Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Šume Kyodai-ju no Mori

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Šume Kyodai-ju no Mori


Ovo nekada veoma poznato mesto po ju bobicama koje rastu samo ovde (u čitavom svetu) sada je poznato kao sklonište ozloglašene Mugen organizacije. Šuma je prostrana i niko ne zna tačno gde je njihova organizacija sakrivena ali oni kontrolišu ove četinarske šume.




Prvi deo: Početak Misije
Misija je bila jasna: preneti poverljive informacije kroz šumu Kyodai-ju no Mori bez da padnem u ruke Mugen Udruženja, grupe poznate po veštinama psihološke manipulacije i čitanja misli. Dok sam ulazio u gustu, tamnu šumu, osećao sam hladan znoj na čelu. Šuma je bila mračna i neprijateljska, drveće visoko i gusto, stvarajući osećaj klaustrofobije. Svestan da je svaki korak mogao biti posmatran, morao sam biti oprezan. Zastao sam na trenutak, udišući duboko, i zatim nastavio da se krećem brzo i tiho. Zvukovi prirode bili su gotovo hipnotišući, ali nisam smeo da se opustim. Mugen Udruženje je bilo negde u blizini, spremno da me uhvati u zamku. Nosio sam informacije koje su mogle promeniti tok rata, i nisam smeo dozvoliti da padnu u pogrešne ruke. Morao sam da se oslanjam na svoju snagu i intuiciju da preživim ovaj smrtonosni zadatak.






Drugi deo: Prva Zaseda

Nakon nekoliko sati kretanja kroz gustu šumu, zastao sam da se odmorim pored velikog hrasta. Odjednom, osetio sam prisustvo drugih ljudi. U trenu, sve je postalo tiho. Znaci zasede bili su očigledni, a moj instinkt za preživljavanje je proradio. "Mugen Udruženje", pomislio sam, osećajući kako mi adrenalin raste. Pokušao sam da se smirim i brzo razmislim o sledećem potezu. Zvuk lomljenja grane iza mene naterao me je da se okrenem, a zatim sam ugledao jednog od njihovih operativaca kako se prikrada. Bez oklijevanja, izvukao sam kunai i bacio ga prema njemu, pogađajući ga direktno u rame. Iskoristio sam trenutak konfuzije da pobegnem dublje u šumu. "Moram biti brži i pažljiviji", rekao sam sebi, trčeći koliko me noge nose. Znao sam da će sada biti još odlučniji da me pronađu. Informacije koje sam nosio bile su previše vredne da bi me samo tako pustili.




Treći deo: Šumske Zamke

Dok sam nastavljao put kroz šumu, postajalo je sve teže izbegavati zamke koje su postavili pripadnici Mugen Udruženja. Svuda su bile skrivene žičane zamke i opasne klopke. "Moram ostati fokusiran", ponavljao sam sebi, pažljivo posmatrajući svaki korak. U jednom trenutku, primetio sam sjajni refleksiju na zemlji - žica koja je vodila do zamke. Brzo sam se sagnuo i izbegao je. Šuma je postajala sve gušća, a tamna senka krošnji otežavala je navigaciju. Zvuci šuštanja i povremenog pucketanja grančica stalno su me držali na ivici. "Mora postojati siguran put kroz ovo", razmišljao sam, pokušavajući da se setim bilo kakvog traga iz prethodnih misija. Onda sam ugledao prirodnu stazu koja je izgledala kao da vodi ka sigurnijem delu šume. Znao sam da će me pratiti, ali morao sam pokušati. "Samo još malo", rekao sam sebi, osećajući kako se nada ponovo budi u meni. Nova staza nova šansa za uspeh.




Četvrti deo: Susret sa Vođom

Krećući se dalje kroz šumu, naišao sam na malu čistinu. U središtu čistine stajao je čovek, visok i impozantan, sa hladnim pogledom koji je probijao kroz mene. "...." prošaputao sam, prepoznajući vođu Mugen Udruženja. "Tako je, stranče," odgovorio je hladno. "Znao sam da ćeš ovde doći." Zastao sam, srce mi je ubrzano kucalo. "Nećeš dobiti ove informacije," rekao sam odlučno. Njegov smeh odjekivao je šumom. "Oh, ali hoću.Svi pre tebe su pali, šta tebe čini drugačijim?" Osetio sam kako mi adrenalin prolazi kroz vene. "Možda nisam drugačiji, ali sam odlučan." Povukao sam se korak unazad, pripremajući se za borbu. "Dođi i uzmi ih ako možeš," izazvao sam ga. Borba je bila neizbežna. Sa svakim udarcem i izbegom, osećao sam kako mi snaga raste. Morao sam da ga nadmudrim, da koristim svoju veštinu i hrabrost.

Peti deo: Bekstvo iz Šume

Nakon iscrpljujuće borbe sa vodjom Mugen Udruženja, uspeo sam da ga oborim na zemlju. "Ovo nije kraj," rekao je zadihano, ali ja sam znao da je to moj trenutak. Iskoristio sam priliku i potrčao što sam brže mogao kroz šumu. Adrenalin je bio na vrhuncu, a koraci su mi odjekivali kroz drveće. Prolazio sam kroz guste krošnje i izbegavao zamke, vođen jedino instinktom za preživljavanje. Napokon, ugledao sam izlaz iz šume, svetlo na kraju tunela. Skočio sam preko poslednje prepreke i izbio na otvoreno. Vetar mi je osvežavao lice, a osećaj slobode bio je neprocenjiv. "Uspeo sam," rekao sam sebi, hvatajući dah. Iako sam bio iscrpljen, znao sam da sam pobedio. Informacije su bile sigurne, a ja sam se oslobodio smrtonosnog stiska Mugen Udruženja. Sada je bilo vreme da se povučem, oporavim i pripremim za sledeći izazov.

Seirei je dosao ovde ne bi li zavrsio misiju. Ovo mesto se razlikuje bas od drugih, Seireiu je ovo bas prvi put da je ovde pa je razgledao dok odjednom nije naleteo na svog protivnika odma ga je napao ne bi li ga porazio.


Pasivne :


Potez :

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
 Šume Kyodai-ju no Mori #world201

Seireiev protivnik je uspeo da izbegne napad koji je Seirei poslao na njega. Seirei je odmah morao da se prilagodi nacinu borbe koji njegov protivnik koristi te je odlucio da se odbrani od napada i napadne njegovog protivnika koji mase na njega 4 puta.

Potez :

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
 Šume Kyodai-ju no Mori #world210

Protivnik je poceo da sve vise i vise menja njegov stil borbe, Seirei je na sve nacine pokusavao da pobedi protivnika te se setio jedne ideje sve sto je bilo potrebno jeste da se odbrani od napada koji je njegov protivnik poslao na njega i da napadne.

Potez :

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
 Šume Kyodai-ju no Mori #world211

Seirei je pronasao taktiku sa kojom moze da pobedi svog protivnika te je planirao ovoga puta da uradi isto to samo jos jace. Video je da njegov napad ima efekta, njegov protivnik se nije mogao odbraniti od celog napada samo od pola.

Potez :

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
 Šume Kyodai-ju no Mori #world206

Seirei-eva taktika ovoga puta nije uspela te je on odlucio da uradi nesto drugo nesto sto ce ovoga puta upaliti i sto ce mu doneti pobedu nad njegovim protivnikom. Odlucio se da ce raditi munjevite tehnike ovoga puta. Te je krenuo u napad radeci znake rukama veoma brzo.

Potez :

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
 Šume Kyodai-ju no Mori #world214

Opet Seirei jos uvek ne uspeva da porazi njegovog protivnika te je morao da smisli nesto sto ce mu pomoci da pobedi njegove protivnike. Odlucio se da ce baciti vise napad akoji ce ici na sve njih i koji ce ih pobediti.
Potez :


The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
 Šume Kyodai-ju no Mori #world185  Šume Kyodai-ju no Mori #world189

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
 Šume Kyodai-ju no Mori #world212

Seirei je uspeo da pobedi glavnog protivnika i usput njegovog pomocnika sada je ostalo da se odbrani od napada i da pobedi jos jednog pomocnika od glavnog protivnika te je odlucio to brzo da uradi. Radio je znake rukama i zamahao macem.

Potez :

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
 Šume Kyodai-ju no Mori #world189

Seirei-ev protivnik je idalje uspevao da se odbrani od njegovog napada te je Seirei odlucio da sad nesto drugacije proba, u nadi da ce pobediti njegovog protivnika i krenuti na novu misiju odmoren. Uzeo je njegov mac u ruke stisao ga je te se tako odbranio od napada.


Potez :

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
 Šume Kyodai-ju no Mori #world182

Seirei je uspesno pobedio protivnika, sada je ostalo da se odbrani od napada koji je protivnik poslao na njega. Fokusiran i spreman, Seirei koristi sve svoje vestine i brzinu kako bi neutralisao preteci napad, zamenio se sa ne zivim predmetom i tako je ostao ziv.

Potez :

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
 Šume Kyodai-ju no Mori #world1  Šume Kyodai-ju no Mori #world2

Sakriven među gustim četinarima, Divus je posmatrao obližnju čistinu. Miris ju bobica bio je jak, podsećajući ga na priče o ovom mestu pre nego što je postalo sklonište ozloglašene organizacije. Dok je analizirao teren, razmišljao je o najboljem načinu da se neopaženo prođe i nastavi svoje putovanje po svetu.