Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Wertzuir-Ugovor

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Wertzuir-Ugovor

Napustajuci halu wert se zaputio da nadje mesto gde moze da preda ugovor Karamatsu.Naleteo je na hodnik gde su stojali strazari a wert im je prisao i upitao ih gde moze da nadje Karamatsu-a kako bi mogao da preda ugovor.Strazari su mu rekli da pravo kroz hodnik pa odma levo tamo ce naleteti na jedna vrata gde ce biti strazara.Wertzuir se zahvalio te prosao pored straze i hodao nekih 2 minuta kroz hodnik te je naleteo na jednu stranu hodnika koji je bio sa leve strane a bila je sa desne jedan prolaz.Wert je otisao levo kako mu je bilo receno i naleteo na ostale ninje koje su cekali u redu wert je pogledao red nije bio velik ali se trebalo cekati za to vreme je odlucio procita jos jednom ugovor.
____________________________

Ugovor izmedju Wertzuira Hyuge i Karamatsu Ryoki:

Mete:
eleminisanje 30 vestih chunina(istovremeno) i 4 Jonina (po 2)

Zadatak:
wertzuir Hyuga je u obavezi da eleminise 30 clanova bandita (chunin) i 4 Clana bande (Jonina).Koristeci svoje vestine i tehnike kako bi zadatak bio uspesan.

Cena:
kao nagradu za izvrsenje zadatka Karamatsu Ryoki je zaduzen da preda (100 hiljada ryo-a,200 tokena i specijalnu prostoriju za trening gde moze da nauci novu licnu tehniku (pomoc nekog trenera ili iskusnog ninje koji se razume u taijutsu i ako dodje da bude siguran da bi ga hteo nauciti).

Potpis:

Wertzuir Hyuga
_____________________

Karamatsu Ryoki
_____________________

___________________________

Procitajuci ugovor wert je u tom momentu stigao na red da preda ugovor:

Dobar dana izvolite ugovor

Predavajuci ugovor strazar je bacio pogled na trenutak da bude siguran da je to ugovor.Te je strazar usao u prostoriju da preda ugovor dok je wert ispred vrata cekao odgovor:

(Jel si siguran da ce se sloziti?)

(Trebalo bi onako sam raspolozen da se borim protiv tonu ninji u isto vreme)

(Pah malo ga pretera ali videcemo sta ce biti nadam se da nismo preterali sa cenom)

Već u pola čitanja Wertzuir-ovog ugovora Karamasu je spustio pogled. Sa obe ruke se držao za čelo i polako tresao glavom levo-desno. Nastavio je da ga čita, nekim čudom ga nije samo bacio. Naredio je jednom od stražara da uvede Wertzuir-a. Ovo je bio jedan od glavnih razloga zašto nikad nije voleo ovakve javne poslovne bankete. Puni ljudi specijalizovanih za borbu, bez znanja o biznisu. Traženi nindža je ubrzo ušao u prostoriju. Daimyo je glasno izdahnuo pa se uspravio. Uzeo je još jedan dubok uzdah pre nego što je krenuo da priča.

"Ovo je možda najgora ponuda koju mi je iko ikad doneo na sto! Pomislio sam i da je pokušaj prevare ali prevarant bi bio razumniji! Možda si došao da me zajebavaš?! Mada i to bi se bolje odradilo. Ne mogu ovo da prihvatim. Mislim nije mi jasno šta si mis..." Prekinuo ga jedan od njegovih asistenata diskretnim dodirom na rame. Okrenuo se ka svom pomoćniku i isti mu je nešto šapnuo. Kada je Karamatsu čuo informaciju pogledao je asistenta i izraz lica mu se odmah promenio. Iz nervoznog i razočaranog u relativno smiren. Mrdnuo je glavom u znak razumevanja svom zaposlenom.

Okrenuo se nazad ka Wertzuir-u. "Izgleda da ipak možemo da prihvatimo ovaj ugovor. Imamo lokaciju jednog od njihovih glavnih skrovišta sa približnim brojem meta. Dobićeš naknadno tačnu lokaciju pa ćeš biti slobodan da kreneš. Samo sačekaj tu malo."

Kako sam cekao ispred vrata odgovor jedan od cuvara me je pozvao da udjem.Ulazivsi unutra prostorija je bila moderna,uredna i cista izraz lica na Karamatsu me je malo zabrinuo jer nije bas bila koju sam očekivao zatim mi se obratio.

(2 minuta kasnije)

Posle kritika pomislio je covek da hocu da ga prevarim sto me je iznenadilo verovatno je cena previsoka gledajuci njega je dosao neki strazar te se on okrenuo:

(A znao sam da je cena ne bas najbolja)

(Pih a mislio sam da je taman mada mozda broj tokena sam preterao brate)

(Ahh trebo sam znati da je previse)

U tom momentu se okrenuo i promenio izraz lica i rekao je da prihvata ponudu sto me je zacudilo kad je pre par sekundi bio razocaran.Verovatno je onaj covek koji je bio sa njim nesto mu rekao sto mu je promenilo misljenje nisam siguran sta bi moglo da bude.

(Brate nesto mi je ovde sumljivo kao da ce nesto biti)

(Moguce videcemo sta ce biti.Ali moram da se izvinim coveku verovatno dobio šlog)

U-uredu hvala vam.

Te ga je pogledao u oči:

Sto se tice ugovora uz duzno postovanje se izvinjavam ne zelim da pomislite da sam lopov ili prevarant ili nesto slicno.Da vam budem iskren nisam neka osoba za biznis ako mozete da me razumete.Ako zelite mozemo da smanjimo cenu ne zelim sad bude ovo kao pijaca ali ako vi mislite da je previse mogli bi nesto da poradimo o ceni.Evo moze ovako da spustimo cenu tokena sa 200-100 ili 50 a ryo na 0.

Gledajuci Karamatsu u oci i nadajuci se da nece da odreaguje burno.

Karamatsu je gledao neke druge papire misleći da je završio pregovore. Kada je čuo šta Wertzuir predlaže digao je glavu i namršteno ga je pogledao. "Šta pričaš ti?!" Dizanje pritiska mu je bila prirodna reakcija kada je u prisustvu lošeg poslovanja. "Dobro... Moram da te naučim nešto. Nikad ne spuštaj tvoj korist u nekom dogovoru. Ako je druga strana pristala na nešto, ti si završio. Sve nam ostaje po dogovoru." Klimnuo glavom u nezadovoljstvu i dodao sebi u bradu. "Neverovatno."

Nastavio je da čita ostale dokumente, samo što mu ova situacija nije još izašla iz glave. "Hajde samo izađi ispred i čekaj." Odmahnuo je rukom kao da tera mušicu.  "Neko će ti doneti neophodne informacije."  Ponovo je klimnuo glavom na isti način i vrati se poslu.

Cekajuci odgovor od Karamatsu je ponovo digao glavu i to ponovo namrsteno

(Evo ga opet oh ne)

Rekovsi u sebi a Akon je samo cutao

(3 minuta kasnije)

Kako ga je slusao i rekao mu jedan savet klimnuo je glavom kako je slusao njegove reci i ostalo.Nakon sto je zavrsio sa razgovorom me je terao da izadjem sto sam klimnuo glavom i rekao:

Uredu hvala na savetu i izvini te na ometanju.


Te se okrenuo zgrabio kvaku i povukao te bi se vrata otvorila tako bi prosao i za sobom zatvaram vrata.Taman usput je bilo mesta da se sedne wert se zaputio ka stolici i seo na nju:

(Dobro smo prosli moglo je biti gore)


(Sledeci put brate cemo bolje ovo nam je prvi put svakako)


Te bi se wert namestio na stolici i cekao bi informacije.

Cekajuci red sam razmisljao o Fujinu sta je govorio a I ta kunoichi mozda je Ami nisam siguran ali ko god to bio znam da ce taj hirurg naci tu kunoichi I poducavati je predpostavljam o lecenju mozda medical jer se predstavio kao hirurg mozda poseduje jos nesto ko ce ga znat kad bude doslo vreme nadam se da cu saznati ko je to bio mozda jos neka jaka kunoichi hm iskreno da budem porazen od zenske osobe je malo blamirajuce.U tom momentu strazar me je dozivao te sam se trgnuo I pitao me gde zelim da idem ja sam rekao da idem kod Karamatsua pustio me I dao mi ista uputstva kako da dodjem do sobe zahvalio sam se i krenuo.

(6 minuta kasnije)

Stigao Sam I nije bilo ljudi samo strazar do kog Sam dosao I rekao mu da moram da popricam sa karamatsuom da je vazno strazar je usao unutar prostorije i ja Sam stojao I cekao.

Posle par minuta, stražar izlazi iz kancelarije. "Izvinite, ali Daimyo trenutno nije prisutan. Nemamo informaciju kada će biti slobodan." Potom se vratio unutra bez daljeg objašnjenja.

Cekajuci ispred vrata strazar je dosao I rekao mi ono sto nisam ocekivao.Stojaci nisam imao sta da kazem mislio sam pismo da napisem ali ako nije pristuan verovatno ce zaboraviti ahh nema veze barem sam u jednom komadu:

Aha nista onda prijatno.

(Nista brate to je to od nas barem znamo jednu stvar a to da pazimo gde idemo jer ko zna sta bi bilo.A ta kunoichi ako budemo te srece da naletimo na nju mada ako bilo bi dobro znati o tom hirurg ko zna to je vec druga prica hajmo kuci.)

(Brate dobro smo prosli mozda nismo nista dobili ali barem imamo neke informacije za buduce pretnje mada Matsuda on zna tehnike lecenja mada uvek postoji neko bolji)

Wert je odlucio da izadje iz ove Hale te se zaputio ka izlazu.