Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Yuri,Ichikawa - Ugovor

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Yuri,Ichikawa - Ugovor

Nakon sto je poveo svog novog saputnika Icikawu sa sobom zaputili su se ka odajama daimyoa Karamatsua. Zauzeli su mesta na dve stolice koje su se tu nalazile te je Yuri prekrstio noge dok je sastavljao finalne tacke ugovora. Konacno je zavrsio te su se on i Ichikawa zaputili ka odajama Karamatsua.
Ugovor izmedju Yurija Uchihe zajedno sa Ichikawom sa Karamatsuom :



Malevolent Pressence
: :
Daimyo je polako čitao predloženi ugovor od strane dvojice nindži. Kao što je očekivao nije bilo najrealnije, ali navikao je na neophodno koregovanje. Svakako mu je bilo bolje od većine. Razmatrao je još par minuta šta da uradi. Gde da ih pošalje, koliko da ih plati. Ubrzo se setio da ima pravi posao za njihov zahtev. Spustio je papir na sto i pogledao ka Yuri-u i Ichikawi.

"Dobro momci. Nije ovo tako loše. Mislim... Imam informacije o jednom mestu gde su par puta viđeni jači članovi Fujin-ove grupe. Ima dvadeset nindži koji tamo borave. Postoji i šansa da ih par izostane što bi vam odgovaralo. Nagrada bi doduše bilo malo slabija. Nadam se da vam to odgovara." Pauzirao je na momenat. "Što se tiče drugog zahteva, ako mi donesete nešto pouzdano i vredno platiću vas pošteno. Ali za to ne obećavam, sve zavisi od kvaliteta."

(20 tenina za po 90 skrolova obojici)

Zavalio se nazad u svoju stolicu i čekao odgovor. "Šta kažete?"


Iako je Yuri bio glavni i vodio glavnu reč (svakako je bio stariji i ružniji) nisam mogao da izdržim od uzbudjenja. "Dogovoreno!" Viknuo sam u znak odobravanja onoga što nam je ponudjeno. I Yuri i daimyo su me tada pogledali, delovalo je kao da će me njihovi pogledi streljati. Video sam da mi je Yuri dao priliku da nastavim. "Ispunićemo obe klauze našeg ugovora daimyo! nastavio sam.

Kada je daimyo seo u svoju stolicu shvatio sam da nam je to nekako znak da palimo odavde i da ostavimo lika na miru. Počeo sam da ćuškam Yurija i da mu govorim "Ovo je znak da palimo. Hajde više." Yuri me je samo pogledao i onda smo ubrzo zatim srećno izašli iz odaja. Sve je bilo na mestu. Oružani smo znanjem i veštinom, siguran sam da možemo da pobedimo i siguran sam da možemo uhvatiti lopova. Nagrada nije mala i mislim da sam spreman da uradim sve kako bih dobio svoje nagrade.


Kada sam vec video da je moj saborac odgovorio na sve sto je kage rekao samo sam mogao da zatvorim oci i izdahnem. Popio sam svoj caj do kraja dok sam salvetom brisao caj sa svojih usana. Zatim sam izgovorio tiho.
"Slazem se..."
Dok sam ustajao sa stolice govoreci direktno Daimyu.
"Bicete zadovoljni odradjenim poslom, garantujem vam to."
Nakon cega je popravio kragnu krenuvsi ka izlazu zajedno sa svojim saborcem. Dok je izlazio iz odaje Daimyoa dobacio je Ichikawi.
"Previse pricas, ne isplati se..."
Dok su se polako kretali ka glavnom izlazu iz kompleksa Todo. Ubrzano se uputio ka izlazu zeleci da sto pre uzme svoje stvari i pocne sa svojom misijom.




Malevolent Pressence
: :
Nakon sto je prosao sve sigurnosne cekove na ulazu u kompleks dksao je do odaja daimyoa Karamatsua. Seo je na stolicu dok su mu njegovi radnici sipali casicu caja i nudili ga kolacima. Nije uzek nista vec je bio uzbudjen da napokon uzme svoju nagradu. Mogao je cuti korake Karamatsua kako se sire celim kompleksom, davalo mu je nadu. Mogao je od strazara cuti da je neko vec uhvatio Fujina, nije imao nista drugi reci osim
"Svaka mu cast..."
Nakon cega je nastavio cekati daimyoa.



Malevolent Pressence
: :
Ubrzo Karamatsu ulazi u prostoriju praćen od strane dva šinobija. Agresivno je pušio svoju lulu, vidno nervozan. Nije želeo da sedne već je samo stao sa druge strane stola.  Uvukao je veliki dim pre nego što je pogledao Yurija. "Nadam se da si bar završio svoj posao i da mi se ne pojavljuješ ovde sam jer ti je prijatelj umro." Jedan od asistenata mu je pružio ugovor sa Ichikawom i Yurijem. Na brzinu ga je pregledao te vratio asistentu. Potom je iz fioke izvukao dve vrećice i bacio ih na sto.

"Evo ti isplata, možeš i njegovu uzeti ako je živ. Pretpostavljam opet da je ugovor upotpunjen. Brzo samo, nemam puno vremena." Kako se spremao da pusti Yurija da ide, nešto mu je palo napamet. "Čekaj, da ne znaš ti možda šta se dešava sa Daimyo Noma Shikinawom? Naravno, ni slučajno da se pročuje reč o tome da sam te išta pitao." Upitao ga je, ne bi li slučajno dobio novu informaciju.

Možeš tražiti profile request za 90 skrolova.

Cekajuci na stolici prekrstenih nogu mogao je cuti besno koracanje daimyoa Karamatsua. Bio je nervozan, kao i po obicaju. Dim cigarete prelivao je sobu dok je Yuri povremeno kasljucao znajuci da nije toliki ljubitelj. Nasmesi se na Karamatsuovo pitanje te odgovori.
"Ne...Naravno da ne, samo nismo hteli da pravimo guzvu."
Nakon cega je bacio vrecice na sto, Yuri pokupi obe ,spakova ih u ranac te se brzo spremi da krene dalje. Dok je Karamatsu peicao mogao je cuti ime Shikinawa Noma.... Samo je hladno odgovorio na pitanje koje je daimyo postavio.
"Nisam nista cuo, takodje, izgledam li vam kao osoba koja tracari?"
Nakon cega je izasao noseci dve vrecice sa sobom.



Malevolent Pressence
: :
Nakon nekoliko dugih nedelja, uz pratnju stražara došao sam ispred Karamatsuove kancelarije. Poput plemića, čuvar je otvorio vrata, dozvoljavajući mi da udjem prenego što ih je zatvorio iza mene. Bio sam za sad sam u njegovoj kancelariji koja je bilo nešto tuplja od Nomine. Uzeo sam neku fensi stolicu te seo na istu, povremeno se klatući.

Jedan čuvar mi se ubrzo pridružio na momenat, govoreći mi da je Karamatsu obavešten o mome prisustvu - te da će uskoro doći. Zanimalo me je šta će imati da kaže, budući da su njegova dva mezimca bili iza ovog hladnog akta.



Yuri,Ichikawa - Ugovor NyUixBx
Ubrzo su se čuli izraziti koraci Daimyo. Obično Karamatsu pusti ljude da čekaju, ali ovo mu je veoma važan posao. Ušao je u kancelariju pod dobro poznatom proćelavom pratnjom.  Njegov asisten je skenirao pogledom hodnik pre nego što je zatvorio vrata. "Šta imaš?" Karamatsu nije gubio vreme, čim su se vrata zatvorila započeo je razgovor.

Seo je sa suprotne strane stola dok je njegov asistent stao na njegovu stranu. "Daj mi sve informacije koje si sakupio. Nadam se da je ono što smo ti dali bilo dovoljno jer više od toga nismo imali."

Karamatsu se po običaju borio sa svojim nestrpljivim demonima, nije časio časa - odma je želeo sve.

'Ni pozdrav Armani, kako si Armani..?'

Upitao je pomalo sarkastično. Mogao sam izdužiti ovu interakciju na još duže da sam hteo, al neka ga.

'Uglavnom. ispitivao sam ljude sa liste - gde sam ubrzo naišao na jednog baš, ali baš bednog šinobija. U pitanju je bio Gekko Uchiha - obaveznik Shikinawe. On je bio Nomina pratnja na sastanak koji se na kraju nije desio. On je bio jedan od saučesnika.'

Rekao sam ravnodušno - jeste da je uticalo na moju isplatu, al nije mi bio nit frend, nit rodbina.

'Shikinawa Noma je mrtav.'

Namestio sam kratku dramsku pauzu, da dozvolim Karamatsuu da sakupi svoje misli.

'E sad, dolazimo do problematičnog dela. Gekku je prišao s idejom da izda daimyoa tvoj čovek - Yuri Uchiha - u banketu ovog kompleksa. Još jedan saučesnik je bio Ichikawa Kaguya - isto tvoj čovek. Njih trojica su izvršili atentat na putu za sastanak. Odbijam da verujem da su sami došli na tu ideju - ipak - atentat na Daimyoa? Ne vidim kakvu korist su oni imali od toga.'

...

'Ali.'

...

'Ti je zasigurno imaš. Ja opet ne znam šta se sve izdešavalo u ova četiri zida. Ne želim ikoga da okrivljujem, Karamatsu, ali mislim da i sam vidiš na šta tragovi ukazuju.'

Prebacio bih levu nogu preko desne, gledajući Karamatsua sa prekrštenim rukama.

'Ja sam se pobrinuo za Gekka Uchihu. Preostala su dvojica. Šta je tvoj sledeći korak, Karamatsu?'

Upitao bih ga ozbiljno. Sama težina ovih akuzacija je bila ogromna, ne bi me čudilo da krene da mu otpada kosa od nervoza ili stresa kojim je često oličavao. Zanimalo me je šta je Ryoki imao da kaže.



Yuri,Ichikawa - Ugovor NyUixBx
Karamatsu je pažljivo slušao izlaganje, sve vreme razmišljajući o svom sledećem postupku. Izgledao je koncentrisano sve do Easuove optužbe. Malo se namrštio, ali idalje nije izgledao nešto više besno nego inače. "Naravno da sam sumnjiv. Šta misliš žašto shvatam ovo toliko ozbiljno. Poznato je da on i ja nismo bili najbliži, i zašto bih ja onda rizikovao ovoliko. Svakako mu nije dugo ostalo." Morao je da ustane i napravi koji korak, to mu je bio kao neki tik.

"Ta dva šinobija, oni su imali jednokratan ugovor, nebitan. Već si ga pročitao." Malo je sačekao, pogledao u pod dok gladi bradu, te je podigao i nastavio. "Želim da ih uhvatiš žive. Naravno nećeš ih dovesti ovde, naknadno ćeš dobiti lokaciju. Kao što sam napomenuo, oni mi nisu redovni zaposleni tako da ne znam ništa više o njima nego ti. Kao i do sad, o ovoj misiji niko ne sme da zna, tako da si sam. Ako ti trebaju neka sredstva, možemo ih srediti." Već se spremao da krene, samo je sačekao Esauov odgovor.

Saslušao sam očiglednog krivca. Malo je bio škrt, budući da je njegova reputacija bila na liniji ali neka ga. Njegove reči su pile vodu za sad, delovalo je više na neku nameštaljku nego na bilo šta drugo. Ustao bih za njime, nisam želeo da budem jedini čovek koji je ugodno sedeo.

'Moja cena je petsto hiljada ryoa po glavi. Ne garantujem za njihov život - kao što nisam za Jasakin. Bilo kakve informacije mogu sam izvući iz njih svojim Sharinganom. Za ostalo ćemo videti.'

Dao sam mu ponudu, na njemu je bilo samo da je prihvati.

'Nadam se da veruješ u tačnost mojih informacija, Karamatsu.'

Obratio sam mu se nešto više personalno, ipak znam ga nešto duže nego šta sam poznavao Nomu.



Yuri,Ichikawa - Ugovor NyUixBx
Gledao je u Esaua dok je na kratko promišljao njegovu ponudu. Posle par trenutaka mu je odgovorio. "Ne mogu ti isplatiti toliku količinu za ovakav posao. Ta suma zahteva papirologiju, a pretpostavljam da znaš zašto je to problem." Pauzirao je. "Ako ih uhvatiš žive, dogovorićemo isplatu. Sigurno nećeš biti uskraćen. Za mrtve glave nemamo dogovor. To je previše potencionalnih problema."

Odmah je izašao iz kancelarije. Za njim je išao i asistent koji se kulturno poklonio pre samog izlaska.

Kako je Karamatsu samo odbio njegov zahtev, ostavio mi je malo gorči ukus u ustima. U svetu biznisa nisam do sad naleteo na veću škrticu. Plati pa se klati. Ja sam svoje veštine odavno pokazao, a ostatak dila ću izvršiti ne zbog njega, nego zbog sebe i Shikinawe.

Ryoki je napustio kancelariju u žurbi, a ubrzo za njim sam i ja, napuštajući objekat u potpunosti.



Yuri,Ichikawa - Ugovor NyUixBx