Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Uchiha Hideout

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Uchiha Hideout

Uchiha Hideout Uchiha_Hideout

Uchiha skrovište je bivša baza Uchiha klana. Ugrađena je u planinu koja podseća na terase, sa ogromnom šumom koja raste na svakom nivou. Takođe su izgrađene dve kule sa obe strane planine, koje su direktno povezane sa njom.

Uchiha Hideout Uchiha_Hideout_Throneroom

Unutra je jedna ogromna sala za sastanke koja ima simbol Uchiha klana, uokvirujući vrata sa obe strane. U prednjem delu sobe, podignut iznad ostatka prostorije na platformi, svojevrstan tron, sa malim stolom pored njega. Ovaj tron ima Uchiha grb sa obe strane i dva oblika nalik na tomoe ispod njih. Direktno iza sedišta nalazi se poster sa kanji simbolom 狐 (kitsune, što znači "lisica"), okruženim sa osam vrtloga. 

Sama sala je bila u oronulom stanju, sa brojnim udubljenjima u zidovima. Prostorija je prostrana, sa kamenim podom i zidovima. Osvetljenje je prigušeno, što doprinosi mračnoj i tajnovitoj atmosferi. Zidovi su ukrašeni starim Uchiha simbolima i natpisima, masivni su masivni i prekriveni prastarim runama i natpisima, dok nekoliko velikih stubova podržava strukturu, dodatno naglašavajući osećaj težine i važnosti mesta. 

Ceo prostor odiše atmosferom tajne, drevnosti i mračnog nasleđa Uchiha klana.



Uchiha Hideout SD0xUWH


Stigao je na ulaz u Uchiha skrovište nakon dugog puta kroz guste šume i krivudave staze. Prvi put je posetio ovo mesto, skriveno duboko u planinama, mesto koje je za mnoge Uchihe bilo svetinja. Osećao je neobičan nemir u grudima dok je stajao ispred ulaza, ali i snažan osećaj ponosa.

Uchiha Hideout Nikita-titov-21ucih

Prolaz kroz tajne hodnike i prolaze nije bio lak, ali svaki korak je bio vredan truda. Kada je konačno ušao u ogromnu salu za sastanke, zastao je, osvrćući se oko sebe. Zidovi su bili prekriveni starim Uchiha simbolima, a natpisi su nosili priče o prošlim vremenima, o moći i ponosu njegovog klana. Svaki detalj, svaka pukotina u zidovima, svaki simbol, odavao je veličinu i težinu nasledja koje je ovde bilo zakopano.

Osetio je duboku povezanost sa mestom, kao da je deo njega samog. Njegov korak je odjekivao po kamenitom podu dok je prilazio tronu. Osvetljenje je bilo prigušeno, stvarajući misterioznu atmosferu, savršenu za ono što je predstojeće. Stao je ispred trona, gledajući u Uchiha grb koji je bio urezan sa obe strane. Simboli na zidovima, stubovi prekriveni runama, sve je odavalo osećaj moći, ali i tereta koji je osećao na svojim plećima.

#card1366 #card413

100 brzine

Konačno sam ovde. - promrmljao je za sebe, osećajući kako mu srce ubrzano kuca. Seo je na tron, prekstivši noge i naslonivši se, kao da se smešta u svoju sudbinu. Njegove oči, sada sa aktiviranim Sharinganom, su sijale u prigušenom svetlu, dok je pogledom prešao preko cele prostorije.

Ovo mesto je nosilo istoriju, nasledje njegove porodice, i sada je on bio tu, da se suoči sa svojim bratom, da odluče o svojoj sudbini. Čekao je Kireia, znajući da će se borba koja je sudbinom predodredjena konačno desiti. Bio je inspirisan snagom koja je prožimala ovo mesto, ali i osećajem odgovornosti koji je osećao prema svom klanu.

Sudbina nas je ovde dovela, Kirei... i sada ćemo konačno završiti ono što smo započeli. - rekao je tiho, dok je čekao da se njegov brat pojavi. Osećaj ponosa, ali i težine, bio je prisutan u njemu, ali nije pokazivao nikakvu slabost. Bio je spreman, odlučan da stavi tačku na sve što ih je delilo.



Uchiha Hideout SD0xUWH
Soundtrack :

Nevrjeme se spremalo, nebo prekriveno tamnim oblacima sa sobom je nosilo sablasni vjetar. Na ovakve dane se može očekivati neko zlo, medjutim ovaj put situacija je bila malo drugačija. Ovaj put ova pojava izazvana je podsvjesnom strepnjom okoline, osjećajući katastrofu koja joj se nalazila na pragu. Kletva koja je dosegla dublje od same veze krvi, pratila je uchiha klan. Čineći tragičnu sudbinu koja se još jedanput ponavljala kroz istoriju.
-mokri kamen odavao je vibracijama u barama prisustvo jednog od proklete braće.


Ovo je mjesto gdje je priželjkivao da vječno leži?
Solidan odabir moram priznati.


Ispred mene nalazila se ogromna tvrdjava, svako malo primjetio bi neke tragove uchiha klana po njoj a još ni ušao nisam. Čak mi je bilo donekle žao što ovo drevno skrovište mora da trpi štetu od našeg dvoboja. Ušavši kroz glavni ulaz pratio sam hodnike da me dovedu do Yashina. Puštajući svoju chakru unaokolo osjetio sam njegovu poziciju dublje u prostorijama tvrdjave, istovremeno zaobilažeći sve pečate koji su se nalazili na mome putu. Možda su tu radi održavanja skrovišta ali šansa je podjednaka da su zamke.

#card10

Koji minut poslije, na kraju hodnika nalazio sam se ravno ispred njega gledajući ga u oči. Varao je sebe umišljen da ima prostora da se izležava u stolici iz koje me je očigledno podcjenjivao svojim pogledom.

Nikad se ne mjenaš, uvjek u svome sopstvenom svjetu prekrivenim filterom.
Odbijaš da priznaš istinu koja je ispred tebe zato, ovaj put se neću suzdržavati.....Yashine.



#card716

Skinuvši sunčanice  mangekyo koji je aktiviran još prije ulaska u skrovište, sada se nestrpljivo zavrteo uvažavajući protivnika ispred. U sledećem momentu moja silueta treperila je od brzine sa kojom sam krenuo ka njemu. Sablasna tirkizna chakra obavila me je konstruišući jednu skeletalnu ruku na kraju koje se pružala ogromna samurajska katana brzo padajući na njega.

#card4#card191#card784#card15

1200DMG sa 500BRZ (100 za tebe)



Ni na nebu, ni na zemlji.


Sedeo je na tronu, potpuno opušten, dok je Kirei ulazio u ogromnu salu. Njegov Sharingan je jasno beležio svaki pokret, svaku vibraciju u vazduhu. Osmeh mu je igrao na licu dok je gledao kako se njegov brat približava, sa svim svojim očiglednim besom i energijom.

Stigao si, Kirei. - rekao je s podsmehom, ostajući u svom položaju na tronu, nogu prekrštenih, dok su mu oči svetlucale crvenim sjajem. Nije bilo ni traga napetosti, samo hladna, kalkulisana smirenost koja je pokazivala koliko se oseća nadmoćno.

Dok je Kirei aktivirao svoj Mangekyo Sharingan, nije pokazao nikakav strah, niti je ustao sa trona. Umesto toga, samo je produbio svoj osmeh, osećajući kako se Kireieva chakra kovitla oko njega.

Tvoj Mangekyo je impresivan, ali te oči su dokaz tvog prokletsva. - rekao je , naglašavajući svoju superiornost u rečima koje su bile ispunjene razocaranjem, jer je otisao putem Mangekyou-a. Čekao je savršen trenutak, ne žureći, jer je znao da će Kirei napasti iz frustracije i besa.



Kada je Kirei konačno krenuo u napad, Yashin se podigao s trona u jednom brzom, fluidnom pokretu udaljavajuci se u desno praveci distancu.

#card4

Vidim, baš ti se žuri. Polako mladjani. - njegov ton je bio sarkastičan, izazivački, dok je tolikom brzinom krenuo da stavlja seal na sebe i radi znakove rukama kojim je stvorio oluju i vetar oko sebe.

#card1500
100 na munju od pasivne


#card1122 #card149

Potom su dva zmaja brzinom svetlotsi krenula da se spajaju u jednog ogromnog koji se krenuo sudarati sa Kirei-evim zamahom negde na pola puta, ajmo reći 40m od mene.

#card135 #card168

2100 dmg kombinovano, 420 zag od raz


Svaki njegov pokret bio je pažljivo kontrolisan, kao da igra igru u kojoj već zna pobednika. Gledajući Kireia sa hladnim izrazom lica dobacio mu je.

Ako misliš da je dovoljno samo imati moć, onda si zaista slep.

Uchiha Hideout Laxus-lightning-on-hand-Cropped



Uchiha Hideout SD0xUWH
Njegove vještine tajfuna su bile poznate kroz informacije iz bingo knjige, ali ovo je prvi put da ih ja vidim. Naboj vjetra koji se kretao oko njega remetio je kiseonik  prostoriji koja je već pretrpila mnogobrojne pukotine od sudara dva udarca. Ostatak njegovog napada (900DMG) sam presjekao sa mačem dok je još bio lagan i nakon što sam zmajeve ostavio bez glava mač je nastavio da pada ka Yashinu kojem sam se približavao svo ovo vrjeme.

Izgleda da svoju glavu cjeniš više nego svoje moći, ako tako pričaš.
Najbolje da istestiramo koliko je zapravo vrjedna.


Zamah koji je skoro izgubio čitav svoj momentum braneći se od njegovog napada spor je padao na njega, ali ništa više mi ni nije trebalo. Ovo vrjeme koje mi daje taj spori napad iskoristio bi da se ojačam tehnikama munje. Prsti praveći znakove koje bi samo sharingan mogao da isprati radili su skoro automatski dok sam posmatrao Yashina.

#card15#card205#card580#card186#card164
Biram dmg na ken na sledeće napade. Tsukiri zadržava combo back strike.
DMG koji nastavlja na Yashina je 300DMG sa 500BRZ



Ni na nebu, ni na zemlji.
Stajao je mirno, oči fokusirane na Kirei-a dok je ovaj napredovao sa mačem u ruci. Vazduh u sali je bio napet, gotovo opipljiv, dok je vetar, koji je Yashin prizvao, i dalje kovitlao oko njega, preteći da razori sve pred sobom. Njegovo srce je kucalo polako, ritmično, kao da odbrojava sekunde pre nego što će sukob dostići svoj vrhunac.

Gledao je kako Kirei oblikuje munjevitu energiju, koristeći vreme koje je stekao da se ojača. Nije reagovao odmah. Pustio je da trenutak potraje, da Kirei misli kako ima prednost, kako bi se njegov brat uverio da je zaista u kontroli situacije.

Misliš da će te ova snaga izvući iz senke prošlosti? - progovorio je hladno, glasom koji je odzvanjao u sali. 

Ovo ce mozda biti malo sokantna informacija za tebe, ali poslednji covek kojeg sam video sa tim ocima bio je nas otac.

Kada je to izgovorio poceo je da se udaljava od njega, kako bi pravio distancu sve vreme, znao je da bliska borba moze prouzrokovati mnogo problema. Ono sto mu je rekao je bila jos jedna od njegovih taktika da ga izbaci iz takta. Mozda sada nije bio najbolji trenutak, da mu krene otrkivati tajne njihove porodice, ali zeleo je da vidi kako ce ovakve stvari uticati na borbu. 



Njegovi prsti su se brzo pokrenuli, kao senke koje plešu u magli, formirajući niz složenih znakova. Vetar oko njega je postao još divljiji, zbog munje koja je krenula bukti iz njegovog tela, a nakon toga postavi seal koji je jos vise razjari.

#card186 #card1495

Uchiha Hideout Tumblr_o1f9bcZ0LT1t3lkheo1_500

Od moda biram dmg na munju, od  seal-a isto na munju, od obe prokovane pasivne takodje na munju, sve iz proslih poteza odrzavam i koristim.


Vetar se počeo koncentrisati u njegovim rukama, stvarajuci ostre talase vetra koji su se ukombinvali sa talasom elektriceta, bili su lansirali prema Kirei-u, sudarajući se sa njegovim zamahom, stvarajući eksplozivnu reakciju koja je osvetlila celu salu.

#card143
#card139 #card165

2950 dmg, kombinovano, 500 zag od razornosti, nastavlja 2650 kad se sudari

Zelis li da cujes istinu?

Dok se oluja besa razvijala izmedju njih, ostao je nepokolebljiv, oči nepomične, usmerene pravo na Kirei-a. Njegovo disanje je ostalo stabilno, dok je procenjivao situaciju, tražeći slabost kod brata, spreman da iskoristi svaki znak nesigurnosti.



Uchiha Hideout SD0xUWH
Dok je bježao od mene kao kuga odlučio je da mi nešto broji sa 40 metara, zbog ogromnog blendera od vjetra ga nisam čuo. Prvo sam parirao deo njegovog napada ostatak što nisam mogao sam odbio da primim nestajući sa svoga mjesta i iz vidnog polja. Možda je samo drugi uchiha sa kompletnim sharinganom mogao da zapazi direkciju u kojoj je ogromna plava ruka otišla.

Uchiha Hideout 2024081620350988

U sledećem momentu bih zamahnuo na njega ali onda sam konačno čuo njegove rječi. - !!!!!! - Na momenat sam ostao bez teksta.........................moj brat je prava budala.

Za takve glupe izjave ne prolaziš nekažnjeno.

- Obadvojica dobro znamo da naš otac nikad nije iz kuhinje kročio. Bože čak su nam pokazivali albume njihovih putovanja po raznim kulinarskim znamenitostima. Slike su pokazivale da su se od malih nogu bavili kulinarstvom i sitnim poslovima, tako da je Yashinova izjava shvatita kao ništa više od diverzije.
U skladu sa mojim riječima plava ruka je zamahnula ka njemu, cjepajući oluju koja se obavijala oko njega.


#card203#card190#card416#card15
2050DMG sa 0 BRZ za tebe



Ni na nebu, ni na zemlji.

#card1370
Skriveni iz proslog, sve od proslih poteza i dalje odrzavam i koristim, genjutsu efekat ne koristim cuvam ga za kasnije.

Stajao je nepomično dok je Kirei-ev napad stigao ka njemu. Njegove oči su ostale hladne i fokusirane, dok su se u njegovom umu vrteli različiti scenariji. Kada je ogromna plava ruka zamahnula ka njemu, brzo je reagovao, formirajući znake rukama. Iznenada, izmedju njega i Kirei-a stvorio se ogroman tajfun, koji je upio siloviti udarac i raspršio energiju zamaha Susano-a u nebrojene vrtloge vetra.

#card1120

Uchiha Hideout Main-qimg-ffc2b6dc32120ef025589d1799819a45-lq

Dok je tajfun besneo, udaljio se, koristeći stvoreni haos kao zaklon. Deo krova se urusio pod silom, stvarajući rupu kroz koju je  poleteo napolje. Gledajući dole na malog brata, progovorio je s neskrivenim prezirom u glasu.

Uchiha Hideout Laxus

#card138



Hajde odmori malo, da ti kazem jos nesto. Isti si kao on, proklet putem Mangekyou-a. Tvoj ceo zivot je laz, od malena su nas obojicu lagali. Ona matora drtina koju nazivamo ocem je nekada bio elitni ninja najmnik. Zbog svoje prevelike zelje za moci je posao istim putem i razvio narednu verziju Sharingana ! - zastao je na trenutak ostavljajuci malo prostora da svari ono stu mu je trenutno govorio te nastavio.

Zajedno sa nasim stricem njih dvojica su otkljucali tu prokletu moc, ipak sudbina svakog ko gleda kroz te oci je da i zauvek ostane bez njih. Primecujuci da mu vid gotovo vise ni cemu ne sluzi, nas otac je ubio svog rodjenog brata i uzeo njegove kako bi probudio vecni Mangekyou. - moglo se primetiti u njegovom klasu da je vidno uzrojan zbog svega sto mu je sada iznosio, retko kada je bio ponesen emocijama, ali je odlucio da nastavi.

Kada sam saznao istinu, jedino sto sam hteo jeste da nas dvojica ne prodjemo tako. Iz tog razloga sam prekinuo svaki odnos sa tobom, odlucio da zauvek nestanem iz tvog zivota. Ipak, izgleda da to nije moguce, tvoja opsesija zamnom i sudbina nas je uvek spajala. Kada sam video Mangekyou u tvojim ocima, shvatio sam da je vec kasno. Zao mi je sto nisam uspeo da te zastitim, ali sada cu ispraviti ono sto sam uradio i licno ti oduzeti zivot. Zao mi je. - u tom trenutku mogla se primetiti mala suza koja je kanula u tom trenutku.



Dok je govorio, energija koju je tajfun upio počela je da se skuplja i koncentrira. Zrak se naelektrisao dok se sve to zlo i destrukcija nisu skupili u jednu tačku. Sa vrha skrovišta, spustio je ruku i usmerio taj zverovski napad ka Kirei-u.

#card159 #card1124
3500, 500 zag od razornosti



Uchiha Hideout SD0xUWH
Soundtrack :

Nisam mu dao prostora da pobjegne, za njim sam istrčao na krov gdje je stao lebdeći u vazduhu. Ali onda za čudo nije počeo da napada nego je odlučio da komunicira. "Da li je konačno došao do pameti?" Pomislio sam djelom izbezumljen gledajući ga na nebu, moj um je jurio tristo na sat da napravi smisla od trenutne situacije. U stavu spremnom na bilo kakav napad čekao sam, tada je krenuo da priča.

. . . . .

Znoj me počeo oblivati, njegove riječi su se mogle nazvati suludim i ne bih povjerovao u njih ni na jedan sekund. Moj stav je možda mogao zaustaviti bilo koji napad koji bi bacio ka meni. . . . . . . . ali ne i ovo. Moja šaka je blago podrhtavala slušajući ovu "priču", do tog nivoa da sam u jednom periodu napravio znak prstima da se izbacim iz ove katastrofe od genjutsua. Na momenat sam osjećao kako sam stvarno bio pod genjutsu efektom, ali kada sam svoj nadajući pogled vratio ka nebu on je idalje bio gore.

Ne ovo možda nije genjutsu ali su idalje laži! Zasigurno jer nema realnosti u kojoj bi njegove riječi mogle biti istinite. . . . zar ne?. . . . . . zašto onda?. . . . . . . . . . . . . . .

Izgledaš tako ubjedljivo?
- promumljao sam, više samom sebi nego njemu.

Skoro sam izgubio svu volju da nastavim sa borbom, naravno to nije bilo dozvoljeno. Sa njegovom poslednjom rečenicom tada sam shvatio, sve je ovo bila zamka. Mora da je saznao za moje oči od nekoga, i zbog toga je namjestio ovaj scenario u želji da ukrade njihovu moć za sebe! Da! Sada prije njegove smrti mora da ga nagriza sramota, pa se prestavlja kao neki heroj koji čini uslugu našoj porodici.

Šta te čini tako sigurnim u svoju pobjedu, YASHINE?!
smrtonosna borba je nastavila.

#card205#card166#card133#card15#card2
Tsukiri koristim jer mu je cd gotov efekat reflex stava, zadržavam lightning weapon, moj napad skida 2400DMG ostalih 1100 izbjegavam + 150DMG, pomjeram se direkt ispod tebe.



Ni na nebu, ni na zemlji.


Sve modove odrzavam i koristim ih, genjutsu efekat jos nista.

Leteo je tacno iznad Kirei-a, osećajući kako energija okolo pulsira. Njegovo lice je bilo maska hladne odlučnosti, ali u očima mu je bio odraz unutrašnje borbe. Njegove reči su upravo uzdrmale Kirei-a, i to je znao, ali nije bilo mesta za sažaljenje. Moralo je ovako biti. Odlucio je da odleti nekih 40m od njega i sleti dole, nije vise hteo da ga ponizava i gleda sa visine, ovim je pokazao da ga smatra njemu ravnim i dostojnim protivnikom.

#card177 #card125
#card170

Podigao je ruku, a energija oko njega je počela da se manifestuje u obliku munje i vetra, kreirajući oko njega gotovo apokaliptičnu atmosferu. Njegove crvene oči su svetlucale u noći, dok je koncentrisao svu tu silinu u jedan, konačan napad.

Šta me čini sigurnim? To što znam da nemam drugog izbora. Ovo je kraj, Kirei.

Njegov glas je bio nepopustljiv, dok je energija iz tajfuna, sada pojačana njegovom dodatno njegovom munjom, postala zastrašujuće snažna. Njegove ruke su brzo formirale niz znakova, a zatim je spustio ruku kao znak za napad.

Ovaj put neću praviti grešku. Oduzeću ti život, ali znaćeš istinu pre nego što odeš. Naš otac je bio monstrum, a ti, ti si vec postao isti on.

#card132 #card162

2750 dmg, 500 zag od raz


Uchiha Hideout ?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false


Munje su zasijale jače nego ikad pre, dok su se vrtlozi vetra uvijali oko njega, sve dok nije formirao masivni vetar prožet elektricitetom. Njegov izraz lica je bio leden, nepokolebljiv, dok je usmeravao taj napad direktno ka Kirei-u. Krenuo je ka njemu, sa takvom silinom da je vazduh oko njih postao naelektrisan, dok su vetrovi šibali kroz ruševine Uchiha skrovišta, spremni da ga sravne sa zemljom i ostave samo dugmice iza sebe. Nije sklanjao pogled sa Kirei-a, posmatrajući svaki trenutak, svaku reakciju, kao da je želeo da zabeleži poslednje trenutke svog brata, koji je sav ranjen jedva stojao na nogama.

Zbogom brate, počivaj u miru.

Njegova odluka je bila donesena, i nije bilo povratka.



Uchiha Hideout SD0xUWH
Soundtrack :

Oko mene sve je bilo bjelo, odakle je stekao ovakvu snagu?! Došavši sebi slika pred mojim očima se konačno razvila, u krateru ležao sam sa vjerovatno 90% svoga tjela sprženim. Sa koteom koji sam namontirao na povrjeđenu ruku ubacio sam 3 pilule u svoja usta, vraćajući sebi dovoljo krvi da se ruke od susana probude i izbace me iz kratera. Onda registrujem Yashina.

Uchiha Hideout 2024081718055616

Umalo sam umro, prokletinjo jedna!

Nakon čega sam odma, zamahnuo svojim mačem da se odbranim od njegovo napada druga ruka  susana nas je odgurala od ostatka njegove loptaste munje. Krvareći iz skoro svakog mogućeg mjesta nije bilo mnogo nade za mene. Ne mogu da vjerujem da ovo kažem ali on.........je jači od mene. Njegov pogled mi je sve rekao, nije uopšte bilo potrebe za riječima izmedju nas dvojice, ali proklet bio kad mu ne bi utrljao so u njegovu licemernu ranu od izgovora.

Yashine!
Pričaš mi kako sam isto smeće ko i otac. Jer je on ubio svoga brata radi moći, ali gledajući u tebe sada
..........pitam se ko je stvarno ovdje nalik na njega!


Ako je mislio da ću mu dozvoliti da mi prosipa tu priču, kako su njegove radnje ustvari radi dobra, može si zabiti tu dobrotu gdje sunce ne sija. Kroz svoja putovanja vidjeo sam nebrojne dobre ljude, počinjući od mudraca ninshua koji bi trebali da budu primjer današnjici. U poredjenju sa njima on je ništa više od lažova!!!

#card399#card203#card15#card200#card379#card378

Održavama sve. Šopam 3 pilule za 0 slotova iz kote-a, smanjujem cd na tsukiri.
deflektujem 2550DMG napada i sav zag  ostatak ovaj put valjda izbjegavam



Ni na nebu, ni na zemlji.


Odrzavam sve i koristim

Stajao je iznad ruševina, hladan i odlučan. Njegove crvene oči su se usmerile ka Kirei-u, primećujući svaki trag slabosti na njemu. Energija koja je još uvek pulsirala oko njega, nalik olujnom nebu, davala mu je auru neuništivosti. Znao je da je Kirei teško povređen, ali nije dozvolio da ga to omete. Njegova odluka je bila čvrsta kao čelik, i sada je bilo vreme da se završi ono što je započeto.

Sa ledenim spokojem, podigao je ruku ka nebu. Munje su se pojačale, dok je vetar šibao okolo, stvarajući zvuke koji su podsećali na vriske iz pakla. Svaka kap krvi koja je kapala sa Kirei-evog tela, svaka povreda koju je zadobio, bila je rezultat Yashinove volje da ga slomi, i sada je vreme da ta volja bude ispunjena do kraja.

Znas, ljudi pricaju bez obzira na to ko si, ne znas kakav si covek do samog kraja. Kada te smrt zagrli, shvatices sta si. Ja koliko vidim po tebi i dalje se ne dozivas pameti i sve vise shvatam da sam doneo ispravnu odluku. - Njegov glas je bio kao sečivo, hladan i nemilosrdan, dok su se munje skupljale u njegovoj ruci, spremne da puste svoj razorni udar.

#card1370



U tom trenutku, aktivirao je genjutsu, hvatajući Kirei-a u iluziju toliko jaku da je delovala kao stvarnost. U njegovoj glavi, jezive slike su počele da se formiraju. Yashin je stajao iznad tela njihovog oca, krvlju umrljanih ruku, dok je hladnokrvno zabijao mač u njegovo srce. Njihova majka, koja je uvek bila simbol topline i ljubavi, sada je bila na kolenima, moleći za milost, dok je bezosećajno podizao ruku i završio njen život. Njihov dom, sve što su voleli i gradili, bilo je u plamenu, uništeno do temelja.

Slike su se smenjivale brzo, ne dajući mu prostora da razmisli ili da se odbrani. Svaka scena bila je sve strašnija od prethodne. U jednom trenutku, mogao je da vidi sebe, kako nemoćno posmatra dok Yashin uništava sve što su ikada voleli, sve što su ikada bili. Bilo je to kao da je uvučen u najdublje slojeve pakla, gde mu je bilo sudjeno da gleda kako sve nestaje.



Zamahnuo je rukom, a energija se skupila u razarajućeg kombinovaog zmaja kojeg je poslao pravo ka bratu. Napad je bio moćniji nego bilo šta što je do sada iskoristio, gotovo njegov pun potencijal.

#card137
#card135 #card168

2900 dmg, 500 zag od razornosti

Uchiha Hideout Tumblr_olmwc04hTl1ueizsio8_r2_250

Dok je zmaj jurio ka njemu, nije sklanjo pogled. Njegove oči su pratile svaki trenutak, svaki trzaj, dok je sudbina njegovog brata bila zapečaćena, a jezive slike koje je stvorio u njegovoj glavi ostale su kao trajni ožiljak, podsećajući ga na ono što nikada neće moći da zaboravi.



Uchiha Hideout SD0xUWH
Soundtrack :

Moje tjelo možda je bilo na borilištu ali moj um nije, onda gdje sam ja? Jedini validan odgovor je bio. . . . . . . . . . . u noćnoj mori.




"YASHINEEE! Zašto?! Prekini zar ne vidiš na oči!? To su naši. . . . . naši. . . . . roditelji Yashi...ne."
Uchiha Hideout 38b27c890c86dc748f00fdc3d9ef5366
Sa suzama malo djete je gledalo prolivanje krvi, toliko okrutno, toliko nemoralno da bi zaledilo krv i najiskusnijim shinobijima. Kamoli malenome djetetu, u noći punog mjeseca krv je prekrila lice maloga Kireia. Njegovi urlici sve glasniji, dok na kraju njegove glasne žice odustaju, njegov glas ne uspješno pokušava da doziva razum svoga  starijeg brata....ali neuspješno.



Soundtrack 2 :

Kirei-ev um je možda zarobljen ali. . .
Njegovo tijelo je spremno odgovorilo na opasnosti koje prijete Kirei-u. Susanoo skoro mehanički je blokirao napad, šaljući ga u zid pored gdje bi kroz njega prošao i nastavio dalje u nedogled. Mangekyo sharingan u njegovim očnim dupljama počeo jed da sija vene da iskaču po beonjači oko njega, skoro kao da je imao sam svoju volju. Kireievo tijelo se mehanički podiglo ulazeći u samurajski stav susanoo oko njega imitirajući njegove radnje. Inače do sad nije trebao da izvodi tehnike, samo ih je njegov susanoo koristio umjesto njega on ostavljen da slobodno izvršava znakove rukama. Svi faktori su ukazivali na to da. . . . ovo nije bio Kirei, međutim prije nego što bi ovaj čudni prizor nastavio dalje njegovim očima se vratila svijetlost.


"Granica nikada nije dovoljno niska za tebe, jeli Yashine?!"

Izbezumljen da bi njegov brat uopšte mogao da u svome bolesnome mozgu napravi takve scene, uvredama mu se obraćao sa pitanjem.

#card1379#card195#card207#card205#card1368
Održavam sve.
Nakon što odbranim napad prvim stavom mjenjam i Tsukirijem zadržavam vacum sword, Blokiram tvoj napad sa zamahom od 3050DMG i sa efektom susana blokiram zag. Uchiha combat na ninjutsu.



Ni na nebu, ni na zemlji.




Sve odrzavam i koristim

Stao je mirno, posmatrajući kako njegov genjutsu počinje da uzima maha. Njegove crvene oči su blistale dok je pratilo reakcije svog brata, osećajući kako njegov um tone sve dublje u noćnu moru koju je pažljivo skrojio. Medjutim, nije očekivao snagu koja je izbijala iz Kirei-ovog tela uprkos iluzijama koje su ga progonile.

Primetio je kako Susanoo, taj zastrašujući avatar koji je bio simbol njegove snage, deluje gotovo autonomno, braneći ga instinktivno od Yashinovog smrtonosnog napada. Energija koju je uložio u napad razbila se o  Susano maceve, odjekujući kroz ruševine. Munje su sevajući udarile u zemlju oko njih, ali nije ga to pokolebalo.

Umesto toga, osetio je nalet besa koji je počeo da mu ključa u grudima. Nekako je uspeo da preživi još jedan njegov napad, da se odupre i da nastavi da se bori. To je bilo nešto što nije planirao, nešto što ga je iznova podsećalo na snagu njegovog brata, na tvrdoglavost koja je oduvek bila njegova karakteristika.

Zaista ne znas kada treba da odustanes?

Njegove reči bile su prožete ledenom odlučnošću. nije odustajao, bez obzira na sve. Znajući da je Kirei uhvaćen u vrtlog straha, rešio je da dodatno pojača pritisak. Aura se još jednom proširila, sada mračnija i zlokobnija nego pre, dok je fokusirao svoju energiju na stvaranje novog napada.

#card147

Podigao je ruke, stvarajući novu spiralu energije oko sebe, u kombinaciji munje i vetra, koje su zajedno stvarale jezivu chakru, koja je jela vazduh oko njega.

Granica? Ako mislis da postoji granica koju ne bi presao da te zausitavim... Onda si se grdno prevario.

Uchiha Hideout Tumblr_mtux3cfjC41s03bfxo9_500

#card165 #card129
#card1498
Dodajem na spojeni napad, 2400 dmg, 480 zag od raz



Uchiha Hideout SD0xUWH
Soundtrack :

'Zar je ovaj čovjek ispred mene stvarno on?' Zapitao sam se. Njegov hladni pogled ispunjen bijesom nebesa, nije sličio slici brata kojeg sam znao od prije. Njegove riječi su samo podržavale moje misli, granice? Šta je to, može li se pojesti? Odavno su naše granice nestale, da smo ih imali ovo se ne bi dešavalo. Džaba sve sentimentalne misli, kad sam uz njih samo više naoštrio svoj mač, spremajući njegovu oštricu nizakoga drugoga nego za sopstvenog brata.

Moje oči su se složile samnom, iako su krvarile, nikada nisu pustile Yashina iz svoga vida. Pulsirajući snagom, chakra iz njih se proširila mojim tijelom prisilno krpeći ga radi ispunjavanja njihovih želja. Ovi nagoni za nasilje......otkad su bili samnom. Ko da je i bitno, ispred mene je protivnik koji ne bi rekao ne na borbu do smrti. Sa licem bez ikakvog privida emocije na njemu, uzvratio sam njegove riječi ravnodušno.


Yashine. . . . rastaviću te ako je to zadnja stvar što uradim.
Samo mi je žao naše majke. . .kakva beskorisna dva sina ima. . .nažalost sa tim ću morati da živim.


Moje oči puštale su suze od krvi, moj um zbunjen kontrirajućim mislima. Digao sam se na drhteće noge, bol koja je pulsira mojom glavom mi nije dozvoljavala da puno pričam, samo da činim. Oko mene plava chakra počela je izvirati, prošla jedna ruka susana sada djeleći se na četvoro njih napravila je jezivu siluetu. Autonomno kretajući se ka singularnom cilju.

Eliminaciji starijeg brata.

#card1379#card203#card5#card1371#card123#card2#card4
Sve održavam. Uchiha combat mi daje 100 vitalnosti i to pokriva potrošnju moga Susana ovaj potez.
Refleksni stav mi daje + 200DMG jer je treći put korišten i smanjujem cd na truestrike. Oštrim mač susana, 25 chakre u rising i jednim metkom blokiram usporavam tvoj napad sa 2000DMG i 400raz zag  i 100defensa od chakra risinga, ostatak izbjegavam sa speed dodgom, rećemo u ljevo gdje onda lagano prilazim tebi.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Sve odrzavam i koristim
Stajao je mirno i posmatrao Kirei-a dok se ovaj podizao, gotovo mehanički, iznova i iznova, uprkos svemu što je pretrpeo. Krvave suze koje su tekle niz bratovo lice nisu ga omele, samo su ga podstakle da pojača svoju odlučnost. Njegove crvene oči, sada hladnije nego ikada, odavale su osećaj potpune rešenosti.

Rastavices me? - usne se iskriviše u jedva primetan osmeh. Kirei, čak i sada, još uvek sanjaš.

Nije bilo više mesta za suze ili za kajanje, samo za borbu. Kada je video da mu se priblizava, odlucio je da se udalji i da odma reaguje, a energija oko njega je krenula da se skuplja u silovitim talasima vetra i munje. Vihori su počeli da se vrte oko njega, povlačeći u sebe svaki atom snage koji je mogao da sakupi. Bilo je to kao da sama priroda odgovara na njegov poziv, kreirajući oluju koja je pretila da uništi sve pred sobom.

#card4 #card183

Dmg na munju od pasivne munje, 550 brzine sad

Ne stavljaj me u isti koš sa tobom, ne brini za to, ovo su tvoji poslednji trenutci.

Glas je bio čvrst, gotovo prazan, dok je oblikovao znakove rukama, svaki pokret precizan, smiren, u potpunom kontrastu sa olujom koju je stvarao. Čitav svet se smanjio na to jedno mesto, na tu jednu borbu. Munje su se pojačale, vetrovi su urlali, dok je konačno usmerio dva napada ka svom bratu. Chakra je eksplodirala iz njegovih ruku, probijajući se kroz vazduh sa silinom koja je mogla da sruši planine. Sve što je osećao, sav bol, bes, i tuga, bili su koncentrisani u te napade.

#card159 #card126

1450 dmg, napad od munje on ide prvi, nosi 50 zag od brzine, zbog tvojih 500
Onda iza njega ide ovaj iz vetra.
600 dmg, 50 zag nosi od brzine, zbog tvojih 500



Uchiha Hideout SD0xUWH
Soundtrack :

Polusvjesno kretao sam se ka njemu, limitiranih sposobnosti fokusirao sam se kompletno na svoj cilj. Sve ostalo oko mene šuštalo je u nekoj bjelini, čitava okolina odazivala se na njegovu komandu. Moja koža blago osjećajući divlje i naglo mjenjanje pritiska oko nas, samo mi je dala doznjanja kada je vrjeme da zamahnem. Ruke susana uzdigle su se u kenjutsu stavu nakon kojeg se munjevita zvijer raspštila kao vatromet na sve strane. Kako su svjetla od munje zatamnjela, pokazala se ogromna oštrica vazdušnog pritiska prebrzo se kretajući ka prokletom rukovodiocu prirode.

Uchiha Hideout Retouch-2024082001503121

"Ćoravo napadanje te neće sakriti od mene, Yashine."

Moj glas dotakao ga je sa njegove lijeve strane, moja sopstvena brzina prestignuvši brzinu moga napada koji je udarao ka njemu. Ulazeći u stav pustio sam da se izvrši sukob izmedju dve suprotne sile, spreman za sledeću ofanzivu koja je izvirala iza brijega. 

#card199#card195#card201#card416
Održavam sve tehnike mangekyo sharingana.
Imam sada 200 vitalnosti, brzina mi raste na 600 od laida negira tvoj zag. Ulazim u stav ispaljujem vazdušnu oštricu koja sječe tvoga kera i nastavlja ka tebi, prolazeći nesmetano kroz neodbranjivi napad. Na tebe ide 1750DMG i 200BRZ (600), drugi napad izbjegavam i pojavljujem se pored tebe. +50, +150.



Ni na nebu, ni na zemlji.
Odrzavam sve, ali slot dajem samo na koriscenje moda iz tajfuna.

Osetio je vibracije u vazduhu i trenutak pre nego što je napad stigao do njega. Njegove crvene oči zasijale su još jače dok je koncentrisao chakru, a vetrovi su se momentalno podigli, formirajući snažan tajfun oko njega. Munje su se uvijale u vetrove, stvarajući zastrašujuću barijeru koja je apsorbovala napad koji je dolazio. Zvuk eksplozije munje i vetra odjeknuo je kroz ruševine, a energija se proširila kroz vazduh, slabeći napad koji je na kraju samo okrznuo njegovo rame.

#card1120

Odmah je iskoristio trenutak i povukao se unazad sa brzinom munje, ostavljajući za sobom tek zamagljen trag. Njegovo telo je klizilo kroz vazduh, dok se udaljavao od epicentra borbe, odma nakon toga je postavio seal na sebe.

#card173 #card1500

Dmg na vetar od pasivne seal-a.

Njegove ruke su se ponovo spojile, oblikujući niz znakova, a chakra munje počela je da se širi iz njegovih prstiju, stvarajući mrežu preko čitavog terena. Munje su se utkale u zemlju i vazduh, čineći svaki pokret opasnim. Bilo ko da se pomeri na terenu, bio bi pogodjen silom koja bi mogla da nanese čak smrtonosnu štetu za Kirei-a.

#card158

Sakriti od tebe? Evo dajem ti priliku, pokaži šta možeš.  

Njegove oči pratile su svaki pokret na terenu, spremne da iskoriste svaku prednost koju je ovim manevrom stekao. Spremio se za sledeći potez, znajući da je mreža spremna da ošteti svakog ko bi se usudio da se kreće u njenom dometu.

Kraj se približava, Kirei.

Uchiha Hideout Tumblr_inline_o47o95DvAx1r8a94o_500



Uchiha Hideout SD0xUWH
Soundtrack :


Skrovište je bilo, uništeno. Ne to je ozbiljno podcenivanje, pretvoreno je u prašinu. Na njegovom starom mjestu svakog drugog sekunda neprirodna kataklizma bi iznikla, tako i ovaj put. Silueta koja se petvorila u grom kretala se bljeskom svjetlosti kroz tajfun koji je maloprije pojeo oštricu vjetra. Iza živoga groma, još jedna veća silueta brzo ga je pratila leteći za njime.

"Priliku? Dozvoli mi da ti pokažem zašto to nije dobra ideja."

Sustignuvši ga naš okršaj je svojim praskom desintegrisao tajfun oko nas. Susanoo sada u kompletu regenerisan podigao je mačeve, i sasjekao sve na njegovom put. Ako priroda želi da stoji na njihovom putu, dobrodošla je da pokuša. Hladnokrvno gledajući ka Yashinu dao mu je svoje riječi uz dva zamaha pratnje.

"Budi zahvalan našim roditeljima, da nemaš te cjenjene oči u svojoj glavi, ne bi izdržao 3 napada od mene, prokletinjo jedna."


Uchiha Hideout Retouch_2024082014594379

Oštrice su sjekle kroz stjene nalažeči svoj put do Yashina, odroni vječno padajuči oko nas, prasci katastrofe odjekujući kroz borbu. Koliko još besmislenog uništenja ovo mjesto mora da pretrpi?

#card138#card15#card1375
Gasim susanoo sword destruction. Održavam mangekyo sharingan i Susana. 
Polećem izbjegavajući mrežu munje ispod. Zaletivši se na tebe zamahnuo sam dva puta prvi zamah ima 3200DMG drugi ima 3500DMG i 200BRZ obadva (600). Evo ti tvoja chakra prokleta!



Ni na nebu, ni na zemlji.
Gasim mod iz munje, ostaje ovaj iz tajfuna, shar i dalje upaljen, za mod iz tajfuna dajem slot da ga koristm.

Stajao je usred oluje koju je sam kreirao, njegov dah bio je smiren i kontrolisan. Kada je osetio silovitu energiju koja je dolazila ka njemu, nije oklevao. Stavio je svoju masku, njegovo telo je bljesnulo, preobrazivši se u čistu munju, koja se potom vinula ka nebu, praveci distancu, pretrpevsi dodatnu stetu, vreme je bilo za masku koja mu je donela dodatnu chkaru. Iz visine je posmatrao teren, a zatim podigao ruku i formirao vetrovitu ruku koja se protezala iz oluje, ciljajući da uhvati i zarobi protivnika u snažnom stisku.

#card1379 #card328
#card182 
#card138 #card127

Ujedno, koncentrisao je chakru u svoje telo uz pomoc svog sala, obavijajući ga još većom količinom oluje. Njegova aura postala je gotovo neprobojna, svaki udar vetra i munje stapao se u jedno, osnažujući ga. Njegove oči blistale su crvenim sjajem dok je oblikovao sledeci napad.

#card576

Sada je vreme da zavrsis ovaj ples.. - rece toliko tiho tek da ga cuje, spajujuci ruke u sledeci set znakova. Kombinovani napad vetra i munje počeo je da se formira, snažan vrtlog chakre koji je pretila da proždere sve pred sobom.


#card132 #card156

2800 dmg, 500 zag od razornosti



Uchiha Hideout SD0xUWH
Soundtrack :

Ispod moga sečiva, bljesak svjetla mi je dao doznanja, da opet nisam uspeo. Iz njegove prošle pozicije prostra se grom, brzina munje brebrza za obične oči izgledala je sporo u mojim. Dokazivajući ovo plavi džin pokrenuo se za munjom   -BOOM-   iza sebe ostavljajući sonični prasak, dokazujući probijanje granica brzine. Mnogi ne bi mogli razaznati trenutnu situaciju za ono što ona istinski jeste, isto nije važilo za mene.

Želiš li da umreš?  -  Sve radi ČEGA?!
Njihove usrane priče?! Kojom su te hranili dok si imao koliko, 15? 17 godina?  -  TO! je bilo dovoljno da te okrenu protiv MENE!?
Ti patetična KUKAVICO!!!

Uchiha Hideout Retouch_2024082020580509
Moj glas ispucan, izmoren i istrošen u svemu ovome, oglašavao mu se isfrustriran. Sada kako mi se um malo isčistio, slika mi je postajala sve jasnija . . . . . . . i slomila me je, na više djelova nego što bi htjeo priznati. Slike našeg djetinstva, našeg obećanja, naših snova, sve to . . . . . . . nije se raspalo zbog njega već neke šugave priče?
Bjes me je obuzeo.


Nema problema.
To mi samo pokazuje, da nikada ni nisam imao brata.
Ništa osim obične kukavice! Previše zastrašene pričama!


Moja bjes eksplodirao je, i zamahnuo je rukama Susana na njega.

#card580#card15#card2#card207
Održavam sve karte mangekya
Izbjegavam letenjem tvoj stun, onda tvoj napad i njegov zag deflektujem zamahom od 2600, izbjegavajući ostatak +150 (flash step maxed 750DMG), Nakon toga prilazim tebi i zamahujem sa 3350DMG i 100BRZ (600).



Ni na nebu, ni na zemlji.

Sve odrzavam i koristim sto imam.

Osetio Kireijev bes pre nego što su reči stigle do njega. Oluje oko njega su sevnule u odgovor, dok je stajao visoko iznad polja borbe. Nije bilo više vremena za osećanja, nije bilo mesta za prošlost. Samo borba. Kada je video kako se mačevi Susanoa podižu ka njemu, bez oklevanja je pokrenuo oluju vetra i munje koja je već bila formirana oko njega.

Napustio sam te, jer sam verovao da tako nikada nece doci do ove borbe, da nas odnos nece postati dublji i zelja za moci Mangekyou-a progutati obojicu, ipak pogresio sam i... sada je vreme da ispravim gresku.

Njegove ruke su se spojile u brzu kombinaciju znakova, a moćan tajfun stvoren od siline vetra i munje eksplodirao je u punoj snazi, upijajući energiju napada koji je dolazio. Vetar je urlao, dok su munje sevale kroz spiralu chakre, stvarajući zvuk nalik urliku prirode. Tajfun je postao neprobojna barijera, gutajući sve pred sobom.

Uchiha Hideout Mqdefault

#card1120

U deliću sekunde, udaljio se od epicentra borbe, ostavljajući iza sebe vrtlog koji se vrteo sa neviđenom silinom. Sa sigurne udaljenosti, podigao je ruku i uputio dodatni napad u središte tajfuna. Tajfun se pretvorio u smrtonosni vrtlog chakre, sa ciljem da uništi sve što mu se nadje na putu.

#card123 #card1124

3000 dmg, 500 zag od razornosti

Njegov Sharingan je pratio kretanje oluje, a hladan osmeh mu je prešao preko lica dok je posmatrao destrukciju koja je sledila. Borba se približavala kraju, a Yashin nije nameravao da popusti.



Uchiha Hideout SD0xUWH
Soundtrack. :

Okolina je urlala na najmanju komandu Yashina, trenutno je u svakome smislu upravljao sa njome na većem nivou nego bilo koji poznati prirodni mudrac. Sa svakom komandom nova katastrofa prekrila bi horizont stvarajući neopisivu štetu prirodi. Ironično stavom kojim se trenutno nosio, izgledao je kao mitski Bog oluja Susanoo! Uprotiv svemu tome jedan čovjek je stojao medju olujama, katastrofalna moć i bjes prirode ne zastrašujući ga. Šta više oko njega je bila jedina sigurna tačka, jer svaki uragan koji bi mu prišao raspao bi se u komade.

"Nemoj da umišljaš na sekundu da imaš konačnu odluku nad ovim sukobom."

Možda je to Kirei rekao, ali ono što je stvarno mislio je - 'Odakle više!!! Otkud mu tolika količina chakre?!' Treba biti poznato da ni jinchuriki nije ovoliku katastrofu mogao praviti sa svojom nepotrošivom chakrom. Jedan od 9 svijetskih monstruma nije imao količine chakre koju je Yashin trošio!? Onda kako? Kirei nije mogao da smota svoje misli oko na izgled beskonačo izvirujućim zalihama Yashina.

"Možda možeš kontrolisati sav bjes svijeta, ali to nije dovoljno Yashine!"
"Ne možeš zaustaviti ono što je već odlučeno."


#card1379#card15#card8
Održavam sve. 
Branim se zamahom od 3300DMG (zbog efekta stava +400, trenutno 1900DMG na maču +50 na kraju poteza.), odmaram (spasilo te letenje) Evo ti kenjavi compulex brate.



Ni na nebu, ni na zemlji.
#card1370
Skriveni, koristim ga, odrzavam sve iz proslih poteza i dajem slot na mod tajfuna.

Osećao je kako energija prirode ključa u njemu, svaki delić njegove chakre bio je usmeren na upravljanje haosom koji je stvarao. Munje su se izvijale oko njega, dok su vetrovi su uništavali sve na svom putu. Njegove crvene oči sijale su hladno i odlučno, kao da nije preostalo ništa osim želje za potpunim uništenjem.

Kirei-ove reči su dopirale do njega, ali su bile kao odjek u daljini, nevažne, beznačajne. Svaki udah, svaki pokret, bio je prožet surovom snagom oluje koja ga je okruživala. Zrak je bio ispunjen elektricitetom, dok su munje sevale, prateći svaku njegovu misao.

#card170

Već odlučeno?   -  glas je bio je miran, ali u njemu je bio skriven bes.  Onda ćemo videti da li možeš preživeti ovo što sam odlučio.

Njegove ruke su se spojile, a chakra vetra i munje počela je da se koncentriše u njegovom telu, jačajući ga iznutra. Njegova aura postala je još intenzivnija, oluja oko njega bivala je sve divlja. Svaki pokret ruku bio je kao udar groma, svaki znak koji je formirao donosio je novu katastrofu.

#card1127

Podigao je ruke visoko iznad glave, a oluja koja se formirala oko njega sada je postala gotovo živa sila. Munje su pucale iz njegovog tela, udarajući vetar koji se pretvarao u gromoglasnu silu, spremnu da ga oslobodi. Energija koju je generisao bila je prevelika za bilo kog običnog shinobija, ali on je bio daleko od običnog.

#card186

Dmg na munju od moda i od pasivne

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!

Uchiha Hideout Angry_Laxus

Nakon sto se smiro od ovolike moći, izgovorio je.

Neka ova oluja odluči !  izgovorio je tiho, ali svaka reč je nosila težinu stotine gromova.



Uchiha Hideout SD0xUWH




Miran život vladao je ovim prostorom, tako i danas jedan običan dan ispunjen radom i dječijim smijehom. 'Tata! vidi šta sam našao, zar nije ogromna?' Mali dječak dotrčao je svome ocu, uzbudjeno pokazujući mu veliku bubu koju je zgrabio. Ali njegov otac okrenut ka horizontu, nije doživljavao njegov pronalazak. 'Asashi-' otac je započeo rečenivcu ne gledajući ka njemu. '-idi reci majki da unese veš, izgleda da su naše molitve Bogu Suijinu uslišene . . . . . danas će biti nevremena.' rekao je misteriozno gledajući ka horizontu.

Nesvjesno borba proklete braće, proširila je svoje posljedice iako beznačajne po susjednim regionima. Uzdižući se u intenzitetu dok nije ostavila nepromjenjive tragove na svoju okolinu.



Soundtrack 2 :

Nazad u odlučujućoj borbi dvoje Uchiha. Nebo i zemlja potrešeni su konstantnim okršajima, uzdižući goleme oblake prašine i ostatka pririode. Ipak ne bi se tu dugo zadržali prije nego što bi neki ciklon pokupio uzdignute ruševine, usmjeravajući ih ka velikome kipu plavoga kostura. Samo da bi, iznova bili rasječeni njihov sadržaj prosipajući se nazad ka zemlji. Ovaj ciklus ponavljao je se iznova bezbroj puta, meljući nekada lepu regiu oko njih.

Kod Kireia slušajući Yashina i vidjevši njegov stav bilo je jasno. Ovo je bilo to. Konačni okršaj ove katastrofalne borbe, je bio tu!!! Brzo praveći znakove prstima, munja i vjetar su me ojačale, kreirajući pritisak koji je gušio sve oko sebe. Chakra okoline privučena dvema singularnostima podjelila se na dve strane stvarajući fenomen rijetko ikada vidjen u istoriji.

"Velike riječi, možeš li ih ispuniti? YASHINE!!!"


Mangekyo sharingan zasijao je, osjećajući da je presuđujući momenat na vidiku. Moći oči koje su zacjelivale moje tijelo do sada uz pomoć vizuelnih moći mangekya, sada su se okrenule za 180 stepeni! Izvlačeći svaku kap snage do granihe gdje sam osjećao nakupljajuću štetu svake sekunde koristeći ove razine moći. Spremio sam svoje chakra kanale, naprežući ih do limita. Susanoo komandovan mojim očima, povećao se počevši novu stranformaciju, sa svoje četiri ruke napravio je dva znaka rađajući sledeći napad u realnost.

Uchiha Hideout Retouch_2024082215162265


#card203#card186#card143#card202
Održavam sve, refleksom smanjujem CD na truestrike. Palim mod munje i bufujem se nabojem vjetra. (DMG 2350)



Ni na nebu, ni na zemlji.


Noć koja će promeniti sve. :


Povratak u sadašnjost :



Uchiha Hideout SD0xUWH
Soundtrack :

Sa Yashinove strane 5 malih sunca se usijalo, zasljeplujući sve naokolo. Od njih sam vazduh je počeo da pucketa, prožet elektricitetom koje su nosile. Ubrzo 5 nuklearnih sunca ispaljeno je u pravcu drugoga brata! Izbrisale su sve što su dotakle, kamoli sreče da pepeo ostane, iza njih i čestice prošlosti izbrisane su. Plava figura koja se nalazila sa druge strane nije ležala besposleno. Brzim znakovima prstiju dve glave Susana podjelile su se na momenat i okrenule ka usijanim loptama destruktivnosti.

"Nije loše za početnika . . . ali . . . Ovako se to radi Yashine!"

Susanova usta su se otvorila, unutra neopisiva tama gledal je u svjet. Odjednom čestice chakre privučene su iz okoline, spajajući se sa ogromnom količinom vazduha. Mještavina propasti počela je da raste, sa sobom prekrivajući i mene i okolinu u sablasnome svijetlu. Sve dok konačno, pritisak nije prešao kritičnu vrednost.

Uchiha Hideout ?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false

Ispaljujući se iz usta susana, 5 ogromnih masi chakre i atmosfere pretvorile su se u zrake katastrofe. Njihova meta? Yashin i njegovih pet kugli! Brišući sve pred sobom, ni djelić sekunde poslije prvi kontakt je ostvaren.

-BHOOOOOM-
! ! ! ! !


#card195#card123#card123#card123#card123#card123
Ništa ne održavam.
Ulazim u stav prokam bushido i ispaljujem 5 metaka, prvi sa 3450, sledeća 2 od 3500, četvrti od 3200 i poslednji od 3250. Metci se sudaraju tako da svaki poništi jedan i ostatkom umanji naredni,i tako iznova dok svi metci nisu poništeni sa ostatkom četvrtog koji ide na tebe i petim netaknutim osim što je svojim zag poništio zag poslednjeg tvog. 
Na tebe ide metak od 1400DMG i metak od 3250DMG imaju 0 ZAG.



Ni na nebu, ni na zemlji.


Pet blještavih kugli koje su isijavale iz njegovih ruku osvetljavale su nebo poput malih sunca, ispunjavajući okolinu svetlošću koja je bila dovoljno jaka da izbledi i senke. Munje su pucketale u vazduhu, prožimajući svaki atom energije koja je bila na ivici eksplozije. Oči su mu se suzile dok je gledao kako se njegove destruktivne sfere kreću prema Kireiu, noseći sa sobom neizbežan sudnji dan.

Medjutim, Kirei je zaista bio jak protivnik. Sa iznenadjenjem je posmatrao kako se Susanoo na drugoj strani deli, stvarajući dve glave koje su se okrenule ka njegovim projektilima. Zapanjujući kontrapotez njegovog brata je bio tako nagao, tako precizno izveden, da je mogao samo da stoji i gleda kako se tama u ustima Susanaa okuplja, sakupljajući ogromne količine energije.

Nije samo zaustavio njegov napad, on je uspeo i kontranapad da posalje, stvorivši iz čistog besa i moći svoj napad koji je nadmašio sve što je ikada video. Pet ogromnih metaka koji su izleteli iz usta Susanaa sudarale su se s njegovim loptama u eksploziji zvuka i svetlosti koja je protresla samu zemlju. Osetio je kako se njegov napad razbija, poništava jedan po jedan, dok su se meci vazduha Kireia sve više približavali.

Nemoguće... -  tiho rece, oči mu se proširile u šoku dok su se dva metka Kireia probijala ka njemu. U tom trenutku, osetio je kako ga obuzima očaj. Kako je Kirei uspeo? Kako je mogao da nadmaši svu tu snagu, da poništi njegov napad i još uvek ima dovoljno snage da ga i napadne?



Ali, kao da je nešto kliknulo u njemu. Kirei-ova nadmoćna sila, koja se činila nepobedivom, probudila je nešto duboko zakopano u njegovom biću. Osećaj nemoći pretvorio se u čistu, nekontrolisanu ludost. Iznenada, iz njegovih usta se izlio smeh, prvo tih, pa sve glasniji, dok nije prerastao u manijačan smeh koji je odjekivao preko bojnog polja. Oči su mu se bljesnule crveno, sjajeći ludačkom svetlošću dok je on nastavljao da se smeje, kao da ga je sama pomisao na uništenje podstakla na ivicu razuma.

Ti stvarno misliš da je to dovoljno, Kirei? Da je ovo... sve što imam? - glas mu je postao promukao, ali nije prestao da se smeje. Ti si se zajebao, brate. Nisam ni počeo...



Dok je govorio, ruke su počele da se kreću, prstima je pažljivo formirao složene znakove u vazduhu. Postavio je ruku na svoje srce, tačno na mesto gde je osećao pulsiranje svoje chakre, fokusirajući svu svoju preostalu chakru. Tamni pečat pojavio se na njegovom telu, šireći se poput crnih tetovaža koje su pulsirale uz ritam njegovog srca.

#card1507

Resetujem cd Lighting Balls


U trenutku kada je pečat bio završen, osetio jekako snaga za ponovnim udarom gori kroz njega, kao da je sam vazduh oko njega zapaljen. Sada... sve se vraća... ponovo.

Podigao je ruke, a oko njega su se počele formirati iste one moćne, destruktivne kugle munje. Pet svetlećih kugli, nalik malim zvezdama, počele su se vrteti oko njega, osećao je kako mu čakra pulsira kroz vene, u ritmu njihovog razornog plesa.

#card172

2450 x 5. Druga nastavlja sa 250 i tri idu u fulu 2450, 480 zag od razornosti svaka.

...

Lopte su se popele u visine, a zatim se srušile na Kireia, noseći sa sobom čitav bes, bol i snagu koje je nosio u sebi. U tom trenutku, nije bilo povratka. Znao je da će ovaj napad iscrpeti gotovo svu preostalu chakru koju je imao, ali nije mario. Sve što je ostalo bila je želja za pobedom, za okončanjem svega.

Uchiha Hideout ?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false



Uchiha Hideout SD0xUWH
Soundtrack :

Nevjerovatna scena odvijala se ispred mene. Uz jedva čujni manijački smijeh svoga brata, gledao sam prizor koji bi oglasio moj kraj. Nisam to mogao da zamislim. Kraj . . . . . . nakon svega onoga što sam prošao, nakon svih žrtvi prijatelja. Zapravo zašta više imam i da živim, ipak svi su već mrtvi. Hah urnebesno je da sam jednoga dana zamišljao dane sa ženom i djecom. Mislim da konačno razumijem, koliko si zapravo uspješan oče. Za razliku od mene kada te je tvoj brat došao ubiti, ti si uspio da pobjediš i ostvariš svoj san o tihome životu. . . . samo jedna stvar me idalje čudila.

"Zar si toliko srećan, za moju smrt brate?"
"Zar si toliko srećan da mi se smiješ u facu u mojim zadnjim momentima?


Iako smo se mrzili, nikad nisam pomislio da će njegova emocija biti ispunjena ovolikom nepatvorenom srećom u momentu kada bi me ubio sopstvenim rukama. Mržnja koju nosi prema meni začudila me je, ne samo prema meni nego i prema našoj familiji. Ali tu nije bilo ništa što sam ja mogao učiniti. 

"Ako ništa drugo, barem da moj nasljednik ima nešto od mene."

Sa tim riječima koje je više izgovarao da smiri svoje podrhtavajuće ruke. Upalivši svoj mangekyo sharingan, svojom nevjerovatnom brzinom odmakeo je se za koji metar od svoje brzo nadolazeće smrti, i zamahnuo je mačem stvarajući poslednji uragan koji bi ikada napravio.

"Evo nešto i za tebe, od najdražeg brata."

I tako Kirei bi nestao u dimu koji bi ubrzo bio samljeven munjevitim suncima Yashina. Sve u nadi da njegovo nasljedstvo ne bude zauvjek izgubljeno.

FIN

#card716#card416#card201#card399#card837
Brzim pomjeranjem pomjerio bi se u stranu desno dovoljno da pošaljem poslednji napada ka tebi. Malo na desno od munjevitih kugli, krećući se ka tebi veliki tornado zamah 2550DMG sa 100BRZ(500brz,4slota). Odma nakon napada veliki dim se stvara na terenu, jedna dimna bomba je izletela iz kotea i ja sam dodao još dve(slot).



Ni na nebu, ni na zemlji.


Gasim mod iz munje i Sharingan

Stojao je, jedva održavajući ravnotežu dok se snaga koja ga je obavijala polako povlačila. Njegovo telo bilo je izmučeno, moc koja ga je ranije ispunjavala sada je bila jedva prisutna. Kolena su mu klecala, ali um mu je i dalje bio usredsredjen, fokusiran na poslednji pokušaj da završi ono što je započeo. Njegov pogled bio je zamagljen, crvene oči su gubile svetlost, ali bes i odlučnost još uvek su tinjali u njegovom srcu, zatvorio je oci te se tako i njegov Sharingan ugasi.

Iz dna svoje duše, prizvao je preostalu snagu, stvarajući vrtlog vetra koji se formirao oko njega. Vazduh se sirio, stvarajući zmaja od vetra, silu koja je zveckala svojom smrtonosnom snagom. U sledećem trenutku, zver munje pojavila se iz oluje, njeno telo pulsiralo je električnom chakrom. Zver je urlikala, spajajuci se se sa vetrom i stvarajući eksplozivnu silu koja je potresla zemlju.

#card124
#card135 #card159

2900 dmg, 300 zag od brzine, primam 200 dmg

Tornado se uzdizao, ali umesto da ga potpuno uništi, njegova mesavina je bila sporija, ostavljajući  da pretrpi manju štetu. Bol je prostrujala kroz njegovo telo, ali on je ignorisao to. Nije imao vremena za slabost. Zatvorenih ociju, preostala mu je samo jos jedna opcija za koju ima prostora da uradi kako bi se osigurao u panici.

Njegovi prisak chakre iz tajfuna se potom ugasio (Pressure Boost). Munja, poslednji trzaj chakre, pokrenula se iz njegovog tela i počela da se širi kroz dim, tražeći bilo kakav znak života, bilo kakvu potvrdu da je njegov brat još uvek tu. Ali bio je na kraju svojih moći. Kolena su mu popustila, telo je klonulo na tlo, a dah mu je postao težak i isprekidan. Nije ostalo više ništa u njemu, osim želje da vidi rezultat.

#card156
1000 dmg, siri se masivno i zahvata ceo teren

Srce mu je tuklo u grudima, svaki otkucaj bio je težak kao kamen. Trenutak istine je bio pred njim. Da li je Kirei preživeo? Da li je uspeo? Sve što je ostalo bilo je čekanje. Na kolenima, bez snage da se podigne..



Uchiha Hideout SD0xUWH
Uchiha Hideout Image-47



Ni na nebu, ni na zemlji.
Nakon borbe neverovatnih razmera od ove građevine ostali su samo ostaci i ruševine.

Tema ostataka Uchiha Hideouta