Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kanjoni nestajanja

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kanjoni nestajanja

Kanjoni nestajanja  HD-wallpaper-anime-sunset-canyon-canyon-scenery-anime-river-sunset-nature-thumbnail
Mesto koje se nalazi na neutralnoj teritoriji između dva zaraćena klana. Kanjon je svoje ime dobio po tome što ovde ljudi misteriozno nestaju. Svako ko uđe u ovaj kanjon ulazi na sopstveni rizik. U kanjonu se nalaze razne zveri i može se naći po koji razbojnik koji je došao tu da služi zatvorsku kaznu. Teško je izaći iz ovog kanjona jer je pun procepa i kanala koji nisu povezani. Ovde je svako skretanje put za sebe. 



Malo zanet momak
Dolazim u najzloglasniji kanjon kao moju sledeću lokaciju gde ću da se bijem sa jouninom. Nastavio sam da hodom do uluza u ovaj kanjon i video sam jedan šator i jednu lampu kod tog šatora, pošto je napalju bila noć to svetlo mi je dalo črst znak da tu ima nekog. Valjda od buke mojih koraka osoba iz šatora je provirila voju glavu i pogledala u mene. Nakon čega je izašala i pripremislia se za borbu. Ta osoba nije bio niko drugi do jounina sa kojim treba da se bijem. Ovo će biti kratka borba pomislio sam. 

#card1346
800 dmg-a na jounina



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kanjoni nestajanja  #world199

Zvuci mojih lanaca su premalamili kroz noć kako ih je ovaj jonin preusmerio. Moram da odgovorim, nisam nešto bio uveren da će mi ovaj jonin pružiti zadovljostvo borbe. Zaista je interesanto kako svaki moj protivnik ne opstane duže od dve tri izvedene tehnike. Pripremio sam sebi dobar ugao za napad i krenuo sam u jaku kontru. 

#card103
ovaj zid traje dok se ne uništi
#card412
#card99
Na jonina ide 800 dmg-a napada.



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kanjoni nestajanja  #world200

"Pojačanje zoveš, haa neće ti ništa puno pomoći samo će te propasti u pokušaju da mi pružite otpor."Rekao sam ovo dvojici jonina koja su bila ispred mene. Što se tiče osbrane bio sam siguran. Sad je vreme da završim sa ovom dvojcom. Zasukao sam rukave i krenuo sam sa nemilosrdnom paljbom na ovu dvojcu jonina. Mora malo da se zna  red u ovoj borbi. 
Kanjoni nestajanja  F4bbfd388595773cc2ff00cbe47daa34


#card252
#card241
#card412
#card246
#card699
"Na vas pojednično ide 750 dmg-a i 300 zag."



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kanjoni nestajanja  #world194 Kanjoni nestajanja  #world195

Vidim da će ovo biti jako duga borba. Ova dva jonina su na 350 hp-a. Ovo je već trebalo da je gotovo. Šta sad da radim. Ovo postaje sve zanimljivije i zanimljiveje. Možda ova dvojca imaju šanse protiv mene. Sve jedno pobediću ih. Vreme je za moj seldeći napad. Ovo sada postaje jako jako zanimljivo, ponovo se udaljavam za koji korak od dvojce jonina. 


Kanjoni nestajanja  IKBrGJo
#card108
(2 slota 100ch) 
#card97
"Napad je toliko slab da se u sekundi odbranio. Sada je vreme za pravu zabavu."
#card1346
"Svaki lanac ima 650 dmg-a"



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kanjoni nestajanja  #world199 Kanjoni nestajanja  #world195

Videlo se da ova borba dostiže svoj vrhunac. Dvojca ninji su i dalje neumorno napadala, ali ne dovoljno da mi priđu. Drago mi je da neko pruža dobar otpor protiv mene. Ne smem puno da podcenim ovu dvojcu jer ko zna možda su neki jako opasni likovi. ponovo sam se odmakao koji korak od njih. Već sam mogao da osetim tačnu poziciju dvoijce ninji. Vidim da moram da se potrudim da i ja njih ogrebem. Joninima je ostalo po 200 hp-a. 


Kanjoni nestajanja  Tumblr_mrypnba3wr1rnvb0co1_1280
"Hajmo braćo da zaplešemo."

#card1507
pečat na sebe
#card1506
#card245
#card412
#card246
"Napadam vas sa 2100 dmg-a i 420 zag. Delim napad tako da na vas ide po 1050 dmg-a i 420 zag."



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kanjoni nestajanja  #world197 Kanjoni nestajanja  #world191

Uspeo sam da ubijem jednog od dvojce jonina sa kojima sam se borio ostao je samo jedan koji me je izazvao na ovu borbu. Da nije pozvao svog prijatelja ovo bi bilo mnogo ranije gotovo. Pogledao sam u jonina koji nije baš nešto srećan što sam mu ubio kolegu. Možda hoće da ga osveti. Samo sam nasmejao. "Ovo si mogao da budeš ti, mislim ovako ćeš i ti da završiš."


#card412
#card237
40 ch
1500 dmg-a ide na jonina. 
"Bojim se da je ovo kraj za tebe."



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kanjoni nestajanja  #world200

Mali pacov nesme 1 na 1 pa mora da zove svog druga u pojačanje. Sad sam pobedio jednog sad moram opet. Šta mi radi ovaj bevredni jonin. Da sam znao da odavde neću dva dana izać ne bih nikada prihvatio. Odlućio sam da napadnem prvi da se ne troše ova dvojica. Moram samo nešto jako i mogu da pobedim. Moram samo da se nadam da se neće odbraniti. Pomislio sam da je ovo kraj za moje rezerve čakre. 

Kanjoni nestajanja  200w.gif?cid=6c09b952mz7v8q82aqzwtxaux58euc262gnt1vwrvyz1ahc4&ep=v1_gifs_search&rid=200w

#card242
na ninjustu
#card1495
pečat ide na mene
#card412
#card1356
"Na vas dvojicu ide 1600 dmg-a i 320 zag."



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kanjoni nestajanja  #world191 Kanjoni nestajanja  #world194

#card103
#card100
Nakon što sam završio borbu otišao sam da sahranim trojicu mojih palih neprijatelja, mogu sa kažem samo jedno o njima, nisu bili vredni mog vrremena i truda. Misle da su mnogo jaki, a u stvari ne znaju da napadju kako treba. Pogledao sam prsluk ovog jednog jonina i video sam neki broj, kao da je ovde da bi otslužio neku kaznu. Ali zašto se onda u opšte sukobio sa mnom. Pogledao sam svim jonininima da nemaju slučajno nešto vredno kod sebe. 



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Kanjoni nestajanja  #world1 Kanjoni nestajanja  #world1

Nakon završenog posla sam otišao dalje da tražim moje protivnke. Nadam se da će biti uspešan naredni posao koji ću da izvršim. Nadam se da se dalje neću mučiti sa puno jonina. Pomislio sam ovo i krenuo sam prema lokaciji. Nakon ovoga sam se osećao kao najveći ubica jer sam do sada sam pobio oko desetoro ljudi. Pitam se gde su ostali.



Malo zanet momak
Stigao je na lokaciju gde je odlucio da postavi seal na sebe, dugo vremena izucavanja mu je trebalo kako bi ga naucio. Nadao se da ce sve proci kako treba i da ce postici ono sto je zamislio. Kada ga je postavljao uradio je usput neku kombinaciju kako bi mu bio sigurniji, dok vec sam ne ojaca. Svojom rukom se dodirnuo iza vrata i postavio seal.

#card1002 #card1509
Element Vode

Prenego sto pođe kuci hteo je malo da uzivo na ovakvom mestu jer nema mnogo spobodnog vremena kuci a i stalno radi neke misije.Ovo je taman bio lep dan da se malo odmorio i smiri od situacije sa selom i da ne mora bar na trenutak da brine o tome.

Svezina vazduha ovde mu je dosta odgovarala za mir i ciste misli.Sve dok je gledao sa kanjona u nebo koje je beskrajno i tada izvadi svoju knjigu i sede na stenu i poceo ju je citati dok ne krene kuci.



S h i n t a r o

Priroda ovde mu je odvlacila paznju sa njegove omiljene knjige sto ga je mucilo.Nije mogao a da nd pogleda u takav prizor ispred sebe jednostavno bi bila steta da ga negledas.Mada Shintaro i nije neki preveliki ljubitelj prirode osim ako nije mesto iz njegovog aincatda zamka na nebu nije imao interesovanja.



S h i n t a r o

Zato je procitao koju stranu knjige na brzaka kako nebi bilo da je dosao a da nista nije procitao.Stavio ju je u torbu na ramenima zatvorio i krenuo kuci kako bi je zavrsio barem danas.

Odlucio je da nađe nesto hrane ako je moguće jer je ogledneo dok je citao knjigu.Naisao je na mali stand sa kukuruzom i to pecenim tako da je uzeo 2 i castio prodovca sa malo vise nego sto treba.



S h i n t a r o