Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Bushima Arhipelag

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Bushima Arhipelag

Južni deo ovog čuvenog arhipelaga smatra se za najmirniji deo istog ali u moru svetla postoji jezero tame a u moru tame postoji jezero svetla niko nije već godinama otkrio žta se ovde dešava.Ono što se zna jeste da poseduju neke od najlekovitijih biljaka i najrazličitijih vrsta životinja koje postoje.

Konačno stigao sam Južni Bushinam mesto gde se kriju specijalisti za barijere,šetajući kroz bushiman otkrio video sam jedan kafić u koji sam ušao i naručio kafu,dok sam čekao kafu razgledao sam uokolo u nadi da ću videti majstore barijere kako bi izvukao informacije koje su mi potrebne moj olan sastojao se iz nekoliko delova prvi deo bio je da se sprijateljim sa sporednim članovima grupe nakon čega ću da ih pitam da me odvedu do svog vođe kada me budu odveli do njega sprijateljiću se sa njim drugi deo plana jeste da opijem njihovog vođu i da ga tako pripitog upitam za barujeru i još neke informacije koje će da doprinesu tome da ovo bude što uspešnije treća faza lagano odvajanje od grupe i napuštanje iste i poslednja faza begstvo sa svim informacijama koje imam.
Nakon malo dužeg razgledanja video sam ih i prišao sam im uz pitanje
"Da li bi mogao da sednem sa vama?" oni su prvo negirali ali videvši da sam uporan šustili su me nakon toga sam ih upitao "Kako ste?" oni su mi odgovorili dobro smo ipak bili su malo sumnjičavi prema meni pošto me prvi put vide kako bi sklonio taj tračak sumnje naručio sam nam piće koje je vrlo brzo stiglo.

Nakon što je konobar doneo piće ja sam platio za sve nas tu smo krenuli malo više da razgovaramo i da polako otkrivam određene informacije ali i dalje mi nisu nešto preterano verovali ipak poveli su me ka njihovoj bazi kako bi postao deo njih na putu do tamo neki lik je uzeo i napao nas ja sam mu kulturno odsekao glavui nastavio sa članovima ka njihovoj bazi delovalo je ka da sam im ulio poverenje ali nisam baš siguran na putu do njihove baze video sam dosta toga poput više različitih vodopada i dosta ostrva koji su mogli da se nazovu tako samo zato što su bili okruženi sa svih strana vodom inače su bili samo komadi tla nastali pomeranjem tektonskih ploča.Stalismo ispred jednog od vodopada delovao mi je drugačije kao da je veštački stvoren,čekali smo neko vreme ispred njega i odjednom stvorile su se stepenice dok sam se ponjao po njima videi sam mnogo cevi bio sam u pravu ovo je veštački stvoren vodopad iza kog su bili vojnici koji su držali još jednan vid zaštite pre njih a to je bila barijera koja je zabranjivala bilo kome da uđe zbog mene spustili su tu barijeru kako bi ušao unutra.

Kada sam ušao unutra atmosvera je bila kao da se spremaju za državni udar kako bih se pokazao i dokazao rekli su mi da sastavim jedno od njihovih oružija pošto sam video pre kako se to radi odlučio sam da pristanem na njihovu ponudu krenuo sam ka mašini i odpočeo sa konstruisanjem njihovog oružija koje se sastojalo oz tri dela koja sam ja imenovao glava,telo i noge.Naravno prvo sam sastavio noge deo po deo žicu po žicu ni po nit potom telo koje je bilo nešto malo složenije ali ne toliko i njih sam spoio kasnije sam samo prikačio noge koje su već bile spojene i postavio sam glavu.Sastavivši njihovo oružoje odlučio sam da im odnesem isto,nakon što sam im odneo to oružije oni su me prihvatili kao člana grupe i postavili me za pravim oružija za početak.dok sam pravio oružija prikupljao sam informacije o njima saznao sam da su im najjače barijere u samom središtu i da je tu najverovatnije vođa saznao sam i da ovo nije jedina baza koju imaju ovde a da su ostale raštrkane po svetu nakon nekog vremena odlučili su da mogu da odem kod njihovog vođe.Krenuo sam ka njihovom vođi na putu do tamo sve je izgledalo kao raj uopšte nije bilo oružija sem u onom prvom delu.

Konačno stigli smo do njihovog vođe nisam mogao da verujem njihov vođa živi kao najveći pogataš dok drugi ginu za njega hteo sam da ga ubijem ali nisam zato što mi je bio potreban za informacije koje su od ključnog značaja za izvršenje misije.Seo sam i popričao sa njim u razgovoru sa njim video sad da je lik potpuni idiot i malo dete pa sam ga prevario gde mi je on reko da nepostoji na svetu jača barijera od ove i da je njegova snaga ogromna da nepostoji veći vladar podzemlja od njega su samo neke od stvari kojih je se nalupetao ali sam ga strpljivo slušao kako bi zadobio njegovo poverenje nakon još dosta gluposti počeo je da priča kako ima pet baza raspoređenih po zemlji vatre sedam oko zemlje zvuka čak deset oko zemlje vode od kojih su šest raspoređenih blizu sela skrivenog u vodopadima naravno ja sam sve pašljivo ispratio nakon što mi je dao dovoljno informacija krenuo sam da se opirem lako sam se izvukao iz ždaba njihovog vođe ali vojnici su bili druga priča bežao sam im kada mi je dosadilo bežanje odlučio sam da napadnem padali su jedan po jedan pred moja kolena na kraju sam uspeo da se izvučem i krenuo sam na narednu misiju.

Yashin Uchiha stajao je na vrhu litice, posmatrajući selo u dolini ispod. Njegova misija bila je opasna i delikatna: eliminisati grupu ninja odbeglica poznatih kao Kumogakure Asasini i sakriti sve dokaze o njihovom postojanju. Ovi odbegli ninje koristili su zabranjene tehnike manipulacije senkama i kontrole umova, čineći ih izuzetno opasnim protivnicima.Priprema je bila ključna za uspeh ove misije. Yashin je proveo sate prikupljajući informacije o metama. Kumogakure Asasini bili su poznati po svojoj surovosti i veštini, a njihovo prisustvo predstavljalo je veliku pretnju za sve u okolini. Bilo je neophodno delovati brzo i efikasno kako bi se izbegli veći problemi.Dok se pripremao za misiju, Yashin je pažljivo proveravao svoju opremu. Kunai noževi, shuriken, dimne bombe – sve je bilo na svom mestu. Njegov Sharingan bi mu omogućio da vidi kroz njihove tehnike i predvidi njihove pokrete.

Bio je svestan da svaki korak mora biti pažljivo planiran, a svaka odluka promišljena.Krećući se tiho kroz šumu, Yashin je pratio tragove koje su ostavili odbegli ninje. Njegove oči su neprestano skenirale teren, tražeći znakove prisustva neprijatelja. Uskoro je stigao do malog skrovišta skrivenog među stablima. Kumogakure Asasini su bili unutar, nesvesni prisustva uljeza.Yashin je znao da mora delovati brzo i tiho. Aktivirao je svoj Sharingan, fokusirajući se na svaki pokret unutar skrovišta. Video je kako se senke kreću, kako se ninje kreću unutar njihovog skrovišta. Njihove tehnike manipulacije senkama bile su impresivne, ali ne i nepobedive.Prvi korak bio je neutralizacija stražara. Koristeći svoje kunai noževe i shurikene, Yashin je napao s preciznošću i brzinom. Stražari su pali pre nego što su imali priliku da upozore druge. Zatim je tiho ušao u skrovište, krećući se poput senke.

Kumogakure Asasini su brzo shvatili da su napadnuti, ali bilo je prekasno. Yashin je koristio dimne bombe da stvori haos i zbuni neprijatelje. Njegove oči su bile usredsređene na svaki pokret, svaki trag. Kroz dim je video neprijatelje kako panično traže zaklon, ali nije im dao priliku da se organizuju.Borba je bila intenzivna, ali Yashin je bio neustrašiv. Koristio je sve svoje veštine, kombinirajući taijutsu, ninjutsu i dojutsu. Njegovi napadi su bili smrtonosni, a odbrana neprobojna. Kumogakure Asasini su bili iskusni borci, ali nisu mogli da pariraju njegovoj veštini i odlučnosti.Nakon nekoliko napetih trenutaka, skrovište je bilo očišćeno. Yashin je stajao usred malog prostora, okružen telima neprijatelja. Osećao je olakšanje, ali i ponos. Misija je bila uspešna, ali je znao da mora biti na oprezu. Neprijatelji bi mogli poslati pojačanje ili pokušati kontranapad.

Pogledao je oko sebe, tražeći bilo kakve znakove preživelih. Video je jednog Kumogakure Asasina kako se pokušava povući u senku. Yashin je brzo reagovao, bacio kunai i onesposobio neprijatelja. Prišao je povređenom ninji i ispitao ga, tražeći informacije o preostalim snagama."Dajte mi razlog da vas ostavim u životu," rekao je Yashin, gledajući ninju u oči. Njegov glas je bio hladan, ali odlučan.Ninja je, znajući da nema izbora, počeo da govori. Dao je informacije o preostalim jedinicama Kumogakure Asasina, njihovim planovima i lokacijama skloništa. Yashin je pažljivo slušao, upijajući svaku reč.Nakon što je dobio potrebne informacije, Yashin je onesvestio ninju i vezao ga. Znao je da će biti koristan kao zarobljenik, ali sada je imao važniji zadatak.Morao je da sakrije sve dokaze o prisustvu Kumogakure Asasina i osigura da njihova pretnja bude eliminisana.

Počeo je sistematski uništavati sve tragove. Tela neprijatelja su spaljena, skrovište je uništeno do temelja. Koristio je vatrene tehnike da osigura da ništa ne ostane što bi moglo otkriti njihovo prisustvo. Svaki trag morao je biti izbrisan, svaki dokaz uništen.Dok je radio, Yashin je razmišljao o svojoj misiji. Bio je svestan težine zadatka i opasnosti koje su ga okruživale, ali nije smeo da dozvoli da ga to omete. Njegova odlučnost i veština bile su ključne za uspeh.Nakon što je završio sa uništavanjem dokaza, Yashin je još jednom proverio teren. Bio je zadovoljan svojim radom – nema tragova, nema dokaza. Kumogakure Asasini su nestali, njihova pretnja eliminisana.Krenuo je natrag kroz šumu, pažljivo se krećući kako ne bi ostavio tragove. Njegovo srce je i dalje kucalo brzo, ali osećao je mir i odlučnost. Misija je bila uspešna, ali je znao da mora biti na oprezu. Sve je na kraju dobro prošlo i uputio se dalje ka sledecim misijama.

(Rp anbu misija u proslosti jer sam ja trenutno u shiroiu)
Putujuci nazad sa Wano ostrva moja sledeca misija bila je ovde. Vode su bile nemilosrdne u to vreme, ne znam ni kako sam preziveo sve to. Moj mali brodic nasukao se na obalu obavijenu ostrim stenama sto mi zadalo manju posekotinu na ruci. Pomislio sam u sebi da je to bas glupo te sam posao ici dalje. Usput sam nasao i listove biljaka sto mi je bila jedina sansa da ne krvarim previse dok sam ovde. Moja rana se polako smirivala a ja sam napravio pauzu u nekakvom baru koji se nalazio na samoj litici obale. Usao sam kako bih se malo smirio i pitao za sve informacije u vezi svoje misije. Usao sam i narucio pice dok sam seo za moj sto.



Malevolent Pressence
: :
Pio sam svoje pice dok sam detaljno tumacio dokument koji sam dobio za moj zadatak. Procitao sam deskripciju i specijalizaciju nindzi protiv kojih cu se morati sukobiti i ono sto mi je zapalo za oko bila je... Specijalizacija medicinskih umetnosti. Veliko poznavanje anatomije tela i medicinskih sposobnosti. Malo po malo je pijuckao pice dok je citao ceo dokument i znao je da bi trebao da krene uskoro i da mu istice vreme. Zaputio se ka svojoj konacnoj destinaciji opremljujuci se sa nindza gearom. Usput, dok je dolaizo ovde za oko mu je zapala jedna jako misteriozna prodavnica sa svakakvim stvarima. Tamo je izmedju ostalog i video nesto sto mu je zapalo za oko. Kako je prodavac opisao, bila je to specijalna epruveta koja bi klonirala gene do najsitnijih detalja. Sada je bila njegova.
#card563



Malevolent Pressence
: :
Nakon sot je zavrsio sav svoj posao mogao se okrenuti pravoj misiji. Zaputio se ka podzemnim tunelima ostrva sto je bila glavna baza operacija neprijatelja pa je znao da ce morati to da proveri sto pre. Kada je stigao, mogao je osetiti tamu koja je prodirala iz ovog mesta te je ovo hteo zavrsiti jako brzo. Nakon desetak minuta setanja kroz prolaze i mapiranja svega radi povracanja nazad i kapljice vode prodirale su kroz zemlju naglasavajuci kisu koja se desavala na povrsini. Dosao je i do raskrsnice. 3 moguca prolaza, na samom kraju izabrao je da nastavi levo.Kada od jednom, iz mraka izlecu dva shinobija koja ga seku po levoj strani tela. Ubrzo se Yuri okrece i iz ranca vadi svoj malj zbog odbrane.
#card330



Malevolent Pressence
: :
Nakon napada odmah je otkinuo deo svoj odela pokrivajuci ranu i zatvarajuci je kako bi zaustavio daljnje krvarenje koje bi mogla da proizvede. Nakon toga njegove oci pocese da svetle jarko crvenom bojom dok su mu se refleksi sve vise povecavali. Otezavajuci borbu za njegove protivnike.
#card1366 #card1367
Zar borbe je preovladavao njegovim telom i dok je njegov mozak pumpao adrenalin u njegovo telo dobio je neverovatno snagu koja mu je olaksala ovu borbu. BIo je cak i posecen chakrom sto je davalo gorecu senzaciju na mestu seka, kao da su ga udarali maljem celo vreme po tom delu tela. Sa sharinganom detektovao je chakru vise osoba s obzirom da su bili nevidljivi. Poceo ih je udarati ubijajuci ih na mestu i ostavljajuci tunele prelivene krvlju. Zatim je otisao svojim putem.



Malevolent Pressence
: :
Alan bi se kretao kroz južni deo Bushima Arhipelaga s osećajem radoznalosti i opreza, svestan misterija koje okružuju ovo mesto. Njegovi koraci bi bili pažljivi dok bi proučavao bujnu vegetaciju i jedinstvene životinjske vrste koje se nalaze u ovom delu arhipelaga.
Mirnoća i spokoj bi ga privukli, ali bi istovremeno osećao prisustvo nečega neobičnog, nešto što bi ga podstaklo da bude na oprezu. Dok bi istraživao područje, tražio bi lekovite biljke, diveći se njihovoj lepoti i korisnosti, dok bi u mislima razmišljao o tajnama koje možda leže skrivene u dubinama ovog tajanstvenog arhipelaga.
Osećaj kontrasta između svetla i tame u ovom prirodnom raju bi mu pružao izazov koji bi rado prihvatio, spreman da otkrije istinu iza legendi i nepoznatog.