Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kasai Yama

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kasai Yama

Kasai Yama Bd15984ed0aacb3e7ef597e3c19112a7fcd8bcd7_2000x2000

Kasai Yama je čudo prirode koje dominira pejzažem svojim masivnim vrhom koji se uzdiže sve do oblaka. Oko vulkana prostiru se lavirinti stena i pećina, povezanih magmatskim prolazima i podzemnim jezerima koja isijavaju toplotu. Unutar vulkana, zidovi su prekriveni narandžastim i crvenim lavama, dok se dim i isparenja povremeno dižu sa njegovog vrha, stvarajući dramatičan kontrast sa vedrim nebom iznad. Okolina je opasna, ali prelepa, sa vegetacijom koja uspeva u toplim i vlažnim uslovima vulkanskog tla, stvarajući oazu života usred ovog fascinantnog pejzaža.

Na putu do vulkana Kasai Yama, saznao sam da je nedavna erupcija započela nakon što je neko doneo čudan artifekt na ovo mesto, prema verovanjima lokalnih meštana. Priče su kružile o tome kako je neka kocka doneta kao dar bogovima vatre, ali je njeno prisustvo izgleda poremetilo prirodni balans vulkana.

Dok sam se približavao ulazu u Kasai Yama, čuo sam riku sličnu divljem zvuku životinje koja je dopirala iz unutrašnjosti vulkana. Srce mi je ubrzano kucalo od uzbuđenja i blage strepnje. Bio sam spreman na sve što me čeka unutar, svesno da ova misija nosi sa sobom rizik, ali i mogućnost da pronađem sledeću Seiki kocku koja bi mogla pomoći u razumevanju njihove moći i svrhe.

Dok sam stajao pred ulazom u Kasai Yama, iznenada sam čuo korake koji su se približavali iz unutrašnjosti vulkana. Iz tame je izronio čovek, očigledno očaran moćima Seiki kocke koju je držao u ruci. Njegov izopačen izraz lica otkrivao je da je izgubio razum, teturao se hodnicima hrama i napadao svakoga ko se približavao kocki.

Srce mi je zaigralo brže, svestan da se suočavam sa opasnim protivnikom čiji je um zahvatio uticaj moći koje je nosila kocka. Nisam imao izbora nego da se pripremim za borbu, spremajući svoje veštine kako bih zaštitio sebe i uspeo da preuzmem kontrolu nad situacijom. Sa pažnjom sam posmatrao svaki njegov pokret, tražeći priliku da se suprotstavim bez previše rizika za obe strane.

Uradio sam znakove rukama i taj široki hodnik počeo je da poprima izgled prave šume. Ka protivniku je poletelo korenje munjevitom brzinom.

#card1219 #card1214

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kasai Yama #world200

Protivnik iako očaran moćima kocke uspeo je nekako da izbegne napad, a pored njega dotrčala je životinja slična lavu odbijajući ostatak mog napada. Očito je protivnik bio veš summoning ninja i ovo je očas posla postalo dosta teže. Uradio sam opet znake rukama i ka protivnicima su poleteli drveni kolac i senju granje.

#card1212 #card1206

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kasai Yama #world200 Kasai Yama #world196

Još jedna životinja pojavila se pored mog protivnika. Ova borba odmah me je podsetila na moju prvu misiju u potrazi za kockom. Nadao sam se da ću ovog puta borbu dosta pre privesti kraju. Korenje se stvorilo oko mene zaustavljajući lava koji je pokušao da me ujede. Uradio sam znake rukama i ceo hodnik bio je prekriven korenjem koje je jurilo na sve strane.

#card1215 #card1214

Dmg 1000.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kasai Yama #world196 Kasai Yama #world198 Kasai Yama #world195

Moj napad nije bio učinkovit, bar ne u onoj meri kojoj sam se nadao. Pogodio sam jednu prizvanu zver, ali samo toliko da je ranim. Uradio sam znake rukama i zemljani zid se izdigao braneći me od svih napada poslatih na mene. Nakon toga stvorio sam četiri vuka od blata koji su se zaleteli na prva dva protivnika sa leva na desno izostavljajući ovog ranjenog.

#card103 #card96

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kasai Yama #world200 Kasai Yama #world193 Kasai Yama #world194

Još jedan moj napad pogodio je protivničku stranu, ali ne dovoljno jako da ih sve pokosi. Kako padne jedna njegova životinja tako se druga stvori. Uradio sam znake rukama i moje senju tehnike su me delimično spasile od nadolazećih napada, a onda sam uzvratio tehnikama zemlje. Napad pesnicom uputio sam ka prvom protivniku.

#card1208 #card1206 #card101 #card90

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kasai Yama #world196 Kasai Yama #world198 Kasai Yama #world193

Konačno je jedan od protivnika pao i ostao sam u borbi koja je još uvek bila neravnopravna. Ispred mene su se nalazili čovek i njegova zver. Odradio sam znake rukama i stvorio kupolu oko mene koja me je odbranila od napada mačem, a zatim sam stvorio zid koji je ublažio laserski bljesak iz usta tigra. Korenje je pojurilo pokušavajući da ih smrvi.

#card108 #card92 #card1214

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kasai Yama #world198 Kasai Yama #world196

Ojačao sam svoju strukturu koja me je odbranila od protivnikovih napada, a nakon toga sam stvorio kamenje koje je letelo sa svih strana praćeno eksplozijom zemlje pod jednim protivnikom. Nadao sam se da će ovo biti dovoljno da ih bar malo ošteti.

#card100 #card111 #card93 #card99

Dmg na levog je 600, dmg na desnog 450.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kasai Yama #world199 Kasai Yama #world193

Slabašni napadi poslati na mene nisu imali nikakvog uticaja. Jedan protivnik bio je pogođen ali ne dovoljno da bude i zaustavljen. Krenuo sam da radim znake rukama i formirao zemljanog zmaja koji je poleteo ka levom protivniku dok je drveni kolac krenuo na desnog.

#card102 #card1212 #card379

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kasai Yama #world192 Kasai Yama #world197

Još jedan protivnik bio je pobeđen dok su se talasi njegovog napada kreirali po obodima terena. Uradio sam znake rukama i ukopao se u zemlju pokušavajući da na taj način izbegnem nadolazeće napade. Nakon toga napao sam već dosta izmučenog i izranjavanog protivnika.

#card110 #card1206

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kasai Yama #world199

Protivnik je u zadnjem trenutku uspeo da apsorbuje moj napad, a zatim ga još jačeg vratio ka meni. Brzo sam odreagovao i stvorio drvenu strukturu ispred mene koja me je uspešno odbranila od napada. Nakon toga sam poslao još jedan napad ka protivniku. Nadao sam se da će ovo biti poslednji. 

#card1208 #card96

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kasai Yama #world192

Konačno i poslednji protivnik bio je na zemlji pobeđen. Iz zemlje se stvorila zemljana struktura koja me je izdigla taman toliko da me voda koju je protivnik poslao na mene ne pogodi. Nakon što se situacija smirila sišao sam dole i uzeo kocku od koje se ova budala nije odvajala celu borbu. Odmah sam, po samim vibracijama kocke, mogao da vidim da li sam bio u pravu ili ne.

#card107

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Kasai Yama #world2 Kasai Yama #world2



Dolazak u Zaliv Nemrtvih

Zaliv Nemrtvih bio je zlokobno mesto, obavijeno senkama i jezivim tišinama. Stigao sam u sumrak, kada je sunce bilo tek na ivici horizonta, bacajući poslednje zrake svetlosti preko talasa. Znao sam da je moj zadatak sprečiti operacije Inazuma Sindikata, grupe manipulatora elemenata. Svaki član sindikata bio je majstor svog elementa – vatre, vode, zemlje ili vetra – i zajedno su predstavljali smrtonosnu pretnju.

Dok sam se približavao Zalivu, osetio sam neprijatan miris truleži koji se širio iz dubina zemlje. Mesto je bilo obavijeno gustom maglom, koja je dodatno otežavala vidljivost. Ovo nije bilo obična misija. Zaliv Nemrtvih bio je dom mnogih neobjašnjivih pojava, a sindikat je izgleda koristio ove tajanstvene sile u svoju korist.

Prvo što sam primetio bila je tišina. Nijedan zvuk prirode nije dopirao do mene, što je bilo neuobičajeno i zastrašujuće. Znao sam da su članovi sindikata negde u blizini, čekajući u zasedi. Morao sam biti na oprezu. Kretao sam se pažljivo, prateći tragove koji su vodili ka staroj luci, sada napuštenoj i zaboravljenoj od svih, osim od onih koji su je koristili za sumnjive radnje.

U vazduhu sam osetio prisustvo nečega nadnaravnog. Osetio sam kako se temperatura menja – vetar je donosio hladnoću, dok je zemlja pod nogama bila vrela. Ovo je bilo delo manipulatora elemenata. Stigao sam na mesto gde su se nalazili, ali morao sam ostati skriven, analizirati situaciju i čekati pravi trenutak za napad.






Prvi sukob

Dok sam se kretao kroz napuštene dokove, osetio sam kako tlo pod nogama počinje da podrhtava. To je bio znak da se zemljani manipulator približava. Njegova moć je bila neverovatna – mogao je kontrolisati zemlju i kamenje s preciznošću koja je nadmašivala sve što sam ikada video. Nije bilo vremena za odlaganje. Morao sam delovati brzo.

Iz senki se pojavio čovek, visok i mišićav, sa rukama prekrivenim slojevima kamenja. Njegove oči su sijale zlokobnim sjajem dok je podigao ruku i naredio zemlji da se uzdigne. Stene su počele da se okupljaju oko mene, stvarajući zamku iz koje nije bilo lako pobeći. Ali, bio sam spreman. Moje telo se instinktivno povuklo unazad dok sam pravio niz brzih znakova rukama, prizivajući tehniku vetra da raznese kamenje i oslobodi me.

"Misliš da možeš da me nadmudriš?" promrmljao je manipulator, dok je povlačio još više zemlje ka sebi.

Njegov napad je bio brutalan, ali nisam bio nespreman. Znao sam da je njegova snaga u bliskoj borbi bila ogromna, pa vidi svo ovo kamenje na njemu, pa sam odlučio da se držim na distanci. Snažan vetar koji sam prizvao bio je moj jedini način da ga držim na odstojanju. Dok sam se povlačio, primetio sam njegovu slabost – bio je spor i nespretan kad nije mogao da koristi zemlju kao oružje.

Napravio sam niz brzih pokreta, kombinirajući vetar sa svojom veštinom skrivenih oštrica, usmeravajući ih pravo ka njegovim ranjivim mestima. Manipulator je posrnuo, krv se pojavila na njegovom telu dok su oštrice probijale njegovu odbranu. Osećao sam da je to trenutak koji mi je bio potreban. Napao sam ga sa svim što sam imao, svodeći njegovu snagu na minimum.

Padom prvog neprijatelja, znao sam da su ostali svesni mog prisustva. Nije bilo vremena za slavlje – morao sam se pripremiti za sledeći sukob.







Zaseda u magli

Nakon poraza zemljanog manipulatora, povukao sam se u senke, koristeći gustu maglu kao pokriće. Znao sam da će ostali članovi Inazuma Sindikata uskoro stići, a njihova snaga u brojevima mogla bi biti presudna. Ipak, imao sam prednost iznenađenja i poznavao sam teren bolje nego oni.

Dok sam se kretao kroz maglu, čuo sam tihe korake. Osetio sam prisustvo još jednog manipulatora. Vazduh je postajao vlažniji, a kapi vode su počele da se okupljaju u gustim oblicima. Vodeni manipulator je bio blizu. Ovaj neprijatelj je bio opasniji – mogao je kontrolisati vodu sa neverovatnom preciznošću, stvarajući smrtonosne napade i neprobojne odbrane.

Iznenada, iz magle su izronili vodeni bičevi, usmereni pravo ka meni. Refleksno sam se izmakao, izbegavajući prvi udar, ali voda je bila svuda. Manipulator je bio u svojoj zoni. Njegov napad je bio precizan i nemilosrdan. Svaki pokret koji sam napravio bio je pratio vodeni bič, a svaki put kad bih pokušao da napadnem, voda bi stvorila neprobojni zid.

"Ne možeš pobeći" viknuo je manipulator, glasom prepunim samopouzdanja.

Ali znao sam da moram biti strpljiv. Njegova kontrola nad vodom bila je impresivna, ali kao i svaki element, imala je svoje slabosti. Dok se fokusirao na napad, primetio sam da se njegova koncentracija ponekad lomi – to su bili trenutci kada je morao da sakupi vodu iz okoline. To mi je dalo ideju.

Dok su se vodeni bičevi usmerili ka meni, iskoristio sam vetar da ih razbijem na manje delove. U sledećem trenutku, koristio sam tu maglu i vlagu da stvorim lažne projekcije sebe. Manipulator je bio zbunjen, ne znajući koju metu da napadne. Dok je bio zauzet pokušajem da shvati gde se nalazim, iskoristio sam trenutak nepažnje i usmerio vetar u oštar talas, usmeren ka njemu. Voda se podelila, a udarac je pogodio pravo u metu. Manipulator je pao, a voda je polako počela da se povlači.

S dva protivnika manje, znao sam da se situacija okreće u moju korist. Ali, pred sobom sam još uvek imao dva najopasnija protivnika.






Konačni Obračun

Konačno, stigao sam do središta Zaliva Nemrtvih, mesta gde su se preostala dva manipulatora okupila. Bili su to vatreni i vetroviti manipulatori, najjači članovi Inazuma Sindikata. Njihova kombinacija elemenata bila je smrtonosna. Vatra i vetar zajedno stvarali su razorne napade, koji su mogli uništiti sve pred sobom. Bili su svestni da im se približavam, i bili su spremni za borbu.

"Došao si daleko, ali ovde tvoj put završava," rekao je vatreni manipulator, njegova ruka već plamteća od energije.

Vetrovi su počeli da divljaju, podižući pesak i prašinu u vazduh, dok je vatreni manipulator stvorio ogroman plameni zid između nas. Znao sam da neće biti lako. Njihova koordinacija bila je savršena – dok je vatreni manipulator napadao, vetroviti manipulator je štitio.

Napadi su dolazili sa svih strana. Plameni tornada, vetrovi puni oštrica i toplote, svaki moj korak bio je pod napadom. Morao sam da se krećem brzo, izbegavajući smrtonosne udarce dok sam tražio priliku da napadnem. Ali prilika je bila malo, i činilo se da su me naterali u ćošak. Ali, znao sam da imaju jednu slabost – njihov ego. Previše su verovali u svoju moć i nisu očekivali da ću pronaći način da ih nadjačam.

Svojom veštinom kenjutsu i svojim tehnikama mlade grane non stop sam im bio za petama, insistirao sam na borbi iz blizine kako bih neutralisao njihove razorne napade. Trebalo mi je na desetine pokušaja da im pridjem ali kada sam im konačno prišao počela je prava borba. Vatreni manipulator je non stop pokušavao da uništi sve moje pokušaje i onda su shvatili - onog trenutka kada sam bio izmedju njih nije bilo prostora za njihove kombinacione napade. Posle nekoliko sati intezivne borbe prsa u prsa izašao sam kao pobednik.


Moja misija je bila gotova. Znao sam da moram brzo nastaviti dalje jer sam sada najranjiviji i bez snage. Posle kratkog odmora odlazim u nepoznatom pravcu i u potpunosti nestajem u magli.