Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hugomecu vs Kuba

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hugomecu vs Kuba

Pravila :

Teren :

test ua!

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Random Clan' :
Hugomecu vs Kuba #world28 Hugomecu vs Kuba #world25 Hugomecu vs Kuba #world24 Hugomecu vs Kuba #world28

1

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Random Clan' :
Hugomecu vs Kuba #world20

KLan

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Random Clan' :
Hugomecu vs Kuba #world20 Hugomecu vs Kuba #world18 Hugomecu vs Kuba #world29 Hugomecu vs Kuba #world22

ne Racuna mora hugomecu

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Hugomecu vs Kuba #world1

Šansa

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Hugomecu vs Kuba #world1

Build: :

Build :

Kartice :

Pasivne :

Šetajući kroz šumu video sam nekog lika kako me špijunira odmah sam smanjio slotove genjucu i napao protivnika šaljući genjucu preko zvuka ya smanjenje trošim 10 čakre zbog odela nakon ovoga napadam te sa napadom koji ima 400 dmg i troši jedan slot nakon ovoga stvaram vodeni balon pored sebe koji šalje 200 dmg na tebe narednih pet poteza
#card216
#card539
#card218
#card37
Genjucu ima 400+100 intaligencija=500 dmg
balon 200 dmg

PRVO DA VIDIM STA SI URADIO SKRIVENO PA NASTAVLJAMO DALJE
#card10

Ne

pasivne :
Post: :

Za početak ulazim u imunitet vode i oblažem svoje telo blatom kako nakon čega se aktivira pasivna zemlje i sve ukupno imam 400 helt štita tvoj napad mi nanosi 100 dmg i ruši moj helt štit nakon ovoga moj balon nastavlja da puca 200 dmg ka tebi nakon ovoga vraćam frulu nazad i radim genjucu rukama zbog smanjenih slotova ovaj genjucu troši jedan slot i ima 600 dmg
#card49
#card98
#card89
#card220
600dmg=500+100intaligencija

PRVO DA VIDIM DA LI SAM USPEO DA SE SAKRIJEM!!!!

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Hugomecu vs Kuba #world2

#card6
branim se od tvog genjutsua
#card695
zatim vadim mali hajni i cepam na eks
i postajem pijanica
#card742
1630dmg i 460zag

pasivne, procitaj lepo celu pasivnu akimicija na x :

Da vidim sta imas!

Pošto sam još uvek u imunitetu stvaram zid koji ima 400 def i obavija se oko mog tela tako da primam samo 60 dmg od tvog zagarantovanog (Nakon što tvoj napad prođe ja se udaljavam jedno 10 metara u nazad) vadim svoju frulu i uz pomoć ne stvaram genjucu koji ide putem zvuka koji ima 400 dmg buff od intaligencije i od flaute,nakon čega stvaram vodenog zmaja (Pošto ima efekat da prati protivnika od ovoga ne možemo da se sakrijemo iza drveta) takođe ovo je treći potez kako ne koristim dva slota tako da stičem zvanje Nara Tactics poteza.
#card108
#card539
#card212
400dmg
#card36
500dmg

#card1185

#card6
30 cakre
#card103
(ne znam da li zid ostaje zanima me tvoje misljenje)
#card543
+300dmg
+20hp-a vitalnost
#card559
+300dmg
#card355
prilazim ti iza ledja i napadam te
1330dmg i 400 zag
posle poslatog napada se vracam gde sam bio i zapusavam usi.

Ulazim u imunitet zemlje i primam 400 dmg od zagarantovanog nakon čega izlazim iz imuniteta i ostavljam svoju flautu nakon čega te napadam sa eksplozijom koja dolazi ispod tebe to je to.
#card116
#card99
400 dmg

Vreme je da zagusti...
#card114
izbegavam napad i buff +200dmg
#card366
oblazem pesnicu i udaram te odozdole
#card360
1222dmg ciste cakre i 500 zagarantovanog od razornosti
(ne igram ovu akimichi karticu nego ti pokazujem njen buff idalje traje a ja ti samo pokazujem da ne moras da je trazis )
#card543
+292dmg
#card559
80 vitalnosti
#card357
+200 zag od razornosti


Ako se od ovoga odbranis onda ti cestitam, dokazao si se u dobrom svetlu...

Skrivena iz prošlog poteza :

Izgleda da sam za trenutak zaboravio protiv kog klana se borim, takva greska vise nece da se desi
#card553
branim se od stuna i na tebe nastavlja 500 zag...














-Gospodin Kuba-

Ja ulažem sve preostale slotove zbog nara tactics u tehniku koja obavija moje telo sa 600 def 100 def mi se prebacuje u sledeći potez i to je to za sada (Iskoristio sam svih sedam slotova(Ovo je napomena za mene)) to je to
#card1193

#card559
+600dmg
#card556
udvostrucujem efekat dmg-a
#card695
konzumiram alkohol i postajem pijan
#card361
+200
#card363
800dmg probojno
#card741
napadam te od napred i od nazad i sa leve strane, samo sa desne ne
treba ti slobodan oblik da bi se odbranio i od obicnog i od zagarantovanog dmg-a
na tebe ide 1730dmg i 476zag
sa vise strana sa efektom
probojno.

Prvo aktiviram vodenu barijeru koja me čini imunim na tajjucu nakon ovoga šaljem kamenje  ka tebi koje mi aktivira pasivnu koja mi dodaje još 100 helt štita što znači da ukupno imam 200 hlet štita (Računajući sto kojih se prenelo u ovaj potez iz prošlog) i primam 276 dmg (Zagarantovani mogu da primim samo ovaj potez u narednom potezu zagarantvonai ne ide ka meni (Bar ja tako mislim želim da čujem tvoje mišljenje)) nakon ovoga se odaljavam od tebe i vadim flautu nakon čega kreće simfonija koja ima 600 dmg
#card45
#card93
#card89
#card1185
#card539
#card212
200dmg+100(frula)+100(Osnovne intaligencije)+200(Nara zaktiks)

Posto idalje sa tehnikom zemlje letim, tvoj napad kamenja se samo obrusava ispod mene i ne dodiruje me uopste samo se branim od genjutsua
#card6
40 cakre 
#card128
ulazem 2 slota sto znaci da klon 
ima 2 slota
Klonov napad:
#card132
400dmg probojno
nakon sto je poslao napad pada u nesvest jer je ostao bez cakre 
ali idalje nije umro.
#card559
80 vitalnosti
#card541
+200 vitalnosti
#card544
Vreme je da ovo
privedemo kraju...

Prvo koristim zamenu da izbegnem tvoj napad (Ulažem 30 čakre) nakon čega smanjujem slotove genjucu i napadam te sa genjucuom pomoću flaute nakon ovoga ostavljam flautu i dodajem svoju intaligenciju na dmg i zbog nara dactics ona će sam po sebi buffovati dmg napada nakon ovoga koristim napad koji ima efekat prateći što znači da tvoje letenje ne može da ga izbegne
#card1
#card216
#card539
#card220
500dmg+100(Buff od flaute)+100(osnovna intaligencija+200(Intaligencija od nara tactics)+100(Upotrebio sam već jednom Descending Hell Technique)=1000dmg
#card1195
#card1202
400dmg+500(buff od nara tactics efekta)+300zagarantovanog od brzine (efekat kartice)=900dmg 300 zag od brzine (Nema zagarantovanog od razornosti i napad ide pravo na tebe)

#card6
prvo moram od genjutsua da
se odbranim
60 cakre
#card116
ulazim u imunitet za 50 cakre
i stajem iza zida
ostao je zid od 300 defenca
koji je sad unisten zagarantovanim
od brzine 
zatim izlazim iz imuniteta
zatim
#card559
+300dmg
#card444
1330dmg i 396zag od razornosti
#card695
cepam na eks
#card739
1130dmg 356zag 
i 40 vitalnosti 
+20 hp-a