Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Zabranjena Suma

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Zabranjena Suma

Zabranjena Šuma je gusta i mračna, ispunjena prepletenim granama koje su formirale prirodni krov, vazduh je bio težak od vlage i mistične energije, dok su neobične biljke i čudna bića vrebala u senkama, svaki korak po mekom tlu pratio je eho drevnih šapata, dok su jezive magle povremeno obavijale drveće, stvarajući osećaj da šuma živi i diše svojom sopstvenom voljom, sve ostalo je nepoznato i veruje se da šuma mnogo toga krije, po pravilima ulazak je zabranjen pa cak i na sopstvenu odgovornost, za mnoge je i ulazak nemoguć...

Stigli smo do ograde koja odvaja selo i sumu, sada je selo mnogo bolje cuva da neko uopste pokusa da udje u sumu a kamoli da dodje do nje, delovalo je kao nemoguca misija ali Migel je znao sta radi, planirao je ovo vec godinama i spreman je da da sve da pronadje svog brata Hiro-a. Bilo mi je fascinantno kako je uopste uspeo da me nadje posle toliko godina i malo mi je to bilo sumnjivo kako toliki deo plana se vrti oko toga da mu bas ja trebam, ali kad opet malo bolje razmislim ne ide na neku misiji ili na izlozbu neko u zabranjenu sumu i to po svog brata.
Ulazak je bio veoma tezak i dug, takodje ulazak mi je delovao kao ulazak u drugi svet, kao druga planeta, totalno sam izgubio osecaj kao da sam na zemlji i tama i suma su krenuli da rade i govore svoje.
Kao da je sve bilo crno i belo, osecaj za srecu i lepe stvari su prvim korakom nestale
odavde krece nesto drugacije
nesto posebno...

Zabranjena Suma Animesher.com_hitsugaya-bleach-toshiro-919394

Migel: :
Kuba: :
Pogledao sam ga pravo u oci i klimnuo glavom, krenuo sam njegovim stopama, i ispratio sam sve sta se desava u okolini.
Kad smo mi usli, kao da se sve smirilo i kao da nas suma posmatra sta radimo i ceka nas pogresan korak...

Po informacijama koje je diobio Divus se uputio ka Zabranjenoj Šumi u kojoj su se odvijali crni poslovi u vidu trgovine robova. Medicinski shinobiji koji su pobjegli od svojih sela su oformili grupu za trgovanje robovima po imenu Kage no Kenja. Svaka borba sa medicinskim shinobijem bi trebala biti veoma delikatna, na svu sreću oni nisu bili toliko brojčani kada je u pitanju njihov vrh. Imali su samo tri člana. Poznavajući mogućnosti i način borbe medicinara Divus je odlučio da polako kroz šumu prati i napada jednog po jednog kako bi povećao svoju efikasnosti i uspješnost.

Prvi protivnik se ukazao pred njim u malom otvorenom dijelu na rubu Zabranjene Šume, pogledao ga je i krenuo u akciju.

#card395
Stun na protivnika



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Zabranjena Suma #world206

Divus je povukao svoj rukav i ispalio željeznu šaku na protivnika koji je očigledno očekivao tako nešto te samim tim i izbjegao njegov napad. Gledao je dok je protivnik stvorio male kuglice chakre oko njega i znao je da ovo neće baš biti najbolje jer mora da se brani od njih i od bilo kojeg drugog napada koji protivnik ima u svom arsenalu, ali na svu sreću znao je da on u svom arsenalu ima još tehnika kontrole protivnika pa je želio da se osloni na njih trenutno.

#card110
Izbjegavam 600, prokujem ganzan i primam 50samo

#card127
Ruka od vjetra na protivnika



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Zabranjena Suma #world204

Protivnik je bio vješt očigledno jer je u toku izbjegavanja čak postavio i jednu ogromnu barieru oko čitavog polja. Divus je osjetio da je ta tehnika samo problematična ako odluči da pobjegne od borbe i napusti teren što nikako nije želio da učini. Svaku misiju koju je radio, radio je predano. Chakra kuglice su i dalje kružile oko njegovog tijela kako bi nanjele neku vrstu znajčajnih povreda na njegovom tijelu.

#card141
Blokiram DMG chakra kuglica

#card95 #card94
Stvaram klona od 2 slota iza sebe koji će uroniti u zemlju da pokuša stunovati protivnika



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Zabranjena Suma #world202

Iako klon nije uspio da stunuje protivnika, znao je da ima još asova u svom rukavu. Nije bilo predaje, protivnik je vješto nakupljao chakru u prvim potezima borbe da bi je sada oslobodio i poslao jedan jači talas prema Divusu sa namjerom da ga opasno povrijedi. Iako tehnike kontrole nisu imale efekta na protivniku znao je da mora preći na neki drugi način borbe protiv njega.

#card432
Shuffle na dust

#card116
Ulazim u imunitet primam 200zag, potom izlazim iz imuniteta

#card1093
4 Zrake oblik kocke svaka ima po 800DMG



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Zabranjena Suma #world211

Protivnik je očekivao jedan singularni napad ali nije bio spreman na više napada, pogotovo što su oni bili Divusov najdraži način borbe a to je bio njegov Dust Release koji je bio veoma rijetka vrsta tehnike, protivnik je prizvao chakra kuglu koja je ublažila jedan dio svakog napada koji je Divus poslao ali sama količina i jačina napada je bila previše za njega, njegovo tijelo se razložilo na atomske faktore prilikom udara svakog napada.

Znajući da je jedan protivnik manje nastavio je traganje za ostala dva protivnika odnosno lidera Kage no Kenja organizacije ili sindikata.



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
Divus se kretao oprezno kroz gustu vegetaciju Zabranjene Šume. Prvi protivnik je bio eliminisan brzo i efikasno, ali Divus je znao da su preostali neprijatelji svesniji njegove prisutnosti. Zrake mesečine jedva su probijale kroz guste krošnje, stvarajući sablasne senke po tlu.



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
Divus je zaustavio dah kada je čuo šum lišća u blizini. Spustio se u nisku poziciju, sakrivajući se iza debla starog hrasta. Ispred njega, kroz granje, ugledao je blagi odsjaj svetla i tihe glasove nekoliko ljudi. Njegove oči su se navikle na mrak, i mogao je razabrati figure koje su se kretale oprezno, tražeći svog kolegu koji nije uspeo da se vrati.



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
Pratio ih je tihim koracima koristeći tamu šume u svoju korist, znao je da ne želi baš da uđe u borbu sa oba protivnika te je odlučio da ih prati polako ali sigurno dok se ne razdvoje kako bi onda napao jednog dok je sam, kako bi sebi bar malo olakšao posao. Gledao je kako se polako razilaze na dvije različite strane šume te je krenuo za jedim. Nakon 20 minuta praćenja odlučio je da je vrijeme da ga napadne jer je bio dovoljno udaljen od drugog protivnika.

#card395
Stun na protivnika



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Zabranjena Suma #world202

Protivnik je ipak bio spreman da zapleše u svom stilu borbe te je veoma brzo i efikasno izbjegao napad. Metalna šaka koju je Divus poslao promašila ga je, odnosno protivnik je iz sebe oslobio veliku količinu chakre koju je vjerovatno nakupljao dok je tražio svog prijatelja. Divus se nadao da će ovaj iznenadni napad upaliti ali bilo mu je veoma jasno da nema ništa od toga, morao je ponovo koristiti neke druge tehnike.

#card116
Ulazim u imunitet primam 200zag i izlazim iz imuniteta

#card127
Stun na protivnika



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Zabranjena Suma #world203

Protivnik je očigledno očekivao napad ali nije bio spreman na vjetrovitu kandžu koja ga je ufatila i stunovala njegovo tijelo, iako je bio spreman za borbu i napade nije bio spreman na odbranu od tehnika kontrole koje je Divus imao u svom arsenalu pa kako bi napravio manje buke često ih je i koristio.

#card19 #card330
Prišao je stunovanom protivniku i završio njegov život jednim zamahom



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
Divus je puzio kroz visoku travu, svaki njegov pokret bio je pažljivo izmeren da ne napravi ni najmanji zvuk. Drugažrtva je pala tiho, ali nije bilo mesta za opuštanje. Zabranjena Šuma je bila puna opasnosti, a članovi Kage no Kenja nisu bili naivni. Svaki korak nosio je sa sobom rizik otkrivanja.



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
Zastao je kada je ugledao svetlost baklje kako probija kroz gustiš ispred. Nizak žamor glasa ukazivao je na posljednjeg ninju koji je postavljalo zamke i patroliralo područjem. Divus je znao da je strpljenje ključno. Skrivajući se iza debelog grma, pratio je pokrete tog ninje koji se udaljavao od grupe mrtivh tjela, očigledno u patroli.



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
Dok je tiho pratio ninju koji je skrenuo sa glavne staze. Iskoristivši trenutak kada je ninja stao da proveri zamku, Divus je izleteo iz zaklona, napadajući brzo i precizno, spreman da eliminira sledećeg protivnika pre nego što iko shvati šta se dešava.



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
Znao je da mora ovo što prije da obavi ali je sada generalno lakše disao jer su dva protivnika već pala, nadao se da je onaj prvi bio najjači među njima jer su ova dva druga izgledala dosta slabije po onom što je vizuelno na njima primjetio Divus. Bez imalo okljevanja ispalio je svoju metalnu šaku na protivnika.

#card395
Stun na protivnika



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Zabranjena Suma #world211

Protivnik je bio vema iznenađen u licu kada je vidio metalnu šaku koja ide prema njemu tako da nije stigao da reaguje na bilo kakvu tehniku kontrole. Divus je ipak imao plan i taktiku jer većina ovih medicinskih šinobija imaju dobru odbranu protiv napada ali veoma malo mogućnosti odbrano protiv tehnika kontrole, na čemu je Divus i kapitulirao te stunovao protivnika. Te je brzim koracima zaletio se kako bi ga posjekao i završio njegov život prije odlaska dalje.

#card19 #card330

Nakon što je pokupio sve dokaze brzinski odlučio je da se zaputi dalje prema sljedećoj lokaciji koja ga je čekala.



Zabranjena Suma Output-onlinegiftools
Kada sam pronasao brata od mog druga poceo sam ga trenirati mali bas nije imao dara ali je imao volju i zelju i ako ga treniram vec gidinu dana ne znam zasto ga ljudi gledaju cudno stalno smo bili u pokretu jednog dana bili smo primorani da idemo kroz mocvaru krenuli smo polako mocvara je izgledala sasvim normalno barem ne to ono sto sam mislio odjednom nas je napao ninjaizgleda da je slecijalac za vodene-jucue imao je prednost terena a nije ni bio sam imao je ljubimca ogromnu piranu sa 4 ruke i ako smo znali da je blizu nismo znali gde je tacno ubrzo celo borbeno polje je obuzela magla on je prvi napao uspeo sam izveci napad i zastiti malog ali ninja se tek spremao napadao je sve brze i jace a njegov ljubimac nije mirovao on nam je smanjivao prostor za beg moji fare-jucui nisu delovali a mali nije znao nijednu korisnu tehniku za ovakvu situaciju ubrzo ljubimac i ninja su se spoili i odlucili su da havrse ovo sada ne borba bila 1vs2 svaki napad koji blokiram kao da nije bio a u slucaju da ga primim usisao bi mi energiju nakon sto je zavrsio sa mnom krenuo je na malog mali nije imao sansi ali u tom trenutku sam se sefio druga i prosirio svoju cakru na kunai i bacio na ninju ninja se okrenuo a zatim....

Kada se okrenuo poceo je usisavati vodu i tako je jacao udarao ne u mene i tada sam svatio da je on elitni ubica a ono sto je zeleo bio je decak nisam imao predstavu zasta ce mu mali ali nisam smeo da mu dozvlim da ga odvede iskoristio sam elektricnu energiju iz kunaija koja je zbog vode bila mnogo jaca zatim sam ga stavio u genjucu gde ne ponavljao taj događaj 10 puta kada je zavrsio pao je na pod morao sam ga eliminisat ali prvo sam saznao zasto ga je zeleo i saznao sam da mali ima skrivenu moc u sebk


Već nedeljama se osećam ugroženo, osećam se kao da me neko sve vreme prati i posmatra. Od kako sam napustio Yurijevo skrovište pokušavam da dodjem do granice države Zemlje ali zbog neprestanog pritiska na moje putovanje upravo sam se odlučio da skrenem malo sa svog puta i prodjem kroz teritoriju sela sakrivenog u Vodopadima (Selo Vodopada). Ko kod me bude pratio neće smeti ovde olako da dođe.




Bio sam premoren od puta kada sam došao do oboda Zabranjene šume, moj plan je bio da se krećem brže ali to je bilo nemoguće s obzirom da sam još uvek pun povreda i rana. Moja odluka je bila da se ulogorim i sačekam ovde da prođe noć i da onda cik zorom nastavim dalje sa svojom misijom. Ono čega nisam bio svestan do tada je bila činjenica da se velika grupa nepoznatih chunina plaćenika polako okuplja u šumi i da im je neko platio da me uhvate život ili mrtvog. Obične daimyo,ove sluge i potrčci.

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Zabranjena Suma #world56


Tim od pet dobro uvežbanih ubica je odlučio da krene na mene, pre nego da me napadnu ova nemilosrdna grupa pojedinaca je postavila čudnovatu barijeru kako bi osigurali da ne mogu da pobegnem a potom je zapalila moj kamp. Ovo mi je dalo znak da sam u klopki i da će protivnik upravo doći. Znam da ih je više.


Zaplešimo kukavice!



#card1386
Iz sebe vadim svoje omiljeno sečivo (30 chakre i 1 slot)

#card186
Ulazim u svoj mod munje i ujedno aktiviram i pasivnu tehniku munje. (20 chakre i 2 slota)

#card180
#card189
1100 demage ide na sva pet chunina. (20 energy 40 chakre i 3 slota)


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Zabranjena Suma #world182 Zabranjena Suma #world181 Zabranjena Suma #world188 Zabranjena Suma #world181 Zabranjena Suma #world183


Znali su šta ih čeka...Četvorica njih je odmah palo od mog udara strujom dok je jedan od njih, pa verovatno njihov vodja, preživeo moj strahotni napad. Nadam se da nisu mislili da će lako uhvatiti jednog od najjačih živih samuraja. Pre nego što ih je moj napad pogodio na čitavom terenu banda nesposobnjakovića je ipak uspela da oslobodi napade koji jesu bili opasni ali po njihov život.


Tvoji saborci su mrtvi, ti ćeš uskoro biti mrtav kao i oni. Nisam raspoložen da se igram mačke i miša, reci mi ko vas je poslao? Da li ste ovde zbog ubistva jednog od Daimyo,a? Govori dok i tebe nisam poslao u vražju mater.

Govorio sam ljutito dok sam prilazio svim napadima koji lete na mene.

#card138
Sve njihove napade sam izbegao veštim levitiranjem iznad zemlje, pomerao sam se u stranu, po nebu i svuda. Samo kako bih izbegao niz njihovih slabih napada. (30 chakre i 2 slota)

#card1392
Kada sam prišao svom protivniku probao sam da ga rasečem na pola.

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Zabranjena Suma #world190



Moje sečivo je umalo raseklo protivnika koji se podlo samo pomerio u stranu i izazivao još burniju reakciju. Nastavio sam sa pasivnim ispitivanjem svog protivnika. Dok sam pucao svoje zamahe na njega on se trudio da izbegne sve ali i da mi ne odgovori.

#card189


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Zabranjena Suma #world187



Dečače, zar ti zaista misliš da možeš da mi pariraš u bliskoj borbi


Rekao sam svom protivniku dok sam gledao kako bespomoćno i jadno zamahuje na mene. Jednog od najjačih samuraja na ovom kontinentu. Bukvalno najjačih. Prvo sam zaobišao njegov napad a onda ponovo pokušao da ga osakatim (odsečem ruku)

#card192
#card189
(70 energy i 3 slota)

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Zabranjena Suma #world186


Odsekao sam mu ruku što ga je onesposobilo, moj protivnik pada u lokvi sopstvene krvi i počinje da jeca od bolova. Pomislih u tom trenutku: "Ovo je samo početak za tebe" Pre 300nego što je njegova ruka pala samo nekoliko metara od njegovog tela uspeo je da me napadne hrpom senbona ali ovaj napad je bio zaustavljen njegovom povredom, na mene nastavlja samo 300 štete. Ovi senboni će se odbiti od mog vetrovitog zida a ja ću nastaviti da govorim.

#card144


Sada ćeš mi polako ispričati sve. Sigurno ćeš mi reći sve ako želiš da ti pomognem i ako želiš da preživiš.


Posle kraćeg razgovora sa chuninom koji me je napao saznao sam da je Gekko platio ovu grupu tupavih najamnika da me nadju ali oni umesto da me samo nadju napali su me i tako završili u životnom ponoru. Hvala Bogu pa je dotični vodja ovih bubašvaba priznao da još uvek nije javio Gekku gde se nalazim. Ova činjenica me je toliko razljutila da sam namerno pustio da chunin preda mnom umre tj. iskrvari. Završio je u sopstvenoj lokvi krvi a ja sam krenuo dalje.