Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Novi samuraj vs stari Tendou

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Novi samuraj vs stari Tendou

4 skill poena
2000 tokena
i 2 token slota

kocka

The member 'Tendou Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Novi samuraj vs stari Tendou #world46

Kockaaa

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Novi samuraj vs stari Tendou #world49

Build: Kaguya,Kenjutsu,Munja,Vetar
300 brzine
Mist swordsman
Iron clever



I guess ja igram prvi.

Moj build + vetar kao četvrti skill poen.

token slotovi: Premium vatre i Firepower

#card1348
Računat ćemo da ovaj seal imam stavljen po rp. (50 chakre)

#card1503
#card1498
Kombinujem ova svoja dva seal,a, ako se pomeriš u sledećem potezu izubićeš mogućnost da mi zadaš bilo kakav zagarantovani demage. (50 chakre i 2 slota)

#card143
Prvo ojačavam svoje vetrovite tehnike, ovo mi prokuje i pasivnu tehniku vetra. (30 chakre i 2 slota)
#card122

#card132
#card60
Kombinujem svoj vatreni metak (750 demage i ključna reč probojno) i oštru struju vetra (950 demage i ključna reč probojno). Na tebe ide napad od 1700 demage i 340 zagarantovanog od razornosti. Moj napad takodjer ima ključnu reč probojno. (40 chakre i 3 slota)





#card919 #card567
Racunam da sam sa macem po rpu.
#card191 #card200
Shunpam se i tako dobijam 600 dmg
#card123
Bacam 4 metka
Svaki ima po 850 dmg i svaki ima po 170 zag
3 idu na tvoj napad sta ostane nastavlja na tebe i zadnji metak ide punom snagom na tebe 850 dmg i 170 zag


//Primio si 170 demage jer ne možeš smanjiti zagarantovani demage na taj način (sa dva odvojena napada, samo je prvi uticao na zag).//

Imaš dva metka od 850 demage koji nastavljaju ka meni ali oni nemaju zagarantovani demage zbog pečata koji imaš na sebi.

#card136
Prvo koristim ovaj vetar da oslabim tvoje napade, tvoji metci prolaze kroz moju vetrovitu barijeri i sada su slabiji, svaki metak ima po 450 demage. (30 chakre i 2 slota)
#card1354
Stvaram barijeru oko sebe koja će me odbraniti od tvojih napada. Da objasnim: Moje barijere su zbog moje premium kartice Uzumakija jače, tako da ova barijera ima 700 hp i 150 demage. Posle tvojih udara ima 100 hp i 150 štita. (30 chakre i 1 slot)

#card122
Prošla efekat tehnika ponovo prokuje moju pasivnu tehniku vetra.

#card135
#card69
#card446
Svog kombinovanog zmaja ispaljujem kroz otvor barijere (gornjem delu) ali će on posle podizanja u vazduh da nastavi pod uglom od 45 stepeni i pravo da udari u tebe. Osnovni demage mog vetrovitog zmaja je 750 i osnovni demage mog vetrovot zmaja je 750, demage mog kombinovanog napada koji je ojačan sa firepower je 2100 demage. Zagarantovani demage mog napada je 520. Moj NAPAD IMA KLJUČNU REČ PRATEĆI. (100 chakre 4 slota)


#card186 #card183
#card190 #card166

Secem tvoj napad mojim macem 2150 dmg i 500 zag dmg


/PRIMIO SI 500 DEMAGE JER SI STVORIO ZAGARANTOVANI OD BRZINE A ON NEMA NIKAKVU INTERAKCIJU SA ZAGARANTOVANIM OD RAZORNOSTI. OSTALO TI JE 330 HP. A JOŠ NISAM URAČUNAO I PRECIZNOST U PROŠLOM POTEZU LOL/

Ostatak tvog napada se samo odbija od moje barijere koja je još uvek oko mene.  


#card68
Pošto imam 50 vatre na terenu (glup nisam to napominjao u mojim prošlim potezima, moj propust). Sada aktiviram svoje pacovčine i odjednom imam 105 vatre. (30 chakre i 2 slota)

#card58
#card61
Usisavam ovu vatru i ona sama aktivira moj fire soul, naredna četiri poteza imam bonus od 210 na moje napade vatre. (30 chakre i 1 slot)

#card696
Ovaj pečat stavljam na sebe, ovo ujedno prokuje i pasivnu tehniku fuinjutsu (biram vatru). (30 chakre i 1 slot)

#card73
#card446
Kako ne želim da oštetim svoju barijeru koristim ovu tehniku. Ogromna zmajeva glava pada na tebe, pada pod uglom od 75 stepeni. Osnovni demage mog vatrenog zmaja je 800 + 210 od Fire Soul,a + 250 od premium vatre + 600 od Firepower,a + 300 od preciznosti (2160). Zagarantovani demage mog napada je 500. (80 chakre i 3 slota.)

NA TERENU GORI 50 VATRE

#card204  #card144


#card163  #card200


Branim se od tvog napada zatim stvaram svetlost koja cete oslepeti ako ne pripazis i shunpam se iza tebe.



Svojim zamasima si se uspesno obranio od mog demage i od moje vatre.

Brzo zatvaram oci kako me ne bi zaslepio, ne vidim gde si ali se odlučujem da uradim sledeću stvar.

#card83
#card446
Iako žmurim i ne znam gde si, sakupljam ogromnu količinu chakre u sebi i u svim pravcima oko sebe raznosim sve. Osnovni demage moje tehnike je 1350 + 250 od premium vatre + 300 od preciznosti + 100 od pasivne fuinjutsu + 600 od fire power,a + 210 od FIRE SOUL,a (2810 - 250 od moje barijere koju uništava dakle, moj napad ima 2510 demage) Moj napad ima zagarantovani demage od 500 i ključnu reč masivno. Uništavam čitav teren. (230 chakre i 4 slota)


#card152  #card1387
Ulazim u troya imunitet zatim izlazim ne bi li se odbranio od zag dmg tako sto eng pretvorim u hp.
#card147



Pošto si ostao u mom radijusu aktivirao si moj skriveni potez

#card1351
Nisi me napao tako da ne moram da se branim ali ti si stanovan.

#card63
Gadjam te svojim vatrenim perima i potpuno te unistavam...GG.

Gg