Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Shadow field

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Shadow field

Iako jako lepo ovo polje nekada je bilo mesto gde je se vodio rat između nepoznatih protivnika danas služi kao spomenik na ono što se nekada dešavalo i jako je često videti turiste koji su ovde dolaze na piknik.Takođe danas kruže legende da poginuli vojnici lutaju kroz senke u hvataju ljude noću ubijajući ih i pljačkavši ih.

Došao sam na ovo polje u nadi da ću uništiti te senke koje haraju noću i kako bi tokazao da to nisu senke već su sami ljudi koji su dovoljno vešti da izbegnu svaki trag za sada imam tri od šest kutija moram sve da ih pronađem kako bi mogao dauništim jednu od većih pretnji.
*Biram težu misiju*

Polako je padao mrak a ja sam ostao i seo na pod u pozu za meditaciju odjednom neko me je napao sa leđa ja sam to izbegao i kako bi otkrio gde se moj neprijatelj nalazi odlučio sam da ga namamim da me još jednom napadne ponovo je npao ja sam izbegao i napao njegao prvo napravivši vodenog zmaja pa potom ga gađajući vodenim mlazom.
#card36
#card24

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Shadow field #world193

Vidim da ovo je samo običan čovek ulazim u imunitet zemlje kako bi se odbrani od nadolazećeg napada i nastavljam napred kako bi pretražio teren oko mog protivnika i možda pronašao kocku koja će da me pogura još bliže cilju.
#card116

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Shadow field #world2 Shadow field #world1

Našao sam ono što sam tražio sada su u mom posedu četri kutije od šest nastavljam dalji u potrazi za kutijom *U ovom trenutku mi stiže pismo za misiju* odjednom stigao je neki papirić na kom mi je pisala moja naredna odrednica bez ikakvog daljeg ispitivanja otišao zaputio sam se tamo nosivši svoje četiri kocke sa sobom.

Divus je stajao usred predivnog polja koje je nekada bilo poprište žestokih sukoba između nepoznatih protivnika. Danas, polje je postalo miran spomenik na prošle ratove, posvećen sećanju na sve žrtve koje su pale u tim borbama. Sunčeva svetlost je obasjavala zelenilo oko njega, dok su se cvetni travnjaci protezali u daljini.

Stigao sam na mesto gde trebas da isprasim zadnjicu nekom lideru bande,
trazeci ga posle izvesnog vremena naleteo sam bas na njega i imao sam da mu
porucim par stvari
...
#card539
#card220
750dmg
#card76
1000dmg
tacno u grudi lidera
...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Shadow field #world200

Pa izgleda da ce ovo biti jedna interesantna borba
pa da vidimo sta nas drugar ima
Zelim da vidim najbolje sto imas!
odmah sam uputio jos jedan brzi
napad tacno u njegove grudi
...
#card78
#card57
1250dmg 250zag
#card218
550dmg
Hoce li mu proci groz grudi??

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Shadow field #world198

za pocetak ulazim u imunitet i odmah izlazim i napadam te
#card116
#card83
1800dmg 360zag
#card379

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Shadow field #world193

nije hteo dublje da ide u ovu livadu nebi li se izgubio u njoj i tako napravio glupost.morao se drzati svoje putanje iako je rado hteo otici po toj ravnici i malo prosetati.mada kasnije nebi mogao da se vrati na stari put.

Završavajući biznis sa Karamatsuom, sledeći korak mi je bio da se pozabavim sa 'starijim' obavezama. U begu su bila tri tenina koja su naudila znatno ekonomije više sela, a ja šarlatan koji voli pare sam bio tu da ih zaustavi. Usamnjeno ogledalo stvorilo se na terenu, a u njenom odrazu jedan poznat svima šinobi. U trenu protivnici kreću da tonu u tlo, a nebo se mrači, puštajući neobičan sneg u maju.

#card1448 #card1417 #card1459 #card1420

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shadow field #world208 Shadow field #world202 Shadow field #world203

Jednom su popucali kanali, drugi je oslobodio chakru u njegovim kanalima a treći se ukanalio. U svakom slučaju, padaju. Ispred protivnikovog napada nikla je kreacija od peska koja je nakon neutralisanja napada se stopila s tlom. Kako je struktura pala, otkrila je moju mračnu chakru u ogledalu. Korenje je krenulo da divlja oko mene, napadajući svu trojicu neprijatelja zasebno.

#card422 #card1454 #card411 #card1214

1800 dmg.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shadow field #world209 Shadow field #world210

U trenu vetar oko mene se zgrušava, dolazi do nečega lošeg.. Od mene kreće sferni napad koji će neutralisati sve protivnikove zle namere a potom nastaviti u potpunosti ka njima. Napad je bio toliko moćan da se njegova silina mogla osećati kroz čitav teren.

#card146 #card148

1750 dmg ka obojici

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shadow field #world208 Shadow field #world201

Protivniku kojem su pucali chakra kanali, popucali su još više. Drugi se pojavio do mene i krenuo je da baca neke lude zamahe koje sam bez problema negirao šumom koja je nicala momentalno i granjem blokirala svaki njegov pokušaj. Kada je granje popustilo, poslao sam peščani talas koji je krenuo da grli protivnika, pokušavajući da ga obuzda i onesposobi.

#card1215 #card1455

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shadow field #world206 Shadow field #world206

U nekoliko trenutaka chakra kuglice su se pojavile - meni poznata taktika - stoga sam telo pretvorio u vodu i obložio vetrom. Prvi protivnik je pao od popucanih chakra kanala, drugi stoji i dalje, ali nadam se ne zadugo. Oko poslednjeg protivnika počeo je da se formira vodeni mehur koji pokušava da ga obuzda.

#card49 #card144 #card26

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shadow field #world210

Loptice su pucale ko prangije ali srećom nisu imale uticaja na mene još ovaj potez. Senboni koji su padali s neba su samo prošli kroz moje vodeno telo. Pomalo jadno od strane protivnika, moram priznati, ali preživeću. Tlo ispod protivnika je postalo nestabilo, počevši da ga usisava.

#card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shadow field #world214

#card5 #card1456 #card411 #card1214

Prilikom izlaska iz jednog imuniteta ušao sam u drugi, oblagajući svoje telo chakrom, štiteći ga od loptica koje su polako nestajale. Predamnom se pojavila mala raja koja je zaštitila tenina od propasti. Napadam preostale protivnike svojim razornim korenjem koje se obrušava na njih.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Shadow field #world181 Shadow field #world182

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Shadow field #world209

Stvaram peščanu strukturu ispred napada koji negiraju njihovo dejstvo i nakon odbrane se ruši. Gledajući jedinog protivnika u oči, šaljem ruku od vetra koja pokušava da ga zgrabi i onesposobi. Nadao sam se da će protivnik slučajno da namesti grešku i padne na moj jeftin trik.

#card1448 #card1454 #card127

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Shadow field #world211

Ruka koja se ispružila ka protivniku uspela je da ga zgrabi i onesposobi kompletno. Bio je u suspendovan u vazduhu. Prišao sam mu, te završio njegov život sa jednim senbonom u sred čela. Nakon završene misije, nastavljam dalje po svetu.

#card332 #card19