Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kirei - ugovor

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kirei - ugovor

Poštovani daimyo Shikinawa drago mi je što mogu da prisustvujem ovakvoj manifestaciji, vaš cilj zaustavljanja kriminalca Fujina Jasake je plemenit i zbog toga ne bih traćio vaše vrjeme besmislenim rječima. Jasno mi je da na raspolaganju imate broj ninji koji je došao samo radi glave Fujina, međutim moj cilj nije da trčim za samo jednim čovjekom več da njegove najpovjerljivije agente eliminišem prije nego što imaju nadu za bjegstvom. Ovim bi uspješno oslabio njihovu strukturu organizacije i dovoljno usporio njihove operacije asistirajući ostalima.

-Za svaki sektor eliminisan (4 tennina po sektoru) zahtjevao bi isplatu u svitcima koji bi sadržavali tehnike rukovodstva nad većom civilnom strukturom kao što je selo (10 skrolova, time limit odredjuje daimyo).

Vrjeme koje mi je dostupno za ovaj podvig je neizvjesno tako da neću zahtjevati mnogo bez da ne eliminišem više sektora tokom operacije.Ali sbog osjetljivosti operacije zahtjevam da je sam izvršim i da na svoje metode ostvarim obećani uspjeh.

Potpis:
Podnosilac: Kirei Uchiha
--------------------------
Kontraktor:                     
--------------------------



Ni na nebu, ni na zemlji.
Sedeo je za svojim stolom cekajuci redom da ljudi uskoro zakorace u put bez povratka. Jednom napravljen ugovor ce biti sam pakt za djavolom...djavolom bez losih namera. Pozivnice za dolazak u razlicitim vremenskim periodima su vec bile podeljene svakom ninji koji se prijavio i poslao ugovor direktno njemu - Shikinawi. Prvi na redu. Kirei Uchiha. Kako je razmisljao i citao prvi ugovor po verovatno vec sedmi put cuo je vrata koja su se polako otvorila. Njegov strazar ih je otvorio pustajuci unutra verovatno jedno od pouzdanijih lica koje je video u hali.

Kirei...izvoli sedi. 

Ponudio je ninji da sedne sto nije inace bila praksa u ovome svetu. Jedno su poslovni sastanci, a drugo su...naredjenja. Nije zeleo neprijatnost sa ninjama sa kojima ce da posluje sada. Da, posluje, ne da im naredi. Treba mu maksimalna korektnost, postovanje i naravno uspeh. To poslednje moze samo da ocekuje sa validnim pristupom. Spustio je papir (ugovor), sklopio ruke i rekao.

Ocekujem vise. Ili bolje da kazem, zeleo bih vise. Naravno, ni slucajno ne bih uskratio za nagrade. Ovako...Sektori su definitivno nesto sto nam jos uvek nije kompletno pokriveno, ali kakav bih ja to bio covek da nemam informacije koje bi mogle direktno da pomognu u misiji. Dobices sve neophodne informacije, a od tebe se potom ocekuje maksimalni uspeh. Mnostvo svitaka te ocekuje za svaki savladani sektor...ali, ocekujem da to bude uradjeno u sto kracem vremenskom periodu. Sta kazes na...48 sati. (Savladati jednog po jednog Tennina u 50 poteza. Na svaka 3 savladana dobijas 10 skrolova)

Iako je to izgovarao sa ozbiljnim tonalitetom, ponuda je bila blago slabija nego sto je ocekivano. Nije bila kompletna istina da su sektori nepokriveni. Naravno sa toliko prijavljenih ninji da su razni poslovi vec uveliko podeljeni ukljucujuci i to.

Ili...

Kirei - ugovor Gentle-Resized

Nasmejao se i sklonio sklopljene ruke kako bi mu se citav izraz lica video pred Kireijem. Zastao je na trenutak i potom rekao:

Fujin Jasaku. Ziv ili mrtav.
(80 skrolova + 250 Tokena)

Pri ulasku u kancelariju po pozivu daimyoa Shikinawe još jednom sam se uvjerio u njegovu finansijsku i političku moć. Zaistsa čitava prostorija je blještala u skupocjenim predmetima i rjetkim komadima namještaja. Za glavnim stolom kancelarije sjedeo je gospodin večeri. Njegova nonšalantnost tokom cjele situacije je ostala nepromjenita. Nakon što sam provjerio da nema kakvih smicalica na stolici koja je namjenjena meni sjeo sam i uzvratio gostoprimstvo koje mi je uručio Shikinawa.

Njegove rječi tokom našeg razgovora su mi odale mali uvid sa kakvim čovjekom imam posla ovdje. Nonšalantnost sa kojom se obraćao idalje je imala poštovanja prema osobi, ali tako i prizvuk osnovne superiornosti koju je osjećao prema shinobijima sa kojima posluje. Blago se volio poigravati sa osjećanjima druge osobe i tako tjerajući ih na ishod koji je njemu poželjniji.


"Vidim na šta ciljate, da budem kompletno iskren nisam namjeravao da se puno naprežem ovaj put."
"Ali kad vidim one silne ninje spremne za lov, pa može se reći da sam inspirisan."


Naravno da sam primjetio njegove subtilne pokušaje u prekomplikovanju moje ponude, učinio ju je što nezahvalnijom za odraditi naspram druge ponude njemu poželjnije. Ali njegove rječi nisu bile odlučujući faktor moje odluke, razmišljajući o meti sam bio i suviše žedan takve borbe koju bi mi on mogao dati da je propustim.
Kirei - ugovor 2024080323385105
"Imamo dogovor za Fujina."
"Nek nam je sledeće vidjenje ispunjeno slavljem gospodine Shikinawa."



Ni na nebu, ni na zemlji.