Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Blod sea

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Blod sea

Krvavo more jedno od najstrašnijih mesta na planeti nastalo korišćenjem hiljadu duša koje su bile žrtvovane od strane jednog kulta ovo mesto odvraća mnoge ljude te je zbog toga njbolja ruta za bežanje unutar ovog mora leži uspavano čudovište koje će se probuditi onda kada se vladar tame vrati.

Došao sam na ovo mesto u nadi da ću presresti put jednom od lopova kako bi uzeo kutiju ako je bude prenosio ipak moram da obavljam svoju dužnost kao šinobija koji će da u narednih par godina napravi nešto što ovaj svet nije vide ali do tad moram da se strpim i da obezbedim Gaburu budućnost pa izgleda da mi preostaje da čekam.
*Biram težu misiju*

Konačno je došao odlučio sam prvi da napadnem prvo sam poslao vodenog zmaja koji je bio sačinjen od vode koja je bila u okolini tako da je bio crven od krvi isto kao i vodeni mlaz koji sam poslao nakon toga.PA videću da li je vredan mog truda i da li se kod njega nalazi nešto.
#card36
#card24

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Blod sea #world198

Ulazim u imunitet vode i kad napad prođe stvaram ogromnu kuglu vode koja puca 200 dmg na njega i šaljem mlaz vode iz usta na njega kako bi ga omeo da nevidi šta mu se sprema ima da bude ispečen kao kremenadla.Ipak njegove sposobnosti moram da priznam su impresivne.
#card49
#card37
#card27

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Blod sea #world199

To mene ne dotiče pošto sam u imunitetu vode i nakon što tvoj napad prođe prilazim ti i pokušavam da te zapečatim kako bi mogao da te kasnije ubijem i uništim.Nadam se da će ti ovo biti dosta da shvatiš da samnom nema igre.
#card26

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Blod sea #world191

Napokon sad ulazim u imunitet zemlje dok tvoj napad neprođe kada tvoj napad prođe ja izlazim iz imuniteta vadim svoju katanu i ubijam te nakon čega pretražujem tvoje telu kako bi mogao da nađem bilo šta što je korisno ili ako bi mogao da nađem svoj predmet.
#card116
#card353
#card19

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Blod sea #world1

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Blod sea #world2

Nakon što sam našao ono što sam tražio odlučio sam da se zaputim ka sledećoj mojoj predposlednjoj trenutno kod mene su četiri od šest kutija trebalo bi da se ovo brzo završi bap obako kako sam planirao i kako sam hteo da se završi.
*Hugomecu napušta krvavo more i kreće se ka narednoj lokaciji*