Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hideout Lopova

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hideout Lopova

Hideot grupe lopova koji su poznati kao Hiryu Sindikat, pokrali su lokalni hram.
Hideout Lopova Bruh

Došao sam na mjesto gdje se nalazi grupa lopova koji su ukrali artefakte iz jednog hrama, kojih ja treba da se riješim. Prilazim njihovoj kući polako, da me ne bi opazili, kako bih izvidio koliko ih ima. Pripremam se za napad.

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Hideout Lopova #world49

U ovoj grupi izgleda ima četiri genina.
Palim sharingan.
#card1366
(Biram Brzinu)
#card1377
(Biram Vatru)
#card72
#card69
(925dmg (25 vatre gori na terenu) 185 zagarantovano od razornosti)

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hideout Lopova #world176 Hideout Lopova #world173 Hideout Lopova #world176 Hideout Lopova #world175

Ubio sam svu četvoricu protivnika istovremeno, i trebam da se odbranim od njihovih napada.
#card2
(Imam 300 brzine -> Ulažem 50 energije izbjegavam 380 dmg)
Uspješno sam izbjegao njihove napade. Uspješno sam završio svoju misiju. Kupim se i krećem nazad prema selu, da se odmorim . Možda usput svratim negdje i popijem kafu.

Prateći moguće tragove Fujina i bande, usput sam pokupio neku lakšu misiju - ako sam već u prolazu, što da ne. Prema dobijenim informacijama, u ovom nekom predelu se obično muvaju - što će i moj hajper sense da potvrdi. Prolazeći plažom, osećam u daljini sledeći broj šinobija..

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Hideout Lopova #world48

Tri tenina, stacionirani kod kućice u sred nedodjije. Kako upečatljivo. Oni su nastavili svoje dnevne obaveze, čavrljanje u nedogled, priče o dogodovštinama i budućim misijama, sve dok tlo ispod njih nije krenulo da tone - pokušavajući da ih uvuče u zemlju.

#card1459 #card938

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world208 Hideout Lopova #world214 Hideout Lopova #world206

Sva trojica su bila spremna. Odlično za njih. Telo sam pretvorio u pesak na tren, oblagajući ga vetrom kako bih se odbranio od chakra kuglica koji više nisu imali efekta na mene. Moja chakra je postala tamna u trenutku, gledajući neprijatelje koji su se nagomilali. Ogromna šuma je buknula niotkud na ovoj plaži, a jedan jak talas peska je krenuo na svakog protivnika pojedinačno.

#card1456 #card144 #card422 #card1219 #card411 #card1446

1800 dmg pojedinačno na sve neprijatelje.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Hideout Lopova #world181 Hideout Lopova #world185

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world211 Hideout Lopova #world205 Hideout Lopova #world212

Svaki protivnikov napad se samo sudario bez ikakvog efekta u moje peščano telo, negirajući ga u potpunosti. Pogledao sam teren na tren, po mom zabažanju koje je bilo masu dobro, samo jedan protivnik je ostao na nogama posle mog napada. S blagim smeškom, ispružio sam ruku od vetra ka njemu, spreman da ga onesposobim i neutrališem.

#card127

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world213

Protivnik se pojavio iza mene, ispaljuvajući napade koji su samo zatalasali moje telo. Kad mi je već toliko blizu, ispružio sam svoju ruku na šta se peščani talas počeo obmotavati oko njega poput zmije. U trenu odskočio bih od njega, praveći distancu.

#card49 #card1455

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world209

#card1212 #card1446

Brzim reagovanjem, napadi koje sam ispalio na ekspoziju su bili dovoljni da je neutrališu u mome pravcu. Neozledjen, gledam protivnika direktno u oči s pola terena. Ispružio sam još jednom ruku, u nadi da će sledeći water prison onesposobiti i poniziti protivnika.

#card26

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world201

Protivnik opet skače do mene, ali ovaj put ne uspeva da mi pridje. Gusto šiblje iskače ispred svakog njegovog zamaha, neutrališući ga u korenu (haha). Tlo ispod protivnika se opet zaljuljalo, nije nešto uspeo da održava balans na mome živom pesku i krenuo je da tone, polako ali sigurno. Odmičem se od njega na nekih 10 m.

#card1215 #card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world213

Brzim okretom i još bržim znakovima, zid od vetra neutrališe protivnikov puh zmajeva. Radim tehniku zamene kako bih izbegao šiljke i odaljavam se od protivnika. Prekidam lanac jutsua i ispred protivnika se odjednom lomi tlo, korenje ga napada s spreda, spremno da ga neutrališe u jednom mahu.

#card141 #card1 #card411 #card1214

2000 dmg

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world206

Tanak sloj chakre se stvorio sferno oko mene, štiteći me od svih pretnji tokom ovog poteza. Protivnik se držao dobro, to mu mogu priznati. Nakon uspešne odbrane, chakra barijera je spala a ja sam montirao metalnu kandžu koju sam ispalio na protivnika u nadi da ću ga onesposobiti konačno.

#card239 #card395

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world207

U nekoliko momenta, pesak oko mojeg tela se zgrušava, ispred mene se stvara ledeno ogledalo i moje telo postaje jedno s peskom po drugi put u borbi. Ulazim u ogledalo, na šta protivnik može da vidi još jednu ruku od vetra kako ide ga njemu s ciljem da ga onesposobi.

#card1451 #card1417 #card1456 #card127

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world210

Nažalost, protivnikovi senboni su se samo sudarili s ogledalom, u kojem je moje peščano telo ostalo neozledjeno. Protivnik samo nije želeo da se preda. Vodena ćelija se iznova formira oko protivnika, nadao sam se da će protivnik uskoro da padne kako bih mogao da nastavim dalje sa svojim antikama i hvatanjem gosn Fujina.

#card26

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world202

Treći peščani talas po redu je izleteo iz ledenog ogledala, neutralisajući protivnikov udarni talas u potpunosti. Teren se odjednom krenuo lediti - jaka mećava je krenula da bije niotkud, zavejavajući teren. U narednom momentu, protivnik se suočava sa peščanom kreaturom koja pokušava da ga obuzda i stunuje.

#card1446 #card1420 #card1455

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world202

Kako bih se odbranio od još jednog udarnog talasa, ledeni šiljci su izleteli iz ogledala ka njemu, neutrališući čitav protivnikov napad. Zavejano tlo dalo je odličnu potporu za moj sledeći jutsu, gde je protivnik krenuo da tone u miks snega i peska u tlo.

#card1418 #card1459

1000 dmg.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world213

Vetar se brzo skupio oko mene, omogućavajući mi da stvorim sloj - vetar - voda - led kako bih se odbranio od protivnikovih zmajeva. Prvo zmajevi prolaze kroz vetar, pa se sudaraju s mojim vodenim štitom koji nestaje nakon odbrane.

#card136 #card34

Ne dangubeći, korenje izlazi oko moga ogledala i napada protivnika koji se nalazi iza mene. Napad ide sferno u svim pravcima i neće čistiti pesak (neće ga dotaći eto nije true sferni)

#card411 #card1214

2000 dmg

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world204

'Ne brini se prijatelju. Ne idem ja nigde.'

Rekao sam protivniku koji je podigao barijeru oko terena, Iskoristio bih priliku dok je još blizu mene da pošaljem kandžu pravo u njega. Nadam se da će se malo teže odbraniti od metalne kandže zbog male distance.

#card395

U medjuvremenu, stvaram još jedno ogledalo na nekih 20 m iza sebe.

#card1417

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world202

Tanka peščana struktura se stvara izmedju mene i protivnika koja neutrališe njegov udarni talas i nakon toga pada nazad na tlo. Još jednom sam iskoristio blisku distancu i poslao sam kandžu od vetra. Bilo je vreme da se ova borba privede kraju.

#card1454 #card127

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world204

Opet protivnik i njegovi jeftini trikovi. Ispružio sam ruku, tik da protivnik može da je vidi da viri iz ogledala, na šta se vodeni mehur počeo ponovo formirati oko njega. Imao sam i ja jeftine trikove, ali njegovi nisu u momentu ništa radili.

#card26

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hideout Lopova #world212

Konačno, i poslednji protivnik je kleknuo. Izašao sam iz ogledala na šta se pesak ispod mene izdigao, odbranivši me od šiljaka koji su izbijali iz tla. Nakon odbrane od napada, presudjujem protivniku s jednim talasom peska, na šta lebdeći nestajem s terena.

#card1453 #card1446

1200 dmg.