Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Prirodna Luka

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Prirodna Luka

Prirodna Luka 22ngd1h

Kamenita stena na ostrvu Hitogashima služi kao prirodna luka koja pruža utočište brodovima od nemirnog mora. Ova stena, visoka i robustna, izdiže se iz tamne, jezive vode koja okružuje ostrvo, dajući joj izgled drevnog čuvara. Njena površina je gruba i obrasla algama, s tragovima soli koji svuda škrguću.

Luka koju formira stena je tiha i zaklonjena, sa vodom koja je ovde mirnija i dublja, idealna za pristajanje. Stena se blago povija, stvarajući polukružni zaliv koji štiti od jakih vetrova i visokih talasa. Osećaj tajanstvenosti pojačava povremeni huk vetra i tiho šuštanje talasa koji se lome o njene ivice.

Tomohiro je stajao na ivici kamenite stene koja je služila kao prirodna luka na ostrvu Hitogashima. Ova stena, visoka i robustna, izdiže se iz tamne, jezive vode koja okružuje ostrvo, delujući poput drevnog čuvara. Površina stene bila je gruba i obrasla algama, sa tragovima soli koji su svuda škrgutali pod nogama, osećajući snagu prirode koja je oblikovala ovu luku.

Luka koju je formirala stena bila je tiha i zaklonjena, sa vodom koja je ovde bila mirnija i dublja, savršena za pristajanje brodova. Stena se blago povijala, stvarajući polukružni zaliv koji je štitio od jakih vetrova i visokih talasa. Osećaj tajanstvenosti pojačavao je povremeni huk vetra i tiho šuštanje talasa koji su se lomili o njene ivice.

Tomohiro je znao da je ovo mesto dragoceno utočište za sve one koji su se usudili da plove nemirnim morima oko Hitogashime. Dok je hodao duž ivice stene, pogled mu je padao na alge koje su se ljuljale pod vodom, stvarajući hipnotišući prizor.

Kamenita stena na ostrvu Hitogashima, visoka i robustna, služila je kao prirodna luka koja je pružala utočište brodovima od nemirnog mora. Divus je stajao na njenoj ivici, posmatrajući tamnu, jezivu vodu koja ju je okruživala, kao drevnog čuvara. Površina stene bila je gruba, obrasla algama, s tragovima soli koji su škripali pod nogama.

Luka koju je stena formirala bila je tiha i zaklonjena, sa mirnijom i dubljom vodom koja je bila idealna za pristajanje brodova. Stena se blago povijala, stvarajući polukružni zaliv koji je štitio od jakih vetrova i visokih talasa. Divus je osećao tajanstvenost ovog mesta, pojačanu povremenim hukom vetra i tihim šuštanjem talasa koji su se lomili o njene ivice.

Dok je stajao na ivici stene, Divus je duboko udahnuo, osećajući miris soli i mora. Znao je da je ova luka ne samo fizičko utočište, već i mesto gde bi mogao da se skloni, da razmisli i da pronađe mir u tišini prirode. Njegove misli su lutale, dok je gledao preko horizonta, razmišljajući o izazovima koji su pred njim i o snazi prirode koja ga je okruživala.

Stigao sam u Nezavisnu Zemlju - Kaiyō Talasi, poznatu po svojim opasnim obalnim područjima i nepredvidivim talasima. Moj zadatak je bio tajno prisluškivanje Horo Pirata, jedinice specijalista za barijere. Ovi pirati su bili poznati po svojoj veštini u podizanju moćnih defanzivnih barijera koje mogu da zarobe bilo koga. Skrio sam se iza stena, posmatrajući njihov logor postavljen na obali. Njihove barijere svetlucale su u mraku, pružajući im zaštitu. Moram biti oprezan i neopažen dok prikupljam informacije o njihovim planovima. Približavam se polako, koristeći senke noći kao svoju zaštitu.

Kako sam se približavao, mogao sam čuti njihove razgovore. Horo Pirati su planirali napad na obližnje selo kako bi osigurali resurse za svoje dalje operacije. Njihovi planovi su uključivali postavljanje barijera oko sela, zarobljavanje svih unutar i preuzimanje kontrole. Njihov vođa, visok i zastrašujući čovek, izdavao je naređenja sa autoritetom. Moram saznati više detalja o njihovom vremenskom okviru i tačnoj taktici. Pomicao sam se tiho, prateći njihove korake i slušajući svaki detalj. Informacije koje sam prikupio bile su od ključne važnosti za našu odbranu...

Dok sam prisluškivao, osetio sam prisustvo iza sebe. Jedan od pirata me je primetio. Moram brzo reagovati. Upotrebio sam Genjutsu kako bih ga ometao i tiho ga onesposobio. Ne smem dozvoliti da me otkriju. Vratio sam se u položaj iz kojeg sam mogao čuti njihov plan. Saznao sam da planiraju napad za tri dana, koristeći barijere kako bi onemogućili bilo kakav otpor. Njihova strategija je bila sofisticirana i opasna. Morao sam brzo preneti ove informacije našem selu kako bismo se pripremili za odbranu. Kretao sam se nazad, izbegavajući otkrivanje, samo malo...

Uspeo sam da se povučem neopažen, ali znao sam da je svaki trenutak bitan. Dok sam se kretao kroz stene i pesak, osećao sam pritisak misije. Kada sam konačno stigao na sigurno rastojanje, poslao sam hitan signal našem selu. Misija je bila uspešna. Prikupio sam sve potrebne informacije o planovima Horo Pirata. Naše selo sada ima priliku da se pripremi i osujeti njihove namere. Vraćajući se kući, osećao sam zadovoljstvo zbog uspešno obavljene misije, ali i zabrinutost zbog predstojeće borbe. Moramo biti spremni na sve što nas čeka u ovoj opasnoj situaciji.