Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Prodavnica Odeće Hajoki

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Prodavnica Odeće Hajoki

Jedno od glavnih prodavnica odeće poznata i najpovoljnija po cenama i veliki izbor odeći stanovnici sela stalno posećuju ovo mesto iz dana u dan

Wertzuir je ugledao prodavnicu odece koja se zvala hajoki usao je u nju i ugledao ljude koji su unutra ljudi je bilo dosta:

(Uredu sta bismo mogli da probamo)

Te se priblizava jednom redu gledao je gornje delove odeće te je uzeo jednu i pogledao je:

Prodavnica Odeće Hajoki Screenshot_1

(Hmm dobra je ali nije tvoj fazon brate)

Wert te dolazi ispred ogledala i gledajuci sebe

(Mislim dobro je ali mozda bude bila neka bolja)

Wertzuir je pritom vratio nazad odecu i poceo dalje da trazi



Wertzuir je trazio i dolazio do drugog dela prodavnice nastavio je da gleda odece i naleteo je na jednu koju mu je privukla paznju uzeo je odecu i pogledao ju je

Prodavnica Odeće Hajoki Screenshot_2

(hmmmm pa pah pah vidjao sam bolje)

(Sto nije losa mada previse je kratka)

Rekovsi to je vratio odecu te je nastavio da gleda dalje.

Sat vremena je proslo i vise kako je trazio odecu za sebe nikad nije voleo da previse ostaje zbog odece jer nikad nije bio zainteresovan ali kada gleda za sebe pokusa da bude strpljiv.Kako je trazio odustao je nije mogao nista da nadje i polako je krenuo ka izlazu kad je okrenuo glavu ka izlazu video je u jednom redu citavo odelo.

Prodavnica Odeće Hajoki Screenshot_1

Odelo je imali bandaže jedna na desnoj ruci a jedna na desnoj nozi i jedna oko šorca:

(Nije ova losa sta kazes brate?)

(Pa moze onako nista nismo uzeli)

Wert je uzeo odelo i otisao na kasu bila je mala guzva pa je morao da saceka red

(7 minuta kasnije)

Je stigao na red i platio odelo 750 ryo wert je platio i uzeo kesu te krenuo ka izlazu.

Kada sam kročio u prodavnicu, odmah sam primetio raznovrsnost odeće koja se nudila. Redovi su bili ispunjeni različitim bojama i stilovima, od jednostavnih svakodnevnih komada do svečanih odevnih kombinacija. Sve je bilo pažljivo poređano, što je olakšavalo izbor. Cene su bile pristupačne, što je objašnjavalo zašto je ovo mesto toliko popularno među meštanima. Bilo je jasno da ovde možete pronaći nešto za svaku priliku, bilo da je reč o poslovnom sastanku ili opuštenom izlasku.

Dok sam prolazio kroz redove odeće, primetio sam kako prodavnica nije samo mesto za kupovinu, već i mesto okupljanja. Ljudi su razmenjivali mišljenja o najnovijim trendovima, preporučivali jedni drugima odabrane komade i jednostavno uživali u društvu. Atmosfera je bila prijatna i opuštena, uz neizbežan smeh i razgovore. Čak i oni koji nisu planirali da kupuju, dolazili su ovde da se druže i provode vreme sa prijateljima.

Nakon što sam proveo neko vreme istražujući ponudu, odlučio sam se za nekoliko komada koji su mi odmah zapali za oko. Prodavačice su bile ljubazne i spremne da pomognu pri izboru, što je samo dodatno poboljšalo celokupno iskustvo. Sa svojim novim stvarima u rukama, izašao sam iz prodavnice zadovoljan, znajući da sam pronašao kvalitetnu odeću po pristupačnim cenama. Bez sumnje, ovo će postati jedno od mojih omiljenih mesta za kupovinu.

Dok sam se kretao kroz prodavnicu odeće, okružio me je šarenolik spektar tekstila i boja. Svaki izloženi komad odjeće delovao je kao da priča svoju priču. Škripanje podova i šapti prodavača stvarali su prijatnu pozadinu dok sam istraživao police. Išao sam od odeljka do odeljka, pretražujući razne stilove i tkanine, osećajući se inspirisano novim mogućnostima.

Pokušao sam nekoliko komada, primećujući kako se neki savršeno uklapaju, dok su drugi ostajali neodgovarajući. Kada sam pronašao ono što sam tražio, osvajanje osećaja kada pronađeš savršene komade za svoj garderober bilo je neprocenjivo. Na kraju, s vrećicama u rukama, izašao sam iz prodavnice sa osmehom na licu, spreman za novu sezonu i uzbuđen zbog svežih opcija koje su obogatile moju kolekciju.

Dok sam izlazio iz prodavnice, sunčeva svetlost je obasjavala moju novu kolekciju odeće u vrećicama. Svaki komad odražavao je deo mog stila i ličnosti, a uzbuđenje zbog novih mogućnosti činilo je dan još prijatnijim. Pored mene, ulica je bila užurbana, s ljudima koji su se kretali svojim putem, a zvuk gradske buke bio je blaga pozadina.

Dok sam se vraćao ka svom domu, uživao sam u trenutnom osećaju postignuća. Oblačenje novih komada odeće činilo je da se osećam osveženo i inspirisano. Razmišljao sam o tome kako će se ti komadi uklopiti u moje svakodnevne kombinacije, dodajući novu dimenziju mom stilu. Kada sam stigao kući, pažljivo sam posložio odeću u ormar, zadovoljstvo koje sam osećao bilo je neprocjenjivo. S osmehom sam se pripremao za novi dan, uzbuđen zbog toga što ću nositi svoje nove izbore i otkrivati nove stilove.

Nakon sto sam se probudio u 06:45, odlucio sam da prosetam kroz selo. Nakon nekih pola sata, u daljini sam ugledao lokal. Prodavnica odece je bila u pitanju. Otvorio sam vrata i polako krocio unutra. Postojale su dve sekcije odece, muska i zenska. Otisao sam da pogledam sta ima za mene i video sam da nisam sam, da ovde dolaze ljudi koji su strucni i razumeju se u modu. Prisao sam radnici i upitao je: “Dobar dan, treba mi pomoc, trazim ninja odelo koje upija znoj.”
Radnica me je ljubazno uputila u sekciju “Ninja odela” te sam se zahvalio i nastavio da trazim odgovarajuce odelo.