Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Miyaruki skrivena pećina

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Miyaruki skrivena pećina



Miyaruki skrivena pećina 3c12cedd10d612e5a9340f0f8ff19626

Pećina čiji ulaz više  liči na nekakvo pristanište. Ova pećina se nalazi na najvećem ostrvu u arhipelagu tj.  na samom severu najvećeg ostrva. Jako je teško doći ovde a i niko ne zna kuda vodi ovaj pećinski ostrvski laverint. Svako nesmotreno pristajanje u ovu "luku" može vas koštati života.


Nakon nekoliko dana putovanja, Yuri i Ichikawa, po malo izlozeni umorom, gladju i zedjom mogli su konacno da ipak udju u trag glavnim metama njihove misije. Yuri je mogao primetiti kljucne tragove koji su postajali sve cesci sto su vise zalazili u ovu oblast. Obavestio je Ichikawu dok mu je govorio.
"Imam osecaj da se priblizavamo, nemoj da spustis svoj gard, kostace te smrti decko."
Dok je cvrsto drzao kunai u svojoj desnoj ruci setajuci se kroz pecinu. Zatim je rekao.
"Stani decko...."
Dok je svoju levu ruku postavljao Ichikawi na celo dok je svojom drugom rukom uradio jednostavan znak rukom.
#card1307  #card8
U Ichikawinim mislima cuo se Yurijev glas ubrzo.
"Budi oprezan."



Malevolent Pressence
: :


Buum to se čuo udarac naše ladje o konačno pristanište - Yuri i ja smo već danima pratili bandu nindži i konačno smo ih sustigli. Nije im pomoglo ni to što su pokušali da plate nekog seljaka da ljude ladjom vodi do pogrešnog ostrva. Hvala Bogu pa Yuri ima perfektan šaringan. Čim smo sišli sa ladje Yuri nije prestao da me upozorava (izgleda da o nstvarno misli da sam bez iskustva) a onda je dodirom dlana aktivirao neku svoju čudnu Yamanaka tehniku. Čuh neko šuštanje a onda se Yuri bez pomeranja svojih usana našao u mojoj glavi, naravno sa još jednim upozorenjem.

Miyaruki skrivena pećina Bebf2f3c90584040c0eea42e18545969

Kada se naša ladja zaustavila pomislio sam da smo stali u neku luku ali sada vidim da smo u nekoj klasičnoj pećurštini. Mrzim pećine i mrzim paukove. Rekao sam Yuri,ju koji nije mogao da podnese da mu moj glas odzvanja u glavi. Nije gubio vreme pratio sam ga i pričao nemilosrdno puno dok smo istraživali i najmanje kutke i deliće ove pećine.


Dok su se on i Ichikawa setali hladnim prolazima raznih pecina Yuri je u svojoj glavi mapirao celu ovu oblast, u par sekundi mogao je stvoriti potpunu mentalnu sliku cele ove pecine. Dok se fokusirao na to samo je govorio Ichikawi da bude oprezniji sto vise moze. Koracajuci cipelama kroz mokre prolaze pecine mogao je ubrzo osetiti tudje prisustvo kako obavija celu pecinu. Samo je izgovorio.
"Ima ih dosta.."
"Budi oprezan Ichikawa."
#card938
Dlake na vratu upregnule su mu se budeci zivotinjski instinkt u njemu.
(Borimo se protiv 5 tenina sto znaci da sa ovim dobijam 3 dodatna slota)
(1 slot)
#card1366
Palim svoj pouzdani sharingan i biram inteligenciju, trenutno imam 500 inteligencije (1 slot)
#card429
-50 ch dobijam 200 dmga na genjutsu (3 slota) i prokujem genjutsu pasivnu.
#card1374
-30 ch moji genjutsui postaju okularni i imaju bonus od 200 dmga (2 slota)
#card1316
-30 ch jak genjutsu ovladava celom sobom i napada svakog shinobija na svojem putu
500 base+500 int+200 zabranjena+200 od sharingan genjutsu+100 pasivna= 1500 dmga genjutsua na sve njih



Malevolent Pressence
: :


Izgleda da nas je grupa nindži čekala u zasedi, čim je Yuri osetio njihovu chakru uradio je neke posebne znakove rukama i iza jednog lažnog pećinskog zida se čuo urlik i kuknjava nepoznatih glasova. Bio sam zadivljen njegovom spremnošću i agilnošću, moram priznati nije delovao toliko jako.

#card938
Krici su u meni probudili moj instinkt (i ja dobijam 3 slota). Razumem. rekao sam Yuri,ju šta želim da uradim a bez da sam izustio i deo svog klasa. Drhtanje mog tela je postalo evidentno. (1 slot)


#card186
Ulazim u svoj mod munje, ovim ujedno i prokujem pasivnu tehniku munje. Biram 400 demage na kenjutsu (20 chakre i 2 slota)

#card1386
Izvlačim svoje Kaguya sečivo iz sebe i stajem ispred Yuri,ja kako bih ga zaštitio od nekih budućih napada. (30 chakre i 1 slot)

#card205
#card164
Ulazim u svoj tsuki stance i zadržavam buff do kraja borbe. (50 chakre i 2 slota)

Yuri ne brini ja ću nas odbraniti od bilo kog napada! VIKNUO SAM MU U MISLILIMA što ga je još više iznerviralo ali želeo sam da ima sigurnost u mene i da zna da ću ga odbraniti od bilo čega. Nindže koje su se krile odjednom samo dolaze ispred nas (barem ono što je ostalo od njih). Prošla me je jeza kada sam video te ožiljke, njihova oprema je izgledala zloglasno baš kao i svaki njihov pogled. Srce mi lupa od straha i uzbudjenja.

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Miyaruki skrivena pećina #world211 Miyaruki skrivena pećina #world213 Miyaruki skrivena pećina #world202 Miyaruki skrivena pećina #world214 Miyaruki skrivena pećina #world214

Skriveni iz proslog poteza : #card229
Dva zmaja udaraju u mene ali bez ikakvog efekta, vetar koji se sudara u moje telo u trenutku rasprsava latice cveca iz mog tela. Nakon mog jakog genjutsua bili su primorani da pozovu pojacanje, srecom to je bilo samo nekoliko niskorangiranih shinobija. Primetio sam kako se Ichikawa trese gledajuci u zlokobna lica nindzi, na sta je Yuri rekao.
"Ne dozvoli im da te zastrase, pogledaj samo onu pacovcinu na podu."
Gledajuci u shinobija koji se tresao na podu od mentalnog napora izazvanog genjutsuom. Nakon toga je uradio nekoliko znakova rukama dozvoljavajuci svojim vizualnim sposobnostima da se dodatno pojacaju.
#card228 #card1369
"Sharingan vizualizacija !"
#card230
-30 ch (4 slota)
"Hram Nirvane !"
Velikom brzinom odradio je 20 znakova rukama stavljajuci sve protivnike u jaki genjutsu.
"Nastavi da se ojacavas Ichikawa!"



Malevolent Pressence
: :


Kada su protivnici videli da se tresem pomislili su da je to trenutak moje slabosti i odlučili su da nas napadnu. Zmajevi koji su bili iza mene, u jednome trenutku samo sam prestao da osećam tu chakru, nije je više bilo a jedan protivnik je bio iza nas. Drugi nindža, i sada već očito njihov vodja je nešto viknuo i pokušao da me pokosi neki čudnim nabojem chakre ali naravno, to nije bilo ništa što moja oštrica nije mogla da zaustavi.

#card203
Prvo ulazim u reflex mod, smanjujem cd tsuki modu a ujedno prokujem i bushido. (20 energy i 1 slot)

#card189
#card674
Zamahujem jako i svoju oštricu sudaram sa talasom, kako stojim ispred Yurija pokušavam da odem malo napred kako ga moj zamah ili neprijateljski napad ne bi povredio. Zbog moje ogromne snage bio sam u stanju da prouzrokujem razorni zamah toliko jak da sam sprečio neprijateljski napad i izazvao pećinu da se trese. Ovo je alarmiralo i ostale shinobi,je. Demage mog zamaha je bio 400 osnovnih + 300 od snage + 300 od bushida + 400 od munje (1400). (20 energy i 2 slota)

Miyaruki skrivena pećina 19965d4e4610bd8d208ce2aae1858889
Neprijateljske nindže su se okupile oko nas, njihov broj je sada 8. 4 tennina i 4 chunina.


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Miyaruki skrivena pećina #world186 Miyaruki skrivena pećina #world185 Miyaruki skrivena pećina #world184 Miyaruki skrivena pećina #world186

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Miyaruki skrivena pećina #world210 Miyaruki skrivena pećina #world209 Miyaruki skrivena pećina #world203 Miyaruki skrivena pećina #world214

U sred napete borbe dva Jonina poslata od strane Ryoki Karamatsua i nindži pod komandom Jasake Fujina, svi borci, izuzev Yuria i Ichikawe, neobjašnjivo su izgubili svest. Još uvek su pokazivali znake života.

Iz ulaza pećine čuje se polako koračanje, svakim trenom sve glasnije. Ubrzo bi se mogla videti crna silueta, detalji sakriveni senkom koju zraci sunca iza nje prave. Što je figura bila bliža, to se jasnije mogla videti veoma upečatljiva maska. Pokrivala mu je celo lice, potpuno bela sa crnim mrljama nalik mastilu.

Pre nego što je misteriozna osoba uopšte prišla, na dva svesna šinobija poslat je genjutsu Temple of Nirvana. Nastavio je da spontano hoda ka dvojici Jonina.
#card230



?


0


? ? ? ?


Nakon smao nekoliko trenutaka mogao je osetiti prisustvo jos jedne chakre, kao i gasenje chakre svojih protivnika. Sva paznja mu je sada bila usmerena ka nepoznatoj osobi sa maskom, videvsi da bi on mogao vrlo lako biti najveca pretnja ovde. Znao je da je genjutsu nepoznate osobe takodje imao efekta i da je isao cak i na njega i ichikawu. Ubrzo je stao u odbrambeni stav ispred Ichikawe, kao roditelj ispred svog jedinog deteta. Uradio je par znakova rukama zeleci da zastiti ichikawu od nadolazeceg napada.
#card1315
-30 ch
#card35
-20 ch bacam i branim se od genjutsua, takodje i ichikawu branim.
#card1320
-30 ch
Ucim ichikawu tehniku "Water Chakra"
U jednom trenutku, sav pod stresom i nervozan poce da vice , ali ne u Ichikawinim mislima, nego naglas.
"ICHIKAWA, NEMOJ DA TI PADA NA PAMET DA PRILAZIS TOM COVEKU."
Dok se postavio ispred njega.



Malevolent Pressence
: :


Veliki broj nindži koji je orkuživao mene i Yurija je samo počeo da pada, jedan po jedan i oni su svi bili u nesvesti u jednom trenutku. Njihove tehnike su bile neuspešne- Neko dovoljno jak je rešio celu ovu gomilu ludaka pomislio sam kada je odjedanput nekin poznati zvuk počeo da odjekuje Miyaruki pećinom. Ubrzo se pojavila neka nepoznata silueta. Čovek sa maskom je počeo da radi neke čudne znake rukama a ja sam odjedanput osetio Yurijevo prisustvo. Shvatam da su Yuri i neznani nindža sada imali okršaj ali ništa nisam primetio. Njih dvojica su možda bili i iznad moje lige.

Na Yurijeve reči samo sam mu odgovorio ne otvarajući svoja brbljiva usta: Hvala. osetio sam potrebu da mu zahvalim a onda sam potom stao u gard i čekao dalji razvoj situacije. Yuri je bio ispred mene a nepoznati nindža malo dalje od nas. Bio sam spreman da ga napadnem ali ne pre nego da vidim šta se dešava.


SKRIVENI :


Preostala dva šinobija doživeli istu sudbinu, srušili su se na pod uprkos pokušaju odupiranja. Nepoznati čovek je bez prekida prilazio sve dok nije stao iznad njihovih tela. Pogledao ih je te je uradio par znakova rukama.
#card776

Ubrzo vam se vraća svest. Nalazite se u beskrajnoj praznini. Na svaku stranu potpuno belo prostranstvo jedino razbijeno crnim mrljama nepravilnog oblika koje su se malo po malo pojavljivale i nestajale.  Tlo je na osećaj bilo čvrsto ali nije bilo moguće razaznati ga, kao da stojite na vazduhu. Pokušaji orijentacije bili su beznačajni. Jedina solidna stvar u celom ovom prostoru je bio čovek koji ga je stvorio.
Miyaruki skrivena pećina BLf1tXA
Stajao je direktno ispred vas. Ovde su se i oblici na njegovoj maski konstanto transformisali iz jedne neprepoznatljive mrlje u drugu. Počeo je da govori po prvi put u ovom susretu. Njegov glas prigušen, tih, svakih par reči pomalo drugačiji nego što je prethodno bio, ali nekako potpuno razumljiv. Jednostavno je značenje svega što izgovara dopiralo do vaših umova.

"Yuri Uchiha-Yamanaka, rank Jonin, i Ichikawa Kaguya, rank Jonin; na zadatku da eliminišu dvadeset članova kriminalne organizacije sa Jasaka Fujinom na čelu; pod ugovorom od strane Dimyo Ryoki Karamatsu. Smatrajte vašu trenutnu misiju poništenom. Od ovog trenutka vaš objektiv postaje atentat na Daimyo Shikinawa Nomu."



?


0


? ? ? ?






U trenutku se prizor menja, sve je postalo nepregledni gluvi prostor. Pokušavao sam da vičem, pokušao sam da dozovem Yurija ali mi ništa nije polazilo za rukom a onda: čuo sam greptavi glas nindže koji se pojavio ispred nas kao neponovljiva silueta. Kada je počeo da čita naša imena i detalje naše misije pomislio sam da ćemo umreti ali smo proveli nekoliko pakla.  Nepoznati nindža je nastavio da govori o našoj misiji a onda zaključio: "Smatrajte vašu trenutnu misiju poništenom. Od ovog trenutka vaš objektiv postaje atentat na Daimyo Shikinawa Nomu."


Posle njegovih reči moje srce je počelo da lupa kao ludo, imao sam osećaj da će mi vilica pući od pritiska ali sam ostao nepomičan. Nisam znao šta da kažem ili čemu da se nadam, gledao sam u Yurija koji je i sam bio tih. Želim da napravim korak ali ne mogu, želim da odbijem ovu misiju ali ne mogu. Samo sam ostao da ćutim zarobljen u ovome trenutku. Do kraja mog daha nisam ispustio ni glas, bio sam znatiželjan da vidim šta će se desiti.

Svet je nastavio da se menja oko nas, boje su se krivile a silueta nepoznatog čoveka je čekala na nas. Nadao sam se čudu da nas oslobodi.

"Jel da a...."
Rekao sam u sebi dok se svet oko nas u potpunosti menjao i dok sam slusao to sto ovaj nepoznati covek govori. Mnogo stvari mi je prolazilo kroz glavu u tom trenutku. Kao prvo, ko bi on trebao biti, neki asocijat drugog daimyoa ili neka skroz treca osoba. Njegovo drugo pitanje bilo je sta se desava sa kontraktom kojeg je Yuri sastavio sa Karamatsuom. Zatim ga je upitao smireno videvsi da nema toliko puno opcija.
"Sta se desava sa nasim ugovorom, nadam se da cemo i dalje dobiti ono sto smo trazili, ili pak vise."
Govorio je dok je gledao u figuru coveka koji se vec izoblicavao u ovoj neobicnoj genjutsu realnosti.
"Trebao sam racunati na ovo..."
Govorio je u sebi dok je ekspresijama lica sugestirao Ichikawi da ostane smiren i da ne radi nista nepromisljeno.



Malevolent Pressence
: :
Maskirani šinobi im se okrenuo leđima i spremao da prekine Tsukuyomi kada je čuo pitanje jednog od Jonina. Bez okretanja njegov neprirodan glas je ponovo počeo da odjekuje.

"U slučaju da nisam bio jasan; ovo nije ugovor."

Počeo je da se udaljava i posle par njegovih koraka, nestaje. Yuiru i Ichikawi su se pred očima neverovatnom brzinom smenjivale mrlje nepravilnih oblika. Kratki, oštri bolovi su preplavili glave dva šinobija. Posle par sekundi sve intenzivnijih bolova ponovo gubite svest.




?


0


? ? ? ?


Svest vam se ubrzo vratila i ponovo ste se pronašli u istoj onoj pećini, bez traga nepoznatom čoveku. Njeni zidovi su sada bili ofarbani u crveno. Iskasapljena tela dvadeset šinobija bila su razbacana na sve strane, nijedan nije završio u jednom komadu. Odvratan miris smrti pokrio je celu okolinu, ni primorski vetrovi nisu mogli brzo da ga raščiste.

Na podu ispred vas nalazio se jedan skrol. U skrolu je pisalo odredište Daimyo Shikinawa Nome (oblast 35)



Kada sam došao svesti miris hladne krvi me je naterao da povratim. Ustajem i pokušavam da se probudim iz onog sna. Udaram svoje lice kako bih izbrisao stravičan prizor iz svoje glave a onda se odmah obratih Yuri,ju: "Jesi li dobro?" dok sam čekao njegov prvi besmisleni odgovor zadao sam mu još jedno besmisleno pitanje: "Da li mi to nemamo drugog izbora?"

Drhtavica samo što me je prošla. Dok sam čekao Yurijeve odgovore gledao sam pećinu u kojoj je bila hrpa besciljno raskomadanih delova tela, svi su bili u nekom kršu i lomu: "Kao da se neko zabavljao." pomislih. Pokušavao sam da razumem ko je bio ovaj nepoznati nindža i koji je njegov razlog za ovako nešto.


"Dobro sam..."
Odgovorio je jos uvek pokusavajuci da se otrezni od ovoga. Brzo su se vratili u realnost, do duse groznu i tmurnu ali vazno je da su tu. Video je zidove pecine ofarbane krvlju i komade razlicitih tela svuda po njoj. Na umu mu je bilo to zasto ova osoba ne bi sama otisla da ubije daimyoa, mislim, nakon ovoga sto smo videli, sigurno da je sposoban za to. Odlucio je da ubrzo izadju gledajuci jadnog Ichikawu kako se lose nosi sa grozotom ove pecine. Usput mu je odgovorio.
"Izgleda da nemamo..."
Zatim je poceo smisljati plan za ovakvu operaciju.
"Posto znamo da je njegova destinacija oblast 35, a takodje znamo da smo ga zadnji put videli u oblasti 40, predlazem da krenemo sa nekog da kazemo centra, kazem oblast 37."
"Zatim cemo se polako kretati ka oblasti 40, s obzirom da smo sada obavesteni o ovome, nije mogao toliko puno da putuje, trebace nam nesto da nasi identiteti ostanu skriveni, inace smo ga blago receno "Popusili".
"Samo da znas, ne ubijas odmah, nemoj da te podsecam da je nasa misija da ubijemo daimyoa, ostali konflikti bili bi suvisni, srecom pa imamo sjajnu komunikaciju Yamanake.."



Malevolent Pressence
: :
Drug mi je rekao za skrivenu pecinu kija krije mnoge tajne,ispre mu nisam verova sve dok nisam saznao gde se nalazi putovao sam danima po velikim vrucina i isto tako niskim ukupno sam putovao 12 dana uz punovanje prolazio sam kroz sela i na samom pomenu te pecine lica su im se smrzavala zbog toga sam poceo sumnjati u fu pecinu i da li je istina sve ono sto mi je drug rekao

Na ulazu pecine osetio sam cudnu energiju kako se krece kada sam usao energija je nestala u pecini bio je mrek jedini zvukovi unjoj su bili moje koracanje i kapljice vode
Sto sam dublje ulazio u pecinu zvukovi su bili glasniji i glasniji kada sam dosao do srca pecine cuo sam zvuk:
"KO UZNEMIRAVA KRALJA BODZEMLJA"

Glas je dolazio iz dijamanta zapravo cela soba je bila od njih a izlaz nisam mogao naci
Kdjednom neko je bacio suriken to je oznacilo pocetak borbe....

Nakon sto je bacio suriken na mene izbegao sam ga ali ubrzo je bacio kunai sa eksplozivom koji mi je ostavio opekotine po nogama sto me ne mnogo usporilo ja idalje nisam znao odakle napada nakon par primljnih udaraca svatio sam da se krije u kristalima sto znaci da sam opkruzen kad sam to svatio krenuo sam u napad pokisao sam unistiti dijamante vatrrnom loptom al se nista nije dogodilo posle nekoliko mojih specijalnih napada umorio sam se a zatim primio udarac jednim elektricnim jucuom pao sam na koljena jedva disajuci iskoristio sam svoj najjaci napad koji je unistio dijamante nakon toga uspeo sam naci izlaz i sakrio sam se ali on je osetio miju cakru

Kada sam se samrio izvadio sa zavoje,vodu i slicne stvri nisam imao mnogo vremena neprijatelj je bio sve blizi i blizi izgledalo je kao da je gotovo međutim imao sam plan iskoristio sam a plan je bio na ga zarobim u genjucuu ali to sam morao da uredim brzo izasao sam ali u istoj sekundi bio sam bogođen ostrim dijamntom u ruku ta ruka mi je sad bila bezpomocna ostao sam bez svih svojih tehnika ostao bije samo tajucu al on njne bio dovoljan zatim me je je uhvatio i tada sam ga orvi put video bije ogroman jednom rukom stidnuo je moje teko i poceo ga je gnneciti polako sam vubio svest a u tom trenutku neciji kunai ga je pogodio taj kunai je bio od mog druga koji kako je izgl3dalo znao sta radi poce li su se boriti a ja sam mogao samo posmatrati razmenjivali su udarce kada je odjednom cudoviste dtvrilo sobu od dijamanata istu kao sa pocetka borbe ali moj drug je imao plan...

Alan bi prilazio ulazu u Miyaruki skrivenu pećinu s oprezom i osećajem misterije, svestan da ovo mesto nosi opasnosti i neizvesnosti. Njegovi koraci bi bili tihi, dok bi proučavao ulaz koji podseća na staro pristanište, zapitkujući se o njegovoj nameni i istoriji.

Okružen hladnim i oštrim severnim vetrovima, Alan bi osećao izolaciju ovog mesta, koje se nalazi na samom severu najvećeg ostrva u arhipelagu. Njegov um bi bio fokusiran na svaki detalj, pažljivo proučavajući stene i pukotine, pokušavajući da razazna znakove opasnosti ili tragove onih koji su možda pre njega kročili ovde.

Razdvojismo se Yasgar i ja kako bih usput odradio svoje misije i eliminisao kriminalce kojima smo otkrili lokaciju hiteouta. Nisam hteo da gubim previše vremena, njihov hideout nalazio se u pećini pa sam se tu i zaputio. Nije bilo potrebe šunjati se previše, znao sam kako će se ovo završiti. Koračao sam odmah na glavni ulaz pećine, odmah sam unutra mogao videti vođu grupe koji se isticao svojim likom, izledao je jači i iskusniji od ostalih. Pored njega nalazilo se...



Miyaruki skrivena pećina Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Miyaruki skrivena pećina #world48

Tri njegova pomoćnika, koji su bili iznenađeni mojim prisustvom jer nisu očekivali da neko otkrije lokaciju njihovog skrovišta.

Znate kako ovo ide momci


Stajao sam u mestu i brzinski sam krenuo raditi znakove rukama. Voda je krenula da se diže iz zemlje praveći vodeni vortex oko mene, a odmah narednog trenutka poslao sam jak talas vode koji ce poplaviti svakog od njih.
#card25 #card23 #card43 #card51
Voda je počela praviti jak šum koji je odzvanjao od zidove pećine kao eho koji se ponavljao neprestano. Ogroman talas krenuo je prema njima.

900dmg i vortex 400dmg



Miyaruki skrivena pećina Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Jonin' :
Miyaruki skrivena pećina #world192 Miyaruki skrivena pećina #world198 Miyaruki skrivena pećina #world197

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Miyaruki skrivena pećina #world207

Jedan nije uspeo da odreaguje na vreme i bivaše nadvladan od velike količine vode. Moje telo postaje voda i izbegava prva 2 napada, a potom bacam ogroman mlaz vode na sve njih, mlaz ce ponistiti onaj napad čiste chakre što ide prema meni kako me ne bi povredio.
#card49 #card41 #card23 #card50
Izraz na njihovim licima se promenio, jedva su uspeli da se odbrane od prošlog napada a sada ide još mnogo jači na njih, počeli su da paniče kao miševi zarobljeni u rupi. Jedini pribran od njih bio je njihov vođa za koga se videlo da je malo iskusniji shinobi.

1850dmg na sve, ponistava napad ciste chakre i na jednog od njih nastavlja 1050dmg, takodje i vortex 400dmg je tu



Miyaruki skrivena pećina Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Jonin' :
Miyaruki skrivena pećina #world193 Miyaruki skrivena pećina #world200

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Miyaruki skrivena pećina #world209

Telo od vode nije me moglo sačuvati od ovih napada, sklapam dlanove i prizivam ogromnu količinu gume na teren kako bih se sukobio sa nadolazeća 2 napada
#card1117 #card1142
Ogrćem se zemljanom kupolom 800hp 800defa koja će me odbraniti od oba napada, nakon što me odbrani, a potom je pretvaram u napad i šaljem na obojicu kako bi ih dokrajčio.
#card1137 #card108 #card1138 #card1143

Napad ima 1400dmg



Miyaruki skrivena pećina Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Jonin' :
Miyaruki skrivena pećina #world192

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Miyaruki skrivena pećina #world214

Još dvojica pojavljuju se iza mene na samom ulazu pećine, sada je 3 na 1 s obzirom da su svi osim vođe pali na pod. Sklapam svoje ruke u trougao i šaljem jedan genjutsu na svu trojicu kako bi ih onesvestio, potom vodeni balon bacam na Vođu i branim se od napada (1200) koji ide na mene.
#card1316 #card26 #card89 #card1137 #card92
Zid ponistava napad i ruši se, na sve ide 600dmg i balon na vođu.



Miyaruki skrivena pećina Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Miyaruki skrivena pećina #world182 Miyaruki skrivena pećina #world182

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Miyaruki skrivena pećina #world204

Uzlećem sa mesta i izbegavam dva napada koja idu na mene, a potom vadim svoju mehaničku ruku i ciljam na mog preostalog protivnika sa ciljem da ga zarobim. Ruka leti i seće vazduh velikom brzinom, na pola puta njene kandže se otvaraju sa pokušajem da uhvate Vođu. Metalna kandza bila je na mojoj levoj ruci.
#card114 #card395



Miyaruki skrivena pećina Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Miyaruki skrivena pećina #world207

Kandza nije imala nekog uspeha u hvatanju neprijatelja, jednim kolenom kleknuo sam na pod i potom dlan prislonio na zemlju. Narednog momenta nastaju 4 zemljana vuka koja jure ka Vođi koji se već uveliko bori za svoj život svo vreme, pitanje je časa kada će konačno pasti i pridružiti se svojim saborcima koji nisu više.
#card96



Miyaruki skrivena pećina Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Miyaruki skrivena pećina #world202

Dlanom grabim sloj zemlje šakom koja mi je već na podu, i dižem ogroman zid koji će blokirati nadolazeći napad koji ide na mene. Eksplozija udara u zid i ne ide dalje od njega, dok ja kroz isti provlačim zemljanog zmaja koji nastavlja na protivnika (ima hp od pasivne rubbera). Takođe nakon napada bacam jedan mali genjutsu kako bih ga omeo.
#card103 #card102 #card212



Miyaruki skrivena pećina Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Miyaruki skrivena pećina #world211

Uspeo sam ga pogoditi ali to nije bilo dovoljno kako bih ga savladao, nastavio sam da ga stiskam i kroz svoj zid sam bljunuo ogroman talas gume i poslao sam naredni genjutsu koji će ga patosirati ako ih ne bude izbegao. Bio je jako dobar u bežanju, ali to mu neće biti dovoljno kako bi sačuvao svoj život u ovom trenutku.
#card1014 #card1314



Miyaruki skrivena pećina Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Miyaruki skrivena pećina #world204

Moji napadi opet promašuju, a ja sam imao dovoljno vremena da repetiram moju drugu rukavicu koju sam usmerio ka njemu. Uz malo ciljanja, kandza se otvorila i lansirala velikom brzinom prema Vođi, to je bila kandza sa moje desne ruke i ujedno i poslednja koju sam imao na sebi. Chakre sam imao mnogo, bilo je samo pitanje vremena kada će se ova borba završiti.
#card395



Miyaruki skrivena pećina Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Miyaruki skrivena pećina #world214

Opet radim znak rukama i prizivam ogromnu količinu vode u pećini koja će sve preplaviti, nakon dzinovskog talasa vode stvaram šakom vodeni mehur i ispaljujem ga ka vođi, nadao sam se da će ovoga puta upasti u njega i uštedeti mi makar malo vremena. Dvojica su se pojavila na ulazu pećine, ali oni nisu bili previše bitni u ovom momentu.
#card26 #card23 #card43



Miyaruki skrivena pećina Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Miyaruki skrivena pećina #world188 Miyaruki skrivena pećina #world184

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Miyaruki skrivena pećina #world214

Stvaram štit od vode koji će me odbraniti od 2 napada koji idu na mene, prvi je uspeo da me ogrebe ali nije uspeo da probije dalje od mog zemljanog štita. Udaram nogom u pod i dišem zemljani zid ispred mene, pretvaram ga u gumeni sa malo gume koju bljujem iz svojih usta i potom ga šaljem kao lavinu gume na svoje protivnike.
#card34 #card107 #card1138 #card1143



Miyaruki skrivena pećina Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Miyaruki skrivena pećina #world183 Miyaruki skrivena pećina #world189 Miyaruki skrivena pećina #world181

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Miyaruki skrivena pećina #world207

Ovo je bila zamka, kao da su bili spremni da ovo urade onda kada neko otkrije njihovu lokaciju hideouta. Dolaze jedan za drugim u borbu kao da sam ušao u mravinjak, ali to nije bilo previše bitno jer i dalje mi nisu predstavljali bilo kakvu pretnju. Moje telo opet postaje voda, moj prvi rep se pojavljuje i potom udaram na sve svoje protivnike odjednom.
#card49 #card989 #card990 #card23 #card40



Miyaruki skrivena pećina Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt