Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Susetsu-ugovor

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Susetsu-ugovor

Izašao je iz sale da traži mesto gde će da priloži ugovor o poslu koji treba da izvrši. Na putu do prostorije gde je trebao da sklopi svoj uguvor osećao je veliku nervozu. Znoj mu je kapao sa čela. Osećao se kao da nije prisutan u trenutku. Gledao je okolo svojim pogledom. Nije znao gde treba da ide dok nije nabasao na jdednu prostoriju na kojoj su već vrata bila malko oškrinuta. 

Kada je ušao u prostoriju video je manju gomilu papira i olovku. Uzeo je jedan list papira i nikada brže nije počeo da sklapa ugovor. Imao je ideju kako je mogao da izbalnsira nagradu za urađen posao i težinu njegovog zadatka. Sa tom udejom u glavi počeo je da sklapa ugovor. Još više je bio nervozan jer je morao da poštuje gramatčke i formalne i stilske norme njegovog ugovora. Prema već zamišljenoj ideji Susetsu je relativno brzo ssatavio ugovor. 

Operativne klauze ugovora :
1. Operativna klauza eliminacija 50 čunina i 20 jonina u zamenu za 200 tokena. 
2. Operativna klauza posmatranje i otkrivanje položaja Fujina Jasuke u zamenu za ličnu tehniku.
Ugovor prilaže: Susetsu Sakai
___________________________
Uhovor odobrava:
________________________

Jos mnogo posla ga je cekalo te je jos uvek bilo nekoliko papira koji su stojali pored njega. Sa leve strane nepotpisani, sa desne strane stola oni uveliko odobreni i pecatirani. U prostoriju je pozvan Susetsu Sakai. Pozdravio je ninju blagim pomerajem glave ka dole u znak odobrenja da stane ili sedne, po izboru, na adekvatnu poziciju. Ugovor koji je pokupio sa leve gomile je drzao u ruci na par sekundi, ne citajuci ga s' obzirom da je vec pregledao ponudu nekoliko puta, potom spusti papir, pruzi ga blize kraju stola i rece.

Jasaku Fujin ima mnogo ljudi koji rade za njega. To uracunava ninje i bandite gotovo svih rankova. Imam na umu dva manja sektora za koja bih voleo da se pobrines, nalaze se na manjoj udaljenosti jedno od drugog. Njihova glavna svrha je kultna kao i trgovinska. Zeleo bih da odstranis sve clanove u sto kracem vremenskom periodu. Ne zelimo trn u oku tokom ove potere, da ne kazem greske u racunici. Ovaj posao je veoma vazan te je neophodno da svako ispuni svoj zadatak bez ikakve greske. (25 Chunina 2 puta + 10 Jonina 2 puta za 100 Tokena) Nadam se da se razumemo?

Neprestano je gledao Susetsua u oci dok je imao na sebi upitan, ali ozbiljan izraz lica. Ocekivao je brz odgovor kako bi mogao da nastavi sa poslom. Vreme je novac. A vreme istice. Sat je otkucavao na zidu cije kazaljke su pokazivale na najnizu tacku u popodnevnim satima. Prijao bi mu jedan caj kako mu grlo vec bese suvo.

Susetsu je ušao u prostoriju gde ga je čakao jedan od Daimyoa. U prostoriji ga je čekao Daimyo Shikinawa. Čuo šta je hteo da kaže i domah je shvatio poentu. Zadatak neće biti ni malo lak ali će se potruditi da ga izvede. Poštovani Daimyo, razumem Vas u potpunosti šta želite da kažete i saglasan sam u potpunosti. Prihvatam posao.Rekao je Susetsu Daimyou. Znao je da je dao odgovor koji je Daimyo očekivao. Sada je samo ostalo da se spremi za svoju misiju. Nego da li ste za neko piće gospodine Daimyo.

Nasmesi se na momenat izgovarajuci prvu recenicu.

Dobro opazanje, prijao bi mi caj. 

Nakon cega napravi ponovo ozbiljnu facu i odgovori.

Ali, mislim da je veoma logicno da bilo kakvu hranu i pice uzimam iskljucivo od svog licnog kuvara koja prelazi preko mojih strazara. Neko kao ja ne sme tek tako da rizikuje. Zamolio bih te da odes, imam mnogo posla.

Uzeo je drugu gomilu papira i krenuo da pregleda ugovore i spremi se za sledeci miting.

Čuo je reči Daimyoa i odlučio je da ode iz njegove kancelarije. Pred Susetsuom je bio jedan od najtežih zadataka. Sada je na njemu bilo da eleiminiše mnogo pomoćnika Fujna Jasuke. Pozdravio je Daimyoa i uputio se nazad do sale. Nije znao kad počinje lov na date mete.