Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Perfektura Rahiko

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Perfektura Rahiko

Perfektura Rahiko Images?q=tbn:ANd9GcQVSN6ptExgV-e0niZ1mHZmo-QrlEu5WE7b1Q&s
Perfektura se nalazi tik izvan čuvenog Himetsu sela koje se proteže do samih granica ove šume. U ove krajeve ide samo onaj koji mora i koji je mukom nateran jer se ovde skupljaju najopasniji ljudi u regiji. Od lopova do teških ubica. I ako na prvi pogled ovo izgleda kao jako lepo mestu u travi se mogu videti leševi metvih ljudi.



Malo zanet momak
Pratio sam put od pustinje prema ovom jako lepom mestu. Ušao sam dubuko u čistinu i gledao sam imali igde ikoga. Podigao sam pogled prema jednom drvetu i video sam jednog ninju kako mu prilazi. Odlučio sam da budem taj koji će prvi da napdne. Lakše mi je možda je neki civil, pa mogu da kažem da sam se upalašio. Prišao sam na optimalnu distancu i spremio sam se za napad. 
Perfektura Rahiko %D0%BC%D1%83%D0%B6%D0%B8%D0%BA

#card1346
800 dmg-a ide na jonina



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Perfektura Rahiko #world200

Ahh sve se još jednom ponavlja kao da gledam isti film dva puta. Jonin kojeg sam napao je pozvao još jednog svog pajtaša da mu pomogne u borbi sa mnom. Izšao sam iz žbuna i stao sam na dovoljnu distancu da mogu da ih pogađam svojim napadima. Pogledao sam prema njima i video sam da će biti jako zanimljiva borba. Bilo bi lepo kada bi pružili jak otpor. 
Perfektura Rahiko 1972b7918885cc1df6c9ef0c8f033e7f

#card412
#card102
"Na vas ide 900 dmg-a i 180 zag."



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Perfektura Rahiko #world197 Perfektura Rahiko #world195

Video sam da su se ova dvojica uspešno odbranili od mog napada, borba nije mogla da bude bolja. Nasmejao sam se na pokušaje ninji da naprave kontru na moj napad. Opet sam se za koji korak odmkao od ove dvojce da imam bolji pregled terena. Imam neki osećaj da ću da lako pobedim protiv ovih ninji. Vreme je da ja sad udarim po kontri. "Sad kreće ludnica braćo."
Perfektura Rahiko 3jcY


#card103
#card412
#card1356
(3 slota i 30ch)
"Na vas ide 1100 dmg-a i 220 zag."



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Perfektura Rahiko #world193 Perfektura Rahiko #world193

Kada sam video da su ova dovjica pala mrtva. Znao sam da ne treba da im dajem šansu u ovoj borbi ali kad smo već počeli da vidim šta znaju. Pogledao sam u nebo i jaka kiša  sa grmrljavinom je krenula. Njihov zadnji napad pomislio sam. Idem da vidim da nemaju nešto vredno kod sebe, pomislio sam treažći im kocku po džepovima.

#card108
Ulažem 100 ch i formiram ovaj zid u prevcu napada. 



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Perfektura Rahiko #world2 Perfektura Rahiko #world1

Nakon uspešno završene borbe krenuo sam prema narednoj lokaciji gde me čeka moja sledeća meta. Odmakao sam se dosta od zamka, nisam ni mislio da ću ovako daleko da odem da radim misije za Notu Zenoa. Kada sam se prijavio ovaj put mi nije bio ni na kraj pameti. Nema veze bitno je da se borim sa raznim protivnicima. Pogledao sam prema horizontu i odredio sam gde sledeće idem.



Malo zanet momak