Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | -Etno Selo Yu-

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

-Etno Selo Yu-

Selo Yu poznato po svojoj tropskoj klimi, kokos koktelima i sve većem uvozu belog i zelenog kao i njegovoj otvorenijoj nego normalno trgovini. Ruralno mjesto na primoriju čija je istorija ispunjena ratovima koja su vodjena od strane velikih ninja sela, sada je imalo veći značaj koji se pozitivno odrazio na njihovu sve veću ekonomsku silu. Medjutim po koju cjenu? Stanovništvo ovog mjesta barem ono lokalno je medju najvećim ovisnicima ovih regiona do te granice da je veliki broj njih oboljeo od različitih narkotika.

-Etno Selo Yu- Tim-tao-afro-demo3-1



Ni na nebu, ni na zemlji.
Na dalekom mjestu u primoriju zemlje vodopada, moje dužnosti su me dovukle blizu svoga nekadašnjeg doma. Ovaj put pojas trgovine drogom se prostreo niz obale okeana zemlje vode i ako nisam izgubio svoj osjećaj u ovo su se umješale ruke shinobia. Nažalost odavno mi je bilo poznato da je borba protiv trgovine drogom gubeća bitka i inače bi se klonio mješanja u tuđe poslove, ali zbog toga što su se umješale ninje više nisam mogao da sjedim sa mirom.

Često kada dodje do njihovog uplitanja ljudi imaju mnogo manje slobodne, volje i kontrole nad svojim odlukama. Hodajući kroz malo selo po imenu Yu razgledao sam po štandovima uličicama koje su vodile izmedju kuća. Sve je bilo pusto bez nekih posebnih znakova koji bi odali uplitanje ninji u ilegalni biznis. Nažalost nisam se mogao obratiti ni policiji jer nisam sto posto siguran kakve konekcije su razvili za vrjeme svoga boravka i trgovanja.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Belo i marihuana su se svjetski prodavali svuda jer koliko god bili ilegalni toliko su i profitabilni, do te granice da ljudi na dobrim pozicijama rizikuju svoj udobni život. Pošto je ruralno mjesto kao ovo bilo operisano od populacije shinobia nisam se mogao kretati po krovovima i uopšten plan da vidim stvari sa veće nadmorska visine je bio u buretu pod vodom. Nažalost ova situacija me je primorala da nadjem saveznika koji će mi pomoći da saznam situaciju u ovom selu. Ušavši u berbernicu spustio sam svoj kaput pored i sjeo na slobodno mjesto pred ogledalom.

"Šta radimo danas?" Pitao je čovjek sa kratko ošišanom kosom i bradom koja prelazi kroz nijanse sjede i smeđe.

"Samo malo sa vrhova i da se oblikuje ali bih htio da se zadrži što više dužine." Kosa mi je postala neuredna vrhovi koji su ispucali od sunca koje me je neizbježno udarala u glavu tokom putovanja. "Nego inače živim pod kamenom ne bih mi slučajno mogao reći šta se dešava u ovom mjestu?" Ubrzo se čovjek bacio na posao i počevši da oblikuje grivu na glavi pričao mi je o dešavanjima u selu. Uglavnom nije bilo ništa bitno festival ovdje, berba vamo, rasprodaja tamo i tako dalje.



Ni na nebu, ni na zemlji.
"Kad smo kod rasprodaje da ne bih znao slučajno gdje čovjek može naći ljeka za živce? Ako znaš na šta mislim...." Gledavši se pogledom kroz ogledalo, zabrinuto je gledao u mene "Ja ne bih, ali znam nekoga ko bi ako si zaintersovan da te preporučim." Ovo je mogla biti njegova dobra volja koliko i zamka, što se mene tiče mogao je imati dogovor sa nekim da šalje novajlije posebnim ljudima.

" Bio bih ti zahvalan."

Medjutim to bi mi samo išlo više u prilog. Ubrzo mi je rekao smjernice do čovjeka ispred koga sam stojao sada na ulici. Nije imao ni svoj štand već je sjedio na deci sa kapom ispred sebe i znakom koji je molio za novac umjesto njega. "Imaš momenat čiča? Upravo sam došao sa šišanja od Hiroka, navodno si povjerljiv." Čiča me gledao sumnjivim pogledom ali je zatim ustao i rukom pokazao da ga pratim.



Ni na nebu, ni na zemlji.
U šetnji me je upoznao sa cjenama i produktom kojim je zarađivao svoj hljeb i mnogo više. "Nije loše znaš svoj posao, ali mene više zanima tvoj suplajer nego to." Rekao sam mu gledajući ga sa brzim bljeskom scrvenih očiju koplikovanih šara. Njegova faca je izgubila svoju zategnutos i polu svjestan je počeo da priča o piramidi koja vodi ovaj biznis. Tako sam išao jednu po jednu stepenicu da ispitam dok nisam došao do glavnih operativaca koji su radili sa shinobijima. Nisu svi bili na istom mjestu jedan se mogao zateći u javnoj kući, drugi u luksuznom restoranu, treči u njihovoj palati od kuće. Stvorivši tri klona podjelili smo izmedju sebe hrpe papirnih bombi i one koje su klonirane. Uguravši ih u svaki džep odjeće poslao sam ih pod iluziom transformacije do te tri lokacije. Do kraja dana tri ljepe kurve koje su zapravo bile Kirei pod tehnikom transformacije su u zagrljaju eksplodirale sa tri anbu operativca.



Ni na nebu, ni na zemlji.