Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hanagavi Desert

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hanagavi Desert


Hanagavi Desert 1556304bbbffc6b54e92bc53da23d06bPustinja koja se sastoji od peščanoh dina preko kojih je teško da se pređe sačinjena od specijalne vrste peska koji je vreliji nego običan i pored toga poznata po strašnim temperaturama su samo neki od razloga zšto banditi ovde žele da budu ipak iako svi znaju da se oni kriju u ovoj pustinji niko ih nije video niti zna gde im je stvarno skrovište

Šetajući već dosta dugo ušao sam u pustinju i počeo da je proučavam zato što mi nije delovala kao one u kojima sam pre bio delovala je mnogo sumnjivijeod drugih pa sam odlučio da ostanem i istražim koje tajne krije ovo mesto i kakve li nas dogodovštine čekaju.
*Dok je Hugomecu prolazio pustinjom nešto ga je uhvatilo za nogu ali je se Hugomecu brzo izmakao i izvukao tog ljigavca na površinu*
*Ovaj put biram težu misiju*

Nakon što sam izvukao tog idiota obadvoica smo pali nakon što smo ustali odpočeo sam napad koji se sastojao od promenjenih kristala u safire nakon čega sam ispustio iglice kristala u koje ulažem svih šest slotova kako bi one imale 600 dmg i trošim 15 čakre manje zbog kontrole čakre
#card1435
#card1426

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hanagavi Desert #world200

Šta izbegao je i još jedan dolazi ovo nije dobro nije nimalo šaljem vodeni dalas na obadvoicu koji bi trebalo da vas potopi i ubije ovo nije dobro ako prežive ja sam mrtav moram da osmislim nešto brzo inače sam gotov
#card40

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hanagavi Desert #world198 Hanagavi Desert #world200

Ulazim u imunitet dok oblažem sbe blatom i nakon toga napadam jednog od njih sa svoim kristalim dok je se drugi sakrio i doveo pojačanje nadam se da će ih ovo uništiti
#card1436
#card98
#card1432

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hanagavi Desert #world192

Pasivne :

Kreiram eksplozio ispod jednog od jonina (Pošto sam upotrebio tehniku zemlje pasivna zemlje sa aktivira i ja sad imam 200 helt štita nakon što me njegov napad pogodim ima 40 helt štita)
nakon što je njegov napad prošo nakon ovoga stvaram vodenog klona u koji ulažem dva slota (Jedan na kartici i jedan uložen što znači da on može da radi tehnike koje zahtevaju dba slota)nakon toga pokušavamo da stunujemo dvoicu od troice jonina (I ja i klon im se približavamo i radimo istu tehniku na ja na svom on na svom joninu)

#card99
#card29
#card26
klon 10 čakre


The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hanagavi Desert #world194 Hanagavi Desert #world193

Ulazim u imunitet vode nakon čega vadim katanu i koljem obadvoicu kji su stanovani i ostaje još samo jedan
#card49
#card353
#card19 -prvi jonin
#card19 -drugi jonin
klon umire
ja se sakrivam iza jedne od peščanih dina dok se ne oporavim preostali jonin me traži ali me ne vidi

Ostajem i dalje skriven dok posmatram jonina kako ide okolo nadajući se da me neće naći i da ću uspeti da se dovoljno odmorim kako bi mogao da nastavim borbu onako kako treba da se nastavi i da uspem da ih porazim idalje nemogu da verujem da sam pobedio dvoicu jačih od sebe.*Hugomecu se odmara dok ga Jonin još uvek traži*

Još uvek me traži nemogu da verujem da me nije našao iako ja bukvalno samo ležim ovde i ništa neradim sem toga da se odmaram i čekam da mi se sve vrati trenutno je sve na 80% još malo još samo malo i pobediću ga onako kako bi trebalo da jonin bude pobeđen.
*Hugomecu nastavlja sa odmaranjem dok ga Jonin traži*

Nemogu da verujem da još uvek jurca kao muva bez glave dal je normalan šta li misli da radi izgleda mi kao ker dok juri za svojim repom zato što ne zna gde je mačka da bi nju jurio kako je patetičan ovaj jonin nije kao ostali
*Hugomecu se odmara dok ga jonin traži*

Napokon sam se dovoljno odmorio pa vreme je da napadnem ovu nesrećnu dušu koja ne zna šta će sa sobom
bacam vodenog zmaja i vodeni mlaz na njega biće ovo zanimljivo zmaj 500 dmg mlaz 100 dmg

#card36
#card24

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hanagavi Desert #world193

Ovaj i nije bio nešto ulazim u imunitet zemlje kako bi izbegao njegovu kišu i krećem da pretražujem mrtva tela kako bi možda pronašao svoj artevakt ali nisam siguran da je ovde neizgledaju mi kao šinobiji koji će da budu lopovi.
*Hugomecu pretražuje mrtva tela kako bi možda pronašao svoj artefakt*
#card116

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Hanagavi Desert #world2 Hanagavi Desert #world2

Pnovo ništa ja baš nemam sreće sa ovim dal je moguće pa nema mi druge moram da nastavim dalje mram da ih pronađem imam jedn od šest moram da neđem svih šest kako bi ovo bilo gotovo neću stati dok to ne uradim.
*Hugomecu nastavlja dalje u nadi da će da pronađe bilo šta što je vredno*

Divus je stigao do Kamenog Mora, nepristupačne oblasti u Zemlji Stene. Kameno More je poznato po svojim strmim stijenama i skrivenim pećinama, što ga čini idealnim mestom za skrivene operacije. Sunce se polako spuštalo iza horizonta, bacajući duge senke preko kamenitog terena. Ovaj trenutak je bio savršen za početak njegove misije pripreme terena za napad na Kori Oni, tim lukavih iluzionista koji manipulišu percepcijom stvarnosti - odnosno korisnika genjutsu tehnika.

Divus se kretao tiho i pažljivo, koristeći svoje senzor tehnike kako bi locirao potencijalne skrivene neprijatelje i zamke. Njegov cilj je bio da pronađe skrovište Kori Oni i prouči njihove navike i taktike. Dok je pratio staze između stena, otkrio je tragove koji su vodili dublje u područje. Tragovi su bili sveži, što je značilo da je grupa Kori Oni nedavno prolazila ovuda.



Hanagavi Desert Output-onlinegiftools
Krećući se dublje u Kameno More, Divus je primetio nekoliko stražara koji su patrolirali. Njegov cilj nije bio direktan sukob, već prikupljanje informacija i priprema terena za budući napad. Tiho se provukao kroz senke, izbegavajući direktan kontakt. Koristeći svoju obuku u špijunaži i infiltraciji, uspeo je da se približi neprijateljskim položajima neprimećen.

Uočio je glavnu pećinu koja je služila kao skrovište Kori Oni. Oprezno je prilazio ulazu, izbegavajući osvetljene delove. Prisluškivao je razgovore unutar pećine, saznajući ključne informacije o njihovim planovima i rasporedu stražara. Takođe, postavljao je zamke na putevima koje bi Kori Oni koristili za bekstvo, kako bi ih dodatno zbunio i usporio. Svaka zamka bila je dizajnirana da se aktivira tek kada bude potrebno, omogućavajući Divusu da ostane neprimećen do trenutka kada napad bude započeo.



Hanagavi Desert Output-onlinegiftools
Nakon što je uspešno postavio sve zamke, Divus se povukao iz pećine. Kretao se istim putem kojim je došao, pažljivo izbegavajući stražare i koristeći senke za pokrivač. Njegov cilj je bio da se vrati na sigurno mesto i prenese informacije svojoj bazi.

U svom povratku nazad svratio je do malog nomadskog sela koje se nalazilo u blizini. Njihovi šatori su bili veoma otrcani ali se graja mogla i dalje čuti na kilometre jer je ova pustinja sama po sebi imala ogroman eho zvuka. Kada je prišao bliže vidio je da nisu ratoborni pa je i sam spustio svoj gard na sekunu. Upitao je par članova tog nomadskog sela da li imaju problema sa metom koju je on imao kao svoj zadatak ali odgovor je bio negativan. Očigledno do sada još nisu stupili u kontakt sa njima. Znajući da se sprema napad na organizaciju koju je on imao kao metu odlučio je da pronađe poglavicu ovog nomadskog sela i upozori ga na mogućnost veće borbe. Nije toliko vjerovao te je i sam pomogao da se spakuju i odalje što dalje mogće. Gledao je kako se grupa konja i kamila zajedno sa svim zapakovanim šatorima i ljudima odaljava od lokacije gdje će se desiti potencijalana borba odnosno napada na grupu Kori Oni.



Hanagavi Desert Output-onlinegiftools
Kada je stigao na sigurno, poslao je signal svojoj bazi, obaveštavajući ih o uspehu misije i detaljima o postavljenim zamkama. Njegovo telo je bilo umorno, ali osećao je olakšanje i ponos zbog uspešno izvršene misije. Znao je da je pripremio teren za napad na Kori Oni i da su njihovi planovi osujećeni.

#card380

Dok se udaljavao od Kamenog Mora gledao je mrtvu prirodu i kameni pejzaž koji se preslikavao svuda oko njega, Divus je osećao mir i zadovoljstvo zbog svog uspeha. Iako je znao da će ova lokacija vjerovatno postati jedno veliko bojno polje znao je da nije bilo drugog izbora, ali možda je tako bilo i najbolje, da priroda će stradati malo ali nakon što se Kori Oni grupa iskorijeni kao korov ovog područija sama priroda će se polako ali signurno obnoviti. Njegova veština, strpljenje i snalažljivost još jednom su se pokazali kao ključni za uspeh, a Divus je bio spreman za sledeći zadatak koji ga čeka.



Hanagavi Desert Output-onlinegiftools