Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Polje palih vitezova

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Polje palih vitezova

Polje palih vitezova  176e7579159f27c7fa706520b18f40b8
Polje smešteno na mesto mračne bitke koja se odigrala hiljadu godina unazad. Još leže ostaci oklopa i mačeva onih kojih su za svoje cijieve i ideale poginuli, ovde leže oni čije duše nikada neće pronaći mir. Mesto je ispunjeno konstantonmom kišom, sunca skoro pa ni nema na ovom praznom melanholičnom mestu, koje čuva sve pošasti našeg sveta tako staloženo, pak tako jadno. 


Svaki junak koji je ovde poginuo je imao nešto za svoj ideal, imao razlog zbog kojeg je prosuo svoju krv i krv dvog neprijatelja. Svaki mač koji je poboden u zemlju predstavlja grobno jednog od mnogih vojnika. 



Malo zanet momak
Nastavio sam iz zamka Note Zenoa kada sam primio misiju, izabrao težu misiju i treba da nađem tog koji je veći rank od mene i da ga porazim. Hodajući po okolini zamka nailazim na jedno jako fascinantno mračno polje, sa nečim mističnim vezano za njega. Ovo će biti mesto mog sukoba odlučio sam. Pogledao sam malo okolo i video sam da sam okružen mačevima mrtvih viteezova, savršeno pomislo sam. Našao sam sebi grobno mesto. 

Tumarajući okolo tražio sam svog protvnika. Nije ga bilo lako naći, sakrio se negde jeako dobro. Bilo bi lepo da se pobijemo junački prsa u prsa ne ovako iz senke. Odjednom iz mrtvog makra čuo sam kako jedan mač udara o zemlju. 
"Pokaži se kukavice jedna!"
Moje reči su bile upućenje silueti koja je čeprkala mačave. Nisam hteo da razikujem i spremio sam se za napad.

#card1346
(2 slota i 30 ch) 
"Na tebe ide 800 dmg-a Uzumaki lanaca."



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Polje palih vitezova  #world198

Opa ipak je bilo nekoga tamo. Ovo je zaista jako zanimljivo. Samo što sam ispalio jedan nasumični napad ovaj je odlučio da mi kontrira, neka neka sad je vreme da ga završi ovde kod ovih vitezova. Imao sam sreće što sam jako brzo našao mog protivnika inače bi čekao nekih dva tri sata, ovo će biti jako brzo gotovo. 

#card103
Branim se do hiljadu dmg-a (2 slota i 30ch)
#card412
#card99
"Pod tvojim nogama puca 800 dmg-a. Pružićeš mi jako dobru borbu vidim. Nadam se da uživaš u svom porazu."



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Polje palih vitezova  #world194

#card116
Uvukao sam se u zemlju i zbegao poslednji napd mog protivnika. Kada sa izašao iz zamlje, prišao sam njegovom mrtvom telo i zatvorio oči. Mogao da vidim šta je imao u džepovima da uzemem da predam Noti. Počao sam kao kakv lopov da kopam po džepovima palog borca, nisam ništa mogao da nađem. Nastavio sam da gledam ali bezuspešno možda zaista nešto  vredno krije. Odlučio sam da to izvedem na moj način.



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Polje palih vitezova  #world2

Pali ninja nije imao ništa kod sebe tako da sam mogao da budem miran. Odlučio sam da mu sagradim večnu kuću od okolnih mačeva da ga sahranim. Uradio sam to i krenuo sam dalje do lokacije gde me čeka naredni protivnik. Bilo mi je žao ovog ninje jer nije pružio nikakv otpor protiv mene, možda će sledeći da bude jači. 



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Polje palih vitezova  #world2 Polje palih vitezova  #world1

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Polje palih vitezova  #world1 Polje palih vitezova  #world1

Nakon sto sam otisao iz dvorca Note Zenoa poceo je istrazivati po svetu tragajuci za senjutsu kockice. Dok se setao poljima u daljini je mogao videti siluetu koja je ocigledno zelela da se potuce. Yuri potrca ka njemu u nadi da ovo jako brzo zavrsi kada od jednom upade u zemlju uznemirujuci svog protivnika.
#card94
-20 ch idem pod zemlju da ga stunujem



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world202

Skriveni potez bio je blooming flowers tako da sam imun na sve njegove napade u ovom potezu. Zatim palim moj sharingan i bacam ga u svet iluzija dok pokusavam da ga stunujem. Junak skoci i izbegnu moj stun te skoci u zrak ja ga zatim odozdo pokusavam da ga stunujem vodom.
#card1366
#card429
-50 ch
#card26
-10 ch stunujem ga



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world210

On jos jednom izbegava moj stun te se vec osecam po malo ponizeno. Zatim sa neba pocinju padati senboni koji imaju zelju da me ubiju. Ja se zatim uvlacim u zemlju izbegavajuci sve to bez ikakvih problema i sa velikom lakocom.
#card116
-40 ch uvlacim se i izbegavam potom izlacim i stajem u ofanzivni stav.
#card1383
-30 ch +400 int+200 zabranjena=1250 dmga genjutsua



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world213

On opet nekako izbegava moj genjutsu "premestajuci se iza ledja" Nakon toga ispaljuje zmajeve vetra na mene. Yuri ispred sebe stvara vertikalni zid koji anulira oba njegova napada sa lakocom.
#card103
-20 ch
anuliram oba napada
nakon toga stajem na zid i gledam ga u oci nanoseci ovaj genjutsu
#card220
-30 ch
Nakon toga stajem i smejem mu se u lice zato sto je majmun.
500 base+400+200+50=1150



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world211

Chakra kugla se stvara na terenu i smanjuje dmg mog genjutsua za 500 ali on i dalje prima 650 dmga od tog genjutsua tako da sada ima 350 hpa i dovoljno dmga imam da bacim napad.
#card212
-30 ch
400 base+400 int+200 zabranjena+50=1050 dmga genjutsua ide na njega sto je 550 nakon nerfa te ga ja pogadjam u ociiiii
radim ga na majmuna



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world202

On opet nekako izbegava moje napade i baca isti glupi napad kao u prvom potezu, posto na sebi imam 200 hpa stita od ganzana zagarantovani nece biti problem. Zatim trcim i stajem iza zemljanog zida na terenu koji me brani od ovog napada za tacno koliko treba. Nakon toga se penjem na zid i izvodim genjutsu.
#card218
-30 ch 400 base+650=1050 dmga genjutsu ide na njega



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world213

Nakon sto on opet izbegne moj genjutsu ja stajem u defanzivni stav i stojim iza zida zemlje koji neutralise njegove napade koje on baca na mene. Nakon toga se penjem i bacam napad genjutsua koji je dovoljno jak cak i ako je oslabljen da ubije ovog degenerika.
#card214
-30 ch 950 dmga ide na njega od genjutsua



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world202

On opet jebeno izbegava moj napad ali sve je bilo genjutsu i moje telo se pretvara u latice raznolikog cveca. Nakon toga se opet uvlacim u zemlju pokusavajuci da ga stunujem i zavrsim sa ovim vec jednom.
#card94
-20 ch uvlacim se dole i pokusavam da ga stunujem i ubijem nakon sto to uradim. Mnogo sam jak.



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world208

Poceo sam da cujem kako njegovi chakra kanali cure, nije ostalo vise nista nego da se samo branim i cekam da umre bolnom i dugom smrcu. Cekao sam da pocne da moli da ga ubijem kako bi izasao iz ove agonije u koju je upao. Samo stojim i cekam sta ce uraditi.
#card8



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world208

Mogao sam cuti kako se muci i kako popusta dok ga je bol savladavao. Samo sam sedeo na zidu kojeg sam napravio dok sam cekao da on napokon umre iako mi se zurilo voleo sam da ga gledam kako se muci sa smrcu. Poceo je uzvikivati kako zeli da umre u agoniji dok ga je adrenalin pucao.
#card8
2/3



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world204

Poceo sam ludacki da se smejem dok je gospodin svoje zadnje trenutke proveo stvarajuci barijeru oko terena sto je davalo velicanstven prizor koji je bio dosta ugodan za gledanje. Dok se valjao na zemlji vristajuci od bolova koje sam mu prouzrokovao.
Ovo ce mu biti zadnji potez koji ce preziveti
3/3
#card8



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world206

On umire ali stvara kuglice koje pokusavaju da me ubiju. Yuri se samo pretvara u vodu izbegavajuci sve to dok pokusava pretraziti protivnika u potrazi za sage kockicama koje je dosao da trazi po kontraktu Note Zenoa.
Bacam opciju uspeh neuspeh da vidim ako sam dobio bilo sta.
#card49



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Polje palih vitezova  #world2 Polje palih vitezova  #world2



Konačno sam stigaao na traženo polje. "Mislio sam da će biti grandioznije." rekao sam u stvari dok sam shvatao majušnost ovog mesta. Očekivao sam veće spomenike i bolje obeleženo polje za junake. Posle kraćeg razgledanja krećem dalje.


Satoshi kada je u nayomi zamku dobio upustva sta da radi krenuo je na misiju koja mu je zadata, kada je stigao na lokaciju misije vidio sam covjeka kojeg sam trebao dovrsiti tako da sam krenuo u akciju.
#card1214
- 35 ch ovaj napad ima 1000 dm i 200 zag od razornosti i ide s desna(sto da ne).

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world204

Satsohi kada je poslao svoj ninjustu napad kojeg posjeduju senju klana na protivnika, ali nazalost on je uspio da izbjegne njegov napad.
#card186
-10 ch dobijam +300 dmg na munju i 100 od pasivne.
#card179
- 15 ch dobijam +250 dmg na munju.
#card168
- 15 ch ovaj zmaj ima 1150 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world204

Satoshi je opet probao do dovrsi proticnika tako sto je ovaj put koristio munju da napadne proticnika, ali ni to nije uspiejlo nazalost. Tako da je ovaj put probao malo bolje nego prosli put da napadne protivnika.
#card165
- 10 ch ovaj napad ima 1050 dmg i i de na protivnika

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world203

//npc ima 650 hp//
Po treci put u ovoj borbi satoshi je posalo napad ali opet kao i prosal dva puta nije uspio da ubije protivnika, ovaj pokusaj je bio bolji od ostalih jer je uspio da udari protivnika ali ne i da ga ubije.
#card162
- 10 ch ovaj napad ima 700 dmg i ide na protivnika.
#card1219
- 15 ch moji senju napadai imaju +200 dmg
#card1214
- 35 ch ovaj napad ima 1200 dmg i ide na protivnika u lijevo.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world206

Satoshijevi napadi nezna ni on po koji put promasuju i ne pogadjaju protivnika, postaje mu malo dosadno pa je odlucio da se malo vise uozbilji.
#card1208
- 25 ch oko sebe stvaram kupolu koja ima 600 hp i brani me od dmg.
#card1210
- 15 ch ovaj stit ima 200 def i brani me od zag, kada me odbranio izlazim iz stita i krecem da napadam.
#card1206
- 10 ch ovaj napad ima 800 dmg i 160 zag od razornosti i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world207

Kada je odlucio da se malo uzobijli posalo je neki lagani napada da se ne trosi puno posto je znao da taj napad nije dovoljno jak da porazi ovoga protivnika, i da bio je upravu protivnik je opet izbjegao napad i Satoshi je sada odlucio da se samo odbrani.
#card1217
- 15 ch ovo me brani od dmg kuglica, i primam zag dmg.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world211

Satoshijev plan je ovog puta uspio i protivnik nije ocekivao da ce se on samo odbraniti, on je to uradio tako da sada moze da posalje svoje bolje napade u nadi da ce udariti protivnika i konacno ubiti.
#card93
- 10 ch ovaj napad bacam na protivnika, ali on ga apsorbuje.
#card1214
- 35 ch ovaj napad ima 1200 dmg i ide na protivnika.
#card108
- 85 ch ovo stvaram oko sebe kao oklop i branim se od kuglica.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Polje palih vitezova  #world201

Kada je konacno krenuo sa svojim planom u nadi da ce njegov napad pogoditi protivnika nije uspijelo, i ovog puta protivnik je dosao iza Satoshija i krenuo da mase macem u nadi da ce pogoditi Satoshija ali Satoshi je vec imao odbranu oko sebe, i nakon sto se odbranio izasao je iz te zemljane kupole i krenuo da napada.
#card177
- 15 ch dobijam +100 dmg na munju i jos 100 od pasvine.
#card168
- 15 ch ovaj ima 700 dmg i ide na protvinka.