Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Greben Zaliva Tuge

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Greben Zaliva Tuge

Greben Zaliva Tuge GyuURKA

Ovaj greben, obavijen gustom maglom, delovao je gotovo kao živi organizam, sa talasima koji su se nemilosrdno sudarali sa strmim stijenama, stvarajući neprekidnu buku nalik na šapat. Zlokobna atmosfera tog mesta bila je dovoljno jaka da bi svakome ko je kročio na taj teren uzrokovala nelagodu i strah.

Divus je tiho stigao do Zaliva Tuge, udaljene i opasne oblasti u Nezavisnoj Zemlji, koja je poznata po svojoj mračnoj prošlosti i nepredvidivom vremenu. Ovaj zaliv, obavijen gustom maglom, delovao je gotovo kao živi organizam, sa talasima koji su se nemilosrdno sudarali sa strmim stijenama, stvarajući neprekidnu buku nalik na šapat. Zlokobna atmosfera tog mesta bila je dovoljno jaka da bi svakome ko je kročio na taj teren uzrokovala nelagodu i strah.

Zaliv Tuge nije bio samo obična lokacija; nosio je sa sobom teret tajni i tragedija iz prošlosti, što ga je činilo idealnim skrovištem za opasnu bandu Hoshizora Kage. Ova grupa, sastavljena od vrhunskih majstora psihološke manipulacije i čitanja misli, koristila je mističnu i zastrašujuću prirodu zaliva kako bi osigurala svoju neuhvatljivost. Za Divusa, ovo je bio izazov kakav je tražio nakon svog prošlog neuspjeha - opasno neprijateljsko okruženje koje zahteva maksimalnu pažnju i prefinjene taktičke pristupe. Dok se pripremao za misiju, svestan da je svaki pogrešan korak mogao biti fatalan, koncentrisao je svu svoju energiju na zadatak koji je pred njim.

Divus je bio svestan da je ključ uspeha ove misije u tome da zadrži svoje misli zaštićenim i neprobojnim za neprijateljske tehnike. Svaki njegov korak bio je pažljivo isplaniran dok se kretao kroz uske, krivudave prolaze Zaliva Tuge, gde je vlaga prodirala kroz zidove, stvarajući osećaj hladnoće i klaustrofobije. Aktivirao je svoje senzor tehnike, oslanjajući se na svoje instinkte i veštine kako bi pratio svaki, čak i najmanji pokret u okolini.

#card10

Njegov cilj je bio jasan - locirati skrovište Hoshizora Kage, proučiti njihove navike i taktike pre nego što pređe na sledeći korak misije. Koristeći veštinu špijunaže, Divus je uspešno izbegavao stražare, krećući se nečujno kroz mračne prolaze. Napokon, skriven među stenama, uočio je nekoliko članova bande kako u tišini raspravljaju o nedavnim ispitivanjima, koristeći svoje moći da iz ljudi izvuku najdublje i najmračnije tajne. Divus je pažljivo beležio sve što je moglo biti korisno, svestan da su mu informacije ključne za uspeh misije. Svaka informacija koju je sakupio mogla bi značiti razliku između života i smrti u ovoj opasnoj operaciji.

Nakon što je pažljivo istražio područje i otkrio skrovište Hoshizora Kage, Divus je prešao na sledeći korak - osiguranje terena. Koristeći svoje znanje o taktici i zamkama, počeo je postavljati eksplozivne note na strateškim mestima oko pećine. Svaka zamka bila je postavljena s velikom preciznošću, pažljivo skrivena među stenama i vegetacijom, tako da su bile gotovo nevidljive čak i za najiskusnije šinobije. Njegov cilj je bio da potpuno izoluje bandu, osiguravajući da nijedan njihov član ne može pobeći ili ometati misiju. Diskretno, ali efikasno, pripremao je teren za završni udarac.

#card344

Strpljivo čekajući pravi trenutak, Divus je pratio kretanje svojih meta, procenjujući situaciju. Kada je uočio slabost u njihovoj odbrani, aktivirao je zamke, izazivajući niz eksplozija koje su zavile pećinu u haos. Eksplozije su uzrokovale pometnju među članovima Hoshizora Kage, koji su u panici pokušavali da se reorganizuju. Iskoristivši taj trenutak, Divus je tiho i brzo neutralisao glavnu metu - vođu bande, pre nego što je imao priliku da koristi svoje moći čitanja misli.

S preciznošću i odlučnošću, Divus je izveo ekstrakciju, izbegavajući sve prepreke na putu ka izlazu. Njegova misija je bila uspešna; osigurao je vođu bande i poslao signal bazi, potvrđujući da je operacija završena s potpunim uspehom. Zadovoljan obavljenim poslom, Divus se povukao u noć, ostavljajući neprijatelje u stanju potpune dezorijentacije.

Pod okriljem noći, Divus se tiho povukao iz Zaliva Tuge, ne ostavljajući za sobom ni trag svog prisustva. Magla koja je obavijala obalu i dalje je bila gusta, ali sada mu je pružala zaštitu dok se udaljavao od mesta gde je tek nedavno izveo savršeno preciznu i opasnu misiju. Iako je osećao umor, znao je da je uspešno završio još jedan zadatak koji bi mnogi smatrali nemogućim.

Njegova sposobnost da ostane pribran u najtežim trenucima, da predvidi poteze neprijatelja i da izvrši zadatak bez greške, su konačno vratili količinu odlučnosti i samouvjerenja da može da ostvari sve. Dok je koračao kroz maglu, misli su mu bile fokusirane na sledeći izazov, jer je znao da će uskoro biti potreban na nekom drugom mestu, suočen s novim neprijateljima. Ipak, u tom trenutku, bio je zadovoljan - još jedna pretnja je eliminisana, a njegova misija uspešno završena. Sa svakim korakom udaljavao se od opasnosti, potpuno spreman za ono što ga čeka.



Greben Zaliva Tuge Output-onlinegiftools
Divus se ponovo našao u Zalivu Tuge, zabačenoj oblasti Nezavisne Zemlje koja je poznata po svojoj mračnoj i zlokobnoj atmosferi. Svaki korak po tlu bio je tih, a hladni vetar je nosio zvukove talasa koji su se neumorno sudarali sa oštrim stijenama. Magla koja se nadvila nad zalivom ležala je nisko, prekrivajući teren poput guste zavese, pružajući savršen zaklon za Divusov neprimetan dolazak. Ovaj put, zadatak je bio složeniji i opasniji - prikupljanje i analiza dokaza protiv Kage no Itto, odreda specijalista za oružje koji su bili ozloglašeni zbog svog smrtonosnog arsenala mačeva, shurikena i kunaia.

Dok je koračao kroz ovu neprijateljsku teritoriju, Divus je osećao težinu zadatka. Njegov um je bio potpuno fokusiran, svestan da je svaka greška mogla biti fatalna. Atmosfera Zaliva Tuge dodatno je pojačavala osećaj neizvesnosti, dok je Divus pažljivo posmatrao svaku senku i osluškivao svaki zvuk. Bio je svestan da je njegov uspeh ključan za nadolazeće bitke, i znao je da nema prostora za greške. Pripremao se za izazove koji su ga čekali u ovoj mračnoj i opasnoj misiji.

Divus se kretao pažljivo kroz uske staze i skrivene prolaze Zaliva Tuge, gde svaka stena može sakriti opasnost. Senzor tehnike su mu omogućavale da precizno detektuje prisustvo članova Kage no Itto, opasnog odreda specijalista za oružje. Njihovi smrtonosni mačevi, shurikeni, i kunaii bili su simbol njihove veštine i brutalnosti. Divus je znao da svaka greška može biti kobna, pa je svaki njegov korak bio tih i pažljiv, dok je upijao svaki detalj oko sebe.

#card10

Dok se kretao kroz neprijateljsku teritoriju, Divus je beležio sve što bi moglo biti korisno za konačni obračun. Posmatrao je njihove taktičke formacije, proučavao način na koji koriste svoje oružje, i slušao njihove razgovore, tražeći bilo kakvu naznaku slabosti ili pukotine u njihovoj obrani. Njegove beleške su postajale sve opširnije, otkrivajući ključne informacije koje bi mogle dovesti do poraza Kage no Itto. Svaka informacija, svaki detalj, bio je korak bliže uspešnom završetku misije. Divus je znao da se njegova analiza mora obaviti s preciznošću i oprezom, jer je svaki dokaz mogao biti presudan u njihovom porazu.

Nakon što je prikupio dovoljno podataka, Divus se povukao na sigurno mesto kako bi detaljno analizirao sve što je otkrio. Svaki prikupljeni komad informacije postao je ključni deo slagalice koja je otkrivala pravu prirodu Kage no Itto. Njihove složene operacije i pažljivo koordinisani napadi činili su ih izuzetno opasnim neprijateljem, ali Divus je znao da je u prednosti sada kada je imao uvid u njihove tajne. Dok je proučavao taktike koje koriste, otkrio je kako Kage no Itto manipuliše terenom Zaliva Tuge da bi stvorili smrtonosne zamke za svoje protivnike. Njihova mreža operacija bila je duboko ukorenjena, s vezama koje su se protezale daleko izvan Zaliva Tuge. Divus je pažljivo beležio ove informacije, znajući da će one biti presudne za buduće misije.

Sakupljeni dokazi ukazivali su na to da Kage no Itto ne samo da koristi svoje oružje s preciznošću, već i s namerom da psihološki oslabe svoje neprijatelje pre nego što ih unište. Divus je pažljivo analizirao svaki aspekt njihove strategije, pripremajući se za sledeći korak - prenošenje ovih informacija svojoj bazi kako bi konačno srušili ovu smrtonosnu grupu. Njegova analiza bila je temeljna, ostavljajući ga spremnim za sve što bi moglo doći u narednim sukobima.

Kada je završio analizu, Divus je pažljivo napustio svoje privremenu skrovište, pripremajući se za povlačenje iz Zaliva Tuge. Svaki korak je bio oprezan, izbegavajući svaku zamku ili potencijalnu zasedu koju su Kage no Itto mogli postaviti. Gustu maglu i nepristupačan teren iskoristio je, neprimetno se krećući kroz uske staze i skrivene prolaze.

Dok se udaljavao od skrovišta, u mislima je prolazio kroz sve što je otkrio. Iako iscrpljen, bio je svestan da je obavio ključni deo zadatka. Prikupljeni dokazi i analiza njihove taktike sada su bili u njegovim rukama, i znao je da će to igrati vitalnu ulogu u budućim operacijama protiv Kage no Itto. Divus se konačno povukao u sigurnost, svestan da je njegova misija bila uspešna. Informacije koje je prikupio bile su od presudnog značaja za sledeći korak - eliminaciju ove opasne grupe. Dok je ostavljao Zaliv Tuge iza sebe, bio je zadovoljan ishodom, spreman za nove izazove koji ga čekaju.



Greben Zaliva Tuge Output-onlinegiftools
Odmah nakon prošle misije, zaputio sam se i na narednu koja je nedaleko odande, ovoga puta u Grebenu Zaliva Tuge. Čuo sam za zločin koji su ovi kriminalci uradili iako me nije mnogo zanimao, banda koja je namestila težak zločin nevinom nindzi, nije me mnogo zanimalo, znao sam samo da je svima njima koji se bave kriminalnim radnjama sudbina da budu eliminisani. Kako sam se kretao Dolinom moj zadatak je bio da eliminišem njihovog lidera grupe, jer ostali nisu bili mnogo sposobni išta uraditi bez njega. Posle malo vremena provedenih u otkrivanju njegove lokacije uspeo sam da ga lociram, neprimećen sam se krio u senkama drveća dok mu nisam prišao u blisku distancu, a potom na njega ispalio jedan vodeni mehur kako bih ga u njemu zarobio, nije mi bilo u interesu ulaziti u bilo kakav dialog, kriminalac jedan kao i mnogi, nije prvi niti poslednji koji će tako završiti.
#card26
Iz moje ruke voda je zaplesala i napravila oblik vodenog kaveza koji je momenat nakon poleteo prema njemu sa pokusajem da ga zarobi.



Greben Zaliva Tuge Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Greben Zaliva Tuge #world212

Bilo je dosta lakše nego što sam očekivao, nije uspeo odreagovati na moj napad koji je bio poslat iz senke, već je samo kao odgovor uspeo uraditi zemljani znak rukama i prizvao bodlje u njegov znak odbrane. Njegove bodlje bile su jaće nego od drugih (dupli dmg), te mi je trealo malo više napora da se odbranim. Zaronio sam u zemlju kako bih izbegao svaku bodlju koja je išla prema meni, a potom sam došao do njega izlazeći iz zemlje kako bih mu zadao finalni udarac.
#card116 #card330 #card19



Greben Zaliva Tuge Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Ovaj greben, obavijen gustom maglom, delovao je gotovo kao zivi organizam. Talasi, u boji staklenog zelena, neumorno su se sudarali sa strmim stijenama, stvarajuci neprekidnu buku nalik na sapat koji se cinio kao da dolazi iz nekog drugog sveta.

Svaki put kad sam krocio na obalu, osecao sam kako me greben privlaci svojim neobjašnjivim carima. Magleni sloj koji se protezao iznad mora izgledao je poput vela, skrivajuci sve sto se nalazilo izvan dosega mog pogleda.

Dok sam se kretao kroz ovu oblast, osecao sam neobicnu privlacnost, kao da se greben uspinje prema meni iz dubine mora, nudi mi nesto sto nisam mogao da razumem. Njegova buka, iako sveprisutna, delovala je umirujuce.

dok sam stajao na obali, gledajući kako talasi neumorno udaraju o stene, zamišljao sam da greben šapuće priče koje su se vremenom izgubile.Kao da su otisle na neko drugo mesto i ostavile ovomarcno i nepregledano mesto.

Greben Zaliva Tuge, sa svojim neprekidnim talasima i vecitom maglom, nije bio samo fizicko mesto. Bio je to simbol za sve ono sto je skriveno, za sve ono sto je zaboravljeno na ovom mestu.Ipak je ovo nesto novo sto sam video u svom zivotu.