Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Aizenova kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Aizenova kuca

Veca kuca malo dalje od grada.
Aizenova kuca WH2awL6

Sve mu je bilo novo, ali je dosao kuci. Odmah je legao, odmarao se od svega. Bilo mu je prilicno dosadno jer nije imao sta da radi. Nakon nekoliko minuta ustade i krenu ka vratima koja su vodila izvan sobe. Usao je u malu sobicu koja je bila skoro prazna. Na sredini sobe nalazio se sto za bilijar, a zidovi su bili cisti i bijeli. Nista nije bilo na njima osim mete za pikado. Aizen je uzeo strelice i poceo da gadja istu.

Aizenova kuca DeathParade-01-13-1024x576

Nakon izvjesnog vremena gadjanja, spakovao je stralice i izasao iz sobice. Poceo je da se sprema, obukao je svoj ograc i obuo se. Posegao je za kvaku i otvorio vrata polako. Uvjerio se da ih je uredno zakljucao po izlasku i lagano krenuo.

Vratio se kuci pomalo umoran i opijen. Legao je da spava, a usi su mu gorjele kao da je bio u zeljezari. Nakon pola sata okretanja i mucenja konacno je zaspao. Ipak, to ga nije dugo drzalo, nije mogao da sveze vise od 20 minuta sna. Probudio se, te onako sanjiv nastavio da se izlezava.

Lezao je, razmisljao. Nervirale su ga face tih burzuja, gledali su ih kao da su bolji od njih. Vidjece oni, mir ne moze da traje dovijeka. Kada nastane uzbuna, oni ce trcati za njim. Pokrio se jastukom po glavi ne bi li se opustio.

Setajuci i trazeci Visarionovo mjesto stanovanja, naisla je na jednu veliku kucu. Pitala se da li je to njegova. Nazalost, nije pisalo nigdje ime. Prisla je do vrata, da vidi da li tamo ima nesto, ali ni na vratima ove velike kuce nista nije pisalo. Malo je bila nervozna, ali odluci da pokuca na vrata.

Pitao se ko kuca na vrata. Nije kao da je nekome dao adresu. Mozda su bile komisije, ili cak neko od drzavnih organa. Pomislio je mozda da traze nove vojnike. Ustao je iz kreveta, obukao se, zatim otvorio vrata. Ispred je bila neka djevojka. Aizen je samo tiho posmatrao cekajuci da ona progovori.

Vrata nije otvorio Visarion. U kuci je bio neki lik u bijelom. Na neki nacin, njegov kaput je licio na Visarionov. Pitala se da li se poznaju.

Ovaj, ja sam Amai. Nova sam u komšiluku i ne znam gdje ko stanuje. U svakom slučaju, trazim Visariona, da li znas gdje on stanuje?

Upitala je osobu koja je stajala ispred nje.

Broj reči: 65

"Zdravo, ja sam Aizen. Drago mi je. Ne, ne znam gdje je taj Visarion, niti ko je on."

Zastao je malo, pogledao u plavokosu Amai i nasmijao se.

"Zasto ne bi ostala da se upoznamo? I ja sam novi ovdje. Gladan sam, a imam viska klope, prijalo bi mi drustvo..."

Pogledao je na sto i stolice u dvoristu, odlucivsi da tamo obroku je.

Broj reči: 69

Hvala na pozivu, veoma si ljubazan. Ostacu ovdje, nisam u zurbi.

Rekla je tiho gledajuci Aizena. Aizen se vratio u kucu i iznio hranu. Sjeli su za sto koji se nalazio u dvoristu.

Dobro Aizene, sta danas jedemo?

Amai se nasmijala i sirom otvorila svoje plave oci.

Broj reči: 53

Jelo se nalazilo u foliji da odrzi svoju temperaturu. Otpakovao je kutiju i stavio je na sred stola.

"Za danas sam uzeo susi, nadam se da volis."

Aizen je dao Amai pribor i poceo da jede.

Broj reči: 39

Susi mi je veoma drag.

Amai je povela da jede. Nikada nije mogla da pojede puno, ali se u ovom trenutku pomalo i ustrucavala.

Jako je ukusno.

Rekla je Amai i u isto vreme uzimala novi komad hrane. Susi se topio u ustima, nije se sjecala da li je jela bolji.

Broj reči: 57

Aizen se nasmijao jeduci.

"To mi je milo cuti."

Rekao je gledajuci u svoju hranu, nije bilo pristojno gledati u nju dok jede. Za tren oka su pojeli jednu porciju. Odmah je izvadio drugu, otpakujuci je.

"Navali, ne ustrucavaj se."

Uputio je par rijeci novoj prijateljici.

Broj reči: 52

Nakon sto su zavrsili obrok, Amai se uredno obrisa i ustade.

Hej, sta kazes da sad malo predjemo kod mene? Voljela bih da te ugostim.

Krenu ka cesmi da se malo osvjezi. Za nju, dijeljenje jela sa nekim znacilo je sklapanje prijateljstva.

Broj reči: 45

"Bilo bi mi zadovoljstvo."

I Aizen ustade, ocisti lice i popi vode. Amai mu je objasnjavala gdje je njena kuca, ali Aizen nije bio bas siguran. Za svega 10 minuta polako su krenuli ka tamo. S obzirom da je Amai pomenula da ne zna komsiluk, shvatio je da je njena kuca veoma blizu.

Broj reči: 53