Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Amai-na kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Amai-na kuca

Mala, zanimljiva kuca koja se nalazi uz sami potok. Amai tu cesto provodi vrijeme i jako joj je draga.

Amai-na kuca UnpleasantWhiteGoa-size_restricted

Nije bila sigurna kako ali instinktivno je dosla do lijepe kucice. U sebi je znala da je to to, njeno novo prebivaliste. Potegla je za kvaku, ali vrata su bila zakljucana. Ipak, kao da je tu zivjela citav svoj zivot, znala je gdje se nalazi skriveni kljuc. Usla je u kucu u kojoj je bio ustajali zrak. Rastvorila je sve prozore kako bi bilo prijatnije unutra. Najzad je sjela da se odmori...

(Hodajuci tako do svog skromnog doma video je da u susedstvu postoji jos neko ko se doselio odlucio je da poseti svog prvog komsiju ili komsinicu , lagano je usetao u dvoriste a onda stao pred vrata te pokucao .)

Dobro vece ? Jel neko kod kuce ?


(Visarion je stajo pred vratima vetar je piruckao i raznosio lisce svuda okolo na kratko je posmatrao taj prizor dok nije cuo korake a onda se okrenuo .)

Amai je taman sjela na nekolika minuta da odmori, kad je zacula da je neko na vratima. Bzo se ustala i krenula ka izlazu. Cula je pozdrav i otvorila vrata. Ugledala je nepoznato lice, sto joj je zapravo bilo i logicno.

Dobro vece. Kako mogu da vam pomognem?

Amai-na kuca Z

Pozdrav , moje ime je Visarion ja sam tvoj prvi komsija opazio sam da je prozor otvoren pa sam shvatio da se neko uselio ovde i pozeleo sam da tog nekog posetim ako nije problem svakako ?

(A onda je podigao ruku u znak pozdrava i po obicaju razvukao osmeh od uva do uva .)

Amai-na kuca Aa_110

Izvini ako sam te uplasio i da ako mogu da znam tvoje ime , moje si vec cula.

Drago mi je da si svratio... Ja sam Amai.

Amai je pogledala u njegov specifican osmijeh. Bio joj je jako interesantan i simpatican. Malo su joj bile sumnjive njegove zatvorene oci, bile su suprotnost od njenih krupnih, plavih ociju. Razmisljala je da je mozda i on reinkarniran kao i ona, zato nije osudjivala, mozda su mu takve oci dosle slucajno...

Da li bi volio da udjes unutra?

Upitala ga je Amai ubrzo.

(Malcice je bio umoran pa je ramislio na momenat ali ipak klimnuo glavom te rekaogledajuci u Amai .)

Hvala , ucicu imas jako lepo ime Amai izvini me nisam planirao ovu posetu pa tako nisam nista doneo ali sledeci put obecavam da cu doneti nesto ta useljenje.

(Tokom ulaska Visarion je primetio dosta lep eksterijer i enterijer kuce dalo se primetiti da u njemu zivi devojka .)

Imas jako lepu kucu .

Uvela je Visariona u kucu, zatim ga smjestila u dnevni boravak. Pocela je da se zahvaljuje za komplimente. Kada je fino sjeo, otisla je do kuhinje i brzim pocela da gleda ima li nesto da ga posluzi. Tu je bi samo neki sake, nije bila sigurna da li pije to tako da je dosla do njega i upitala ga da li voli. Rekla mu je da sem toga ima samo obicnu vodu i da se tek uselila ovjde. Dok je setala stalno je pjevala "soy hermosa". Samo te 2 rijeci je ponavljala.

(Uputio jd pogled prema kuhinji video je da se Amai trudi da mu iznese nesto ali verovatno posto se uselila nije imala vremema za tako nesto a onda se Visarion samo nasmesi te rece veoma tiho .)


Nema potrebe da se cimas zbog mene dodji sedi da popricamo nema potrebe da jurcas po kuci da sam isao da pijem , pijo bih u kafani ako me razumes.

(Nije imao zle namere hteo je samo normalan i ziv razgovor zato je i dosao u neku ruku Amai mu je izgledala jako zanimljivo pa je odlucio da ostane jos malo .)


Amai-na kuca Ep264g10

Amai je samo sjela pored njega jer nista nije nasla. Upitala ga je iz radoznalosti.

Pa, cime se bavis, Visarione?

Pogledala je u njegov bijeli ogrtac i mac koji je bio u koricama. Pitala se da li je on mozda vojnik ove zemlje, crna garderoba sa ogrtacem je izgledala bas kao uniforma. Razmisljala je da li je uopste trebala da postavi takvo pitanje, ali znala je da joj nema povratka.

(Primetio je da devojka ume biti veoma radoznala ali Visarion nije imao sta da krije od nje pa je odmah rekao .)

Ako mislis na hobije volim da koristim moje maceve u borbi , lovu cak i u obrezivanju drveca znam mnogo dobro da pravim skulpture od drveta ali takodjd volim i knjizevnost a ti Amai ? Bavis se ti cime ? I slobodno se opusti .

(Ponovo se par puta nasmejao jer je cak primetio da je devojka zaista mnogo stidljiva trudio se da opusti situaciju koliko je mogao ali to mu nije islo bas za rukom .)

To je prilicno fino. Zapravo, i ja volim da treniram. Nisam jos imala pravu borbu, ali nema veze, mozda bude nekada.

Razgovarala je Amai sa Visarionom. Poceli su sa finom i prilicno zdravom i zabavnom pricom.

I, kako ide sve to? Ispricaj mi malo... Ili ako zelis mozes pricati o necemu drugom zanimljivom o sebi...

(Nije imao dosta toga zanimljivog o sebi pa je samo odgovorio .)

Nemam ja toliko toga zanimljivog sem toga sto se povremeno borim i sparingujem sa macevaocima tako da to je to u sustini a mozes ti meni da ispricas nesto zanimljivo o sebi ?


(A onda je izvadio jednju knjigu .)

Pisao sam ovu knjigu ako zelis mogu da ti dam da procitas ?

(Tokom kraceg razgovora primetio je da je devojka cvrsto zaspala , Visarion je ustao te je uzeo u narucje i odneo do kreveta i tu je ostavio da spava a onda je izasao laganim hodom te rekao veoma tiho .)

Laku noc , lepo spavaj..

(Oskrinuvsi vrata izvukao se kao povetarac kroz sumu bez zvuka.)

Amai se probudila u krevetu. Nije znala kako je tamo dospjela. Najednom, doslo joj je u glavu da je Visarion, njen najblizi komsija, bio kod nje. Ali, opet, kako je dospjela u krevet joj nije bilo jasno. Dolazile su joj cudne misli u glavu i samo se zacrvenila. Sama je sebi govorila da te ideje nisu moguce, ali nije mogla biti sto psoto sigurna jer se nije sjecala apsolutno nicega....

Amai-na kuca Ujpo10

Ubrzo se ustala iz kreveta i pocela da se seta po kuci. Razmisljala je, rascupala je kosu nesvjesno proispitujuci sebe. Nije bilo svrhe, nicega se nije sjetila. Nakon par minuta ludila otisla je u kupatilo. Umila se hladnom vodom da se vrati u normalu. Razbistrila je glavu i odlucila da ide van kuce. Htjela je da posjeti komsije, ali joj je bilo neprijatno pa je odlucila da proseta gradom.

Ubrzo su dosli ispred njene kuce, a Amai je pozurila da otkljuca.

To je moj skromni dom...

Rekla je otvarajuci vrata njene slatke kuce. Iako je bila znatno manja od Aizenove, Amai je odmah zavoljela ovu kucu.

Broj reči: 40

Aizen je ulazio u kucu i divio se. Bila je veoma lijepo uredjena. Iako jenjegova bila masivnija, ova je bila dosta ljepsa.

"Imas jako lijepu kucu, sve je na svom mjestu..."

Pogledao je oko sebe u namjestaj.

"Pa, da li si ti sredjivala ovo sve?"

Broj reči: 51

(Malo je kasnio , mrak je vec pao kisica je krenula da se spusta , Visarion je stajao ispred vrata a onda pokucao nekoliko puta te reče .)

Amai , ja sam Visarion moglu li da udjem ?

(Lagane kapi kise padale su na tlo i kvasile ga , stvorile su se prve barice , kisa je bila prava letnja ne previse jaka ni previse hladna mogao je stojati satima na kiši ali ovog puta dosao je u posetu svojoj prijateljicu.)


Kiša :

Broj reči: 93

Broj reči: 101

Pa stvarno hvala. Dosta sam sama, ali imala sam i pomoc.

Nije voljela da laze, ali sada je morala. Nakon samo nekoliko trenutaka povela je da pljusti kosa. Amai je zacula da je neko na vratima. Cula je Visarionov glas i njegovo ime. Otvorila je vrata pozivajuci Visariona da udje.

Broj reči: 53

"Zdravo, ja sam Aizen."

Pozdravio je lika koji je usao. Cuo je nejasno njegovo ime i pretpostavio da je to lik koga je Amai ranije trazila. Imao je neuobicajenu facu, ali izgledao je zanimljivo. Bilo mu je drago da se upozna sa njim.

Broj reči: 46

(Usao je , podigavsi ruku u znak pozdrava coveku koji se predstavi kao Aizen , dosetao je do stola te spustio buket cveca a onda seo te rekao sledece gledajuci u Aizena.)

Dobro vece , moje ime je Visarion drago mi je sto smo se upoznali Aizene , kiša je pocela da pada pa sam malo zalasnio tako da izvini Amai.

(Skinuo je svoj ogrtac koji bese potpuno mokar kao voda.)

Kako ste mi ove večeri ? Amai prosli put nisam doneo nista ali verujem da ce se ovo cvece uklopiti u tvoj lepi ambijent.

Broj reči: 104

Amai je primila u stan pokislog Visariona. Donio joj je poklon. Iako je bilo mokro cvijece, Amai je cijenila to.

Uvijek si dobrodosao Visarione.

Pogledala je u mokrog prijatelja.

Zelis li da ti donesem nesto da ogrnes, a mokru garderobu da stavim da se osusi?

Broj reči: 51

Aizen se nasmijao i gledao je u zanimljivog lika. Visarion uopste nije mario sto je mokar. To mu se svidjelo kod njega.

"Koliko dugo poznajes Amai?"

Upitao je Visariona gledajuci u plavooku komsinicu. Mislio je da su veoma bliski, sudeci po njihovom ponasanju.

Broj reči: 46

(Lagano se nasmesio na Amainu ponudu ali nije htio da je opterecuje zato joj samo dodate njen ogrtac koji je bio mokar te rece.)

Nema potrebe da se mucis samo ovo je mokro uzmi ogrtac , koliko poznajem Amai ? Pa znam je relativno kratko , jednom dok sam setao primetio sam da se uselila u ovu kucu pa sam navratio da je obidjem i upoznam a ti ? Koliko je poznajes dugo .)

(Spustajuci svoj mac kraj stolice opazio je da Aizen ima neku slicnost sa njim pa odluci da ga upita .)

Ti se isto sluzis macem ?

Broj reči: 105

Kako god ti kazes.

Rekla je Amai tiho i smela gledajuci u jedne od jedinih njenih poznanika u ovom novom svijetu. Razmisljala je, iako je tek dosla ovdje, imala je dobre ljude oko sebe...


Da li ste za neki caj ili kafu?

Tiho je upitala.

Broj reči: 51

"Amai sam upoznao danas. Za kratko vrijeme smo se sprijateljili."

Gledao je konstantno u Visariona.

"Da ja sam Shi...", zastao je na sekund, "...da, i ja koristim mac. Kada si naucio da baratas svojim?"

Taman nakon sto je odgovorio Visarionu, morao je da odgovori i Amai.

"Kafa bi mi prijala. Hvala."

Broj reči: 63

Da moze kafa , hvala.


(Izgleda da je krenuo reci Shinigami zanimljivo , izgleda da nisam ovde sam dosao pa da vidim sta sve mogu da iscedim iz ovog coveka nadam se da ce odgovarati na pitanja.)

Pa u detinstvu sam naucio da ga koristim kako bi preziveo ali svs u vezi ostrica pokupio sam od raznih ucitelja ukljucujuci i mog oca koji je bio vrsan poznavalac maceva , koristili smo lake legure za izradu kao sto je i moj mac.

(Podize mac sa zamlje te dodade Aizenu.)

Broj reči: 97

Stize odmah.

Amai je otisla u kuhinju da sprema kafu. Nakon sto je stavila vodu da provri obratila se svojim gostima.

Brzo cu ja. Inace, vas dvojica imate slicne ogrtace. Tesko je povjerovati da se ne poznajete od ranije. Ili da niste vojnici.

Blago se nasmijala, ali oni to nisu mogli vidjeti. Kafa samo sto nije bila gotova.

Broj reči: 64

Aizen uze mac u ruke. Bio je prilicno dobro odrasjen. Lagan i brz, odgovarao je ruci.

"Impresivno, sve pohvale za kovaca."

Nedugo zatim, izvadio je svoj mac te pokazao Visarionu. Nije komentarisao nista, cekao je da osjeti mac iz prve ruke. Komentar mu je bio bitan. Ipak, njegov zanpakutō mu je najvise odgovarao...

Broj reči: 56

(Ovaj covek je definitivno iz mog sveta kao i onaj Ichigo iz kafane znaci za sad sam nasao dva shinigamija ko bi rekao ? Hm da vidimo dalje sta cu da ga pitam .)

Nego pricaj mi malo o sebi Aizene ? Odakle dolazis ?

(Okrenuo se prema Amai te se nasmejao i rekao .)

Hvala , pa moguce je da idemo kod istog krojaca ?

(Ponovo se nasmeja.)

Znaci mozda smo vojnici ? Nisam vojnik daleko od toga ...

Broj reči: 89

Pa narode, kafa je spremna.

Donijela je vrucu kafu i zdjelu punu secera. Ubacila je dvije kasicice u zdjelu, da pomocu njih ubace secera ako im je potrebno.

Ako je tako, krojac vam je veoma dobar.

Stavila je sebi 2 kasice secera u kafu.

Broj reči: 50

"Dolazim iz Drustva dusa, komplikovano je da objasnjavam..."

Rekao je polu ozbiljno. Ubrzo je dosla Amai sa kafom i posluzila ih. Bila je veoma ljubazna.

"Odakle si ti? Takodje, vjerujem da nas obojicu zanima Amaina prica, zar ne?"


Amai-na kuca 84c0d7c2760812154fcddd16741db8781c5859c9_00

Obojica su pogledali u Amai.

Broj reči: 58

Aizen i Visarion su nesto pricali. Amai nije obracala puno paznje. Bila je pomalo umorna, ali i srecna zbog gostiju.

Pa nemam neku posebnu pricu. Samo sam obicna djevojka koja se preselila i ovdje sa drugog kraja grada.

Nasmijala se na trenutak, a potom popila malo kafe.

Broj reči: 50

Svi su zacutali na momenat. Pili su svoje pice i razmisljali. Bilo je prilicno prijatno u ovoj kuci. Aizen je bio zadovoljan sto ima nekoga, u ovom tudjem svijetu na koga moze da se osloni. Nasmijao se bezprogovorene rijeci, samo je izaslo iz njega, nije planirao to da uradi.

Broj reči: 49

Nastupila je neprijatna tisina. Lisa je lila i Amai se najezila.

Sta radite sutra ljudi? Mogli bismo negdje da setamo.

Rekla je samo da bi prekinula zvuk kise u svojoj glavi. Nadala se da ce njih dvojica poceti da pricaju kao i prije momenat.

Broj reči: 47

Ja sam doseljenik Aizene dosao sam iz jedne manje zemlje na istoku , Amai kafa je odlicna jalo mi se svidja sto se tice setnje videcemo .

(Uzima jos koji gutljaj kafe jer je bio fantastican Amai je zaista bila dobra osoba tesko je bilo osuditi ovako lepu osobu za bilo sta ali ipak samo je u retkim situacijama ispijao kafe po tudjim kucama.)

Nego kako vi provodite ove dane ?

Broj reči: 78

Ja sam uglavnom kuci, ali volim da setam u slobodno vrijeme. Najvise mi se svidja cvjetni lavirint.

Nasmijala se sjecajuci se na predivni lavirint. Bio je tako saten i prijatan, u njemu se osjecala prijatno, kao da je u svojoj kuci. Pogledala je Visariona u zatvorene oci.

Broj reči: 50

Izvinjavam se svratio sam samo na par trenutaka da vidim kako se Amai snasla zaista bih posedeo jos malo ali zaista imam jos nekih obaveza i ds cuvajte se grad postaje zbilja opasno mesto za setnju.

(Uzima mac te ga okaci o svoje rame , oblaceci svoj ogrtac podigao je ruku u znak pozdrava Aizenu i Amai .)

Zbogom do sledeceg susreta !

(Otvara vrata i izlazi laganim koracima.)

Broj reči: 78