Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Tropska kišna plaža

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Tropska kišna plaža

Tropska kišna plaža, jedna je od najnepovoljnijih plaža u istoriji. Zbog gotovo neprestane kiše ljudi ovde retko dolaze. Samo talasi zbog kiše su ogromni, kiša je hladna i gotovo neprestana, jak i hladan vetar. Ali ima jako jedno selo iza šume gde ljudi žive. I navikli su se na ovakvu vrstu vremena. Uglavnom su izbeglice, starci i starosedeoci s jako lepom tradicijom... 

Šetao sam jako puno, krenula je i kiša. Stigao sam do nekog novog sela. Kuće u selu deluju staro ali su jako lepo. Seo sam ispod nestrošice jedne kuće.. Jedan čovek koji je živeo tu je otvorio prozor i rekao mi je da uđem, na šta sam ja rado pristao.
Počeo mi je pričati dosta toga, o nihovoj tradiciji i kulturi, ponudio me je i hranom. Ali me je molio da uradim jedan zadatak. Da pronaćem jednog špijuna bande koji je odbegli član Uchiha klana. Nije im baš prijatno dok znaju da ih neko špijunira, a ne znaju ni šta traži od njih… Seljani su ga samo primećivali kako ih špijunira među senkama, ali ga nikada nisu uhvatili. Rado sam i na to pristao, jako je moguće da ima Seiki kocku kod sebe!!
S obzirom da je bio dan izašao sam i čekao na prvi znak..

Prvo sam razmišljao o svim dostupnim informacijama o odbeglom špijunu. Dakle znam da je Uchiha, ima poseban dar… Sharingan, moćno oko koje omogućava uvid u protivnikove poteze i čak kontrolu uma. Moram biti oprezan, ali ipak sam odlučio da se oslonim na svoju sposobnost Sharingana, taman da isprobam moju novu treću tomu hehe. Bez izbegavanja direktnog sukoba pa kada mi se ukaže prilika da ga pokidam!! Madam kako bih ga mogao pronaći, a da mi ne pobegne.. Hmmm.. Hehee, znam! Sećam se da ima pijaca u južnom delu sela, gde su se okupljali trgovci iz udaljenih krajeva.
Predpostavljam da će bar hranu ili nešto nabaviti.. Odmah sam došao na pijacu, pronašao jednu dobru tezgu sa dobrom klopom. Pitao vlasnika da poðe za mnom. Stigli smo u slepu ulicu gde sam ga malo pecnuo strujom i uspavao na neko vreme.

Prerušivši se u jednog od trgovaca, stupio sam u kontakt s lokalnim doušnicima i pažljivo ispitivao. Sa svakim razgovorom, slagao je delove slagalice špijun je koristio svoje veze u trgovini kako bi prenosio informacije izvan sela. Izgleda da je ovaj lik on.. Mislim mogu i osetiti da ima chakru Uchihe… Verovatno mu je dojadilo da samo gleda izvan i da ga primećuju. Prešao je na sledeći korak, kao i ja. Prerušio se u civila ovog sela.. To je ta intaligencija uchihe, slučno i razmišljamo. Nakon što sam prikupio dovoljno dokaza da je to on, organizovao sam samostalnu zasedu. Noću, kada je svet bio tiši, pratio sam špijuna do napuštene kuće na periferiji sela. Kretanje je bilo tiho kao senka, a srce mi je kucalo ubrzano. U trenutku kada je špijun počeo da priprema nove poruke, ja sam iskočio iz žbunja i poslao talas munje!
#card165

400 dmg

890/900 ch

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Tropska kišna plaža #world187


Satoshi je na ovo mjesto dosao samo sa jednim ciljem a to je da rijesi sve probleme u ovom kraju, tako da se odma bacio u potragu i trazio je uokolo ljude koje je trebalo ubiti, dok je trazio ucinilo mu se da je vidio nekoga tako da se malo priblizio da vidi ko je to.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Tropska kišna plaža #world47

Kada se priblizio vidio je da su to ninje koje treba rjesiti tako da se prvo nabrzinu pripremio za borbu i krenuo je napada ti protivnike, poslao je svoj vjerni senju napad na protivnike i onda je obracao paznju da li ce se moci svi odbraniti od tog napada ili ce neki umrijeti.
#card1214
800 dmg ide na sve jer je razoran.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Tropska kišna plaža #world190 Tropska kišna plaža #world187

--------------------------------

#2 'NPC Jonin' :
Tropska kišna plaža #world197

Satoshi kada je posalo svoj senju napad svi proticnici su se uspili odbraniti ali Satoshi nije odustao tako da se odma bacio na rad i krenuo je napadati protivnike, ali prije toga se morao odbraniti od svih napada koji su isli na njega tako da je to i uradio.
#card103#card186
+400 na munju

#card168
900 dmg ide na sve

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Tropska kišna plaža #world188 Tropska kišna plaža #world185

--------------------------------

#2 'NPC Jonin' :
Tropska kišna plaža #world197


Nakon sto je posalo svoj napad na protivnike uspio je da ubije jednog protivnika ali nazalost druga dvojica se se uspijeli odbraniti tako da je Satoshi brzo poceo da smislja sta da iskoristi da se odbrani od tog napada i tada je pogledao ispred sebe i sjetio se da je zid idalje na terenu tako da se tako odbranio.
#card162
700 dmg ide na obojicu

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Tropska kišna plaža #world185

--------------------------------

#2 'NPC Jonin' :
Tropska kišna plaža #world195

Satoshi nakon sto se odbranio od napada uspio je da pogodi obadva protivnika ali cini se da je drugi protivnik prejak da ga Satoshijev napad ubije ali ga je malo ostetio, tako da je Satoshi probao da ga napadne sa novim napadom.
#card108
ovaj zid stvaram ispod sebe ima 800 defa
#card159#card179
850 dmg

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Tropska kišna plaža #world200

Satoshi je opet pokusao da ubije protivnika sa svojim munjevitim napadom ali nije uspio tako da je zelio da isproba senju napad u nadi da ce taj napad pogoditi protivnika i ubiti ga, da Satoshi moze konacno zavrsiti misiju i otici nazad u selo.
#card1222

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Tropska kišna plaža #world195

Satoshi je relativno brzo ovu misiju zavrsio sa svojim senju napadom ali jos nije gotova dok se ne odbrani od napada kojeg je ninja poslao na njega prije nego sto je umro, tako da je Satoshi usao u zemlju i vrlo se lagano odbranio. Nakon sto se odbranio krenuo je nazad u selo.
#card116