-0

Hideout grupe kriminalaca koji su poznati kao Onryo Ubice, uništili su obližnji hram.

Nakon dugog puta, konačno sam stigao na mjesto gdje prebiva grupa kriminalaca koje trebam da privedem pravdi. Polako sam se približio da bih izvidio situaciju jer ne znam koliko ih ima.

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Hideout grupe kriminalaca #world62

Vidio sam pettoricu koji su bili jedni pored drugih, i blizu mene. Izašao sam iz svog skloništa i napao sam tih pet najbližih genina koje sam vidio.

#card1377
(Biram vatru)
#card72
#card69

(950dmg 190zagarantovano od razornosti)

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout grupe kriminalaca #world173 Hideout grupe kriminalaca #world180 Hideout grupe kriminalaca #world180 Hideout grupe kriminalaca #world175 Hideout grupe kriminalaca #world177

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout grupe kriminalaca #world177 Hideout grupe kriminalaca #world173 Hideout grupe kriminalaca #world177 Hideout grupe kriminalaca #world178 Hideout grupe kriminalaca #world176 Hideout grupe kriminalaca #world178

Ubio sam 2 genina, a 3 su preživjela. Branim se od njihovih napada.
#card2
(Ulažem 50 energije = izbjegavam 300 dmg)
Napadam opet sa vatrenim jutsuom.
#card71
#card73

(850dmg 170 zagarantovano od razornosti

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout grupe kriminalaca #world180 Hideout grupe kriminalaca #world178 Hideout grupe kriminalaca #world173

Ubio sam još jednog protivnika a ova dvojica su preživjela jođ jedan napad. Branim se od njihovih napada.
#card2
(Ulažem 50 energije = izbjegavam 250dmg)

Napadam ovu dvojicu opet sa vatrom
#card65
#card69

(875 dmg, 175 zagarantovano od razornosti)
(Prestaje efekat Uchiha Elemental Jutsu)

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout grupe kriminalaca #world179 Hideout grupe kriminalaca #world172

Ubio sam još jednog protivnika i od prvobitne petorice ostao mi je još samo jedan. Izbjegao je tri moja napada, i krenuo je baš da me nervira. Nakon što njega ubijem moram da nađem i ostatak njihove grupe.
Branim se od nijovog napada.
#card2
(Ulažem 20 energije= izbjegavam 100 dmg)
Napadam ga sa vatrom.
#card57
(Ulažem 20 chakre =200 dmg)
(300 dmg, jer na terenu gori 100 vatre)

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout grupe kriminalaca #world176

Konačno sam ubio i ovog dosadnog genina. Branim se od njegovog napada.
#card2
(Ulažem 15 energije = izbjegavam 90dmg).
Prije nego što potražim ostatak njihove grupe, odlučio sam se malo odmoriti.
#card8

Kad sam se odmorio, krenuo sam tražiti ostale članove grupe. Nakon nekog vremena sam ih našao malo dalje od mjesta gdje sam se maloprije tukao sa ovom petoricom.  Bilo ih je šest.
Napao sam ih sa vatrenim jutsuom.
#card79
(1125dmg, 225 zagarantovanog od razornosti)

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout grupe kriminalaca #world178 Hideout grupe kriminalaca #world172 Hideout grupe kriminalaca #world179 Hideout grupe kriminalaca #world176 Hideout grupe kriminalaca #world178 Hideout grupe kriminalaca #world180

Sa ovim napadom sam ubio dvojicu genina, ali su četvorica izbjegla. Branim se od njihovih napada.
#card2
(Ulažem 60 energije = izbjegavam 340dmg)
Napadam ih opet sa vatrom.
#card72
#card66
(850 dmg (Na terenu gori 150 vatre), 170 zagarantovanood razornosti)

 

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout grupe kriminalaca #world180 Hideout grupe kriminalaca #world179 Hideout grupe kriminalaca #world171 Hideout grupe kriminalaca #world172

Ubio sam još dvojicu genina, a druga dvojica su izbjegla moj napad. Branim se od njihovih napada.
#card2
(Ulažem 35 energije = Izbjegavam 200dmg)
Napadam ih opet sa vatrenim jutsuom.
#card65
#card69
(875dmg (na terenu gori 175 vatre), 175 zagarantovano od razornosti)

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout grupe kriminalaca #world180 Hideout grupe kriminalaca #world171

Uspješno sam ubio još jednog protivnika, i sad mi je ostao još samo ovaj jedan genin. Branim se od nadolazećeg napada.
#card2
(Ulažem 20 energije = branim se od 100 dmg)
Napadam protivnika sa vatrenim jutsuom.
#card57
(Ulažem 10 chakre = 100 dmg)
(300dmg (Jer na terenu sada gori 200 vatre))

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout grupe kriminalaca #world178

OVaj genin je opet izbjegao moj napad, i počinje da me nervira.  Moram izbjeći njegov napad.
#card2
(Ulažem 30 energije = izbjegavam 150dmg)
Napadam ga opet sa vatrom.
#card59

(400dmg (Jer na terenu gori 200 vatre))

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout grupe kriminalaca #world179

Ovaj genin je opet izbjegao moj napad i stvarno je krenuo da mi ide na živce. Moram što prije da ga ubijem.
Napadam ga opet sa vatrom.

#card60

(300dmg (Jer na terenu gori 200 vatre))

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout grupe kriminalaca #world179

Ovaj genin je izgleda odlučio da me iznervira, a i uspjeva mu. Dosadio mi je. Napadam ga sa vatrenim jutsuom.
#card66
Povikao sam na svog protivnika
Ajde bori se!
(800dmg (2. put koristim fireball, i na terenu gori 200 vatre))

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout grupe kriminalaca #world174

Konačno sam se riješio i ovog dosadnog genina, i uspješno sam završio svoju misiju. Ostalo mi je samo da se odbranim od zadnjeg napada koji je moj protivnik poslao.
#card2
(Ulažem 20 energije = Izbjegavam 100 dmg)

Pošto sam uspješno završio misiju, okrenuo sam se i krenuo sam nazad u selo. Ne mogu da dočekam da dođem kući i da se odmorim.

Masato je nakon dugog putovanja konacno stigao do lokacije misije. Na horizontu se pojavila stara, napustena kucica, ciji su zidovi bili iznoseni vremenom. Iznutra su se culi zvukovi eksplozija, sto je dodatno povecalo napetost u zraku.Pazljivo je prisao kucici, osluskujuci svaki zvuk.Naleteo je na jednog koj ga je video i Masato je brzo reagovo.


#card252
50ch

#card237
20ch (450dmg) 750dmg

The member 'Masato' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hideout grupe kriminalaca #world191

Masato je posalo laserski napad koji je uspeo da pogodi ninju ali je posalo napad koji je bio veoma jak.Masato je brzo reagovao usao je u zemlju kako bi mogao da izbegne napad kako je prosao dosao je jos jedan Ninja i poceo je da me napada ali je Masato ostao u zemlji

#card116
35ch

#card89
100+ hp stita

The member 'Masato' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hideout grupe kriminalaca #world198

Masato je bio pod zemljom svo vreme kako je ninja ispalio napad  prosao bez da Masata pogodi.Te je Masato posle napada izasao iz zemlje i njegova chakra je pocela da se pojavljuje iz njega davajuci mu preciznost.

#card241
15ch

Te je uronio u zemlju da uhvati ninju.

#card94
15ch



影 Masato Nara 影

The member 'Masato' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hideout grupe kriminalaca #world195

Masato je prilazio ninji da ga uvuce u zemlju.Dok je bio pod zemljom posalo je siljke,Masato je brzo izasao iz zemlje i uspeo je da sklopi taktiku

#card1185
200 inte i nara tactics

Nakon sto je sklopio taktiku spremio se za kontranapad i posalo je veliki laser na siljke.

#card246
2slota 35ch (1200dmg)

Napad je uspesno ponistio njegov siljke te je Masato posalo svoju izduzenu senku.

#card1186
35ch

The member 'Masato' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hideout grupe kriminalaca #world191

Masato je posalo senku na ninju gde ga je uhvatio.Ali je ninja bio dvoljno brz da mi posalje jak napad na Masata,Masato je stvroio laser koji se sudara na napad te salje svoje senke koje se sudaraju ali ipak prolazi i probadaju ninju.

#card1188
15ch 290dmg+

#card237
1 slot 25ch (600dmg) 1390dmg (1010dmg nastavja)

#card1197
35ch 1000dmg (1290dmg udara 280dmg)

Nakon sto su ga senke probile Masato salje jos senki na ninju da ga dovrsi.

#card1196
15ch 690dmg

Ninja sav izboden Masatovim senkama proverio je ninju ali je bio mrtav.Te se Masato okrenuo i krenuo ka nepoznatom pravcu.



影 Masato Nara 影