Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⛩Hideout Jusaka

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⛩Hideout Jusaka

Hideout skriven u oblasti 39. U dubini sume Kyobiko nalazi se mali prolaz u za hideout Jusaka. Ovde Yuri dolazi kada ima vremena za odmor ili kada se pak treba pripremiti za jos neku misiju. U njemu u glavnom cuva svoje nindza alate  i ostale stvari potrebne svakom nindzi. U poslednje vreme bio je dosta zapusten pa se pocela paucina skupljati po zidovima.



Malevolent Pressence
: :
Nakon desetinu dana putovanja Yuri i Ichikawa konacno stizu i Yurijev stari hideout. Ulaze i Yuri onako, malo izmoren seda na stolicu i sipa sebi casicu caja. Nudi Ichikawi mesto da sedne te se onda njih dvojica pocinju premisljati oko toga kako ce i sta ce. Yuri zna da prvo trebaju da uzmu sve informacije koje mogu sakupiti i pokusati okrenuti ovu vec usranu situaciju u svoju korist.



Malevolent Pressence
: :



Pratio sam Yurija do neke vukojebine, mislio sam da će me se rešiti ali hvala Bogu to nije bio slučaj. Kada smo ušli u njegov stari hideout shvatio sam da želi da popije šoljicu čaja. Malo me je nervirala ova njegova ležernosti i to kako je ponekada delovao nezainteresovano a nama glava visi o koncu.

Sedim i odmah odlučujem da budem direktan: "Mora sve biti savršeno." rekao sam mu dok sam pružao svoje ruke na sto. Na sto bacam sav svoj novac, opremu i želju za uspešnom misijom pa nastavljam: "Da bismo se izvukli iz ove situacije moramo ubiti daimyo,a i njegovu pratnju ali i moramo uspešno pobeći."

Dok sam Yuri,ju davao ideje i predloge kako bismo mogli da završimo ovu misiju razmišljao sam o susretu sa njegovim imenom ranije i o misiji na kojoj je jedan od jonina spomenuo njegovo ime i šta Yuri predstavlja. Mislim da on mora podneti veći teret na ovoj misiji nego ja. "Šta ti misliš o svim ovim mojim predlozima? Šta želiš da uradimo?"

Video je Ichikawu vidno nervoznog gledajuci Yurija kako pije caj na sta je on samo dodao.
"Opusta me ovo, sacekaj."
Sedeo je nekoliko minuta na stolici razmisljajuci o zadacima koje bi trebao da podeli svima. Znao je da ovo mora biti savrseno te je laksi deo posla ostavio svom mladom prijatelju, Ichikawi.
"Ti ces se pobrinuti za nabavljanje opreme koja ce nas sakriti i uciniti ovu misiju diskretnom.
Onda je poceo objasnjavati svoj deo zadatka."

"Ja sa druge strane nosim puno opasniju odgovornost, otici cu do banket hale trazeci svaku informaciju koju mogu da prikupim."
Zatim je ostavio sve svoje iteme ovde kod Ichikawe dok je izlazio iz hideouta.
(Sve ostavljam ovde)



Malevolent Pressence
: :


Uzimam sve što Yuri ostavlja ovde a potom od njega dobijam jednu ceduljicu. Na ceduljici stoji taksativno navedeno sve što nam je potrebno da obavimo ovu misiju. Nešto što me je zapreprastilo jeste to što me je Yuri poslao u oblast 37. da pokupim tajne potrebštine iz nekakvog hrama. Nakon što smo se dogovorili i o ostalim pojedinostima odlučio sam: "Naćićemo se ovde za 10-tak dana. Uzmi ovaj novac i nadajmo se najboljem!"

Yuri je duže ostao u skrovištu od mene, Odmah sam se uputio na misiju koju mi je dao Yuri.


Yuri je svoj zadatak zavrsio brze nego sto je ocekivao, zahvaljujuci Gekkou. Cekajo je Ichikawu vec danima pokusavajuci da ostane suzdrzan i ne popizdi. Sedeo je u svojim odajama pripremajuci svoje alate i pokusavajuci da ostavi ovo mesto sto vise diskretnim. Nakon toga nije se moglo ni videti da je nego tu prebivao. Mozda nekoliko beskucnika ali osim toga nista. Zatim je nastavio cekati Ichikawu.



Malevolent Pressence
: :


Danima sam putovao nazad do našeg skloništa tj. Yuri,jevog. Kada sam kucnuo lozinku na vratima ispred mene se pojavi nestrpljiva silueta starog i dobro (ali ružnog Yuri,ja). Pretpostavljam da je nestrpljiv i da me ovde čeka već danima ali to je njegova krivica. Sa sobom sam poneo i onaj spisak koji mi je dao kao i dve torbe. Prva torb je bila puna nindža alata a druga torba je druga. Ne znam šta je u njoj. Yuri je samo rekao da je donesem i doneo sam je.

"Izvini što si čekao ali sada smo spremni!" rekao sam ja dok sam mu predavao torbe.


Ichikawa se napokon pojavio na pragu njihovog privremenog doma. Sa sobom je, kao sto mu je Yuri i rekao, doneo dve torbe. Yuri je poceo otvarati drugu dok je Ichikawa rasporedjivao nindza alate. U njoj je bila oprema koja bi ih ucinila totalno neprepoznatljivim. Yuri se vec poceo pripremati dok je cekao Ichikawu da odradi svoj deo posla, nakon toga mu je rekao.
"Uspeo sam da nateram jednog coveka da nam pomogne u ovome, pouzdan je."
⛩Hideout Jusaka 52795dd9ed24d74490142abd2022d8b4



Malevolent Pressence
: :


Kada je Yuri otvorio torbu konačno sam shvatio šta je to bilo: maske! Yuri je imao odličnu ideju da se prerušimo kako bismo lakše izvukli sa onim što se ćemo tek uraditi. Yuri mi je pružio jednu od 5 maski i onda je počeo da mi priča priču o njima. Navodno ove maske su pripadale članovima već sada skoro zaboravljene organizacije Uzumaki, ne znam kakve veze Yuri ima sa njima ali dao mi je da odaberem jednu od njih i ja sam to uradio.

Stavio sam masku i onda osetio kako mi ona čudno i savršeno pristaje. "Zadržaču ovu masku." rekao sam Yuri,ju dok sam nameštao masku koju mi je dao.

⛩Hideout Jusaka 6a02f1e7bda0a73bb472883d812ef5d5


Nakon sto je zavrsio sa ubistvom Daimyoa Shikinawe zaputio se do svog hideouta zajedno sa ranjenim Gekkom i onesvescenim Ichikawom. lepo ga je usluzio dok je Ichikawu postavio da lezi na slami koja se nalazila u uglu sobe. Ne izgleda primamljivo ali je doista prijatno biti tu. Za to vreme se pripremi za misiju koju je trebao da uradi.



Malevolent Pressence
: :


Agh! Gde sam to ja!?

Viknuo sam probudivši se iz višednevnog sna. Na našoj zajedničkoj misiji i posle izdaje Gekka, Yuri,jevog prijatelja, podlegao sam ranama i umalo nisam poginuo.

Šta se ovo nalazi na meni!?

bio sam obmotan zavojima, ulepljen raznim mastima i obloženim raznim melemima. Valjda je ovo Yuri pokušao da me spasi po svaku cenu ali bila je povredjena moja čaat i želja za životom. Kada sam shvatio šta se desilo samo sam sa prezrenjem pogledao Gekka koji je bio u senci Yurijevog starog skrovišta.

Nakon sto je izasao iz sobe mogao je cuti Ichikawu kako jeca u bolovima, dosao je do njega te je dodatno zategao zavoje dok je ispod toga namazao jos jedan sloj ulja koje je imao kod sebe. Seo je pored njega cekajuci da se osvesti dok mu je govorio.
"Imam nesto da odradim.... nece me biti nekoliko dana, samo da znate."
Nakon toga je ustao uzevsi svoj ranac i zaputivsi se u nepoznatom pravcu.



Malevolent Pressence
: :
Delovalo mi je kao da Yuri nema razumevanja za mene, ostavio me je samog sa izdajnikom koji je tu bio pored mene. Na samo nekoliko metara. Kada je Yuri zategao moje zavoje nije rekao ništa. Nisam ni želeo da ga čujem te sam samo ćutao.

Dani su prolazili… Već par dana Yuria nema, a Ichikawa i ja smo sami u skrovištu. Većinu vremena provedemo u ćutnji i odmaranju, jer je verovatno ljut na mene… Naravno ne bunim se jer itekako ima razloga da bude ljut. Pokušao sam se iskupiti za ono šta sam uradio te sam mu s vremena na vreme premazivao rane i zatezao zavoj, takoðe bih 2 puta u toku dana išao u lov i brao razne jestive biljke.
Pa… Osećaš li se bolje?
Upitao sam ga sa spuštenom glavom sedeći na stolici par metara od njega.


Bilo mi je neverovatno kako Gekko nije imao srama da sada brine o meni, glavni razlog mojih povreda je bio upravo on. Mislio sam i govorio sebi kako moram što pre izaći odavde i kako moram što pre zaboraviti na Gekka. Posle negodovanja ipak sam odlučio da mu odgovorim.

Uvek mogu biti bolje!

Nakon što mi je odgovorio po njegovom glasu u tom trenutku predpostavio sam da je ljut…
”Ne brini se, nećeš još dugo biti ovde sa mnom. Tvoja rana polako zarasta, ali nemoj pokušavati da se naprežeš.”
Gledao sam ga tužno jer razumem da samo želi biti dalje od mene, ali sam bio zadovoljan jer se nije žalio na hranu. Pala mi je jedna tema za razgovor.
”Ichikawa… Reci mi malo o sebi. Naravno ako si raspoložen za priču.”
Želeo sam se bar slagati s njim dok je idalje sam sa mnom.


Bio sam potpuno ispunjen mržnjom, nisam mogao razumeti pokušaje Gekka da se iskupi za svoja nedela i to me je iritiralo. Gekko, koji je do pre par momenata u mom životu bio moj neprijatelj, sada me je zajedno sa Yurijem dovukao nazad u ovu njihovu jazbinu. Yuri nije bio kriv za ono što nam se desilo ali mislim da nikada neću oprostiti Gekku. Na njegovo pitanje koje sam više video kao provokaciju odgovorio sam prosto i bezvoljno.

Moje ime je Ichikawa Kaguya.

Razočarano sam izdahnuo na nos i prekrstio ruke. ‘Dakle nisi raspoložen ha…’ Rekoh u sebi. Smo je kratko rekao svoje ime i klan. Ja sam samo ćutao i sedeo na svojoj stolici čekajući da se Yuri vrati. Sedeći na ovoj neudobnoj stolici, prisoavalo mi se. Mada ipak sam želeo ostati budan, s obzirom da je ljut na mene moram držati oko na njega.
Gde je Yuri doðavola višeee


Posle nekoliko dana provedenih u ovoj jazbini za pacove i druge glodare odlučio sam da krenem dalje, Yuri se nije vraćao a moje rane su bile zaceljene skoro u potpunosti. Odlučio sam da odem iz ovog skrovišta bez pozdrava i ništa nisam ostavio za sobom pa čak ni poruku za Yurija. Nadao sam se da će razumeti moje razloge tj. bio sam siguran da hoće. Duboko u noć iskradam se iz Yurijevog skrovišta i odlazim u nepoznatom pravcu.

Nakon sto ga nije bilo nekoliko dana napokon se vratio u skroviste, Ichikawe vec nije bilo, razumeo je. Pogledao je Gekkoa te mu je rekao.
"Krenimo..."
Zeleo je da potpuno zataska Gekkov identitet kako bi incident o ubistvu daimyoa ostao tajna. Samo je uzeo svoje stvari cekajuci Gekkoa da podju.



Malevolent Pressence
: :
Probudio sam se. Ichikawr nema? Verovatno je otišao da se prošeta, svakako sada može ds se kreće. Nakon što sam ustao s poda vrata su se otvorila, predoistavio sma da je Ichikawa. Kad ono…
”Yurii!! Napokon si se vratio. Sada je vreme ds krenemo ha?”
Uzbuðeno sam rekao. Ali svakako nije mi bilo sve jedno jer znam šta sledi.