Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Lotosovo Jezero

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Lotosovo Jezero

Lotosovo Jezero CHJpdmF0ZS9sci9pbWFnZXMvd2Vic2l0ZS8yMDI0LTAyL3Jhd3BpeGVsX29mZmljZV81OF91a2l5by1lX2FydF9sb3R1c19ib3JkZXJfd2F2aW5nX3BvbmRfY29sb3JmdV85MjQ0YmVjZS03NzRhLTRkNjQtYmVlMi03ZjRkMjZmMjJkOThfMS5qcGc

Lotosovo jezero je smešteno duboko unutar gustih, maglovitih šuma, okruženo tajanstvenim i mističnim biljkama. Jezero je poznato po svojim čarobnim lotosovim cvetovima koji cvetaju tokom cele godine, a njihovi cvetovi isijavaju svetlost koja se odbija od površine vode, stvarajući prelepe prizore. Međutim, ispod te idilične spoljašnosti leže mnoge opasnosti. Priče govore o tome da je jezero prokleto i da čuva drevne tajne, dok su mnogi istraživači nestali bez traga pokušavajući da otkriju njegove tajne.

Nakon neuspele misije u vulkanu Kasai Yama, lutao sam svetom ne bi li skupio informacije o trećoj Seiki kocki. Dok sam se oporavljao i sabirao misli, stigla je vest od jednog špijuna iz susednog sela. Informacija je bila da se u blizini obale, krijumčari kriju na starom, napuštenom brodu, i da su se pojavile glasine kako upravo oni poseduju sledeću Seiki kocku. Njihove aktivnosti su privukle pažnju jer su neprestano pokušavali da preprodaju retke i moćne artefakte.

Put do obale bio je dug i težak, ali sam bio odlučan da dođem do cilja. Kada sam stigao, video sam stari brod vezan za malu, zapuštenu luku. Njegovi trupci su bili prekriveni algama, a daske su škripale pod pritiskom talasa. Bila je to savršena lokacija za krijumčare – izolovana i zaboravljena od svih.

Kada sam zakoračio na brod, osjetio sam hladan vetar koji je nosio miris soli i truleži. Hodnici su bili mračni i uski, a svaki šum je odjekivao jezivo. Dok sam se kretao dalje, čuo sam korake i prigušene glasove kako dolaze iz dubine broda. Spremio sam se za borbu, svestan da krijumčari neće lako predati svoj dragoceni plijen. Uradio sam znake rukama i senju šuma pocepala je brod na bezbroj sitnih detalja. Brzo ispred mene našao se jedan od krijumčara. Korenje je poletelo na njega pokušavajući tako da ga pogodim.

#card1219 #card1214

Dmg 600.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Lotosovo Jezero #world192

Bez trenutka oklijevanja, počeo sam stvarati zidove oko sebe da se odbranim od cunamija koji je nadolazio. Voda je udarala o barijere koje sam postavio, ali su moji zidovi izdržali, omogućavajući mi dragocene trenutke.

Kada je talas prošao, zaronio sam u hladne, duboke vode Lotosovog jezera. Plivajući prema dnu, mogao sam videti slabašno svetlucanje koje je izbijalo iz mulja i algi. Srce mi je brže kucalo dok sam se približavao kocki. 

Konačno, prsti su mi dotakli glatku površinu kocke. Čvrsto sam je uhvatio i zaplivao nazad prema površini, dok su svetla lotosovih cvetova obasjavala moj put. Iako je misija bila teška i opasna, uspeo sam da izvadim kocku sa dna jezera.

#card108

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Lotosovo Jezero #world1 Lotosovo Jezero #world1

Seirei je stigao do Lotosovog jezera trazeci mir i odmor. Sedeo je na obali, posmatrajuci cvetove i uzivajuci u tisini koja ga je okruzivala. Svaki dah svezeg, maglovitog vazduha donosio mu je osecaj slobode. Dok je sedeo na obali razmisljao je o dogadjajima koji su se desili i koju moguci da se dese.

Dok je odmarao pored jezera, Seirei je meditirao, fokusirajuci se na svetlost lotosovih cvetova kao da je njegova energija i chakra. Njihova magicna svetlost unosila je mir u njegov um i telo. Uzivao je u trenutku, pustajuci da ga carobna atmosfera jezera potpuno obuzme.

Seirei je provodio sate pored Lotosovog jezera, upijajuci energiju i chakru prirode oko sebe. Zvuk laganih talasa i sum lisca doprinosili su njegovom opustanju. U tom okruzenju, uspeo je da povrati snagu i pripremi se za stvari koje su moguce da mu se dese.






Iznenada, iz zbunja izleteo je shinobi sa smrtonosnim namerama. Seirei je odmah skocio na noge, spreman za borbu. Napadac je bio brz i vest, ali Seirei je ostao smiren, koristeci svoje vestine Seirei je odlucio da napadne protivnika munjevitim napadom u nadi da ce ga pobediti i zavrsiti sa zadnjom misijom.


Potez :

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lotosovo Jezero #world212

Seirei posto je bio brz i vest uspeo je da pobedi svog protivnika munjevitim napadom iz prve Seirei je znao sta treba raditi dalje te pridje svom protivniku uze svoj mac u obe ruke, zatim ga jako pretisne i dovrsi svog protivnika. Posle toga Seirei se odbranio od napada koji je protivnik poslao na njega.

Potez :

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Lotosovo Jezero #world1 Lotosovo Jezero #world1

Seirei je uspesno pobedio njegovog protivnika sada mu jos ostaje da se odbrani od napada koji idu na njega. Te je Seirei odlucio da koristi najprostiju tehniku ne bi li izbegao napade, ta tehnika je bila tehnika zamene. Brzim pokretima rukama izbegao je napad koji je protivnik poslao na njega.


#card1

Seirei jos uvek nije uspesno zavrsio svoju misiju jos uvek treba da se odbrani od napada koje je njegov protivnik poslao na njega. Te je Seirei odlucio da radi pametno, radio je samo tehniku zamene ta tehnika ne zahteva puno chakre a i nije teska da se nauci.

#card1

Kada bi protivnik napao, Seirei bi se brzo zamenio sa obliznjim predmetom, izbegavajuci direktan udarac. Ova strategija mu je omogucavala da ostane korak ispred neprijatelja i izbegne nepotrebne povrede. Svaki put kada bi napad dosao, Seirei bi se pojavio na drugom mestu.

#card1

Tehnika zamene nije bila teska za ucenje, ali je zahtevala brzinu i preciznost. Seirei je vesto koristio svoje okruzenje, menjajuci se sa drvecima, kamenjem i cak listovima. Ova pametna taktika omogcila mu je da sacuva svoju chakru i da se postepeno priblizi konacnom porazu protivnika.


#card1
(prosli potez nije htelo vrednosti da stavi)





Dugo putovanje ga je odvelo do plivtickog jezera gde je odlucio da se odmorio nakon svog putovanja.Staovje ispod drveta u hladovinu i izvadio je vodu i svoj sendvic koj je poneo od kuce.Voda je jos bila hladna a sendvic jos svez tako da se bacio na klopu dok jos valja.Uzivao je u svakon zalogaju dok je gledao na jezero puno zivotinja kojensu dolazile kako bi ytu pile vodu.