Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Gekko - ugovor

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Gekko - ugovor

Nakon što sam sastavio svoj ugovor, te ustao od stola i tiho sam kročio kroz halu  u odaje daimyoa Shikinawa. Sedeo je sam na jednostavnom, udobnom jastuku, pažljivo pregledajući dokument koji sam imao pred sobom. Sa koncentracijom koja mi je bila svojstvena, dopunio sam poslednje detalje ugovora. Nakon što sam sve završio, predao je dokument Shikinawi.
Ugovor između Gekka Uchihe i Shikinawe: :


Nakon što sam mu predao svoj ugovor, osećao sam uzbuðenje i nervozu. Čekajući na njegov odgovor, gledao sam ga s blagim osmehom i podignutom obrvom.

Sati prolazise, a Shikinawa nije mrdnuo iz svoje kancelarije. Ninje su redom ulazile i izlazile sa po sat vremena razmaka izmedju bez da se medjusobno sretnu. Sledeci ugovor na redu je bio medju kompletno odbijenim. Na redu je bio Gekko Uchiha. Nakon sto je Gekko usao u prostoriju ćutke mu je pokazao rukom da sedne. Pre nego sto je ista stigao Gekko da kaze, ne ukljucujuci pozdrav, rekao je mirno:

Odbijam.

Verovatno je to bio manji šok za ninju, ali ovo je takvo mesto. Surovo i poslovno. Bez nekoliko raspadnutih dogovora ne moze biti ni jednog validnog ugovora. Nakon kraće pauze nastavi:

Imam nesto drugo na umu. Zelim tvoje sposobnosti upucene necemu drugom. Budi moj bodyguard na sastanku koji se odrzava za 72h od danas. Bio bi mi potreban jos jedan par ruku. Zbog ove velike potere koju radimo sumnjam da ce Jasaku Fujin samo da sedi i ceka da bude odstranjen. Imam osecaj da ce napraviti uskoro svoj pokret. Mogu da ti ponudim dovoljno bogatstva da mozes jesti omiljenu hranu citave godine hahaha...

Nasalio se za kraj dok je uzimao nesto iz ormara koji se nalazio sa desne strane, metar i po, pored uz zid. Stavio je na sto i otvorio kofer pun Ryo-a.

100 000 Ryo. (+80 Tokena) Imamo li dogovor?

‘Moja ponuda je odbijena?’
Rekao sam obeshrabreno u sebi, a onda sam nastavio slušati Daimyoa koji je obrnuo moje planove.
Nakon što sam pažljivo saslušao Shikinawinu ponudu, osećao sam mešavinu iznenađenja i odgovornosti. Shikinawin predlog je bio jasan, ali je nosio značajnu promenu planova. Sedeo sam sa smirenim izrazom lica, pripremajući se za odgovor.

Blago sam uzdahnuo i rekao:
”Hm..Gospodine Shikinawa…“ krenuo sam polako,”Poštujem vašu odluku o odbijanju mog prvobitnog predloga i u potpunosti vas razumem. Iako je bila iznenađujuća i na tren šokantna, verujem da ste doneli ispravnu odluku. Prihvatam ponudu!

Pogledao sam kofer prepun keša, osećajući odgovornosti.
“Vaša ponuda od 100 000 ryoa je izuzetno privlačna i značajna. Ova suma ne samo da pokriva materijalne troškove, već i naglašava važnost zadatka. Shvatam da je zaštita koju nudite neophodna.“
Nakon kraće pauze nastavih:
“Da bih bio potpuno efikasan u ovoj ulozi, voleo bih znati malo više o predstojećem sastanku. Ko će biti prisutan? Gde će se održati? Koji su mogući rizici koje očekujete pa vam je potreban bodyguard? Takođe, bilo bi korisno da imam određenu slobodu da reagujem prema situaciji kako bih mogao da vam pružim najbolju moguću zaštitu.“

S nestrpljenjem sam čekao njegov odgovor, spreman da se posvetim maksimalno ovom zadatku.

Dogovor je ocigledno bio sklopljen. To ga je obradovalo posto je to znacilo da nema dodatnih, isuvisnih reci - sastanak je zavrsen. Ispisao je novi tekst (ugovor) vezan za posao i nagradu nakon cega su Gekko i Shikinawa ostavili svoje potpise. Naravno, ne pre nego sto je odgovorio na sva postavljena pitanja od strane ninje koji je bio pred njim. Zainteresovan, mlad.

Informacije ti ne mogu reci. Nemam neke preterane informacije o tom sastanku koji bih mogao da podelim sa tobom. Ako se to promeni, bices obavesten. Pored tebe bicu u pratnji jos 3 Tennina. Opasnost je mozda i nepostojeca. Bilo kako bilo, voleo bih jedan brzi par ruku da imam uz sebe. Zato sam tebe odabrao za ovaj posao. Verujem da ne gresim.

Pogled hladan kao led neznog osmeha je bio uperen ka Gekkou. Ako su informacije tacne, ovaj ninja bi trebalo da je itekako sposoban za ovu vrstu misije. Nakon toga su potpisali papire te samo uzdahnu. I sam bi voleo da zna sta ga to muci oko sastanka koji sledi. Nervoza, briga, predosecaj ili mozda samo umor i godine. Nije mogao svoja osecanja da protumaci. Sastanak koji sledi bi trebalo da je samo jos jedan posao zar ne? Mozda. Bice na oprezu, uveren da ce njegova straza, koja ce ukljucivati Gekkoa, biti dovoljna dok ostali direktno prljaju svoje ruke, ili pak mozda, ciste svet. Zamolio ga je da ode da se opremi kako bi ostavio Shikinawu da odmori neko vreme pre dolaska sledeceg "gosta".

Posmatrao sam Shikinawu dok je govorio, beležeći svaku reč. Njegov hladan pogled i blag osmeh nisu prošli neprimećeno. Bio je to čovek koji je mnogo toga video i preživeo, i znao je kako da se nosi sa situacijama kao što je ova. Uprkos nedostatku detalja o sastanku, bio sam svestan da je ovo prilika koju ne smem da propustim.
Klimnuo sam glavom sa razumevanjem i rekao:

"Razumem, gospodine Shikinawa. Vaša odluka je mudra i poštujem je. Bez obzira na informacije koje su trenutno nedostupne, u potpunosti ću se posvetiti zadatku i osigurati vašu sigurnost."

Potpisao sam dokumente koje je pripremio, osećajući težinu odgovornosti koja mi je poverena. Dok smo razmenjivali potpise, osetio sam kako mi srce ubrzano kuca. Biti bodyguard Daimyoa bio je čast, ali i izazov koji nisam smeo da potcenim.
Kada je formalnost bila završena, ustao sam i duboko se naklonio.

"Hvala vam na poverenju. Očekujte gotovo potpunu sigurnost na sastanku."

Izlazeći iz prostorije, osećao sam Shikinawin pogled na svojim leđima. Nije bilo mesta za greške, i svaka sekunda je bila dragocena. Dok sam hodao ka vratima, misli su mi se vrtložile. Trojica tennina će biti uz mene, što je značilo da ćemo biti snažna grupa. Međutim, neznanje o sastanku me je činilo opreznim.
Gledajući svoj odraz u ogledalu, video sam odlučnog ninju, spremnog da se suoči sa svakim izazovom. Zatvarajući vrata, od sreće sam namignuo gosn Shikinawi.