Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kuca Sangwooa

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kuca Sangwooa

Kuca Sangwooa 9481999413dd4325006e94fd643caf28

Kuca na drvetu :D

Konacno stigoh do svoje kuce.. Smorcina, moji neuspeli pokusaji s devojkama su sve cesci ovih dana, no sledeci put sam siguran da cu to uraditi kako treba! Dobro bi mi dosao neki prijatelj da mi pokaze kako se to radi, ipak sam poprilicno nesposoban u ama bas svim aktivnostima izuzev spavanja. Pentrajuci se uz drvene stepenice.. Primecujem da je sve od drveta, ocekivano. Laganim tempom stizem do velikih vrata, s linijama na sebi, zainteresovanim pogledom pocinjem da opipavam kucu, lupkam o istu kaziprstom, s namerom saznanja kakve zvukove prozivodi. Naravno, pre takvog retardiranog poduhvata postarao sam se da pogledam oko sebe, ukoliko bi me neko video, ostao bih na losem glasu u komsiluku.. Ko zna gde sam ja sada i kakvi su ljudi ovde. Otvaram vrata i primecujem da je kuca.. Malecka, pa ja ovde necu imati prostora da koljem zivotinje, a kamoli da ih odgajam. Pih.. Smor.. Ostavljam svoj braukast ranac na kauc crvene boje, potpuno se ne uklapa u okvir svetlo braunkaste kuce. Doduse silmna mahovina koja je zarasla na prozorima poboljsava atmosferu? Predpostavljam, otvorio sam ranac i razbacao knjige po dnevnom boravku, vecinom neke hareme, ljubavne stripove itd.. Sta cu kad mi je to omiljeni zanr, ima najvise drame a i najvise se uzbudim :) Poceh se izglezavati po kuci usled velike dosade, tek sam stigao a vec ne znam cime da se bavim, svasta.. Jedina stvar u mom novom domu koja mi se svidja je to sto konacno imam malo privatnosti, srecom niko ne zivi sa mnom.. A i postaracu se da tako ostane, osim ukoliko ne zakljucam neke jadnike u svom podrumu ili nesto slicno.. Hihi.. S osmehom na licu prelazim u drugu sobu, koja je jos manja nego prosla, naglo gubim osmeh i on prerasta u mrzovoljni pogled.. Lezem na krevet i bacam malu tamnoplavu rukometasku lopticu u zid, hvatam je i bacam ponovo.. I takooo u nedogleeed.

koracao je teskim koracims jer za lagane cuo nije naidje ubrzo shinrai na kucicu na drvetu okrenu se za 360c a zatim udje u kucicu u kucici je sedeo neki lik te ga shinrai pozdravi

Pozdrav prijatelju
jel ovo kafana?

Broj reči: 40

(dok sam lezao na krevetu u svojoj sobi, i uzastopno bacao svoju rukometasku lopticu u zid, neki stranac kojem nisam potpuno video lice, prisao je mom prozoru i poceo mahati rukom, zbunjeno sam prisao prozoru, i nacuo kako me pita da li je ovo kafana.. Izgleda da u ovom gradu ima dosta pijanica i neobrazovanih ljudi, moracu se nekako uklopiti u ovo drustvo. Podigavsi svoju levu obrvu, otvorio sam umrljani prozor do kojeg se prostirala mahovina, koja je zapravo tehnicki bila po celoj mojoj kuci, pogledao ga blago namrstenim pogledom rekavsi mu)

Odakle si se ti praznoglavi stvorio?

(stranac me je nazvao prijateljem, iako sam potpuno siguran da nemam niti jednog prijatelja u ovom gradu. Nekako sam morao dogovoriti na njegovo neprimereno i neocekivano pitanje da li je ovo kafana, ne znam sta je ovom coveku u glavi, ali znam da moja kuca uopste ne poceca na kafanu.. Otkad se kafane prave na drvetu pobogu)

I ne.. Ovo nije kafana.

Broj reči: 160

gledavsi kako mi neki tamo lik mase skontao sam da ipak ima nekog normalnog polako sam prilazio kuca zapravo nije izgledala kao kafana,ali sam se bas uzeleo iste.Polako sam prilazio a on mi je odgovorio na pitanje i ujedno postavio neka svoja pitanja.

Pozdrav prijatelju
ja sam iz sveta shinigamija ali poginuo sam i nadjoh se ovde
ja sam Licht Bach ali Shinrai me zovu

Kad upade u dijalog s likom polako mu upade u kucu kao da je njegova smesti se u neku fotelju te prozbori jos jednom

izvini a ti si?

Broj reči: 95

(posmatravsi ovog stranca ubrzo shvatih da sam se uvalio u govna. Nekulturan, neobrazovani pijun meni da ulazi u kucu.. U trenutku kad je seo na moju fotelju namrstio sam se, lupio rukom o celo i ispustio jedan duboki izdisaj. Ne smem se nervirati u ovom trenutku.. Ne smem ponovo ubiti.. Obice mi se o glavu kao i u proslom zivotu.. Sto sam vise promatrao stranca neka jaka crna, zlobna aura izbijala je iz njega.. Kao da se susreo sa najgorim sto ovaj svet moze da ponudi. Izgleda da ima neke manire, rekao mi je da se zove Litch Batch, veoma cudno ime.. Nakon sto cuh da je on u proslom zivotu bio shinigami, sklopio sam neku ideju u glavi.. Mozda svi koji umru u proslom zivotu, dolaze na ovaj svet. Ideja je delovala cudno, ali sto bih vise razmisljao o tome, vise bih i verovao u to.. Shinrai.. Izgleda..)

Pa Shinrai, predpostavljam da mi je drago

(bog smrti, shinigami.. Potrebno mi je jos informacija, oduveh bejahu radoznao kad dodjem do nekih nepoznatih izvora koji moraju biti istrazeni, nisam se mogao suzdrzati a da ga ne upitam a i odgovorim na njegovo pitanje, usled neke kulture i gostoprinstva)

Ja sam Sangwoo, mozes me zvati Sangwoo.. Nego, Shinigami.. To je bog smrti zar ne? Koji djavo si ti?

Broj reči: 216

kako sam sedeo sve duze i duze u ovoj kuci osecao sam se kao da sam u svojoj ovaj domacin bese dosta gostomrimljiv i ljubazan mozda sam malo vise bio nekulturan,ali nema veze nije poenta bila u tome video sam da je isti kao i ja, da ne zna puno o ovome svetu. Ubrzo me upita o mom postojanju i sta sam to ja pa sam morao da mu lepo objasnim

Pa dragi moj prijatelju sangwoo ja sam shinigami bog smrti mi se u nasem svetu borimo protiv demona,stitimo ljude od istih i sprovodimo duse u zagrobni zivot svako ko umre odlazi u nas svet naravno nase postojanje je neprimetno

dok je razgovarao sa Sangwoom morao je da zastane te uzede koji dah i ubrzo nastavi.

Borio sam se protiv mocnih demona ali kad je dosno doba rata na severu znao sam da ce biti tesko uspesno sam savladao jednog od mocnijih demona sli sam bio iscrpljen sve sto sam osetio je ubog zankputom s ledja i padajuci videh lice drage osobe koja je drzala taj zankputo

Broj reči: 185

(sto duze slusah price ovog hrabrog mladica shvatih da je on zapravo proziveo mnogo stvari, borba protiv demona nije laka stvar.. Ja se nicega ne secam iz svoje proslosti, pomalo sam ljubomoran na njega.. Poceo se ponasati pristojnije, nakon salsusavanja njegove zivotne price nisam mogao da izdrzim a da ga ne usluzim cajem, od kamilice, jer je to moj omiljeni, siguran sam da ce mu se svideti)

Pa.. To je bilo zaintrigirajuce, ja se ne secam nicega iz svoje proslosti.. Mozda ponesto, medjutim kroz maglu..

(posle te male konverzacije, potapsao sam ga po ramenu, nasmejao se i zatvorio oci, pokusavajuci da popravim malopredasnju atmosferu, ipak nikad nisam voleo sve te dark/magic stvari, oduvek sam mislio da se sve moze resiti razgovorom i mirom.. Misljenje Shinraia je sigurno drugacije od mog, zbog toga je i zaradio moje postovanje, braneci ono sto voli.. Mora da je to bio sjajan zivot, nadam se da sam i ja vodio takav)..


Broj reči: 157

bio sam po malo uzujan od sve ove price a moj novi prijatelj je to primetio te me je potapsao po ramenu i oraspolozio me. ponudio mi je caj od kamilice,a to je bio moj omiljeni prisetih se kako sam mirno pio caj nekada u palati sa ostalima na severnome delu kraljevstva.malo me je zbunilo to dto se Sangwo ne seca nicega te mi je bilo krivo ali on je bio covek za svako postovanje retko ko bi primio stranca u kucu.

Hvala Sangwoo ti si jedan izuzetan covek i cenim to vidim izgleda da si izgubio secanja mislim da bi ti put oko sveta pomogo da ih vratis sigurno bi se suocio s slicnim stvarima iz proslog zivota koliko sam shvatio ovde se ljudi dele u timove po dvoje ako planiraju da odu iz grada u istrazivanje ako zelis mogli bi biti tim sta kazes na to?

bio je srecan ponuditi Sangwou mesto saigraca znajuci da je dobsr covek uzeo je gutljaj toplog cajs od kamilice i blago se nasmesio

Broj reči: 176

(ako bi neki covek sada usao u moju kucu, mogao bi namirisati visoke srazmere postovanja. Bio sam pocestvovan njegovon ponudom, ali i pomalo zbunjen.. Zbog cega bi, potpuni stranac, pitao nekog neiskusnog poput mene da budemo u timu i zajedno istrazujemo svet? Ko zna sta je bilo u glavi ovog coveka.. Mozda je to i razlog zasto mi je ovako privlacan, nisam imao drugog izbora osim da prihvatim tu ponudu)

Naravno Charlie, zajedno cemo da osvojimo citav svet!

(nisam siguran zasto sam ga nazvao charlie, mozda zbog euforije, a mozda i zbog svog autizma.. Lupio sam mu cvrgu, cisto radi reda, kao neki znak novog prijateljstva. Smatrao sam da je malkice dosadno ovde, da ako cemo vec da istrazujemo svet, moramo prvo da istrazimo ovaj grad. Nigde nisam isao otkako sam stigao svojoj novoj kuci, te ga upitah)

Nego, Shinrai.. Sobzirom da sam ja jedno predivno bice, hocemo na pice? Hihi.. Nikada nisam razgledao grad, zanima me kakve to cari krije.

Broj reči: 161

gledajuci ovog lika shvatio sam da je stvarno dobra dusa i da me nece prodati kao ljudi u proslom zivotu nazvao me je drugim imenom ali mi to nije zasmetalo skontao sam da je i on novi u gradu. Od jednom mi lupi cvrgu pogledah ga pomislih jel to obicaj zdruzivanja samo mu odgovori na pitanje i poceh ga pratiti

Daa da da
icicemo na pice ma da tek sam stigo ovde tako da ne znam ni jedno mesto mislim da cu te pratiti

Broj reči: 87

Nisam siguran koliko je pametno pratiti mene, ali dobro.. Ukoliko smatras da je to najbolje, onda ce tako i biti.

(ustao sam sa kauca, uzeo nase sivkaste soljice i odneo ih back to kuhinju, te se uputio ka izlaznim vratima, nesiguran gde cemo ici, jedino sto sam znao jeste da sam gladan, verovatno cemo pojesti nesto prvo, necu jos dugo moci da izdrzim sa ovim krcenjem u stomaku, spreman sam i Shinraia da pojedem ako treba, otvorio sam vrata i rukom mu pokazao da izadje, blagim tonom izgovorivsi)

Dame imaju prednost, blyat :D

Broj reči: 93

ovaj mi bese sumnjiv po malo previse postade ljubazan prema meni pomislih da je neki ludi silovatelj ali nisam se toliko obazirao na to krenuo sam da ga pratim a on otvori vrata te baci neku foricu i pusti me da prvi prodjem na tu foricu i ja dobaci nesto

A kurve posle hehehe

kad zavrsih s glupiranjem pratio sam ga izgleda da je bio gladan s i ja sam po malo nisam imo para s nije ni on tako da nismo znali kako cemo platiti ali nmvz

Broj reči: 91

(konacno, posle par sati setanja stizem do svoje kucice.. Dok sam se vracao, shvatio sam nesto.. Kako je Shinraiu zapravo u zatvoru, shvatio sam sta je to zatvor.. Mesto za mucno mentalno zlostavljanje.. Ta zla aura koja se moze osetiti u zatvoru, nikada je necu moci zaboraviti.. Nisam znao sta da osecam, da li da osecam strah, ili bes.. Srecu ne sigurno.. Postajem li mentalni bolesnik? Pitao sam se.. Seo sam na stepenice od svoje kuce i poceo razmisljati o svojim zivotinim dostignucima i ciljevima).

(izgubio sam osecaj o vremenu, toliko sati provedenih razmisljajuci.. Pa stvarno postajem lud.. Sunce se spusta, pocinje noc.. Zvezde zablestase.. Neka dzinovska ruka pojavi se predamnom.. S neba.. Bela, maltene providna, masivna ruka.. Kao da mi je pruza u pomoc.. Nisam mogao razmisljatu u tom momentu, pruzio sam svoju ruku.. A zatim ona nestade... Kao da sam pokusao da dodirnem zivot, nesto nedodirljivo.. Istinu? Pocesao sam se po glavi.. Te se setati unaokolo, po sumraku, da bih je ponovo pronasao, ukoliko ona ne pronadje mene)..

(posle lepog vremena provedenog u kaficu, s novim.. Prijateljem ga predpostavljam idalje ne mogu nazvati, ali poznanikom.. Vuletom, morao sam se malo opustiti, razne stvari su se izdesavale, kad god izadjem napolje, nastane neko sranje.. Popeo sam se uz stepenice, otvorio vrata, izuo patike i i seo na kauc.. Gotovo je s glupostima, malo odmora nece skoditi.. Dohvatio sam knjigu vezanu za elemente, vatru, vodu, zemlju, vetar i munju, te polako poceo iscitavati kakve to tajne ona krije).

(knjiga bejase dosadna, kao i sve ostale elementarne knjige, cisto sranje.. Isto i isto.. Iste tehnike, isti fazon.. Nista originalno, niko da se seti da iskombinuje nesto sto do sada nije vidjeno.. Morao sam odabrati neku drugu, posle par minuta birkanja naisao sam na jednu koja mi se svidela. Veoma zanimljivo delovase, nesto o... Lovcima?? Sta su lovci? Zapitao sam se.. Hm, ovo ce sigurno biti zanimljivo.. Odmah sam se upustio u citanje)

(knjiga o lovcima mi se veoma svidela, doslo je vreme kada trebam da pocnem da treniram, ove lovacke tehnike su mi se veoma svidele, a i osetio sam neku cudnu povezanost sa njima, dok sam ih gledao.. Knjigu sam vratio na policu, ustao sam iz kreveta i zgrabio nesto iz frizidera, da na brzinu gricnem.. Kada sam to zavrsio pripremio sam se, obukao crno odelo i spremio se za polazak.. Otvorio sam vrata kuce, lagano sisao niz stepenice i uputio se ka trening poljani)..

(konacno stigao sam do svoje kuce, oseco sam se toliko izmoreno od treninga da nisam mogao da stojim na nogama.. Morao sam regenerisati svoju snagu i moc, ono sto je dobro jeste da nisam bio povrednjen, tako da se ne moram muciti sto se toga tice.. Popeo sam se uz vec uveliko poznate stepenice i usao u kucu.. Legao na krevet i razmisljao o raznim novim tehnikama koje bih mogao nauciti, a i o onim koje ne mogu, o onim koje je koristio Vule.. Bas me je zainteresovao).

(iako se idalje nisam potpuno oporavljen od treninga, morao sam ostati u pokretu.. Ustao sam sa kreveta, i otisao da se istusiram.. Nakon toga, nesto sam pojeo iz frizidera, nesto ribe.. Bese to suncan dan koji se ne bi smeo protraciti.. Lagano sam izasao iz kuce, jer nisam imao snage.. Trebalo mi je drustvo, jer sam teski ekstrovert.. Treba se upoznati sto vise ljudi, nacuo sam da se jedan covek doselio ovde blizu mene, pa rekoh da ga upoznam.. Zanima me kakava je licnost.. Nastavio sam ka njegovoj kuci)..

(dan se zavrsava, vreme je za spavanje.. Trebalo mi je neko vreme dok sam stigao do kuce, jer je Guts-ova kuca na kraju periferije.. Cim sam stigao, nisam se mogao suzdrzati da legnem u krevet, znao sam da je spavanje cisto gubljenje vremena, ali taj osecaj topline u njemu, se ne oseca nigde drugde.. Razmisljao sam o danasnjem danu dok sam lagano tonuo u san),,

(jutro je svanulo, probudile su me carobne melodije pticica u zoru.. Protrljao sam oci i ustao iz kreveta, na levu nogu naravno, jer nikad nemam srece, uvek radi pored mene.. Ali me karma uvek udari jako, to sam naucio u proslom zivotu.. Svakako nisam se mnogo obazirao na okolinu, brza promena mog raspolozenja bila je uocljiva.. Smoreno sam otisao do kupatila gde sam obavio svoju jutarnju rutinu, koja se sastojala od pranja zuba i umivanja. Otisao sam do frizidera da zgrabim nesto, ali, on je bio prazan.. Moracu izgleda nesto da nabavim.. Ah, smor.. Obuo sam neke papuce i navukao majicu, kao najveci seljak sam otisao u kupovinu, nadajuci se da me niko nece videti ovakvog).