Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | TEST

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

TEST

FHFHFH



Bushido Sage


AAAAAAAAAA



Bushido Sage
oooo :
ooooo



Bushido Sage
oooooooooooooo :
oooooooooooooooooooooo



Bushido Sage
ooooo

ooo :
ooooooooooooooooooooooo



Bushido Sage
oooooooooooo :
oooooooooooooooooo



Bushido Sage
Kako je doslo pozno podne u vrlo smirenim ali bucnim okolonstima veoma smirneu medju zadnjim ljudima dolazi Fumetsu lagodno ulazeci u prostorije za prijavljivanje. On je ovde smireno dosao sa jednim vaznim zadatkom da dokaze daje on vrlo vredan i pogodan covek za misiju Gospodina Zenoa.

Kako je hodao bila je to gomila ljudi i on je jednostavno stao u red utopivsi se u okolinu. Kako je tako mirno stojao smirenost je zamenila svadja ljudi. Ubrzo Fumetsu je skapirao da ova guzva nece puno togda doneti i da ce se slabici uvek svadjati ko je prvi a ko zadnji ipak posle svega nijedan od njih nece uspesno uraditi misiju koju mu Zeno naredi.

Dok je tako neprikladno slusao svadju jednostavno je duboko uzdahnuo shvativsi da nema vremena da slusa njihove budalastine. On je skapirao da se kolona pomera i da zaobilazi tu 2 shinobija koji se svadjaju pa je samo nastavio u kolonu. Kako se ona pomerala oni su jednostavno ostali tamo na kraju reda i morali su sve ispocetka da pocnu. Nakon jos malo dranja sa njihove strane strazari zamka bi ih ispratli do vrati gde bi ih i oni najurili.

Za fumetsua ovo malo olaksanje je znacilo puno jer cim su njih dovjica otisli buka se lagodno smanjila i mogao je nastaviti kroz kolonu. Cuo je ljude kako su uzbudjeni i govore "Nemogu da docekam misiju koju cu dobiti" i "Jedva cekam da proazim sve neprijatelje" Ovo je Fumetsua podsetilo na mladjeg njega koji je mislio da je ceo svet njegov a ustvari nikad nije razumeo koliko je on bio nebitan u ovom svetu.

Kako je vreme proticalo Fumetsu bi se priblizio kraju kolone i tako upravo covek ispred njega predaje svoje pismo i Fumetsu je savrseno svestan da je sledeci na redu za predaju istih ni manje ni vise no njegova malenkost.

Kako je on polako dosao do kraja reda jednostavnu su ga sacekala 2 Strazara koji su imali zadatak da pregledaju pisma iz ove kolone. Kako se fumetsu cinilo bilo je 5 kolona a ova kolona bila je kolona broj 2. I kako je tako mirno stajao strazari su ga upitali "Vase Pismo gospodine?" Kako je cuo te reci Fumetsu je laganim pokretom desne ruke posegao za unutrasnojst svog ogrtaca u kojoj je bilo pismo. On bi vrlo lagodno izvadio pismo i jednostavno bi smirneo pruzio ruku sa pismom ka strazaru predavajuvsi mu je ga uz reci "Izvolite Pismo, u njemu bi trebalo da bude zapisano bas sve". Rekao je fumetsu dok je vrlo smireno cekao

Sadrzaj Pisma :
[Dobar Dan, ili u kojim vec satima vas zaticem sa ovim pismom. Moje ime je Fumetsu Uzumaki i Ja sam jedan od ponosnih clanova moga klana. Vidite ja sam pre uvek smatrao da sam neko i nesto i trazio sam izazove slicne vasima samo da bih mogao da se dokazem pred svima. Neretko sam podbacivao u tim uslovima i to su bili trenutci kad sam shvatio da ja mogu bolje od ovoga. Prestao sam traziti paznju i poceo sam traziti treninge i vremenom moja vestina znanje i snaga su se znatno poboljslai. Da budem iskren izazovi koji su za mene nekad bili teski sada su postali Maciji Kaslaj, samim tim kad sam cuo za vas poziv jednostavno bih dosao kako bih se dokazao da mogu da dorastem zadatku i ispunim vas izazov. U potpisu F. U.]



Bushido Sage
Kako je doslo pozno podne u vrlo smirenim ali bucnim okolonstima veoma smirneu medju zadnjim ljudima dolazi Fumetsu lagodno ulazeci u prostorije za prijavljivanje. On je ovde smireno dosao sa jednim vaznim zadatkom da dokaze daje on vrlo vredan i pogodan covek za misiju Gospodina Zenoa.

Kako je hodao bila je to gomila ljudi i on je jednostavno stao u red utopivsi se u okolinu. Kako je tako mirno stojao smirenost je zamenila svadja ljudi. Ubrzo Fumetsu je skapirao da ova guzva nece puno togda doneti i da ce se slabici uvek svadjati ko je prvi a ko zadnji ipak posle svega nijedan od njih nece uspesno uraditi misiju koju mu Zeno naredi.

Dok je tako neprikladno slusao svadju jednostavno je duboko uzdahnuo shvativsi da nema vremena da slusa njihove budalastine. On je skapirao da se kolona pomera i da zaobilazi tu 2 shinobija koji se svadjaju pa je samo nastavio u kolonu. Kako se ona pomerala oni su jednostavno ostali tamo na kraju reda i morali su sve ispocetka da pocnu. Nakon jos malo dranja sa njihove strane strazari zamka bi ih ispratli do vrati gde bi ih i oni najurili.

Za fumetsua ovo malo olaksanje je znacilo puno jer cim su njih dovjica otisli buka se lagodno smanjila i mogao je nastaviti kroz kolonu. Cuo je ljude kako su uzbudjeni i govore "Nemogu da docekam misiju koju cu dobiti" i "Jedva cekam da proazim sve neprijatelje" Ovo je Fumetsua podsetilo na mladjeg njega koji je mislio da je ceo svet njegov a ustvari nikad nije razumeo koliko je on bio nebitan u ovom svetu.

Kako je vreme proticalo Fumetsu bi se priblizio kraju kolone i tako upravo covek ispred njega predaje svoje pismo i Fumetsu je savrseno svestan da je sledeci na redu za predaju istih ni manje ni vise no njegova malenkost.

Kako je on polako dosao do kraja reda jednostavnu su ga sacekala 2 Strazara koji su imali zadatak da pregledaju pisma iz ove kolone. Kako se fumetsu cinilo bilo je 5 kolona a ova kolona bila je kolona broj 2. I kako je tako mirno stajao strazari su ga upitali "Vase Pismo gospodine?" Kako je cuo te reci Fumetsu je laganim pokretom desne ruke posegao za unutrasnojst svog ogrtaca u kojoj je bilo pismo. On bi vrlo lagodno izvadio pismo i jednostavno bi smirneo pruzio ruku sa pismom ka strazaru predavajuvsi mu je ga uz reci "Izvolite Pismo, u njemu bi trebalo da bude zapisano bas sve". Rekao je fumetsu dok je vrlo smireno cekao

PISMO :


Dobar Dan, ili u kojim vec satima vas zaticem sa ovim pismom. Moje ime je Fumetsu Uzumaki i Ja sam jedan od ponosnih clanova moga klana. Vidite ja sam pre uvek smatrao da sam neko i nesto i trazio sam izazove slicne vasima samo da bih mogao da se dokazem pred svima. Neretko sam podbacivao u tim uslovima i to su bili trenutci kad sam shvatio da ja mogu bolje od ovoga. Prestao sam traziti paznju i poceo sam traziti treninge i vremenom moja vestina znanje i snaga su se znatno poboljslai. Da budem iskren izazovi koji su za mene nekad bili teski sada su postali Maciji Kaslaj, samim tim kad sam cuo za vas poziv jednostavno bih dosao kako bih se dokazao da mogu da dorastem zadatku i ispunim vas izazov. U potpisu UzumakI Fumetsu.



Bushido Sage
KOKOKO



Bushido Sage
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
TEST #world225 TEST #world221 TEST #world224 TEST #world225 TEST #world217 TEST #world217 TEST #world216 TEST #world223 TEST #world224 TEST #world225