Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Port of the cave

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Port of the cave

Ova luka je jedna od prirodno napravljenih jednostavno kada su ljudi došli na ovo ostrvo kao da je luka već bila tu kao da je priroda htela da čovek nastani ovo mesto.Uprkos tome čovek je nastavio da buši pećinu koja se nadovezala na luku praveći je ogromnim tržištem.

Nakon dosta hodanja stigao sam do luke noseći obe kutije i oštricu demona sa sobom došao sam ovde zato što je ovo jedan ov većih trgovinskih centara nadajući se da ću nešto da nađem ipak moje nade su male od 6 skrivenih ja sam našao dva moram da ih nađem sve. *Odabrao sam težu misiju*

Šetao sam u potrazi za još jednom kockomkada sam čuo neku buku,kada sam stigao do izvora te buke video sam pljačkaša kako je ukrao nešto dragocenosti od jedne osobe koja je sad doputovala i sišla sa broda krenuo sam za njim u nadi da ću uspeti da ga uhvatim prvo sam promenio svoje kristale u safire za sadmi sam poslao kristalne iglice na njega ulažem svih šest i ovaj napad ima 600 dmg i one troše 15 čakre manje zato što sam dobio kontrolu onda kada sam promenio vrstu kamenja
#card1435
#card1426

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Port of the cave #world198

Izbago možda jeste moj napad ali ni njegov mene neće pogoditi ulazim u imunitet vode nakon čega ga napadam vodenim gejzirom koji ima 600 dmg nakon ovoga nastavljam da trčim za njim kako bi video da li ga je ovo pogodilo ili nije.
#card49
#card40

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Port of the cave #world200

Skrenuo je u ulicu levo kada odjednom neko me zaskače ja izbegavam njegov pokušaj da me zaskoči i napadam ga sa zmajevima miltosa stvaram ih dva jedan ide na jednog jonina a drugi na drugo jonina ima da ih progutam za ovo vreme ja se pomeram u stranu kako me ne bi obalili kada sruše ovu zgradu
#card1429
#card1429

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Port of the cave #world196 Port of the cave #world192

Ulazim u imunitet zemlje kako bi se odbranio od njihovih napada kada njihovi napadi prođu ja izlazim iz imuniteta i pokušavam da zapečatim ovog koji ima 600 helta dok na ovog kom je preostalo 100 šaljem mlaz koji ima 100dmg
(Pokušavam da zapečatim ovog koji mi je pliže zato što je njemu ostalo max helta)prvo šaljem mlaz pa pokušavam da zapečatim.

#card116
#card24
#card26

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Port of the cave #world198 Port of the cave #world198

Nakraju krajeva ovo su samo obične bitange ulazim u imunitet šotona  pošto je moj kristal pretvoren u safir on će da me brani od napada na daljinu nakon čega napadam ovog koji ima 100 helta sa kamenjem zemlje dok će ovaj jači osetiti blagu eksploziju ispod sebe koja je prouzrokovan pomeranjem tektonskih ploča
#card1436
#card93
250 dmg
#card99
400dmg

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Port of the cave #world191 Port of the cave #world194

Pošto sam još uvek u imunitetu njihovi napadi me ne pogađaju a ja krećem da pretražujem njihova tela u nadi da ću pronaći kocku koju tražim,da li ću je naći nisam siguran malo me je panika uhvatila pošto su me svi gledali osećao sam se kao budala.

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Port of the cave #world2 Port of the cave #world1

Napokon našao sam treća kutija ostalo ih je još tri i mogu da se vratim kući takođe na ovom putovanju pronašao sam mnoga odela koja mogu da posluže Gaburu da još lakše prođe kroz sve ima da nastavim da tražim dok još stvari nebudem našao.Krećem ka narednoj lokaciji.

To je Alan će proći pored Lukine pećine s određenim stepenom divljenja i poštovanja prema prirodnoj lepoti ovog mesta. Dok bi prolazio putem do luke, shvatio bi kako su prirodno stvorene stene perf. Hodajući duž obale, njegove oči bi pratile linije stena koje ulaze u luku, uzdižući se iznad nje, divio bi im se obim i složenost. Zamišljao bi kako su ljudi, kada su prvi put stupili na ovo ostrvo, zatekli luku koja se već formir. Dok bih išao kroz ovaj prirodni, čovečjem obliku podređeni tunel, osećao bih se kao deo nečega mnogo većeg, kao da sam.