Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kuca "Joestar"

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kuca "Joestar"

Kuca "Joestar" CWHWEdx

Poveca kuca u kojoj zivi Miv. Ima veliko dvoriste, fontanu na ulazu. Na cigli kod glavnih vrata je ugravirano "Joestar".

Konacno je usao u svoju kucu po prvi put. Bila je vec uredjena tako da se time nije morao zamarati. Otisao je do kuhinje i ostavio namernice na svoje mesto. Uzeo je casu vode da se malo osvezi te zaseo u svoju fotelju kako bi se odmorio.

Nakon duzeg odmora Miv ustaje iz svoje fotelje te se treska sakom po glavi kako bi se razbudio. Otrcao je par krugova oko namestaja te otisao i popio casu hladne vode.

*Odoh da prosetam malo, valjalo bi mi svezeg vazduha.*

Uzeo je neke stvari, kao i knjige koje je uzeo u biblioteci, ipak ih zeli drzati uz sebe, mozda bude i citao ako mu se nadje prostor.

Stigao je ispred svoje kuce gde je zastao da uzme vazduh. Nakon sto se nadisao otkljucao je svoju kapiju te zatvorio za sobom. Pogledao se u odraz od fontane te se malo umio. Protresao te usao u kucu. Seo je na fotelju i stavio knjige na sto. Bio je umoran pa je polako zatvorio oci. Ispred njega su se pojavljivali ljudi koje je video u onom cvetnom lavirintu. Bio je malo potresen ali nedugo posle tone u san.

Broj reči: 84

(Setako u okolini a onda je odlucio da poseti svog prijatelja Miva vreme je bilo veoma suncano ali se na nebu mogao videti neki oblacici , lagano je usetao u njegovo dvoriste a onda nekoliko puta pokucao na njegova vrata , kuca je bila jako lepa estetski .)

Mive , Mive jesi kod kuce ?

Broj reči: 54

Dok je sedeo u svojoj fotelji igrom slucaja zapao je u blagi san. U jednom momentu svetlost obasja mu lice te se zacu kucanje a sa njim i reci Mivu veoma poznatog glasa.

[i]Da, napred otkljucano je. [i]

Ustao je i otisao do kuhinje te na sto u dnevnom boravku postavio neke grickalice.

(Polako je oskrinuo vrata a onda usao te vide Miva koji sedi , Visarion je primetio da je Miv skoro zaspao a onda je Visarion rekao .)

Izvini Mive da ti nisi krenuo da spavas ? Ako mogu da sednem nismo se dugo videli , vidjas li ti onog podrparas ?

(Nasmeja se misleci na svog dobrog prijatelja Elshaniora. )

Broj reči: 52

Broj reči: 67

Kada je video Visariona kako ulazi u kucu nasmesio se. Cuo je sta je rekao te mu odgovorio.

Ma nisam krenuo spavati, slucajno se desilo haha. Ne vidjam ako mislis na Elshariona

Te je pokazao rukom na fotelju kako bi Visarion takodje seo.

Posluzi se takodje

(Visarion je seo a onda odgovorio Mivu .)

Prvo da pohvalim izgled tvoje kuce jako je sve lepo da da mislio sam na Elshariona nisam ga video jos od kako smo bili kod mene valjda nije zalutao u onim ulicama , skoro si se uselio u kucu ?

(Nastavio je da razgleda kucu .)

Planiras da uradis i bastu ?

Broj reči: 61

Miv je klimao glavom Visarionu koji je razgledao kucu. Bilo mu je to okej jer mu dosta vec veruje.

Hvala. Pre oko 4 sata sam se uselio.

Nakon toga uze jedan keksic i poce ga grickati dok je njegov prijatelj i dalje seckao unaokolo. Nakon lar trenutaka postavio mu je pitanje na koje je Miv odmah odgovorio.

Naravno. Cim skupim nesto novca. Nego oces da popijes nesto?

(Seo je preko puta Miva a onda klimnuo glavom te lagano rekao .)

Da , da mislim ne treba da se cimas oko mene ali ako imas nesto moze , cetiri sata pa dobro .

(Takodje uzima keksic i krece da ga gricka .)

Jesi isao do grada ? Vidim da si nasao slicne keksice koje i ja kupujem veoma su ukusni .

Broj reči: 62

Zvuk krckanja keksica cuo se kroz citav dnevni boravak. Bili su veoma ukusni pa je Miv kako pojede jedan tako drugi krece da gricka. Gledao je u Visariona i rekao.

Svakako mi je namera bila da sredim dvoriste. I bio sam do pijace, fino mesto ali prenatrpano.

Nakon toga zastade u prici da proguta keks nakon cega je uzeo novi i rekao.

Nego jesi li video nesto za posao neki? Verujem da ce nam biti potreban.

Posao ? Pa uff...trebao sam da pogledam oko toga ali ne znam koliko bi se ovde uklopio imam nekog novca ali ne za duze staze sta si ti mislio ? Da se prikljucimo nekoj frakciji ? Policiji , Vojsci ili nesto trece ?

(Upotao ga je Visarion dok je grickao keksic .)


Mozda bi trebali da se posavetujemo i sa Elsharionom ? Mozda bi on imao neke fine ideje za nas a i za sebe .

Broj reči: 75

Ja sam vec kratak sa parama, treba nam sto pre. Mislim da bi neki tip vojske bio dobar. Dobra ideja posavetovacemo se i sa Elsharionom kad bude tu.

Uze jos jedan keksic te ustao kako bi otisao po pice.

Moze pivo? Ili neka zestina, mozda caj? Imam ti nesto ispricati sta mi se desilo.

Pivo hmm...pa moze pivo svakako , nego sto se tice vojske eto i meni bi to leglo iskreno mozda ce zvucati arogantno ali eto talentovan sam u "vitljanju macem" (nasmeja se) tako da verujem da bi se snasli tamo , pa zelis da ti pozmajmim para ?

(Krenuo je da pretura po torbi trazeci svoj novcanik.)

Ako zelis reci koliko ti treba ? Mislim znam kako je mi smo ziveli jako dugo bez para u kuci snalazili smo se bio sam primiran i da kradem...

Broj reči: 88

Uzeo je dve staklene flase piva te iz kuhinje slusao sta Visarion govori. Odjednom kao odgovor iz kuhinje stizu odjeci Mivovog glasa.

Verujem da si dobar sa macem. Ja sam dobar sa rukama, znam da se borim prsa u prsa. Nee ne trebaju mi pare, pa vecinu sam potrosio upravo na zalihe i ovu kucu, imam jos dovoljno dok ne nadjemo posao tako da cu se snaci, hvala u svakom slucaju.

Sledeceg trenutka Miv je usetao u dnevni boravak sa dve flase piva. Otvorio ih je na cudan nacin. Oko Mivove ruke se pojavila zuta aura te su cepovi samo spali.

Moram jos vise utrenirati ovo

Kuca "Joestar" BlondEnviousIndianpalmsquirrel-size_restricted

Broj reči: 121

(Malo se protegnuo na fotelji pa onda rece .)

Slazem se sa tobom trebalo bi da se vise raspitamo oko toga jer je tesko da nagadjamo sta i kako , ali nadam se da ce biti neke prilike i za nas a dobro nekad je bolje imati snagu u rukama za blisku borbu nego vitlati macem .

(Uzima casu piva a onda ga ispija .)

Imas kul nacine da otvoris pice .

(Nasmeja se .)

Broj reči: 75

Miv je polako ispijao svoje pivo dok je slusao Visariona kako prica. Nakon sto je zavrsio istu pricu , on rece.

Svako je dobar u necemu, treba koristiti prednost toga. Hahah hvala, to je neki trik koji sam pokupio iz one knjige sto sam citao. Znas sta mi se juce dogodilo?

Miv se nasmeja te postasvi pitanje prisecajuci se jucerasnjih dogadjaja.

(Bio je veoma zainteres za Mivov dogadjaj .)

Sta ti se dogodilo ?

(Rece ushiceno , a onda nastavi da posmatra Miva jer je bio veoma znatizeljan sta mu se to mogli dogoditi jer je iz nekih njegovih dogajaja iz knjiga koje je licno preziveo bilo zaista strasno .)

Kad ispricas svoj dogadjaj podseti me molim te da ispricam svoj verujem da ces uzivati u prici.

Broj reči: 68

Miv klimnu glavom te krene da prica.

Pa ovako, juce nakon sto smo se rastali za vreme lutanja naleteo sam na neku gromadu. Sigurno je imao 3 metra. Cinilo mi se kao da je pokusao da me uplasi ili tako nesto na sta sam mu zapretio, nije bas okej da ide ulicom i unosi strah drugima u kosti. Kako se on bese zvao.... A da Juu a kako mi on rekao zovu ga Srce. Odlucio sam da ga pozovem na pice u kafanu. Tu pocinje zabava. Malo sam ga omalovazavao ali sam rekao da je sala, i on je mene malo medjutim pojavi se neka devojka tu i ja ga izblamiram malo pred njom. On je otera na sta sam rekao "A mislio sam da si straight" i napravio takav gest da se odmicem od njega. Tu mu je pukao zivac i napao me je verbalno. Dovrsio sam pice i puko ga ovom moci u rebra. tu je pao dole. Zapretio mi je da ce mi iscupati srce. Smesno, zar ne? E onda sam ga sreo na pijaci... na pijaci je guzva uzasna jos kad se on pojavio smucilo mi se. Tu smo se i rastali i eto mene ovde. Udavi te ja?

Miv se nasmeja te uze gutljaj piva da ovlazi usta koja su se osusila od pricanja.

Au covece....pa ne znam sta da ti kazem ? Juu kazes nista ako sretnem tog tipa trebao bi da ga se klonim ? Ne ne ne davis me iskreno trebao si da ga ubijes ako si imao priliku moguce je da bi pokusao neku osvetu sta znam ? Ali eto ja sam imao neku drugu pricu koja mi se desila davno davno jos kad sam bio mali pa ako bi zeleo da cujes ? A to sto se desilo na pijaci i oko vadjenja organa nemam sta da kazem sem da si ga trebao ubiti sta drugo da ti kazem moj prijatelju .

(Sarlantno se nasmeja i nastavi da pije pivo , a onda ostavi casu na stol.)

Broj reči: 117

Miv se nasmejao i rekao.

Nije zanimljivo ubiti nekog bespomocnog, sacekacu da ojaca, bice mi zanimljivije. Ajde zelim cuti tu pricu. Raspali

Nasmejao se te uzeo guc piva. Naculjio je usi spreman da slusa Visariona kako prica. Opustio se i udubio u fotelju.

Broj reči: 49

(Nakasljao se malo na deo "sacekaj da ojaca bice zaninljivije " i onda poce da se smeje te poce da prica.)

Ovako kad sam bio manji citao sam one knjige o kojima sam ti pricao , i tako dok mi je mama bika ziva rekla je da kupik nesto otisao sam ali sam se zdarzao sa decom u igri do kasno u noc tako da kupio sam sve krenuo sam kuci bilo je jako kasno i u toj setnji do kuce prikljucio mi se jedan stariji covek isli smo tako i dosli do jednog izvora u tom momentu petao je zakukurikao i on je rekao * da se petao nije oglasio sada bi bio moj !* i samo je otrcao u sumu rezeci iskrsno uplasio sam se i pobegao kuci . Cudno zar ne ?

Broj reči: 133

Miv je pazljivo slusao Visarionove reci te se udubio u pricu. Sve je slagao u glavi po redu i analizirao ali nekako mu poslednji deo bio jako bizaran.

Veoma cudno? Sta bi to moglo znaciti? Imas li neku predstavu?

Pocesao se po glavi razmisljajuci o Visarionovoj prici ali najvise o delu sa petlom i misterioznim starijim covekom.

Broj reči: 63

Pa nisam siguran sta bi moglo da bude on je bezao od mene groptao urlikao nisam siguran sta bi on predstavljao ali eto sta znam samo znam da od tad nisam isao na tom mesto da sam bio stariji rekao bi da je alkohol bio u pitanju ali ovako ne znam sta da kazem ... jesi imao ti neko slicno iskustvo ?


(Upita ga Visarion .)

Broj reči: 67

Miv se nasmejao na kratko te rekao

Verovatno je i bio alkohol, ali ko zna mozda jednog dana saznas sta je to znacilo.

Opet se nasmeja secajuci se svojih bizarnih avantura.

Da imao sam ih mnogo... Na primer vozio sam zaledjen auto. Onda odsekao sam sebi ruku vise puta. Bio sam u kornjaci i tako.. mnogo ima hahah.

Au covece ne znam sta da ti kazem znaci imao si dosta bizarnih avantura u svom zivotu ? Ja nisam imao neke avanture sem kad sam bio primoran da opljackam svog prvog komsiju kog vise nikad nismo videli posle te pljacke sumnjaju ma mog oca da ga je on ubio ali ja ne verujem u to , je***a bilo je takvo vreme kada je svako morao na svakog udario je bliznji na bliznjeg .

(Ponovo uzima casu a onda je ispija do dna .)

Broj reči: 85

Gledao je na Visariona i slusao sta prica. Kada je saslusao ono sto je imao da kaze, Miv se pocesa po glavi zatim mu dosipa jos piva te rece.

"Verujem da su takva vremena teska, vremena kada ne znas kome da verujes pa se uzdas u najblize oko sebe. Prolazio sam kroz takva vremena, mnogo puta. Ako nije problem mozes malo dublje u tu pricu, zanima me?"

Zatim se zavali u fotelju te ispi ostatak svog piva.

Broj reči: 88

Pa ne znam kako da ti kazem ali teska vremena zahtevala su teske odluke , bio sam vezban da kradem kao mali jer u pocetku nismo imali kada se mama razbolela lekovi su bili previse skupi , iskreno molili smo Boga da uzme njenu dusu i rastereti nas zive posle toga nekako moram tako reci svanulo je Sunce jer zaista nismo mogli sve to da odplatimo ali eto sada sam ovde , nego pricao sam skoro sa jednim covekom u kafani Ichigo se zove jel ti to ime sta poznato mozda ?

(Upita ga Visarion a onda uzima koji gutljaj piva te saceka Mivov odgovor na njegovo postavljeno pitanje.)

Broj reči: 111

Slusao je Visariona i upijao reci koje je izgovarao. Slagao se sa tim "Teska vremena zahtevaju teske postupke". Nakon toga je pitao za Ichiga za koga Miv nikada nije cuo.

"Nisam cuo za njega. Ko je on?"

Miv je pitao te ispio svoje pivo. Cekao je Visariona da pocne sa pricom.

Broj reči: 62

Upoznao sam ga u kafani mistican lik ne znam iskreno cini mi se kao da zna nesto vise o ovom svetu ali nisam skroz siguran moram da te upoznam sa njim da ti vidis .

(Pogledao je malo kroz prpzor kisica je i dalje padala.)

Kisa jos nistala covece , ostacu jos malo da te smaram (nasmeja se.) Nego kako ti prolaze dani ovde ? Treninzi jesi napredovao od prosli put ? Verujem po onoj tuči da si se dobro pokazao .

Broj reči: 88

Miv je gledao u Visariona i na kratko se izgubio u svojoj glavi. Nesto je razmisljao te odjednom nastade tisina. Miv se nasmeja i gledajuci u Visariona rece.

Izvini me, treninzi idu super, nista nisam trenirao haha, imam neku obavezu verujem ti da ces kad budes hteo izaci iz kuce i zakljucati je. Vidimo se, slobodno se posluzi ako hoces.

Nakon toga je ustao, obukao jaknicu te izasao iz kuce i uputio se prema ulicama.