Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Šuma susreta

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Šuma susreta

Šuma susreta Desktop-wallpaper-anime-forest-scenery-page-1-cool-anime-forest
Šuma u kojoj su najčešće dešavaju neverovatni dvoboji koji oduzimaju dah. Predivna drveća predstavljaju jako dobre zaklona čiste zarvnine idealan pod za epske sukobe. Ovde dolaze najiskusnije ninje da se oprobaju u borbi protiv iskusnih boraca. Ovde padaju mrtva tela kao kiše. 

Šuma je inače prozračna sa puno sunca koje propuštaju krošnje drveća, ali je zamlja jako valžna što podstiče hladan vazduh u šumi. Temperatura je jako neprijatna jer u njoj se oseća napetost sve do sledećeg sukoba. 



Malo zanet momak
Nastavio sam da hodam šumom i da tragam za mojim narednim protivnokom, tako lutajući naišao sam na ovu lokaciju. Video sam da je ovo jako lepa šuma. Bilo je jako hladno i nekako neprijatno da se bude u ovoj šumi. Neka neprirdna tišina je obavijala šumu i šumski pod. Bilo je jako napeto valjda ovde treba da se bijem pomislio sam. Gledao sam malo okolo i video sam nekpg tipa kako stoji kod jednog drveta. Čim je ugledao izazvao me je na duel, prihvatio sam, još jedno telo koje ću da poklonim Zenuo. 

#card1346
(2 slota i 30ch)
"Na tebe ide 800 dmg-a."



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Šuma susreta #world192

#card103
Ovo je bilo jako laka pobeda ta mene čak se nisam ni oznio ovo je zaista prelaka misija. Isto kao i prethodnom ninji sam krenuo da čeprkam po džepovima. Ako sam ga već potazio treba mi neka nagrada. Možda ima jednu od drevnih kockica što je Zeno pominjao. Nastavio sam da tražim dok su dve male ptičice počenjale da pevaju umirujuću melodiju smrti. 



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Šuma susreta #world2 Šuma susreta #world1

Našao sam nešto u džepu od ovog malodog nije, bila je to jedna od kocki koju je spominjao Nota Zeno. Kada sam uzeo kocku odlučio sam i ovog da sahranim pokraj drveta pored koga je stajao kad me je izazvao na duel. Neka počiva u miru, a ja sam otišao dalje da tražim narednog protivnika protiv koga ću da se borim. Nadam se da ču uspeti da pobedim. 



Malo zanet momak
Podolaaku na lokaciju u potrazi za hranim, našaio je na jedan jako lep i prozračan šumarak. Nije očekivao puno od njega pošto je bio samo u prolazu. Nadao se da je ovde negde njegov prijatelj i saborac Morihei. Nešto u ovoj šumi ga je prizivalo da započne neku borbu. Morao je jednostavno to da izbaci iz sebe. Pogledao je u nebo i jednostavno nastavio da šeta.



Susetsu Sakai
Šuma susreta Cn6M6S-VYAAGq0b

Polako sam otvorio jedno oko dok sam ležao na grani drveta sa rukama iza sebe:"Došao si i ti onda?",rekao sam nakon što sam osjetio prepoznatljivu čakru Susetsua. Pretpostavio sam da će i on zalutati pa sam se našao na mjestu gdje imam najvišeš šanse da ga sretnem.
Iskreno nisam očekivao da će doći ali kao što je jedan mudar čovjek jednom rekao:"Sudbina je tako htjela."
Pogledao sam u nebo dok sam se ponovo obratio Susetsu-u:
"Da li se sjećaš razloga što sam postao ninja Susetsu?"



剣術 MUNJEVITI SAMURAJI 剣術
Čuo je jako poznat glas iza njegovih leđa, okrenuo se i pogledao to je bio njegov verni savetnik Morihei. Čuo je njegovo pitanje. I malo je bio zatečen ali je znao šta da mu odgovori, ipak ga je jako dobro poznavao. Osmehnuo mu se i rekao. Morihei, onomad si mi rekao da je tvoj razlog da postaneš ninja jeste da nađeš taj razlog. Nije mu bilo jasno zašto ga je to pitao. Možda je želeo da mu pokaže da se promenio. Znao je da će nešto biti drugačije nego obično.



Susetsu Sakai
Čuvši to  nasmijao sam se. Susetsu je bio oštar kao i uvijek...čak i ako ga znam fazon 3 dana i nešto.Okrenuo sam mu se  i skočio sa drveta.
"Tako je."
Na sekundu sam pauzirao da vidim kako ću mu ove sljedeće riječi objasniti:"Na putu do ovdje našao sam jedan pairić. Navodno, prave selo na ovoj lokaciji, to jest u ovoj zemlji."
Pustio sam mali izdah dok mi je vjetar duvo u kosu te nastavio:"Vjerujem da to selo ima ono što tražim Susetsu...moj razlog da budem ninja."

Šuma susreta B957998be204d8586962bf1dd762e972

Moj ton je bio uspunjen tugom, ali u njemu je bilo i nade. Moj cilj,razlog zbog kojeg sam živ je bio tu. Da se dokažem pred članovima svog klana i postanem vrijedan ninja. Dosta mi je bilo borbe za klan. Hoću da budem svoj borac.



剣術 MUNJEVITI SAMURAJI 剣術
Čuo je reli Moriheia i nije kogao da veruje. Da li je onda misija koju mu je dao njegov otac gotova ili je tek ušao u splet zavrzlama gde će teško izaći ni on sam nije znao. Jednio što mu je davalo nadu jeste da je tu sa Moriheiem. Pogledao je papirić i bio je uveren. Napokon možda je uspeo da ostvari svoj idealni cilj, ili je upao u još tamniju provlaiju iz koje je izlaz skoro nemoguć. Drago mi je zbog tebe Morihei, nego da li se sećaš šta sam ti rekao o mom klanu kad smo se prvi put našli? Upitao je ovo Moriheia jer je želeo da potvrdi njihovo prijateljstvo. Sada mu je svaki saveznik bio bitan. 



Susetsu Sakai
"Hm?" Moj pogled sa zemlje brzo sam skrenuo na Susetsua, te sam se probao prisjetiti šta mi je rekao,njegovo riječi našeg prvog susreta i dalje su vrznale kao kolonija mrava po mom mozgu te sam mu odgovorio:"Prilično sam siguran....da si rekao kako tražiš imanje svog klana. Da ti je topoklon koji je tvoj otac dao tebi,jesam li u pravu?"
Stavio sam ruke u džepove i čekao njegov odgovor.



剣術 MUNJEVITI SAMURAJI 剣術
Čuo je odgovor. Doabar je bio Morihei, setio se šta mu je Susetsurekao, ali mu je ujedno bilo krivo što mu odmah nije rekao istinu zašto je došao na ovaj kontinent i postao šinobi. Odlučio je da mu kaže pravi razlog zašto je odlučio da krene putem na kojem je sad. 
Morihei, taj razlog je donekle tačan, ali nije zapravo ono zbog čega sam postao šinobi. Uzdahnuo je inastavio je da priča. Razlog zbog kojeg sam postao ninja jeste da vratim mom klanu slavu koju je nekada iamo. Moj otac me je zadužio da to uradim. Za sada moram da skupim što više saveznika mogu. Rekao je ovo Moriheiu u nadi da će ga ovaj razumeti. Njemu je preko potreban bio saveznik u njegovoj misiji.



Susetsu Sakai
A da, jeste pominjao tako nešto. Zaboravio sam.
"Oprosti mi,zaboravio sam Susetsu." Rekao sam mu u šaljivom glasu a zatim se okrenuo na petama.
"Nemam šta da ti kažem Susetsu. Ali znaj da..",pauzirao sam na sekundu,još jedan mali osmijeh se pojavio kako sam pogledao u njega preko ramena,"smo ti i ja duo,to je moje obećanje kao ninja."
Polako sam krenuo da hodam naprijed dok sam i dalje pričao:"Savjetujem ti da pođeš sa mnom. Ovo selo može i tebi pomoći."
Mada i to što su me njegove riječi pogodile, ovaj Susetsu je doista jak i vjeran lik. Dok ga imam na timu uvijek znam da imam nekoga na koga ću da se oslanjam u teškoj situaciji.

Šuma susreta Animesher.com_anime-gif-hunter-x-hunter-feitan-1277429



剣術 MUNJEVITI SAMURAJI 剣術
Video je da se njihov razgovor bližio kraju, odlučio je da neodugovlačk nego da odamh jrenu prema selu. Imao je za cilj da pokaže da je kaln Sakai jedan od najjačih klanova ikada, želeo je da mu vrati staru salvu. Pogledao je još jednom u Morihiea i sa osmehom na licu rekao. Idemo, u svetlu budućnost. Nije hteo više ništa da mu kaže, jer je znao da je dalje svaka reč bila suvišna. Pogledao je još jednom prema nebu i nastavio je sa Morihiem putem sela.



Susetsu Sakai