Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | meadow of the samurai

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

meadow of the samurai

Ova livada je mesto gde su mnogi samuraji sahranjivani kako bi im se odala počast ovo mestu je ujedno i jedno od najlepšij mesta na ovom svetu uprkos tome što je broblje samuraja međutim baš zbog toga meta je raznih lopova i osoba koje hoćeju da ukradu razne stvari na ulazu u livadu posađena su dva drveta koja izgledaju kao okvir od kapije
postoje razne vrste cveća koje odiše romantčnom notom

Konačno sam stigao livada gde su moji preci sahranjeni iako moji roditelji nisu bili samuraji ja svakog od samuraja zovem svojim predkom iz poštovanja prema istima prošlo je dosta godina od kad sam bio ovde i znam da ako ovde ne nađem ono što tražim da neću nigde uspeti to da pronađem
*Odabrao sam težu misiju*

Dok sam mirno stajao prišao mi je jedan čovek bio je jonin osetio sam nešto čudno u njemu ponudio mi je borbu i ja sam pristao stali smo jedan preko puta drugog ja sam prvi započeo poslavši vodenog zmaja i vodeni mlaz na njega koji imaju zmaj 500 dmg vodeni mlaz 100 dmg
#card36
#card24

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
meadow of the samurai #world200

Vidim izgleda da on neće biti lak protivnik odjednom sa leđa dolazi jedan kriminalac i pokušava da me napadne ja stvaram vodenog klona iza sebe u kog ulažem dva slota (Ovaj put klon može da izvede tehnike od tri slota zato što u ulaganje nisam računao jedan na kartici a i on se računa) nakon čega se ja približavam protivniku koji je bio ispred mene i i ja i klon pokušavamo da ih zarobimo u kugle od vode (I ja i klon radimo istu tehniku)
#card29
#card26
klon ostaje sa 10 čakrenakon što iskoristi ovu tehniku
#card26

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
meadow of the samurai #world191 meadow of the samurai #world191

Ulazim u imunitet zemlje tok napad ne prođe kad napadi prođu vadim katanu i prvo probadam jednog kroz srce pa potom probadam drugog kada su pali video sam da je jedan od njih nosio demon blade koji sam tražio kako bi stavio na Gaburovo oružije kako bi ga učinio neuništivim uzeo sam tu oštricu i krenuo da pretražujem livadu uzduž i popreko kako bi pronašao svoj predmet i kako bi ih imao dva
#card116
#card19
#card19

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
meadow of the samurai #world2 meadow of the samurai #world1

Našao sam još jednu fali mi još četri kutije i mogu da se vratim *U ovo vreme Hugomecuu stiže pismo* u redu prihvatam ima da bude znimljivo zaputio sam se ka zadatoj lokaciji kako bih ispitao ono što se traži od mene nadajući se da me neće razotkriti



Prošlo je dosta vremena od kada sam se poslednji put video sa Kirei,em i uskoro dolazi vreme kada ću morati ponovo da ga sretnem. Naš plan je bio da se sretnemo 45. dana od našeg upoznavanja. Na livadi završavam svoj poslednij trening. "1001, 1002, 1003,1004, 1005." Brojao sam dok sam završavao na 1010. zamahu. To je bio datun mog rodjena 10.10. Osetio sam neku čudnu prisutnos.

"Momci našli smo našeg Yakuzu. Vreme je da ga se rešimo. Na livadi dolazi grupa nindži koja me okružuje. Vidim da su neprijateljski nastrojeni te stajem u svoj borbeni stav.

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
meadow of the samurai #world75



Ogromna grupa maloumnih polupanaca me je okružila. "Šta želite od mene? Ko ste vi!? vikao sam na njih dok su mi se svi oni rugali i čekali znak svoga vodje. "Zakoljite ga momci." Na znak jednog od njih ogromna grupa ludaka je krenula na mene.

#card1386
Vadim svoje kaguya oružje iz sebe
#card186
Pojačavam svoje kenjutsu napade.

#card189
#card180
Udaram o zemlju i pokušavam da ubijem što više njih. Demage koji ide na sve je 900 (200 osnovnih + 300 od moje pasivne + 400 od moda i pasivne munje).


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
meadow of the samurai #world190 meadow of the samurai #world181 meadow of the samurai #world189 meadow of the samurai #world187 meadow of the samurai #world186 meadow of the samurai #world187 meadow of the samurai #world181 meadow of the samurai #world181 meadow of the samurai #world185 meadow of the samurai #world188 meadow of the samurai #world188 meadow of the samurai #world190 meadow of the samurai #world182 meadow of the samurai #world183 meadow of the samurai #world183 meadow of the samurai #world186 meadow of the samurai #world184 meadow of the samurai #world182 meadow of the samurai #world183 meadow of the samurai #world187 meadow of the samurai #world189 meadow of the samurai #world181 meadow of the samurai #world183 meadow of the samurai #world190



Ogromni broj njih je bio dovoljno glup da me napadne i odmah umre. Padaju polako kao sveće i gase se. "Dobili ste ono što ste zaslužili." rekao sam dok me je ogromna količina raznih napada jurila da me nabode. Njihov vodja je ostao u neverici videvši da je veliki deo njegove vojske već pečen. Ostalo ih je 9 a ja sam mrzeo taj broj.

#card136
Branim se od većinu napada tako što stvaram ogromni tornado koji će skršiti skoro sve protivničke napade, a samo dva napada koja su abzorbovana nastavljaju ka meni sa po 450 demage.

#card138
Potom uzlećem kako bih izbegao sve napade bliske borbe i ova dva napada.

#card147
Za poslednji slot koristim ovo kako bih ojačao svoje kenjutsu napade.

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
meadow of the samurai #world185 meadow of the samurai #world181 meadow of the samurai #world186 meadow of the samurai #world190 meadow of the samurai #world188 meadow of the samurai #world185 meadow of the samurai #world190 meadow of the samurai #world188 meadow of the samurai #world190



Svojim letenjem uspešno izbegavam sve njihove napade. Pomislio sam da se šale i da ovo nije sve što oni zaista mogu da urade ali onda je njihov vodja dokazao drugačije. "Da li želiš da se dogovorimo neštoooo?" rekao je kada je video da je njihov gubitak skoro pa neizbežan, samo sam odmahnuo glavom i nastavio da ih šibam.

#card201
Iz vazduha zamahom stvaram ogriomni tornado koji će oduvati sve moje neprijatelje. Njegov demage je 1500.


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
meadow of the samurai #world188 meadow of the samurai #world186 meadow of the samurai #world189 meadow of the samurai #world185 meadow of the samurai #world185 meadow of the samurai #world183 meadow of the samurai #world186 meadow of the samurai #world186 meadow of the samurai #world188



Slećem na zemlju kada konačno primećujem koliko sam masakrirao ovu bandu nindži. Njihovi leševi su ležali na sve strane. Pojedini su bili isprženi kao pomfrit a drugima je tornado otkidao glave, ruke i noge. Počeo sam da se smejem. Ni sam nisam znao da sam ovoliko jak.

#card152
Ulazim u imunitet vetra ne bi li video koliko ih je ostao i smislio strategiju za sledeći korak.


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
meadow of the samurai #world184 meadow of the samurai #world183 meadow of the samurai #world182



Njihovi napadi su bili smešni. Očekivao sam da barem njihov vodja bude jači ali....Kada sam video da će ovaj posao biti lagan počeo sam im se smejati na sav glas. "Sada kada vas zarobim kako ćete mi pevati." rekao sam im skoro pa kao u šali ali sam zaista to mislio.

#card204
Izlazim iz troje i jednim zamahom se branim od svih njihovih napada. (50 chakre 30 energy i 1 slot)

Održavam lightning armor (1 slot)

#card189
Prvim zamahom napadam chunina br 1.

#card1392
Odmah posle njega ubadam i chunina br, 2


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
meadow of the samurai #world187 meadow of the samurai #world189 meadow of the samurai #world187



"konačno se malo igramo" rekao sam im kada sam video kako izbegavaju moje napade. S razlogom su ova trojica ostali tu. "Vidi se da ste najbolji iz ove bande maloumnika." rekoh im dok sam pokušavao da ih isprovociram. Dvojica mi prilaze a treći me gadja nekim čudnim napadom.

#card184
Sačekao sam da mi svi pridju i onda sam odlučio da ih raznesem u vazduh. Sve napade poništavam ovim sfernim napadom a ogromna količina elektriciteta nastavlja na njih. Svi su u opasnosti da umru.







The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
meadow of the samurai #world189 meadow of the samurai #world190 meadow of the samurai #world185



Vodja mi još uvek pruža otpor, kakav gubitnik. Njegov desni pulen pada mrtav ali šalje šiljke na mene, drugi izbegava napad a on mi uzvraća mojim napadom. "Kakva kukavica." koristi se prljavim trikovima i koristi ovakve čudne tehnike. Mora da ga je poslao neko ko je isto tako retardiran kao i on.

#card195
Ulazim u svoj odbrambreni stav.
#card189
Zamahujem i razaram munjeviti napad od 1300 demage (50 energy 15 chakre i 4 slota)

#card144
Ulažem dodatnu chakru


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
meadow of the samurai #world182 meadow of the samurai #world190



Moj vetar me potpuno brani od ovih besmislenih napada. "Ne možete mi ništa. Bolje vam je da se predate i možda vas i pustim." Rekao sam im na sav glas dok sam video da se vodji trese ruka. Neuspešno je pokušavao da me gadja nekim slabim napadima ne bi li mi povredio ali ništa.

#card191
Ulazim u svoj combat stance

#card1392
Prvom ubadam svojim mačem

#card189
Drugom u zanosu otkidam glavu


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
meadow of the samurai #world183 meadow of the samurai #world189


Ubijam vodju ove besmislene grupe a potom polako koračam ka svom i poslednjem protivniku. Iz straha ova budala baca veoma razoran napad sačinjen od neke lude chakre. "Uvek isto, uvek isto. Slabi se plaše jačih i pokušavaju biti hrabri." Rekao sam mu dok sam sekao kroz njegov napad.

#card189
#card1392
Održavam svoj lightning armour. (60 energy 20 chakre i 5 slotova)


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
meadow of the samurai #world183



U poslednjem dahu ova budala me je opalila gromom. Ovo me je naljutilo tako da sam samo izvukao svoje kaguya sečivo a on je u roku od nekoliko sekundi u potpunosti iskrvario. Rana na njegovom telu je bila ogromna kao da ga je pogodilo topovsko djule. U poslednjih par trzaja samo mi je rekao jedno ime koje mi nije bilo poznato. Niti sam znao šta ovo ime znači niti koga predstavlja ali sam ga dobro upamtio "Yuri Uchiha."