Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Polje pirinča

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Polje pirinča

Ovo polje pirinča je zapravo paravan za proizvodnju psihoaktivnih supstanci koje proizvodi grupa specijalizovana za korišćenje elemenata po imenu Kuroi Tsume oni rade u tajnosti na celom polju ima samo jedna kuća sa pomoćnim objektima oko farme se nalazi voda.

Stigao sam do polja pirinča nakon dugog puta ipak ništa nisam saznao o Kuroi Tsume grupi koja hara ovim mestima nastaviću svoju potragu sve dok ih ne nađem,imam skoro ceo dan da ovo zavaršim.Ipak malo me buni to što moram da ih špijuniram zato što ja nisam toliko dobar vladar elemenata kao što su oni mada opet ako stvarno poseduju neke informacije koje mogu da im pomognu samo na duži vremenski perijod onda nije ni čudo što sam poslat za sad moram polako da koračam još uvek ne znam ništa o ovoj grupi pa bi bilo najbolje da ih za sada asmo tražim u tišini ipak ipak malo me intrigira što ne mogu nikoga da pitam za njih jer bi postao sumnjiv čim bi to uradijo zbog toga moram da ostanem skriven barem još malo.

Nastavijo sam sa istragom još puna dva sata da ih možda pronađem sada sam sreo jednog čudnog klinca kako trči a da ga niko nejuri ili traži pa sam krenuo krišom da ga pratim ušao je u jedinu kuću koja je bila na tom polju pirinča i ušao u podrum samo što sam kročijo u kuću opkolilo me je njih deset,oborili su me nakon čega su me odveli kod njihovog vođe kako bi me eleminisali u početku je bilo baš napeto ali sam saznao par stvari sa natpisa koje su bili urezani u zidove tunela za koje sam mislijo da su podrum
naime ova organizacija uglavnom radi iz senke a njihov vođa odnosno porodica njihovog vođe poseduje ove placeve već dosta vremena ipak kada sam stigao ispred njihovog vođe odpočelo je.

Pre nego što su krenuli da me ubiju vođa me je pitao zašto sam došao na njegov posed ja sam mu odgovorijo na to pitanje rečenicom da bi se pridružijo ovoj grupi,vođa je postao znatiželjniji i hteo je da sazna od kog sam čuo za ovaj klan ja sam nastavijo da izmišljam stvari kako bi pridobijo njihovo poverenje na kraju su me prihvatili kao dela grupe i tu je odpočelo moje prisluškivanje iznutra ipak kada su me izveli u polje pirinča morao sam da se vratim kako bi saznao šta je gospodarev plan ali pošto nisam mogao da se vratim zato što bi mu bio sumnjiv odlučijo sam da ću se sakriti unutar ventilacije poslužilo me je to što je ventilacijoni otvor bijo tačno iznad glave gospodara kada sam se ušunja nisam mogao da verujem svojim ušima.

Šuo sam gospodara kako govori svom sinu da još uvek nije vreme da puste novu psihoaktivnu supstancu tada sam shvatijo da pirinač napolju zapravo je psiho aktivna supstanca koja je nov tip zbog toga su mi radnici delovali opijeno mora da na njima testiraju sopstvene proizvode to je previše okrutno nakon toga rekao mu je da nove test subjekte dovede što pre kada ih je doveo video sam da je jedan od njih bijo osoba koja me je zarobila što je potvrdilo moje sumnje moram da brzo reagujem inače će svi ovde biti mrtvi jadni ljudi nakon ovoga sam čuo kako je vođa rekao da me uhvate i ubiju kada su ga oni pitali zašto on je rekao da mi ne veruje u tom trenutku sa krenuo da bežim sa svime što sam saznao kada su me izgubili iz vida krenuo sam kući.

Došao sam tamo posle misije umoran zaspao sam pored polja pirinca na jednom drvetu kad sam se probudio iz dubokog sna uzivao sam u ljepoti tih poljana i bukvalno sam se zgrozio kad sam čuo šta se pravi od tog pirinča odmah zam pobjegao.