Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Meyson Mountains

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Meyson Mountains

Planine koje više liče na povelika brda u čijim klancima se nalazi samo jedna kuća sa osobom unutar nje nekada ovo je bilo predivno selo a sada je spalo samo na tu staru kuću koja odiše tradicijom meštani koji su pre živeli ovde govorili su da same planine odišu nekom čudnom energijom i da nikada nisu osetili ništa slično ipak njihova tajna nikad nije otkrivena bar ne do pre par godina kada se jedan misteriozan čovek pojavio od tada mnogi su tragali kako bi pronašli ovo mesto ali je ostalo sakriveno do dan danas.

Šetajući se kako bi pronašao mesto na koje me je Zeno poslao naišao sam na ovo mesto i šetajući kroz njega naišao sam na kuću koja je bila sva nikakva tada sam pročitao opis mesta koje mi je Zeno dao taj opis se poklapao sa onim što vidim ušao sam u kuću gde sam zatekao jednog čoveka koji je spremao hranu kao da me je očekivao rekao mi je da sednem i ja sam seo za jednu staru stolicu on je postavio da jedemo a ja iz predustrožnosti nisam ništa uzeo.
*Odabrao sam lakšu misiju*

Nakon što je pojeo sve odlučio sam da napadnem tog cunina zato što je on možda bio jedan od onih šinobija sa kockom i tako sam se udaljio od stola i odpočeo svoj napad.Napadam cunina sa gejzirom vode koji bi trebalo da ga potopi
#card33

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Meyson Mountains #world190

Nisam očekivao da će ovako lako izbeći moj gejzi pa izgleda da nemam izbora obadvoica smo izašli napolje i onda sam ja opet počeo sa napadom ovaj put išao sam ipak na nešto malo jače stvorio sam vodenog zmaja koji je napao cunina i ima ključnu reč prateći.
#card36

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Meyson Mountains #world187

Pasivne :

Dokle više će da izbegava ovaj je vešt i to dosta vešt ipak njegova spretnost je mala obavijam sebe blatom i dobijam 300 helt štita i zbog pasivne zemle dobijam još 100 odnosno imam 400 helt štita nakon njegovog napada ostaje mi 100 i ja se udaljavam od njega nakon čega menjam svoje kristale u safire i napadm protivnika sa iglicama od kristala u koje ulažem još dva slota kako bi one imale 400 dmg.(Zbog zamene dobijam 300 kontrole)
#card98
#card1426
#card1435
#card1426

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Meyson Mountains #world188

ponovo hahhaha ovo postaje smešno pravi uspravni zi kako bi se odbranio od napad koji je protivnik poslao na mene kada taj napad udari o moj zid ja se pomeram u levo i napadam ga ogromnim kristalnim gromadam koje imaju efekat prateći zato što su od safira i imaju 500 dmg
#card103
#card1432

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Meyson Mountains #world186

Jadnik dok je umirao poslao je jedan mali napad na mene ja izvršavam zamenu i izbegavam taj napad nakon čega sam krenuo da istražujem okolinu u nadi da ću pronaći kocku i time dobiti nagradu koja mi sleduje ipak ovo je tek početak ostalo ih je još pet ako ih sada nađem.
#card1
ulažem 20 čakre

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Meyson Mountains #world1