Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Shiroi Emma forest

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Shiroi Emma forest


Shiroi Emma šume je mesto gde se skriva odbegli odred nindži iz shiroi land,a. Njihov razlog odmetanja je bio slava i novac. Sada se nalaze u ovoj šumi koja je takodjer poznata i kao šuma smrti. Ovde žive imajući sve što je neophodno.




1/4

Stajao sam na ivici nezavisne zemlje, posmatrajući zapadni prevoj nepoznatog. Uvek sam znao da će ova misija biti opasna, ali sada, dok sam gledao u neprijateljsku teritoriju, stvarnost me je pogodila. Moja meta bila je Odred veštih tragača, poznat kao Shiroi Enma. Njihova sposobnost da prate čak i najslabije tragove bila je zastrašujuća.

"Moram biti nevidljiv", rekao sam sebi, dok sam proučavao mape i analizirao patrolne rute. Moja misija bila je sabotaža njihove infrastrukture, a svaki korak morao je biti pažljivo planiran.

Dok sam sedeo u šatoru, planirajući svoje korake, u glavi mi je bilo jasno da će preciznost i diskrecija biti ključni. "Učinimo ovo brzo i tiho", pomislio sam, dok sam se pripremao za ulazak u neprijateljsku teritoriju. Svaka sekunda bila je dragocena, a nisam imao pravo na greške. Znajući da Shiroi Enma uvek vreba, morao sam biti najbolji što mogu.


2/4

Pod okriljem noći, kretao sam se kroz gustu šumu. Ova zemlja bila je tamno i zastrašujuće mesto. Srce mi je lupalo dok sam se kretao pažljivo, držeći se senki i izbegavajući svaki mogući trag. Shiroi Enma je bio negde tamo, a morao sam biti nevidljiv.

"Drži se plana", šapnuo sam sebi. "Ne smem ostaviti nikakve tragove."

Svaki korak bio je pažljivo promišljen. Trudio sam se da ne lomim grančice pod nogama i da ne ostavljam otiske u mekoj zemlji. U glavi sam ponavljao instrukcije: "tiho, brzo, nevidljivo."

Kako sam se približavao infrastrukturi koju je trebalo sabotirati, napetost je rasla. "Samo još malo", pomislio sam, fokusirajući se na postavljanje eksploziva i moj naredni zadatak. "Ne smem napraviti grešku."

Stigao sam do prve tačke. Brzo sam postavio eksploziv, znajući da je svaki trenutak važan. "Ovo je samo početak", rekao sam tiho sebi, pripremajući se za sledeći deo misije. Ova eksplozija će alarmirati nindže i protuve u ovoj šumi i svaki sledeći zadatak biće teži nego prošli ali spreman sam na to.


Dok sam postavljao poslednju seriju eksploziva, čuo sam šapat u vetru. Srce mi je stalo. Shiroi Enma je bio blizu. "Moram se povući", pomislio sam, ali pre nego što sam mogao reagovati, vidio sam ih. Pojavili su se iz senki, njihova prisutnost zastrašujuća.

"Ko si ti?" pitao je vođa Shiroi Enma, njegov glas hladan i pun pretnje.

"Nema vremena za razgovor", pomislio sam, dok sam pokušavao da nađem izlaz. Borba je izbila, brzo i brutalno. Svaki pokret bio je borba za opstanak.

"Moram aktivirati eksplozive", pomislio sam, dok sam se povlačio prema izlazu. Borio sam se kroz njihove redove, znajući da svaka sekunda znači razliku između uspeha i neuspeha.

Shiroi Emma forest 0c794ec8413c259897490e730b0e6157

Na kraju, uz ogromne napore, uspeo sam da aktiviram eksplozive i povučem se. Eksplozije su zatresle zemlju, a ja sam trčao, znajući da je svaki korak bliže slobodi. Razneo sam i njihov poslednji način da se suprotstave svetu. Nindže sa kojima sam se borio pre samo nekoliko momenata odlučili su da će se osvetiti.




4/4

Izmoreni i povređeni, bežao sam kroz šumu. Eksplozije su iza mene osvetljavale noć, dok je Shiroi Enma bio u poteri. "Moram ih nadmudriti", pomislio sam, dok sam tražio put ka slobodi.

"Desno, kroz ovu klisuru", pomislio sam. Kroz uske prolaze i preko kamenitih staza, konačno sam našao sklonište. "Ovde ću se odmoriti", rekao sam sebi, dok sam pokušavao da se oporavim. Osećao sam kako mi adrenalin polako jenjava, ali nisam mogao da se opustim.

"Jesam li uspeo?" pitao sam se, gledajući prema horizontu.

"Da, mislim da jesam", odgovorio sam sam sebi, gledajući prema horizontu. "Sada moram biti tih i strpljiv."

Dok sam ležao u tišini, slušajući šumove noći, znao sam da sam preživeo. Ali znajući Shiroi Enma, ovo je bio samo početak. Morao sam biti spreman za sve što dolazi.

Dugo sam ostao skriven u senci stena, pokušavajući da se oporavim. Svaka sitnica oko mene delovala je kao potencijalna pretnja. Zvukovi noćnih ptica, šuštanje lišća na vetru, čak i sopstveni dah - sve je delovalo kao znak opasnosti. "Moram ostati pribran", ponavljao sam sebi, dok sam proveravao svoje zalihe.

Ujutro, sunce je polako probijalo kroz gustu šumu, donoseći novu nadu. "Ovo je moj trenutak", rekao sam sebi, izlazeći iz pećine. "Moram nastaviti dalje."

S obzirom na ranije iskustvo, znao sam da ne smem ostaviti nikakve tragove. Svaki korak bio je pažljivo promišljen, svaki pokret pažljivo planiran. "Moram biti nevidljiv", govorio sam sebi, krećući se kroz gustu vegetaciju.

Dok sam se približavao granici šume, srce mi je ubrzano kucalo. "Ovo je moja šansa za bekstvo", pomislio sam, posmatrajući izlaz iz šume. Ali pre nego što sam mogao izaći, čuo sam poznate zvuke. Shiroi Enma su bili blizu.

Nakon sto je pronasao senjutsu kockicu koju je nakon toga dao Notinim ljudima zaputio se ka svojoj sledecoj destinaciji. BIla je to Shiroi Emma suma koja se nalazila malo dalje od northstar dojoa u kojem je prethodno vrsio misiju. U daljini mogao je videti Tenina koji nesto smera. Odlucio ga je odmah napasti sa zemljanim stunom i zavrsiti posao. Usput palim sharingan.
#card1366
#card94
-20 ch



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shiroi Emma forest #world207

Odjednom sam se nasao pored njega, sve sto sam uradio bilo je genjutsu. Zato sto sam pored njega mogu da stvorim vodenu poke lopticu koja ce ga nekom srecom stunovati u sledecem potezu. Takodje cu ga ubaciti u svet iluzija u slucaju da ovo ne bude radilo kako bih ga lakse pobedio.
#card429
#card26
-10 ch
-50 ch



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shiroi Emma forest #world206

Nakon neuspelog stuna vodenom poke lopticom opredeljujem se na genjutsu koji ce ga verovatno ubiti. Njegove loptice koje je poslao na mene kontriram veoma lako i bez ikakvih problema.
#card220
-30 ch
genjutsu ima 1150 dmga ide na njega i trosi jedan slot zbog moje zabranjene.
#card103
-20 ch
loptica ide na mene i zalece se ali ne tako lako! sudara se u moj zid i potpuno je ponistavam



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shiroi Emma forest #world210

On opet nekako izbegava moj napad i sa neba priziva kisu senbona koja ce me sigurno ubiti, ali ne tako brzo. Stapam se sa zemljom i izbegavam sve senbone. Zatim kada izadjem iz zemlje na njega bacam genjutsu koji bi ga trebao dokrajciti odmah sada.
#card116
-40 ch ovo me brani i od onih kuglica u ovom potezu takodje i od zagarantovanog posto imam 200 hpa stita od ganzana.
#card1383
-30 ch



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shiroi Emma forest #world205

On opet izbegava moje napade i na mene stavlja debuf u kojem ce on probijati 200 od mog defencea na svakom svom napadu. Kroz moje telo tece chakra vode koja ce mi regenerisati 500 chakre nakon 3 poteza. Uz to takodje bacam genjutsu na njega koji bi ga trebao ubiti.
#card48
-300ch
#card218
-30 ch
ima 1050 dmga genjutsua i ide na njega



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shiroi Emma forest #world206

Moj genjutsu ga opet ne pogadja i on opet baca chakra kuglice na 3 poteza, ovo je drugi potez od onih prvih tako da cu se pretvoriti u vodu i stvoriti hp stit od zemlje koji ce me zastiti od zagarantovanog dmga oba napada nisam brojao ali mislim da mi takodje prokuje ganzan ali to sada nije ni bitno.
#card49
-60 ch ulazim u vodu i ne moze me dotaci loptica
-10 ch od sharingana
-20 ch od hp stita
#card98
ne napadam ga zato sto nemam nacin



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shiroi Emma forest #world202


Nakon sto sam se odbranio od njegovih chakra kuglica on baca jos jedan napad koji ide pravo na mene. Posto sam ja u formi tecnosti on ne moze nista da mi uradi i njegov prvi efekat kuglica istice ovaj potez tako da treba da se branim jos samo jedan potez posle ovog.
water regen
2/3
#card94
-20 ch
sharingan -10



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shiroi Emma forest #world202

Dok pokusavam da ga stunujem on opet radi napad kao iz proslog poteza, ali ono sto ne zna je da je opet upao u genjutsu blooming flowers. Moje telo se pretvara u ruze te samim tim izbegavam i loptice i ovaj napad koji je upravo poslao na mene. Posto je 1 metar udaljen od mene radim vodenu poke lopticu koja ce ga stunovati odmah sada.
#card26
-10 ch



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shiroi Emma forest #world209

Opet neutralise moje stunove tako da moram da se prebacim na genjutsu koji ce ga verovatno ubiti. Kao prvo moram da kontriram njegov napad ciste chakre sa mojim napadima.
#card43 #card23
-40 ch
#card36
-20 ch kontriram sve
#card220
-30 ch za kraj bacam ovo sto mi trosi jedan slot
600 base+700=1300 dmg genjutsu ide na njega.
Inace ovaj potez dobijam chakru od water regenerationa tako da imam 730 ch na pocetku poteza.



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shiroi Emma forest #world213

nakon sto on izbegne moj napad stvara se iza mene i na mene baca... Promaju? stvaram zemljani zid koji ce anulirati oba njegova napada i zatim ga napadam mojim genjutsuom.
#card103
-20 ch stvaram ovo i anulira njegove napade jer ne prelaze 700 dmga
Zatim bacam genjutsu
#card1383
-30 ch bacam ovo i napadam ga jakim genjutsuom od 1350 dmga
trosi 1 slot
nije vise na cd



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shiroi Emma forest #world209

Opet na mene baca eksploziju ciste chakre koja se krece pravo ka meni. Posto je moj defence slabiji za 200 njegov napad ima 1100 dmga sto cu kontrirati i onda ga napasti ponovo sa genjutsuom.
#card33
-20 ch
-10 od sharingana 400 dmga sudara se i zid anulira ostatak napada
#card218
-30 ch 1100 dmga genjutsu



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shiroi Emma forest #world201

On pokusava da me isece macom sto ja izbegavam sa sharinganom sto se ne racuna kao da sam mu ponistio napad nego ga izbegao tako da nista od zagarantovanog na sledeci napad moj jusko.
#card1367
-100 eng izbegavam sve njegove napade macem tako da mogu da ga napadnem.
#card1369
-30 ch dobijam bonus 100 int tako da sada imam 500 int
#card212
-30 ch nabadam ga
200 base+500 int+200 zabranjena+100 pasivna=1000 dmga genjutsu



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shiroi Emma forest #world210

on ponovo izbegava moj genjutsu tako da moram da se branim od senbona sa neba koje je on poslao na mene. Kao prvo se uvlacim u zemlju i nakon izlazim i napadam ga sa zemljanim stunom u nekakvoj nadi da cu uspeti da ga stunujem i nastavim sa kockicama u miru.
#card116
-40 ch
-20 ch
#card94
uvlacim se u zemlju i pokusavam da ga stunujem i ubijem.



Malevolent Pressence
: :
nisam opciju



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shiroi Emma forest #world207

On izbegavam moj napad i sve je bilo genjutsu. posto smo dovoljno blizu ubacujem ga u poke lopticu koja ce ga stunovati jer smo dovoljno blizu tako da mogu. U ovom potezu nema napada tako da nemam od cega da se branim i samo ga stunujem.
#card26
-10 ch



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shiroi Emma forest #world203

Napokon sam ga stunovao tako da sada mogu da ga ubijem u miru. Iz ranca vadim malj i ubijam ga i zatim pretrazujem njegovo telo u potrazi za kockicama za kojima tragam vec jako dugo.
#card330
vadim ga iz ranca
#card19
-200 eng presudjujem ovom retardu i ubijam ga
Ovaj potez bacam kockicu uspeh neuspeh



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Shiroi Emma forest #world1 Shiroi Emma forest #world1

Urgentnim zahtevom, našao sam se u srcu Shiroi Emma šume, pokušavajući da lociram izgubljene šinobije koji su prema najnovijim informacijama bili žrtva opasne zasede druge organizacije. Neki su uspeli da izvuku živu glavu, ali veliki deo Ryujin bratstva je ostao zarobljen u istoj šumi koju su okupirali banditi. Dal zbog njene pogodne lokacije i gustih stabala koji su bili nepristupačni dobrom delu šinobi sveta - ukratko, bilo je idealno mesto za ilegalne radnje raznih banditskih grupi. Laganim scoutovanjem, mogao sam osetiti po koji blag trag chakre. Držao sam distancu jer ipak, bio je cilj da odredim centar uz pomoć perimetra koji su banditi čuvali. Operacija je bila ozbiljna, niko nije znao cilj zlih bandita i zašto su se odlučili da se obruše na Ryujin bratstvo.

Prolazeći kroz gusta stabla, uspeo sam donekle da utvrdim otrpilike centar operacije - posao se pokazao dosta teži. Veliki broj bandita je čuvalo ovo mesto što je dodatno uticalo na moj pristup čitavoj operaciji. Nisam mogao samo da se ušunjam i pobijem neprijatelje - predugo bi trajalo da me niko ne bi primetio, prosto je bio prevelik rizik. Druga opcija koju nisam baš voleo jeste bila da se prerušim u jednog i tako se probijem do centra operacije, ali i to je delovalo kao problem. I da se probijem, previše je bilo neprijatelja da bi razmatrao opciju. Bratstvo mi je trebalo živo, a na bilo koji pokušaj bega samo bi završili na podu išarani šurikenima i kunaima. Morao sam da smislim dodatan plan.

Treći plan mi je ubrzo sinuo - obična distrakcija. Svako voli veliki vatromet ili eksploziju - taktika moljca i vatre. Locirao bih jednu tačku interesa neprijatelja, napuštena brvnara nedaleko od perimetra. Iskoristio sam priliku što nikog nema unutra i izlepio bih je papirnim tagovima. Ulazeći unutra, to je zapravo bilo skladište alkohola koje je možda moglo dodatno da doprinese velikom bumu. Udaljavajući se od brvnare, sakrio sam se na kilometar od iste a potom uradio znakove rukama, aktivirajući papirne tagove koji su namestili eksploziju koja se čula kilometrima. Sledećih nekoliko minuta većina bandita je krenula u tom pravcu - moja taktika je uspela - ostavljajući centar slabim. Bilo je vreme da namestim havariju u centru, nisam imao puno vremena da izbavim sebe i Ryujin bratstvo iz ovog džumbusa.

Prilazeći, bilo je minimalno 10 šinobija postavljenih unaokolo - mnogo lakše nego njih 50 koji su se nacrtali na skladištu alkohola. Bilo je vreme da pokažem svoje umeće. Tap tap - čulo se dok su šinobiji unaokolo padali ko muve od mojih senbona. Oni koji su pokušali da odreaguju korenje je rootovalo, a potom uvuklo u zemlju, čineći njihov grobnicu. Preostali su oni samo koji su se uplašili dovoljno da fallbackuju što dalje od centra - kukavice. Od čitavog Ryujin bratstva, zarobljenika je bilo petoro koje sam odvezao a potom služio kao vodič iz ove šume. Uz pomoć hajper sensa mogao sam da osetim koji put je bezbedan, a kojim se vraćaju neprijatelji. Izbegavali smo krcate puteve - ipak bratstvo je ostalo bez chakre a ja ne volim da razdeljujem moju. Nakon što smo napustili šumu, dao sam im pravac, nešto oružja i put pod noge - nije bilo pametno da me vidjaju s njima. Operacija je zvanično prema papiru bila završena, a ja sam ubrzo nestao, ostavljajući blag trag dima iza sebe.