Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Tokuyama temple

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Tokuyama temple

Tokuyama temple B045acd3b9c262d6f2f3c850897f20b1dd92de4c_2000x2000
Hram Tokuyama, smešten u srcu Sela Skrivenog u Vodopadu, predstavlja jedinstveno remek-delo drevne arhitekture i prirodne lepote. Ovaj sveti hram, koji se nalazi na vrhu strme planine okružene gustim šumama i slapovima, vekovima je bio mesto duhovnog prosvetljenja i vežbanja za mnoge shinobije.

Hram je izgrađen od tamnog drveta i belog kamena, što mu daje uzvišen i dostojanstven izgled. Jedna od najfascinantnijih karakteristika hrama Tokuyama je ogroman vodopad koji se obrušava sa litice iznad njega. Voda pada sa visine, stvarajući maglovitu zavesu koja obavija hram i pruža mu mističan, gotovo nadrealan izgled. Zvuk vode koja se razbija o stene stvara spokojnu atmosferu, idealnu za meditaciju i trening.

Na početku ispita, svi kandidati su se okupili u centralnoj hali hrama, gde je velika statua prvog hokagea nadgledala sve prisutne. Zvuk vode koja se razbijala o stene stvarao je spokojnu atmosferu, idealnu za koncentraciju.

Prva faza ispita bila je test mentalne snage i mudrosti. Sedeli smo u krugu, dok su ispitivači postavljali pitanja o strategiji, filozofiji i etici shinobija. Sa lakoćom sam odgovarao na svako pitanje, pokazujući svoje znanje i razumevanje.

Druga faza bila je fizički test. Naši protivnici su bili iskusni Jounini, a teren je bio dvorište hrama, sa svojim kamenim stazama i vrtovima. Demonstrirao sam svoju brzinu i snagu, koristeći tehniku korenja da savladam svoje protivnike i branim se od njihovih napada. 

Završna faza ispita bila je kombinacija svih prethodnih veština. Ispitivači su kreirali scenarije u kojima smo morali pokazati svoju sposobnost donošenja odluka pod pritiskom, kao i veštinu borbe i strategije. Koristio sam sve što sam naučio tokom meseci treninga, uspevajući da savladam sve prepreke.

Na kraju dana, ispitivači su se okupili da donesu konačnu odluku. Svi kandidati su bili pozvani da se okupe ispred hrama, dok su ispitivači objavljivali rezultate. Kada su prozvali moje ime, osećao sam ponos i olakšanje. Položio sam Jounin ispit, spreman da preuzmem nove odgovornosti i izazove koji me čekaju. Hram Tokuyama bio je svedok mog uspeha, a njegovi drevni zidovi i spokojna atmosfera zauvek će ostati u mom sećanju kao mesto gde sam postao Jounin.

Kada sam ponovo zakoračio u Hram Tokuyama, setio sam se trenutka kada sam ovde polagao za jounina. Atmosfera je ostala nepromenjena – mirna i spokojna, kao da je vreme stalo. Tamno drvo i beli kamen hrama pružali su utisak uzvišenosti i dostojanstva, dok je ogromni vodopad koji se obrušavao sa litice iznad hrama stvarao neprekidni šum vode. Dok sam se približavao ulazu, maglovita zavesa koju je vodopad stvarao obavila me je hladnim kapima, donoseći sa sobom osećaj osveženja i pročišćenja. Bilo je očigledno zašto je ovo mesto vekovima privlačilo shinobije koji su tražili duhovno prosvetljenje.

Unutar hrama, atmosfera je bila još impresivnija. Svetlost koja je probijala kroz prozore i odražavala se na belom kamenu stvarala je umirujuću igru senki, dok je miris tamjana ispunjavao vazduh. Udaljeni šum vodopada ulivao je osećaj mira, savršen za meditaciju. Prolazio sam kroz hodnike, sećajući se svog prethodnog dolaska, kada sam ovde polagao jounin ispit. Svaka prostorija hrama nosila je u sebi duh tradicije i duhovnog prosvetljenja. Ovo mesto nije bilo samo fizički trening za mene, već i prilika da se povežem sa sobom na dubljem nivou.

Dok sam se šetao oko hrama, pogled mi je privukao mali oltar postavljen ispred vodopada. Bio je to jednostavan kamen, ali njegova prisutnost u kombinaciji sa neverovatnom snagom prirode činila ga je svetim mestom. Setio sam se kako sam tokom jounin ispita meditirao ispred ovog oltara, tražeći unutrašnji mir i snagu. Voda koja je padala sa visine stvarala je delikatne kapljice koje su se blago spuštale na oltar, donoseći sa sobom osećaj pročišćenja. To je bio trenutak u kojem sam shvatio koliko je ovaj hram moćan u svojoj jednostavnosti, pružajući duhovnu snagu onima koji su spremni da je prihvate.

Šetnja kroz hram ponovo me je povezala sa njegovim istorijskim značajem. Svaka prostorija nosila je priču o shinobijima koji su ovde trenirali i meditirali. Na zidu sam primetio staru fresku koja prikazuje mudrace u meditaciji, okružene elementima prirode. Bilo je jasno da je hram bio posvećen održavanju ravnoteže između fizičke snage i duhovnog razvoja. Zvuk vode koja se razbijala o stene stvarao je ritmičan puls koji je umirivao moj um, omogućavajući mi da se potpuno posvetim introspekciji. Hram Tokuyama bio je mesto gde su prošlost i sadašnjost bile neraskidivo povezane.

Pred kraj posete hramu, stao sam na ivicu platoa sa kojeg se pružao pogled na okolnu šumu i slapove. Pogled na prirodu koja okružuje hram bio je zadivljujući, a vazduh je bio ispunjen svežinom. Zvuk vodopada koji se razbijao o stene i miris mokre zemlje vraćali su me u trenutak, podsećajući me koliko je priroda ovde snažna i prisutna. Dok sam stajao na tom mestu, osećao sam kako me prirodna energija obavija, pružajući mi osećaj smirenosti i osveženja. Hram Tokuyama, sa svim svojim duhovnim i prirodnim lepotama, bio je mesto koje je nudilo mnogo više od običnog treninga.

Konacno sam pronasao mesto koje tacno odgovara onome sto mi trema za moj trening. Da bih smirio svoje emocije i duhovnu energiju koji mi uvek prave problem pri treningu. Uskoro polazem maturu na akademiji. Ne mogu sebi da dopustim da padnem. Ako sada ne postanem genin, ne znam da li cu ikad uspeti da ojacam. Moja mrznja i zelja za osvetom su jake, ali ne zelim da one budu izvor mojih moci. Zato prvo moram da istreniram duh i um, zato sam izabrao bas ovakvo mesto za trening...