Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sue zemlja

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sue zemlja

Ova šuma je jako specifična po tome što je dom specijalne jedinice za mediccinu i otrove po imenu Kurobara Ronin ova šuma ima dosta bilja koje su visokog nivoa otrovnosti pa je idealno mesto za jedinicu kao što je njihova oni ovu šumu ne koriste samo za otrove nego i za trening.

Na putu do kuće stigao mi je još jedan zadatak svežiji bilo je potrebno da presečem komunikaciju medicinskim šinobijima prihvatijo sam zadatak i kada sam stigo na lokaciju dao sam se u traženje komunikacijone linije koju je trebalo da presečem ipak čak i nakon dva sata traženja je nisam našao tako da sam odlučijo da se infiltriram i špijuniram ih,sakrijo sam se u jednom žbunu i čekao da vojnik prođe nakon čega sam ga ubijo mačem time što sam mu odrezao glavu pa sam potom uzeo njegovu uniformu i krenuo ka jednoj od njihovih baza koju sam locirao zahvaljujući osobi koja je zvala vojnika na voki toki rekavši joj da sam se izgubijo i da mi treba pomoć nakon što sam sakrijo telo krenuo sam ka bazi.

Kada sam stigao u bazu dočekalo me je brdo meficinskih vojnika i dosta ranjenih kako bi zadobijo poverenje lrenuo sam da lečim vojnike jednog po jednog i tako sam vremenom dobijao sve više i više njihovog poverenja ali ipak mi je trebalo još malo nastavijo sam ovako do mraka i na kraju sam saznao gde im je glavni komunikacioni stub bila je to linija severno od štaba odlučijo sam da ću ujutru da krenem a da ću večeras da budem sa njima.Noć je bila zanimljiva pevale su se pesme igralo se i pričale su se priče jedna mi je bila baš zanimljiva a to je priča o pokretnim senkama koje vrebaju samo pojedine ljude ipak iako je ta priča bila zanimljiva nisam skretao sa svoje misije.

Otišao sam da spavam i razmišljao sam o tome kako bi trebalo prvo da pomognem svim ranjenima pre nego što uništim komunikaciju odspavao sam do šest ujutru i krenuo pre svih da radim previjao sam rane davao lekove kada sam sa svim tim završijo spremijo sam sebi hranu i ostalima bilo je vrame za doručak i svi smo jeli a oni su delovali tako srećno ipak večeras sam morao to da obavim pošto je bio red na mene da patroliram i da idem u izvidnicu kako bi se uverijo da nema neprijatelja blizu baze ostatak dana sam proveo radeći obične poslove poput nameštanja nauružanja oštrenja svoje katane i još par stvari takođe oštrijo sam kunaji kako bi mogao da presečem žice koje su pretstavljale tu komunikacijonu vezu.

Polako je zalazilo sunce i bilo je vreme krenuo sam u patrolu i nakon što je prošlo neko vreme rekao sam osobi koja je bila na voki tokiju da mislim da sam video nešto i da sam krenuo to da pratim u tom trenutku otišao sam pravo ka komunikacijonom tornu vučući telo pravog vojnika kako bi moj plan uspeo nakon toga sam presekao kablove koji su bili blizu zemlje iz nekog razloga odjednom se nismo mogli čujemo što je značilo da sam uspeo nakon toga sam obukao mrtvog vojnika u njegovu odćei a ja sam obukao svoju kada je ostatak tima naišao usledila je jurnjava po celoj šumi bežao sam im ali nisam znao koliko ću dugo još moći da izdržim kada sam ih izgubijo iz vida zaputijo sam se kući.

U zemlji Sue, 24. novembra 497. godine (od početka računanja vremena prema Raiwatsu-u - prva crvena zora, prvi nebeski dan) tehnikom Flying Raijin Jutsu na hladnoj poljani utihnulog otrovnog bilja pojavljuju se iz ničega treći kage sela skrivenog u Vodopadima, ninja koga je odabrao za svog pratioca i Daisuke, čovek Hanatsu kraljevstva, general ofanzivne brigade.

U ovoj hladnoj magli priziva ih Nota Zeno, legendarni ninja koji je ostavio trag u ninja istoriji i šire od poznatog kontinenta. Proizvod nezrele odluke Takikagea doveo ga je u situaciju gde je njegov život postao kap vode u ruci legendarnog ninje, a pad u ništavilo bio je jednostavan poput tananog okreta ruke.

Njihova tela su zarobljena u već pripremljenoj barijeri, od magle na terenu se ništa ne može videti, njihova chakra je blokirana i vid blokiran. Poput povjetarca (iako je magla bila u apsolutnom zaključanju) hladnoća novembarskog poginulog sunca i sumraka nove noći lepila se uz njihova tela, puzajući poput otrova kroz vene ispod njihove odeće.

Sue zemlja 9k=

[barijera u kojoj ste nepokretni]

Genji i Tsumi su se našli teleportovani iz Kage kancelarije na nepoznatu lokaciju. Ispred njih se prostirala masivna barijera kockastog oblika, koja je moglo biti delo samo veštog barijera majstora. Tamna i preteća, ova struktura kao da je isijavala suptilnu opasnost, skrivajući nepoznate tajne unutar svojih zidova.

Veličanstvena tišina vladala je nad mestom, prekinuta tek blagim šuštanjem vetra kroz rasklimane krošnje okolnog drveća. Ali pored toga, jedino što su mogli videti je večna tama vam zidova kocke.

Genji nije bio previše iznenađen neočekivanom lokacijom. Znao je da ga Zeno neće pozvati da uživaju u sakeu u njegovom dvorcu - bilo je jasno da je ovo tek početak nečega mnogo većeg i opasnijeg. Uzdahnuo je tiho, prihvatajući sudbinu koja ga je čekala.

Genji je oprezno napravio nekoliko koraka prema jednoj od ivica kocke, pažljivo izbegavajući da se direktno dotakne zida. Posmatrao je refleksije svetlosti koje su treperile po površini, kao da barijera sama diše. Zatvorio je oči i fokusirao se, pokušavajući da oslobodi delić svoje duše u nadi da će osjetiti chakru koja je okruživala prostor.

Senzor :

Međutim, ništa se nije desilo. Genji je osećao kao da je njegova chakra zapečaćena unutar njega, poput ptice zarobljene u kavezu. Bilo kakav pokušaj da uspostavi kontakt sa spoljnim svetom bio je uzaludan. Ova barijera nije bila obična - njen dizajn je vešto blokirao bilo kakvu manipulaciju chakrom, ostavljajući ga bespomoćnim i izolovanim.

-Tako sam i mislio...- Pomislio je

 Frustracija mu je bila evidentna na licu. Činilo se da je Zeno pažljivo osmislio svaku sitnicu ovog plana, znajući tačno koje korake će Genji pokušati preduzeti.

Preostalo mu je samo da stoji u barijeri, slep i bespomoćan, dok je pokušavao da predvidi Zenov naredni potez. Njegov um bio je preplavljen pitanjima. Jasno mu je bilo zašto je on bio cilj, ali koja je bila uloga drugog čoveka? Da li je Zeno možda očekivao Yashina umesto Tsumi? Mnogo pitanja vrtelo mu se u glavi, ali nijedan odgovor nije se nazirao na horizontu. Genji je znao da mora ostati miran i sabran, čekajući šta će se dalje desiti.



Sue zemlja Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Kao da sam pre milisekundu dao ruku nepoznatom nindzi, a sada sam vec nepokretan ovde. Nista manje nisam ni ocekivao, deluje kao da smo se Genji i ja nasli u zamci Note Zeno-a. Sta je to sto on zeli od nas? Ne mogu da vidim nista, ni da se pomerim, skroz sam paralizovan u ovoj kockastoj barijeri.

Kao da smo u nistavilu, crnina ispred ociju, tisina je preovladavala. Potpuno neprijatna situacija u kojoj smo se nas dvojica nasli, iz koje cemo probati da nadjemo izlaz.
"K-k-h.."

Nije mi uspevalo cak ni da zamucam, jacina koja nas je drzala nepokretnim bila je na skroz drugom nivou od nas dvojice. Bio sam neko vreme van sela, ko su zapravo svi ovi ljudi i sta oni hoce od nas bilo je pitanje koje me je sve vreme mucilo.

Sve je skroz osmisljeno u najsitnije detalje gde ce nas onaj utripovani general teleportovati, sada je samo pitanje vremena kada ce nam se nesto desiti. Ovo je prvi put da sam se ikad osetio uplaseno, plasio sam se za svoj zivot, nikada pre mi se to nije desilo. Mada vise nemam nikoga ni gde da se vratim osim kuci sam i usamljen.

Pazljivo sam cekao da vidim sta ce biti sledeci poduhvat Note Zeno-a.

Kako su se pojavili na Nota Zeno-ovoj predodređenoj lokaciji, Daisuke se istog momenta otrgnuo od nindži Sela skrivenog u Vodopadima. Imao je veliki osmeh na licu jer je konačno završio njegovu najdosadniju misiju mesecima unazad. Taj kez se obrnuo naopačke kada je shvatio da će verovatno morati da čeka do samog kraja. Sa neizmernim razočarenjem se udaljio dok nije dotakao kraj barijere i naslonio se na isti.

"Vas dvojica!" Uzviknuo je da im uzme pažnju na trenutak. "Bolje bi vam bilo da odratite sve kao što se traži. Ne želim još vremena da provedem sa vama." Sve što mu je preostalo je da bude strpljiv. Nekako ga je Zeno uvek testirao u toj disciplini.

Nakon vreline kroz koju je prošao, svežina večeri mu je značajno prijala. Koračao je kroz maglu, cipele potrošene skoro cele u borbi gazile su kamenje od eksplozija, a potom bilje i opareno cveće kako se sve više i više približavao barijeri gde su se nalazile njegove mete.

Sue zemlja OucA2yw

Krv mu se slivala niz lice. Izmoren već, osećao je jasno chakru trojice ninji. Daisukea i Genjija je poznavao no čoveka kome Genji veruje životom nije. Svetlost barijere i siluete u njoj je mogao razaznati kroz maglu, malo po malo oči koje su videle sva mesta u ovom svetu sada su čitale naličjna i prepoznavale osobe u daljini pred njim. Čuo je Daisukea kako priča, značenje se izgubilo u magli.


Kada je prišao na manje od 20 metara video ih je jasno. Prešao je pogledom svu trojicu i blago klimnuo glavom Daisuke-u u znak stadardnog poštovanja za obavljen zadatak. I oni su mogli videti njega. Sam Daisuke nikada nije video Notu u ovakvom izdanju. Par primljenih udaraca i čovek dosta izgubi u izgledu, potom i u autoritetu, mada to Notu nije previše brinulo u tom trenutku. Nikada od sebe nije činio boga koji se nikada ne može dotaći iako je imao smešno rekordne brojeve po pitanju pobeda na misijama i borbama.

Dobro veče Genji.


Obratio se njemu direktno, ipak je bio zvezda večeri, naivna izdajica koja je tek zagazila u prelasku reke ovog krvavog sveta.

Bio je na 15 metara sada od njih. Genjiju i Daisukeu poznata aura ispunila je prostor barijere i otežala samo disanje na terenu.

#card772

Aktivirao je jednu od njegovih najjačih tehnika jer mu je trebala ogromna brzina za situaciju koja će uslediti.

Predpostavljam najbržih nedelju dana tvog života...

Izgovorio je sa blagim osmehom kojeg bi dodelio svog unuku da ga je imao kad bi mu ovaj počupao pramen kose ili se igrao sa njim po tatami podu u zamku. Naravno iskomentarisao je proteklu nedelju jer je prošlo nešto manje od 8 dana od kako su se Genji i Nota sreli na neprijateljskoj lokaciji.

Posle Daisukeovog govora zavladala je tišina, tišina koju su razbili koraci po suvome lišću negde u magli van zidova kocke. Korake je ispratio glas koji je Genjiju bio dobro poznat.

Silueta se polako oblikovala iz senki magle, kao duh koji izlazi iz tame, dok su je sva trojica pratila svojim pogledima. Bio je to Zeno, sada u izdanju koje nije ličilo na ono od njihovog poslednjeg susreta. Njegovo lice bilo je izbrazdano krvlju, crvene kapljice padale su na zemlju, bojivši lišće pod njegovim nogama u tamnu nijansu crvene. Vazduh je postajao sve teži, pritisak sve veći, posledica Zenove tehnike koja je za mnoge značila kraj na bojnom polju.

Genji je bacio pogled na Tsumi koji se nalazio pored njega. Tsumi je bio napet, pritisak je bio vidljiv na njegovom licu, nikada se pre nije susreo sa nečim ovakvim. U Genjiju se javila sumnja - da li je greška što je poveo Tsumi sa sobom? Nije želeo da Tsumi plaća za njegove greške. Svoju misao presreo je svojom rečenicom.

-Baš lepo veče, nije li tako gospodine Zeno-   

Rekao je Genji, dok je svetlost barijere titrala na njegovom licu, ističući mu izraze.

Iz džepa je izvadio paklu cigareta, polako izvlačeći jednu između prstiju. Jednim potezom otvorio je upaljač, i zapalio jednu na Zenove oči, jer tako voli. Dok je udisao dim cigarete, misli su prolazile kroz glavu, a naročito jedna koja mu je podizala čežnju.

-Mirnih nedelju dana sa vaše strane, iako ste me mogli iznenaditi svakog trenutka-  

 Rekao je Genji, puštajući dim kroz usne. Njegove oči tražile su Notu, čije lice nije mogao jasno videti kroz gustu maglu koja ga je skrivala.
Uzdahnuo je, duboko osećajući težinu situacije.

Sue zemlja Tumblr-nfrkb8ff-Oo1sul18io1-500

-Šta li je to što vi zapravo želite, gospodine Zeno?-

 njegov glas bio je tih, ali prodoran.

Pitao se zašto je Zeno čekao tačno nedelju dana. Mogli su ga ubiti mnogo pre, još od trenutka kada je Hiraishin pečat postavljen na njegov potiljak. Zašto je potreban drugi čovek pored Genjija? Bilo su to pitanja koja su ga najviše zanimala, pitanja koja su mu poput vatre palila um. Verovao je da postoji još nešto što Zeno želi.



Sue zemlja Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Osetio sam neko malo olaksanje, Genji i ja mogli smo da se pomeramo unutar kocke. Uspeo sam na kraju da se smirim i da se pomirim sa sudbinom kakva god bude na kraju. Mrtav ili ne, sta god da radim je u dobrobiti sela.

Odnekud, pojavio se i sam Nota. Matorac, delovalo je kao da su mu ovo poslednji uzdasi, ali poznavajuci njegove istinske mogucnosti bilo je daleko od svega toga. Krv mu je kapala niz njegovo modro i bledo lice, prizor koji nisam ocekivao da cu ikada videti.

Njegov general i on nisu davali nesto previse paznje meni, kao da im ja nisam bio bitan u celoj ovoj prici. Mora da se nesto u medjuvremenu izdesavalo sto je poprilicno razljutilo ove nindze.
"..."

Nisam imao sta da dodam na Genjijevo pitanje, jer je i mene isto zanimalo sta je to sto oni zaista zele od nas dvojice u ovom trenutku.



Isparenja nastala od borbe sada su polako isčezavala već i svojom prolaznošću otkrivala borište na kom je Nota proveo poslednjih 11 sati. Vatre borbe su dogorevale, a vlaga u vazduhu poput vrelih izvora pravila je oblake pare na mestima gde je zemlja bila užarena.

Sue zemlja LbeUy26

Nota se okrenuo i pogledao put borišta prolazeći kroz svaki momenat borbe nanovo. Kao da je i dalje bio tu ispred njega. Uradio je neobičan potez rukom  i ogromna količina chakre je počela da se skuplja u njegovoj desnoj ruci. Okrenuo se ponovo dok je chakra postajala sve svetlija i veća. Gledao je Genjia bez namere da mu da odgovor. U njegovoj ruci sada je već bilo 4000 chakre neobičnog izgleda. Ceo teren i energija iz prirode se naizgled koncentrisala u ruku Note Zena.

Sue zemlja WOl6tmW

Bio je namešten upravno na Genjia, trajektorija njegove ruke poklapala se sada sa srcem mladog Takikage-a. Klimnuo je glavom Tsumiju i Daisukeu da se udalje i dobili su mogućnost u stopalima da se pomere 4 metra u stranu u toj barijeri.



Genji je stajao na suprotnom kraju borišta, oči su mu bile fiksirane na Notu. Iako je vazduh bio težak od isparenja i mirisa pepela, Genji, disao je duboko, fokusirajući se na trenutak koji je preostao.

Osećao je pulsirajuću energiju koja se skupljala u Notinoj ruci. Ogromna količina chakre delovala je zastrašujuće, ali Genji nije pokazivao znakove straha. Umesto toga, u njegovim očima bila je odlučnost.

-Ako ćeš pucati, pucaj-   rekao je smireno, glas mu je bio stabilan poput stene. -Ali malog ostavi u životu-

Bilo je jasno da je situacija bila napeta, ali njemu je u mislima bilo samo jedno, a to je da zaštiti Tsumi po svaku cenu, kako on ne bi ispaštao za njegove greške.

Dok je Nota klimnuo glavom prema Tsumiju i Daisukeu, Genji je osećao da svaki trenutak broji. U njegovom umu se vrtelo hiljadu misli, sekunde su bile kao sati - to su bile najduže sekunde u njegovom životu. 

Video je da su Daisuke i Tsumi dobili slobodu kretanja, što je za njega bio trenutak olakšanja. Momenat isčekivanja bio je skoro opipljiv, ništa mu više nije bilo bitno, već je uz blagi smešak bio spreman da se suoči sa naletom moći.



Sue zemlja Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Ispred mene desavao se nestvaran prizor, ostao sam smiren i ravnodusan. Nota Zeno cak i ako je ozbiljno ranjen u njegovoj ruci imao je ogromnu kolicinu cakre ciji izgled do sada nisam imao prilike da vidim. Kakva abnormalna snaga, sa ovim se do sada nisam susreo niti sam je zamisljao ovako.

Klimnuo mi je glavom i osetio sam da mogu ipak da se pomeram, ali to nije ono sto sam ja zeleo.

"Ne zelim da me ponovo neko postedjuje."

Ni u jednom trenutku nisam mislio odavde da odem sam, ili cemo se Genji i ja vratiti zajedno, ili se ne vraca nijedan. Nisam se pomerao, stajao sam tik pored Genjija cekajuci da vidim da li matorac stvarno ima snage da nas dovrsi ovde.

Da li je ovo zaista bio kraj moje avanture? Sta se desilo sa Botenom, mojim mladjim bratom koga nisam i dalje nasao.. Zavrsilo se ovo sada ili ne, znam da ne zelim da me neko ponovo postedi kao sto je Genji u nasoj borbi. Najvise me brine sta ce se desavati sa selom na kraju..

Chakra koja je dostigla neverovatne brojke toliko je sada brujala u njegovoj ruci da nije uspjeo ni čuti šta su mlade ninje pred njim govorile. Nalik zvuku masivnog vodopada koji razara površinu jezera u koje se gromoglasno spušta u ruci Zena je chakra koju je sakupio sa terena dostigla brojku 10000. Tolika količina chakre na jednom mestu je poput svetionika sada blještala po razorenom terenu borišta. Postalo je toliko teško držati  toliku energiju da je drugom rukom uhvatio noseću ruku radi stabilnosti.  Dok je bio fokusiran na chakru vratio je pogled na ninje i video je samo Daisukea koji se odmakao. Tsumi kao član sela Vodopada koji je morao ostati živ kao svedok dogadjaja sada je bio značajno blizu mete. Nota je shvatio da će morati  biti izuzetno precizan ako ga namjerava ostaviti u životu.


Sue zemlja K5KseKS

U trenutku kada je chakra u njegovoj ruci dostigla tačno 15000 i kada se ništa na terenu nije moglo videti Notino telo se stvorilo ispred Genjia, a brujeća plava chakra koja je praktično isparavala dotakla je grudi na mestu njegovog srca. Bol koji telo može da oseti od ovakvog napada je nezamislivo velika, ali i nezamislivo kratka. Sami energetski talas koji je nastao tim dodirom odbio je Tsumija koji je bio u neposrednoj blizini i zakucao ga snažno od zidove barijere (500dmg). Daisueka koji je bio malo dalje energija je odgurala taman do same granice koju je dotakao ledjima. 

Napustite barijeru smesta!

Nota je naredio Tsumiju i Daisukeu dok je Genjijevo telo padalo usporeno ka tlu. Barijera koja je ograničavala pokrete sada je sam njegov pad usporavala. Nota je uradio znakove rukama nešto sporije nego inače jer je osećao ogromnu bol u ruci kojom je naudio Genjiu (shvatio je tak kada je krenuo izvoditi te znakove). Stvorio se nazad van barijere. Nikada nije uradio to što se desilo Genjiu, ali mogao je predpostaviti šta se može dogoditi telu koje je primilo toliku količinu chakre.

Daisuke uvek očekuje neki ekstravagantan prizor od Nota Zeno-a, ali ovo je mnogo veći nivo od onog kome se nadao. Upozorenje mu nije bilo ni neophodna da on odmah počne da se povlači. U trenutku kada je osetio talas energije neverovatne snage šake su mu se spojile i napravile znak za tehniku. Instinkt i iskustvo su mu sami pomerali telo. Obavio ga je slabi plamen. Čim se raščistio, Daisuke-a nije više bilo na tom mestu.
#card21

Mislio je da je spreman na sve čime ga njegova pozicija u kraljevstu može iznenaditi. Sada više nije toliko siguran. Ipak je završio sa osmehom na licu znajući da će sa Nota Zeno-om dobro proći.

Veoma kratka ali i oštra bol je u trenutku presekla Genjija, tolika količina chakre koja je dodirnula njegova prsa bila je prevelika za njegovo telo da podnese.

U trenutku kada se Zeno pojavio ispred Genjija izgledalo je kao da je vreme stalo, a njegov dodir dlanom na njegova prsa uspeo je istog trenutka Genjiju da spusti mrak na oči. Jarka svetlost propraćena neprijatnim zujanjem chakre koja se nalazila na dlanu u momentu je u Genjijevom umu bila prekinuta, i zamenjena večitom tamom koja je plovila njegovim umom u beskonačnost. 

Njegovo telo počelo je nekontrolisano da se trese, kao jedna od posledica predoziranja tolikom količinom chakre.

Bio je to prizor koji gledaocima nije bio prijatan. Zeno i Daisuke nisu imali posebne reakcije, na njihovim licima se videlo da su kroz svoje dugogodišnje iskustvo na bojnim poljima videli i gore stvari. Ali za mlade shinobije kao što je bio Tsumi, koji je tek zakoračio na vrata shinobi sveta, ovakav prizor bio je uznemirujuć.

U trenutku pre dodira, kroz glavu mu je prošla misao o kojoj je imao svega par delića sekunde da razmišlja. Pitao se da li je ovo kraj, da li je tako brzo stavljena tačka na životnu priču Trećeg Takikagea
, Ili je ovo bio samo novi početak nečeg novog.

Njegovo telo bez svesti palo je na pod, ispraćeno nekontrolisanim pokretima i potresima kojih Genji nije bio svestan. Šta će se dalje desiti za sada je bilo misterija.



Sue zemlja Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Nota Zeno nije oklevao cak i ako sam ja bio tu, kao da moj zivot nije znacio nista njemu. Snazan energetski talas koji je iz ruke Zeno-a isao lagano ka Genjiju me je delom zahvatio i snazno odgurnuo u same ivice ove barijere.

Ovaj energicni talas unistio je gornje odelo moga tela, tako da na sebi nisam imao nista i nasao sam se u velikim bolovima. Samim tim sto sam zakucan u krajnje ivice ove barijere nisam imao priliku da ispratim sta se desilo sa Genjijem. Da li je ostao mrtav, ili je samo onesvescen??

Video sam samo da je lezao nepomicno na zemlji dok ga je Nota gledao jako hladno, kao da je navikao na sve ovo i da mu je svakodnevnica. Rekao je da njegov general i ja napustimo istog trena barijere, sto sam odmah i ucinio.

Primetio sam da je njegov general napustio ovo " bojno polje ", iza barijere nalazio se veliki pozar zajedno sa velikim i gustim dimom koji nailazi pravo ka nama, jedna jako neprijatna situacija, ali uspeo sam da ostanem smiren.

Sta da radim sada kada imam mogucnost da koristim cakru?? Napasti Notu je ravno pokusaju samoubistva, sigurno mora da postoji neki razlog zasto me je pomerio iz barijere, najbolje je ostati smiren i videti epilog sa Genjijem. Sta ako on nije uopste mrtav, samo je paralizovan ili onesvescen?

Nisam mogao vise da cutim, probao sam da ostanem smiren, ali sam se malo i uznemirio kada sam video ovakav prizor.

"NOTA!! Sta je to sto stvarno zapravo zelis od nas?!"

Nisam bio previse uznemiran, ali sam zaista bio radoznao da vidim o cemu se vise sve ovde radi i kuda vodi sve ovo.

Trgnuo je rukom u nadi da će uspeti da "otrese" bol, ali nije se desilo. Telo Genjija je počelo da se pomera u nesvesti samo od sebe dok je Nota pažljivo pratio situaciju. Ovakve situacije su retke, pa je stoga maksimalno kao i uvek upijao informacio i donosio zaključke. 

Okrenuo je glavu i pogledao na tren crvenokosog dečaka koji je varirao izmedju smirenog i uznemirenog stanja, naizgled nesposoban da bude ninja. 

Izgleda da ćeš odgovarati Genji... Predpostavljam da za tebe nije još došlo vreme za laku noć..


Počeo je raditi ogroman broj znakova rukama, bilo je to nešto sporije od maksimuma ali dovoljno brzo da je pokrete mogao samo neko sa veštim dojutsuom poput Sharingana pročitati. 

Počeo je koračati za Genjiu koji se tresao po livadi nastavljajući da radi znakove rukama. Po konačnom prilasku sagnuo se pored tela spreman da dovrši svoje večerašnje namere.

Kokuo... Oprosti mi još jednom.

Kako je to izgovorio spustio je ruku na Genjijev stomak gde je jako pritisnu i zavrnuo šaku.

Osmotrigramski pečat.

#card525
Kako je hladno izgovorio te reči celu dolinu je osvetlio ogromni bljesak svjetlosti koja ih je umalo sve i zaslepila tu.

Genji je prestao da se trese i dalje u nesvesti. 
Ne znam da li me čuješ i dalje, ali komuniciraću i dalje sa tobom putem ovog balavca. Odmori sada Kokuo... Ovo je bila odlična borba..

Podigao je glavu i pogledao u Tsumija sa izrazom muke na licu videći slabost samo u njemu. Nije znao što je Genji odabrao njega za ovu misiju i zaista ga nije zanimalo. Overio je pečat još jednom i crno neobrisivo mastilo ostalo je kao doživotna tetovaža na Genjijevom mršavom stomaku.

Nije želeo ni da progovara sa Tsumijem nakon stvari koje je izgovorio pa je samo krenuo ka Daisukeu. 

Misija završena uspešno Sasuke.

Nota ja nazvao Daisukea očevim imenom nesvesno od umora i nostalgičnog borbenog polja. Kako mu je prišao i stavio muruku na rame njihova tela su nestala a zamenio ih je hladan talas vetra i jeze koji se raširio dolinom.

Osecao sam se potpuno nemocno i imao priliku da gledam kako ovaj matori starac prica sam sa sobom u bradu. Nisam dobio odgovor na pitanje, jer je izvodio neke prebrze znakove rukama i postavio neki jako cudan pecat na Genjijevo onesvesceno telo.

Ponovo je nesto izmumlao sebi u bradu i onakav nestao zajedno sa njegovim generalom. Prisao sam Genjijevom telu da vidim da li je sve u redu, disao je ali je bio onesvescen. Nema vise nikakvih barijera i ova dvojica su nestali.

Uzeo sam Genjijevo telo i uputio sam se nazad do sela kako bih ga smestio u bolnicu gde ce se seoski lekari zbrinuti za njega.

* Tsumi se sa Genjijevim telom uputio nazad do sela *

Nakon što sam dobio obaveštenje o novoj ANBU misiji, znao sam da će ovo biti test moje sposobnosti u senjutsu veštinama. Cilj je bio jasan: špijunaža i lociranje grupe neumoljivih hunter-nina, poznatih kao Yami no Kenshi. Ovi shinobiji su elitni, opasni i specijalizovani za eliminaciju odbeglih ninji. Njihovo oružje, infuzovano chakrom, dalo im je prednost u borbi, a njihova reputacija ih je učinila smrtonosnim neprijateljima. Lokacija: Sue Zemlja, mračno i neprobojno područje u Zemlji Senci.
Pripremio sam se, oblačeći ANBU uniformu koja je bila savršena za kamuflažu u tami. Ova misija zahtevala je preciznost i strpljenje. Put kroz Sue Zemlju bio je težak; gusta magla i tamna okolina otežavali su kretanje. Kroz gustu šumu, pažljivo sam se kretao, koristeći svoje senju tehnike da pratim tragove i energiju svojih meta. Svaki korak je bio oprezan, jer sam znao da se nalazim na teritoriji neprijatelja.

Dok sam se približavao predviđenoj lokaciji, sve je bilo tiho, previše tiho. Sue Zemlja je poznata po svojoj jezivoj atmosferi, a u ovom trenutku činilo se kao da i samo tlo diše. Usredsredio sam svoje čulo na najmanje promene u okolini, tražeći bilo kakve znakove prisustva Yami no Kenshija. Koristio sam senzor tehniku da osjetim njihovu chakru, znajući da su majstori skrivanja. Na kraju, uspeo sam da uhvatim slab trag, dovoljno jak da potvrdim njihovo prisustvo.

Sakriven u senci jedne od krivudavih staza, video sam trojicu njih kako se kreću u formaciji. Njihovo oružje, napunjeno chakrom, blago je svetlelo u tami. Njihova koncentracija i preciznost su bili očigledni. Znao sam da moram da izbegnem bilo kakvu borbu u ovom trenutku, jer moj zadatak je bio da pratim, a ne da se sukobim. Diskretno sam ih pratio, beležeći svaki njihov pokret i slušajući njihove razgovore.

Pratio sam ih duboko u srce Sue Zemlje, gde su se napokon zaustavili na mestu koje je izgledalo kao privremeno sklonište. Kameni zidovi oko njih pružali su zaštitu od znatiželjnih pogleda, ali nisam bio bilo ko. Iskoristio sam tehniku skrivanja u kamenju da se približim što je moguće bliže, skoro stapajući se s okolinom. Njihova konverzacija bila je ključna; planirali su naredni napad na jednu od obližnjih nindža sela.

Čuo sam imena i detalje koji su mi trebali, ali najvažnija informacija bila je da su čekali pojačanje. To mi je dalo dovoljno vremena da se povučem i prenesem podatke svom timu. Ali morao sam biti siguran da ne primete moje prisustvo. Pažljivo sam se povukao, koristeći senju tehnike da neutralizujem svaki zvuk i pokret koji bi mogao odati moju poziciju.

Kada sam se vratio na sigurnu udaljenost, kontaktirao sam svoj ANBU tim. Svi potrebni podaci bili su u mojim rukama. Pažljivo sam proverio svaki korak unazad kako bih bio siguran da nisam ostavio tragove iza sebe. Yami no Kenshi nisu posumnjali u moju prisutnost; njihove rutine su nastavile kao i obično, što mi je dalo dodatno poverenje u uspešnost misije.

Bez žurbe, ali sa oprezom, povukao sam se iz sela, koristeći svoje senju veštine da neprimetno napustim područje. Svaki korak bio je pažljivo isplaniran, kako bih izbegao bilo kakav kontakt s neprijateljima. Kad sam se konačno našao na bezbednoj udaljenosti, zaputio sam se prema dogovorenom mestu susreta, gde me čekao ostatak tima.
Misija je protekla bez incidenata, a informacije koje sam prikupio bile su ključne za našu narednu akciju. Sada, s podacima na sigurnom, bio sam spreman da ih prenesem timu i razmotrim sledeće korake u našoj operaciji. Povratak je protekao mirno, sa osećajem zadovoljstva zbog uspešno obavljenog zadatka.