Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Divus - Ugovor

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Divus - Ugovor

Nakon napuštanja ogromne banket hale, sa raštrkanim mislima došao je pred odaje Daimyoa Karamtsua. Po onome što je vidio na početku ovaj je imao dosta više života u sebi za razliku od sjedog brkice. Nije bilo neke gužve te je malo jačim korakom zakoracio u njegove odaje. Njegova lična straža se nalazila tik uz njega kao i par nekih na prvi pogled veoma načitanih ali slabo iskusnih shinobija. Divus je došao na nekih pet metara udaljenosti od njega i Daimyoa te laganim pokretom skinuo svoj crni krzneni plašt te ga presavio i stavio preko ruke.

Držao je neki gard kao da je u pitanju postrojavanje armije a ne razgovor sa osobom koja traži njegove usluge, sve u nadi da će to u neku ruku ponukati Karamtasua da malo više sarađuje sa Divusom makar verbalno. Pošto nije bio čovjek od papira i olovke nije imao ni neki ugovor napisan, za to su valjda služili ti silni ljudi oko njega, nakašljao se, pročistio svoje grlo te pogledao direktno u gospodina Karamtsua.

Red je da prvo predstavim sebe pa onda sve ostalo. Ime je Divus, zadovoljstvo mi je imati priliku da odradim posao za nekoga sa dubokim džepom.

Te se blago osmjehnuo, nadao se da je i gospodin Karamatsu raspoložen za neku laganiju šalu nakon svih nebuloza koje je vjerovatno prethodno morao da dogovori i ponuda koje su mu bile tražene.

Bit ću maksimalno precizan i koncizan. Većina će juriti na glavu Jasake Fujina, da bi vratili vaš novac. Dok oni budu to radili, ja i dve osobe koje će ići samnom kako ne bi bili teret na vašog grbači, ćemo krenuti ka bunkerima i utvrdama bandita kao i njihovih trezora. Zašto bi vi vratili samo svoj novac kada možete usput uz našu uslugu dobiti i njihov tako da vas zauvjek pamte, i na ovom i na onom svijetu!

Zatim je malo predahnuo, ispustio lagani izdah te nastavio sa osmjehom.

Ja ne tražim mnogo, ustvari dozvolit ću vama da procjenite jer i vi sami imate vjerovatno njihove lokacije trezora i slično, kao i njihove brojeve. Ja sam zainteresovan u kontakt i ništa više od toga sa nekim vještijim shinobijem koji je posjetio više od našeg svijeta i stupio u konakt sa nekim vidom faune našeg shinobi svijeta. Ne želim uslugu od vas, čisto jedan kontakt koji bi mogao da posjetim pa onda na samo oči u oči da porazgovaram.

Zatim je zastao na momenat, razmišljajući o dvije osobe čije će živote on imati na svojim rukama i leđima vjerovatno.

A što se ovih mališana tiče, kako ne bi vi sklapali poseban ugovor i sa njima prepustit ću na vama da odredite cifru iz svoga džepa koja ide njima. Ja nisam zainteresovan toliko za vaš džep ali oni jesu. Nadam se da sam bio precizan, ako treba mogu ponoviti.

Zatim se odaljio nekih pet dodatnih metara i prebacio svoj plašt preko ramena u iščekivanju bilo kakvog odgovora od gospodina Kramatsua i njegovog tima.



Divus - Ugovor Output-onlinegiftools
Karamatsu je gladio bradu dok je pažljivo slušao predlog ovog na prvu veoma kulturnog šinobija. To si nije često dešavalo. Obično brzo uleti ljudima u reč i prekida bilo koji njihovu priču ali je ovaj put sačekao do kraja. Sve vreme je razmišljao kako može iskoristiti ovu priliku. Posmatrao je Divusa i još bar par minuto nakon što je on završio izlaganje. Promenio je svoj stav sedenja pre nego što je počeo da odgovara.

"Pazi. Deluješ mi kao da si spremniji za više od obične pljačke sitnih lopova. Imam dosta ljudi koji to mogu. Biću ti iskren, jedino je stvarno bitno da se rešimo Fujin-a. Ostalo pada sa njim." Pauzirao je na par trenutaka da bi još jednom razmislio pre ponude. Ustao je sa stolice i polako šetao levo-desno dok je nastavio. "Šta kažeš da ti ja osiguram čoveka koji će ti pomoći da napreduješ kao nindža. Veoma pouzdan i vešt šinobi. Uz to mogu dodati i malo nadoknade. (100 tokena) A ti za to meni doneseš glavu Fujin-a. Ako ga dovedeš živog utrostručiću ti nagradu. (300 tokena) Naravno i tvoji prijatelji bi dobili svoj deo ako su spremni da krenu sa tobom."

Ponovo je seo i gledao Divus-a pravo u oči. "Ako oni nisu spremni na ovaj lov mogu im zadati poseban posao, nešto bliže njihovom kalibru. Logično, isplata bi im bila znatno manja." Dodao je i bez prekida kontakta očiju, čekao je odgovor.

Divus je bio veoma prijatno iznenađen, nije se nadao ovakvom stavu od osobe koja je prije nekoliko sati galamila po Banked hali, tako da je vidio definitivan put do svog uspjeha. Nije toliko mario za formalostima, ali nakon što je saslušao njegov prjedlog bio je veoma ekstatičan i mali osmjeh se ukazao na njegovom licu. Na trenutak kao da mu je ruka sama trznula bio je već spreman da oformi jedinicu za lov. Znao je da će morati koliko toliko da brine o mladim shinobijima koje povede sa sobom ali također je znao da je osigurao i lepu sumu novca i nagradu za njih.

Pa vi ste to divno sročili gospodine Karamatsu, mnogo mi se dopada taj prijedlog i razumijem razlog iz kojeg želite Jasaku Fujina mrtvog. Ali sada prije nego što potpišem taj vaš ugovor ili šta god treba da uradim, ne bi bilo loše da mi kažete par uvodnih informacija.

Gospodin Jasaka hahaha...nazovimo ga tako nije neko sa kim sam imao bilo kakav vid kontakta, a vjerujem da vaš tim dok traži njegovu glavu ima spremne informacije o njemu. Nadam se da vam nije problem da podjelite sa mnom sve što imate na njemu, kako bi i meni bilo trunku lakše, a i vama da budete sigurniji u operaciju. Iako da budem iskren operacije ne može da propadne.


Zastao ja ne sekundu, potom spustio svoju glavu i zatvorio oči. Nakon nekoliko trenutaka kao grom je podigao glavu sa izrazom lica spremnim da ga i iskasapira ako treba. Kao da se okrenuo iz onog vojničkog stava u onaj divlji životinjski instikt za borbom i dominacijom.

U svakom slučaju imat ćete njegovo tijelo svezano na ražnju, pa vi onda radite šta god da želite sa njim.

Zatim je stao tik ispred stola čekajući informacije ili skrol na kojem one pišu kao i papir koji eventualno treba potpisati, nakon čega će napustiti prostoriju Daimyoa Karamtsua.



Divus - Ugovor Output-onlinegiftools
Karamatsu se osmehnuo kada je čuo da Divus nije samo prihvatio ponudu već je spreman da je obavi sa zadovoljstvom. "Odlično!" Uzviknuo je. Dao je signal rukama svom asistentu na šta je isti njemu odmah pružio skrol. Preuzeo ga je i ispružio ga nindži sa kojim je upravo sklopio dogovor.

"Gledaj. Nažalost ne znamo puno. Da znamo verovatno ne bi ni tražili ljude ovde. Tu imaš par lokacija na kojima je viđen par puta uz još par sitnica." Zatim se ponovo okrenuo ka svom asistentu koji mu je do tad već pružio novi predmet. Karamatsu ga je prihvatio i bacio na sto. To je bila mala ploča od nekog čvrstijeg materijala. "Ovo uvek nosi sa sobom tokom misije. Njime ćemo znati gde si kako bi mogli da ti pošaljemo bilo kakve dodatne informacije koje isplivaju u međuvremenu."
#card893

"To bi bilo to. Očekujem velike stvari momče!"