Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Flower Maze

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Flower Maze

Flower Maze 1046312

Lavirint Cvetova je jedna od poznatijih atrakcija Keon-a. Nalazi se na obodu grada i njena površina iznosi skoro hiljadu metara kvadratnih. Ukrašena je predivnim cvetovima skoro svih vrsta koji se mogu naći na ovom kontinentu. Redovno se vodi računa o njoj i njenim biljkama. U kontrastu sa njenim imenom, u ovom mestu je skoro nemoguće izgubiti se zbog njenih širokih tunela koji medjusobno vode do različitih izlaza.

Da sam znao da je toliko daleko od centra, ne bih ni dolazio. Kasno je, al greh je ne prošetati barem jednom kroz ovaj 'lavirint' kad sam se već iscimao ovde. Na prvi pogled delovalo je kao obična kompilacija žbunja, sve dok ne zadješ dublje u nju, tu prava magija počinje. Na sve strane, sa pupoljcima zatvorenim jel jelte noć, nalazilo se cveće. Nastavio je da šeta i razgleda.

Rio je Neko vreme hodao ulicama i ako je odlucio da preskace po koju Ali se naravno secajuci mape koje su mesta nalazila,naravno kako kad je naleteo i proveravao,zapalo mu za oko jedna atrakcija sto mu je odma licilo na park,ta noc je bila posebna po tome sto je mesec osvetljavao put,nekako je bilo drugacije kod njega ali izgleda da odrzavanjwzpaznja,ljubav moze izgledati prelepo.

Šetajući obraćao sam više pažnju na floru nego po kojeg prosečnog čoveka moji bi prošao u ovo doba večeri sa devojkom ili bez. Toliko je bilo sve savršeno. Kako sam prolazio kroz različite delove, tako sam još više ironično ostao bez daha.

Kako je dalje razgledavao mogoa se osrvcuci oko sebe dok je video samog jednog coveka i ako druge nije video vise su otisli kuci posto je ipak pala noc ali za Ria je noc nesto posebno i ako nije nameravao da ode kuci.Pogledajuci jednog coveka ali ono sto je zapazio jeste crta lica koja se jako slagala sa njegovim licem,bas u trenutku kada je gledao svu tu bastu odlucio je da dodirne jednu,bas kada je takao nije osetio nesto zivo da se pomera a cak nije ni bilo nezivo,vec osecajuci energiju u ovaj cvet kako raslo tako je i mirisalo tako je bilo sa razlicitim cvetovima dok je takao nije ni znao vrstu,interesatno.

Hej covece vidim posto uzivas dal mi nekako mozes objasniti sta su ovi cvetovi i sta bi trebalo da prestavlja ovo mesto prvi put sam ovde.

ka coveku se okrenuo i ako se nije hteo toliko priblizavati vec je bio na distanci,tapsajuci nogama u pod dok je cekao strpljivo odgovor i naravno od odece imajuci jaknu koju nije zakopcao jer mu nije bilo hladno.

Uživanje u ovom mestu pauzirao je na neko vreme pitanje nepoznatog dečka. Okrenuo bih se, na nekih desetak metara stajao je dečak braonkaste kose. Saslušao sam njegovo pitanje ali nisam imao iskreno spremljen odgovor za to, te bih rekao

"I ja sam ovde prvi put takodje, tako da ti ne mogu biti baš od pomoći."

Nabacio bih neki fejk smešak, vrativši pogled na cvetni vrt.

Imajuci osecja da bi mozda dobio odgovor od toga kada je postavio pitanje ali ipak,mogao je primetiti ponovo njegov izraz lica bio je i dalje odusevljen sa tom crtom lica,Rio nije bio nesto zainteresovan tolko za razgovor i ako je dalje razgledavao dok se mogoa setkati,hod bi proizveo zvuk od odjeka do odjeka,cinilo se da cvetni vrt nema kraja koliko mu se cinilo ili je ipak napravljen nesto poput tunela.mada bas u trenutku kada je pomislio na to kakvih ljudi ima ovde kao i njihove vrednosti,te se okrenuo pogledavsi coveka i postavi mu pitanje dok je stajao.

Hej,kakvim sebe smatras u ovom modernom sistemu vrednosti?

i ako je misli oda je to pravo pitanje i dalje ne znajuci da li je ovja grad buducnost ili nesto poput srednjeg veka.

Nastavio sam sa razgledanjem, ali kako ide izrekla lepe stvari kratko traju, dečko je opet uputio podpitanje. Neka, saslušaće ga al.. Ovo pitanje je bilo nešto sasvim drugo. Ostade zaćudjen, samo bi ispustio zbunjujući izdah

"Ha???"

Sa zbunjenim izrazom na licu nastavio je:

"Scusa ragazzo, ali ništa te ne razumeh. Ako misliš na to kako mi je ovde, rekao bih da je sasvim okej."

Flower Maze Maxresdefault

Flower Maze Tumblr_nd5h91ToSz1rmmzqko1_500

Dobio je odgovor kada je skontao da po izrazu lica videvsi zbunjenost naravno nije ni on ocekivao takodje je isto bio zbunjen,shvatajuci da ovde cak ni ne postoji buducnost jer do toga cak nije ni doslo pa nije ni bilo vreme za to pitanje ali ipak je pitao tako da je iz nesto toga saznao koje je ovo vreme,naravno kada je udisao lep vazduh tada je poceo samo da duva nakratko vetar gde je duvao njegovu kosu sto mu je prijalo.

hah,mislio sam da je ovaj grad nesto poput buducnosti,mada nema veze.

tada odjednom kada je cuo onu rec poput ;scusa ragazzo; interesovao se za njegov jezik ali nije znao kako se zove.

Hej zanimljiv je jezik ovaj sto si pricao odakle potice to Scusa ragazzo?



Pokušao sam da izgledam odbojno ali izgleda da to nije upalilo, no ajde, šta sad, malo da pročavrljaju i svako svojoj kući. Ovaj grad nešto poput budućnosti? Odakle je on došao da je ovo po njemu budućnost. Svugde stara arhitektura, putevi. Jedino što je bilo malo modernije jesu same institucije, al opet bez ikakve posebne tehnologije.

"Odakle si ti? Čim ti ovo sve deluje kao luksuz."


Izgleda da nije ni blizu njegovom svetu, čim nije prepoznao jedan od poznatijih jezika

"Italiano."

Reče, ovog puta okrenuo bih se ka njemu, očekivajući još po koje pitanje. Radoznao mali.

Italiano?Ria je zacudilo da postoji taj jezik znajuci da nikad to nije cuo ali ovo je ipak bio drugaciji svet bez ikakve magije,letenja,nesto poput moci i ako do sad nikog nije video da koristi,mada znajuci da bi ga zacudilo ipak je skupio hrabrosti da kaze ovo.

Ono odakle ja dolazim a mozda nisi nikad cuo to je svet fairy tail-a,mozda to zvuci cudno ali je istina,ovde luskuz koji vidim jeste sve napravljeno rukom i ako nije koristena ovde magija,ali naravno vise nisam u svom svetu sve sto ovde vidim je novi pocetak.

Gledali su se tako ocima dok je odgovorio na njegovo pitanje,naravno razmisljaljuci o tome da i on nauci neki jezik barem bi i tako napredovao.

Nasmešio se, govoreći

"Većina nas je došla iz različitih svetova, moj svet je dosta nalik na ovom, samo mnogo toga nedostaje, od ljudi koje znam do tehnologije koja ovde nije ni razvijena."

Kako god okrenuo, složio se sa njime da je ovo potpuno nov početak za sve nas.

"Ja sam inače Cezar, drago mi je."

Bas kada je saslusao mogao se sloziti sa time da su svetovi drugaciji i da ovom vremenu nedostaje bas kao sto je spomenuo nije nista bilo isto ali znajuci da su svi ovde sa razlogom,bas se iznenadilo kada se ispricao sa Cezarom,shvativsi da je vec kasno da bude ovde i da je hteo malo proseta ovim gradom jer ipak je bila zanimljiva ova noc kada se nalazio ovde.u trenutku toga oblak je skoro prekrio mesec tada se pojavi samo senka kojom je polako prekrio ovo mesto,bas u trenutku dok je otisao rekao je poslednje reci dok je otisao,a nakon izgovorene reci oblaci su se sklonili a Rio nije bio tu vec negde dalje dok je isao.

Ja se zovem Riomarindo,bilo mi je drago Cezare sto smo se upoznali a sada moram da idem malo je kasno ostati ovde,a opet je lepa noc malo gledati.

"Poprilično je kasno, trebao bih i ja da idem."

Ako ništa stekao sam još jednog potencijalnog saveznika. Fenjeri koji su bili raštrkani po parku su polako krenuli da se sami gase, dakle označavaju 'kraj radnog vremena' parka. Otišao sam suprotnim putem od Ria, govoreći

"Arrivederci Rio, do sledećeg vidjenja!"

Dok je završavala jutros svoj doručak, pravila je spisak stvari koje bi mogla raditi i uživati u njima. Omiljeno sa spiska bila joj je poseta ovome mestu. Pomislila je kako ljudi nekad ne znaju ceniti ovako nešto prirodno i prelepo, a takođe nije želela da propusti ovo „ni za živu glavu“.

Uzdahnu pripremajući se za čudo boja koje je ovde očekuje i krenu sa istragom. Hitomi je svaki kutak detaljno ispitala, poželeći da stvaraocu ovog mesta pokloni veliki topao zagrljaj.

„MMmm...Divotaa!“ Hitomi promrmlja pozdravljajući biljke oko sebe, dok je ruke držala obavijeno oko sebe u čudu.
Nije prekinula svoj krug oblisaka sve dok je potreba za hranom nije podsetila da mora otići do prodavnice namirnica...

Nakon ne preduge setnje, Amai nailazi na divno cvijetno mjesto. Odmah je shvatila da tu treba da udje. Zamisljena i zagledana u predivno sarenilo ovoga lavirinta osjecala se kao da je u svome raju. To je bilo mjesto koje je, vec prvim dolaskom, pocela da obozava. Bilo je prijatnih ljudi i svi su bili nasmijani. Naravno da jesu.

Izgleda da je zavrsio na jednom od najlepsih mesta ovog grada, ogroman lavirint sa cvecem je bio u pitanju. Ovo ga nije bas preterano zanimalo, ali odlucio je da zapali cigaru i da se proseta ovim mestom, za razliku od ostalih mesta nije bilo preterano ljudi i mogao je da se opusti.

Setala je i gledala ocaravajuciprizor. Nakon nekog vremena uzivanja, ljepotu prekida dim.


Mozda se nesto zapalilo.

Uplasila se, zar da sve te biljke pogore? Osvrnula se oko sebe i ugledala krupnog lika koji je setao sa cigarom. Laknulo joj je, ali joj je dim svejedno smetao...

Izvinite, gospodine. Da li mozete da ugasite cigaretu ovdje?

Polu uplaseno je upitala.

Dok je setao sa cigarom odjednom je cuo zenski glas koji je zatrazio da ugasi cigaru, zaista nigde ne moze da ode, a da ga neko ne prekida.
”Ne moras me nazivati gospodinom, imam samo 17. godina, sto se tice cigare ne vidim razlog sto bi je ugasio, nisam nigde video da je zabranjeno pusenje na ovom mestu.”

Iako je to izgovorio bio je svestan da bi mozda trebao da je ugasi na ovakvom mestu, ali to nije uradio.

Amai se uplasila. Taj momak je bio veoma strasan. Nije znala kako da reaguje, ali pocela je sa isprikama.

Stvarno mi je zao, smetao mi je dim. Izvinjavam se jos jednom.

Nakon toga nije znala sta vise da progovori. Uznemireno je krenula da se udalji od te osobe.

Iako to nije pokazivao pomalo mu je bilo zao zbog ovoga, ionako mu je preostalo malo cigare te odluci da je baci. Nakon sto ju je bacio na pod i zgazio na pod, obratio se devojci.

”Evo, ako ti toliko smeta, ionako sam bio pri kraju.”


Amai se okrenula kada je cula da ovaj momak govori. Vidjela je da je bacio cigaretu. Prvo se nasmijala nasmijala, a potom i obratila nepoznaniku.

Hvala ti. Iako ne izgledas tako, veoma si ljubazan.

KIada je to izgovorila razmisljala je da li ga je uvrijedila. Nije mogla da pomogne sebi, njen jezik je uvijek bio brzi od njenog mozga.

Znao je da ce ovakav razgovor nastati ako bude ugasio cigaru, ovo sto mu je ona rekla podsecalo ga je na Jotarovu majku. Skloni pogled na stranu te joj se obrati.

”Ne moras mi se zahvaljivati, rekoh ti nije ostalo puno, svejedno bi bacio.”

Amai je shvatila da je sve u najboljem redu. Ona se malo zamislila, ali ubrzo je nastavila sa pricom.

Pa mozda, ali si to uradio ranije...

Nasmijala se zatvorenih ociju, tek toliko jako da se primjeti.

Cela ova prica je pocela da smara Jotara, kao da je bitno na kraju krajeva. Cak ni ne zna ni ko je ova devojka niti njeno ime, nema razloga za pravdanje. Te je odlucio da kratkom jednostavnom recenicom zavrsi ovu temu.

"Shvati kako oces,nije bitno."

Potom uvide klupu iza njega i odluci da sedne

Iako je lavirint bio prelijep, Amai se nije toliko zabavljala. Njene oci su uzivale, ali ipak joj je razgovor prijao.

Kako se zoves?

Upitala je stranca zaboravivsi da se ni ona sama nije pretstavila. Razmisljala je o imenima koja bi mogla da stoje iza ovog lika.

”Jotaro, Jotaro Kujo.”
Nakon sto se predstavio krenuo je da razgleda okolo cvece, te se seti da bi sada ipak bio red da on nju pita za ime, iako ga nije preterano zanimalo.
”Bio bi red da se sada ti predstavis.”

Miris cveca je popunio citav lavirint. Svuda oko njega mogao je cuti ovacije i zacudjivanje ljudi, pomesano sa blazenom radoscu.
Hipoteza je ponovo potvrdjena, cvece je cesto zaboravljeni dar...

Polako je setao, pretezno uza zid lavirinta. Premisljao se da li da pokusa naci izlaz iz istog. Lavirinti su za njega uvek predstavljali izazov.
Grupicu koju je pratio, napustio je i poceo se sam navoditi kroz iznenadjujuce veliku guzvu...

Ubrzo nakon sto je usao, zacuo je razgovor dvoje, njemu isprva zanimljivih ljudi. Bili su to muskarac i devojka, sudeci po glasovima.
Nije mu bilo tesko odretiti to. Lagano se probio kroz guzvu i dosao pravo ispred njih...

,,Velika guzva, hah... Jeste li se i vi iznenada probudili u ovoj nedodjiji? Put do ovog prokletog mesta je bio pravi pakao...", rekao je umorno.
Na licu mu se mogao videti osmeh, nekako pobednicki osmeh. Kao da je nesto ocekivao.

Odgovor?...Ne, to je vec ocigledno da ce se desiti. To je previse uobicajeno...

Ocekivao je iznenadjenje.

Zatvorenih ociju setao je kao muva bez glave. Nije mario kuda ide sve dok je imao osecaj da luta nirvanom. Bio je u stanju velike prijatnosti, miris ga je omeo. Veoma dugo nije imao priliku da seta ovako prekrasnim mestom. Koraci mu behu laki, imao je utisak kao da seta po oblacima. Telo kao da lebdi, kao da je u beztezinskom stanju. Odjednom otvori oci i sve to prestade. Izgleda da se nije bas naspavao. Protresao se i slucajno cuo razgovor. Pogledao je u pravcu odakle glasovi dolaze i primetio 3 osobe. Dve muske jedna zenska. Jedna od tih osoba ga je privlacila, ali zasto? Ne zna odogovr na to pitanje ali nesto mu je govorilo da treba biti tamo. Prisao je i mirnim, opustenim glasom rekao.

"Yo"

Tacno kada je upitio pitanje devojci, odjednom je krenuo cudan osecaj da se stvara unutar Jotara. Iz nekog razloga devojka mu nije odgovorila na pitanje, nije znao da li se postidela ili je i ona krenula da dobija cudan osecaj. Odjednom je primetio osobu kako im prilazi, malo cudna recenica kojom se obratio je jos vise zacudila Jotara. Imao je cudan osecaj u vezi njega, kao da je na neki nacin bio povezan sa njim, te mu je onda palo na pamet da nisu mozda iz istog sveta dosli ovde, sigurno to nije nemoguca opcija, ali nije hteo prerano da donosi zakljucke. Taman sto je krenuo da mu se obrati, mogao je osetiti jos vecu povezanost sa osobom koja se priblizavala, ovo je zaista postajalo suludo. Izgleda da ni na jednom mestu ne moze da se odmori na miru, prvo mu je ova devojka prisla, a zatim i ova dvojica. Odlucio je da ostane smiren, i da vidi o cemu se radi.

”Treba li vam nesto?”


Flower Maze Tenor

Nagla realizacija ga je iskreno iznenadila. Inace je mnogo svesniji zbivanja oko sebe. Da on ne primeti nekakvu cudnu povezanost sa covekom ispred njega, nije bilo nesto na sta je navikao...

,,Izgleda da ce ovo biti zanimljivo", pomislio je.

Gotovo odmah nakon sto je prisao ono dvoje, osetio je prisustvo jos jedne osobe koja im je prilazila...
Cuo je njegove korake, ali nije to ono sto ga je obavestilo... Osecaj je bio potpuno isti kao i sa onim prvim.

Da li je i prvi to primetio? Kada bi se kladio, sve bi stavio na to da jeste.

Ovaj razgovor je odjednom poprimio potpuno novi tok. Od svakodnevnog prijateljskog zafrkavanja, ovo je preraslo u nesto veliko...
Sada je on taj koji je iznenadjen:

,,Jos jedan momak, hah? Moram li ponoviti pitanje koje sam ranije postavio?", upitao je sa ozbiljnom facom. Bio je fino raspolozen, ali prosto nije osetio potrebu da se osmehne...

Stajao je u grupi sa njima, osecao se malo neprijatno i hteo je jednim delom da ode medjutim sada je kasno. Pocesao se po glavi i sa osmehom rekao gledajuci prema osobi koja je dosla malo pre njega samog.

"Pravo da ti kazem, ne secam se kako sam dosao ovde."

Potom se okrenu i proguta knedlu u grlu. Gledao je direktno u oci osobu sa kacketom.

Ne, u prolazu sam, a mislio sam da se pridruzim konverzaciji.  Nesto mi je to reklo.

Zaista je mogao osetiti tesku bitku unutar sebe, delom toga preovladavala je aneksioznost. ali ipak se drzao dobro.

Izgleda da nije bio jedini koji je osecao nesto, nije imao drugog izbora nego da ih pita odakle dolaze, to ce razrestiti misteriju ili je jos dodatno zakomplikovati.

”Dosao sam ovde da se prosetam.”

To je bio odgovor za osobu koja je prva dosla, a zatim je odlucio da se  obratio i drugoj osobi.

U tom trenutku nesto mu je govorilo da ipak ne treba jos da sazna sta je zajednicko kod njih, bice zabavnije ako to ostane misterija za sada. Ustao je sa klupe te se svima obratio.

”Yare yare, ne volim guzvu, vidimo se.”

Iako ga je zanimalo sta je ta povezanost, ne bi bilo zanimljivo da odma sazna, te je otisao laganim koracima odavde.

,,Izgleda da nije pricljiv, hah... Ako je zaista dosao samo da se proseta, izgleda da je makar odlucan u toj nameri" , rekao je saljivim i opustenim glasom dok se veliki momak sa kacketom poceo udaljavati...

,,A sta je sa tobom? Bicu direktan, i ti si to osetio, jel da? Mozda cak i jace nego ja... Ne, ne mozda... Sigurno jace nego ja" , rekao je kada se okrenuo prema plavusanu, makar sudeci po pravcu odakle je glas dolazio.
,,Ja sebe skoro nikada ne varam, ono je bilo stvarno..." , dodao je.

Nakon kratke tisine, nastavio je:,,Nije mi u prirodi da mnogo govorim, zato bukvalno zivim za ovakve trenutke, hahah..." . To je rekao naglas, ali vise sebi u bradu, a zatim...
,,Znas li nesto o svemu ovome?...O citavoj ovoj situaciji...?"

Zakačio je svoje novo oružije iza leđa i nastavio niz ulicu sa rukama u džepovima. Opušteno je koračao bez ikakvog cilja i želje da stigne bilo gde. Rešio je da ide ulicom gde god ga ona odvela. I eto ga posle nepunih 15ak minuta laganog hoda našao se na nekom novom mestu gde do sada nije bio. Lepo ukrašeno mesto isprepletano raznim biljkama delovalo je na lavirint koji se na izgled protezao dosta daleko. Nije hteo da se upušta u neke lude avanture sada i da se slučajno izgubi negde pa se samo okrenuo i krenuo u suprotnom pravcu istim načinom hoda kakvim je i došao do ovog mesta.

Napravio je mali smesak, te rekao:,,Odgovori ce morati da sacekaju", rekao je. ,,Obojica smo u zurbi..."...,,Izgledaaaa", rekao je ovo poslednje sa saljivim glasom i krenuo traziti izlaz...

Nekako se probio kroz guzvu i uspeo prateci glasove i osluskujuci sta ljudi govore odrediti gde je izlaz.
,,Miris je nestao, hah...", rekao je tiho sebi u bradu kada je zasao iz lavirinta...

Broj reči: 79

Bila je potpuno izgubljena. Nije stigla da odgovori na pitanje novom poznaniku, Jotaru. Samo nakon nekoliko trenutaka, zbog neodredjene jeze, pocela je da brzo da hoda ka izlazu. Nije znala sta ju je snaslo u tom trenutku. Napustila je lavirint, a nije ni znala zasto...

Malko smo se šećkali po gradu, a onda čuli od komšija da postoji nekakav cvetni vrt. Pa što ne bismo obišli taj divni cvetni vrt koji je, kako kažu jedini u ovom području, šta god to značilo. Zapitala sam se kako li izgleda trenutni svet van ovih granica grada, ali pretpostavljam da još nije vreme da to saznam, inače bih već otkrila to.

Izvadila sam picu koju sam spakovala i ponudila Damona.

Hoćeš malo?

Broj reči: 85

"Ne. Zapravo, nikada ne doruckujem. Muka mi je ako jedem ujutru. Samo kafa i cigare, a moze i alkohola, nikada nije previse rano da se pocne."

Rekao je, a potom se i naslonio na klupu, pa obema rukama zagrlio naslon iste i zabacio glavu unazad. Zatvorio je oci i uzivao u lepom jutru. Nije ovaj grad bio toliko los.

Broj reči: 69



"Our bodies get bigger, but our hearts get torn up." :
Stvarno moraš da prestaneš da piješ. Propašćeš ako tako nastaviš, a onda mi te stvarno neće biti žao. I neću se družiti s tobom.

Rekla sam to tako da zvuči detinjasto, ali bilo je iskreno. Nisam mogla da budem dugo u društvu koje nazaduje, i još s namerom. Nervirali su me takvi i klonila sam ih se uvek.

Zašto si seo? Hajde da proteglimo noge i obrnemo jedan krug. Na noge lagane.

Prišla sam mu i zagrlila ga, pokušavajući da ga podignem.

Broj reči: 98

"Dosta smo hodali od kuce do ovde. Previse sam lenj da bih jos uvek setao. A i ova tvoja prica me zaista ne inspirise da idalje setam. Sedi."

Dok mu je bila blizu i pokusavala da ga podigne, iskoristio je razliku u snazi i povukao je tako da je sela do njega.

"Setacemo kasnije, samo da malo odmorim."

Rekao joj je i namugnuo pa se vratio u prvobitni polozaj.

Broj reči: 82



"Our bodies get bigger, but our hearts get torn up." :
Nepodnošljiv si. Dobro, sedimo...

Malko sam se iznervirala što nisam uspela u svojoj nameri. Podigla sam noge i smestila ih ispred sebe, tako da budu u fetus položaju maltene. Izvadila sam parče pice i zadovoljno ga jela. Jutros sam izgleda strašno gladna, pitam se zašto.

Kaži mi, koja je tvoja moć?

Broj reči: 63

"Sa neverovatno malo napora mogu da budem neverovatno iritantan i da neverovatno lako iznerviram ljude. Tvoja?"

Rekao je idalje sedeci u istom polozaju. Mogao je da cuje kako tiho mljacka dok je zvakala parce pice koju je napravila istog jutra. Iz svog polozoja je mogao samo da vidi njenu plavu kosu, ne i njeno lice, tako da nije mogao da protumaci reakciju.

Broj reči: 72



"Our bodies get bigger, but our hearts get torn up." :
Nisam mislila na tu moć, ali ti si to već znao. Pitam se može li čovek voditi s tobom normalan razgovor, ili mora sve biti zafrkancija? Moja moć je da ustanem i ubijem nekog ko me iznervira, ili pak odem.

Nastavila sam da žvaćem svoje parče pice, ne mljackajući uopšte, lagano i bez zvuka. Kad sam završila s njim, izvadila sam pamučnu maramicu i obrisala svoje ruke o nju, a onda je vratila nazad.

Broj reči: 84

"O cemu bi mogli da pricamo? Daj mi neki primer. Ne vidim zasto bi pricali nesto ozbiljno kad je zivot lep i mozemo da se zajebavamo. Nije kao da trazim da mi zivot bude komplikovan."

Podigao je glavu i gledao je dok je to pricao, pa se vratio u predhodni polozaj.

Broj reči: 61



"Our bodies get bigger, but our hearts get torn up." :
Pa na primer, o budućnosti. Eto, nećeš ni da mi kažeš koja je tvoja moć, ka čemu težiš, a i sam znaš da sigurno nije slučajno što smo dobili drugu priliku za život. I ta moć će odrediti dalji tok života.

Stavila sam ruke iza glave, na potiljak i ravnodušno posmatrala drveće. Skoro pa sam bila sigurna da imam problem poznat samo meni, ali ovo nije bilo ni vreme ni mesto da ga analiziram.

Broj reči: 84

"Zasto ne bi bilo slucajno? Dobili smo sansu jer smo bolji od drugih? Ja sigurno ne. Nisam uspeo i nije mi uspelo nista cega sam se dohvatio u zivotu. Bio sam alkoholicar koji nikad nista nije uradio. Nova sansa, novi zivot,ha? Novi zivot-novmo mucenje bih ja pre rekao, a za tebe zaista ne znam."

Pricao je ravnim glasom i duboko udahnuo i izdahnuo na kraju cekajuci njenu burnu reakciju.

Broj reči: 81



"Our bodies get bigger, but our hearts get torn up." :
Mogao je osetiti da delom trenutno nikom nije prijatno. Verovatno smo svi osecali istu povezanost ali on nije znao o cemu se radi. Kako su redom isli Miv se trgnu iz manjeg sna i pozdravi se sa njim. Te rece.

*Videcemo se drugi put. Pozdrav.*

Pomalo skeptican ne pusta nikog blizu sebe i izbegava ljude. Drzao je odstojanje od svih i isao je ulicama gde je bilo malo ljudi. Uputio se prema svojoj kuci malo uzurbanim koracima.

Broj reči: 88

Pošto nije prvi put ovde u Flower Maze-u, uspela je za isto vreme da ga obiđe nekoliko puta. Smatrala ga je doslovno „čudom prirode“. Hitomi se već osećala „domaće“, no još uvek nije mogla da se odluči za omiljeni delić ovoga mesta.

Istopila se od prijatnog osećaja koji joj se budio,a kada je obilasku došao kraj, pošlja je da odnese stvari koje je kupila prethodno, u svoje skrovište.

Znaš kako? Uživaj u tom svom pesimizmu. Ne mogu biti okružena tako toksičnim ljudima, kvariš mi energiju i raspoloženje konstantno.

Vezala sam svoju kosu i najednom ustala sa klupe. Krenula sam ka izlazu iz cvetnog vrta ne želeći više da budem u Damonovom društvu.

Dan je bio sunčan i lep, taman za šetnju, kako sam i planirala.

Broj reči: 68