Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | 10. EVENT | Shinobi Strategist

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

10. EVENT | Shinobi Strategist

10. EVENT | Shinobi Strategist Mist_Servant_Technique

Shinobi Strategist je kraći off topic event u kom sa fiksnim zadatim ryoima kupujete NPC Shinobije i posebna ojačanja za njih. Na ovaj način sklapate svoj ninja tim koji će se boriti protiv drugog ninja tima isključivo opcijama. Dakle u eventu će postojati element sreće koji će se odražavati naravno opcijama, ali tu se nalaze posebna ojačanja i sklapanje strukture tima da odvoje kreativne igrače i dovedu ih do pobede.

Bićete u mogućnosti da kupujete genine, chunine, jonine i tennine kao i pojačanja za njih. Genini možda jesu najslabiji ali u prave ojačivače genini mogu pobediti značajno veće rankove.

Ja ću prema nekom svoj osmišljanju zabavnih borbi sastaviti mečeve i svi će imati po 3 do 4 borbe koje će teći istovremeno.

Za poteze neće biti potrebno neko veliko vreme budući da se svode na bacanje opcija i aktiviranje nekih specijalnih eventualnih efekata ako ste ih kupili.

JAKO JE BITNO DA SE SVI KOJI ŽELE IGRATI PRIJAVE JER NAKON ŠTO BORBE BUDU OBJAVLJENJE NEĆE POSTOJATI MOGUĆNOST PRIJAVE.

Nagrade eventa, borbe, pravila i sistem biće objavljeni nakon završenih prijava.



- Večni kreator nindža sveta -
Prijavljujem se

Prijavljujem se

"Opasno hajmo da vas razbijem u ninja FIFI"



Ni na nebu, ni na zemlji.
Prijavljujem se

Prijavljujem se



Možeš me ubiti ali nikad neću umrijeti

Pa mogli bi malo da se tučemo,prijavljujem se.



The Strongest Medic
Prijavljujem se

Prijavljujemo se

Prijavljujem se



10. EVENT | Shinobi Strategist Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Prijava

Ja imam neopisivu zelju da se prijavim



10. EVENT | Shinobi Strategist Output-onlinegiftools
Prijavljujem se

prijavljujem se



Malevolent Pressence
: :
Prijavljujem se

Prijavljujem se



S h i n t a r o

Prijavljujem se

Prijavljujem se.

Prijavljujem se ( Licon )

Event se sastoji od dve glavne mehanike i seta pravila.

SASTAVLJANJE NINJA TIMA :


AUGMENTI :


PRAVILA :



NAGRADE I GRUPE :



BORBE :


SVE STVARI KOJE VAM NISU JASNE PITAJTE NINJU VEĆEG RANKA I SAMO AKO ONI NE ZNAJU PITAJTE MENE.



- Večni kreator nindža sveta -
aj neko