Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Gelus Foresta

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Gelus Foresta

Takozvana, "Snezna Suma", nalazi se samo nekoliko kilometara od Kannabi mosta. Kaze se da ovde od pocetka zapisivanja vremena nije bilo bez snega. Iz nekog razloga, u svim godisnjim dobima ova suma ostaje prekrivena snegom i svojom hladnom atmosferom. Kaze se da veoma malo ljudi izadje odavde kada jednom udje.



Malevolent Pressence
: :
Nakon sto su se on i Gekko dobro odmorili, zaputili su se tamo gde je Shikinawa trebao do sada biti. Yuri je pazljivo u glavi stvarao psihicku sliku dok je merio rastojanje koje je Shikinawa mogao da pokrije od kada su ga zadnji put videli. U jednom trenutku, mogli su cuti konje kako se cuju u daljini, pozurili su , trceci kao gladan copor vukova. Pokusavajuci da ih ulove, jedan pored drugog bili su Yuri i Gekko.
#card4



Malevolent Pressence
: :
Dok trčimo kroz šumu, osećam kako mi srce brže kuca, ali i kako mi misli brzo rade. Konji u daljini mogu biti znak da smo blizu, ali je teško proceniti koliko je Shikinawa daleko. Razmišljam o tome koliko je vremena prošlo otkako smo ga poslednji put videli i koliko je mogao da se udalji. Moramo biti brzi, ali i pažljivi. Svaka grana ili šuštanje može značiti nešto. Ako se ne budemo koncentrisali, mogli bi biti u nevolji. Nastavljamo da trčimo, dok se nadam da će nam sreća biti naklonjena i da ćemo ga uskoro pronaći.
#card4

Mogao sam videti kako se ja i Gekko priblizavamo kociji u kojoj se nalazio Shikinawa, krenuo sam ka njoj zajedno sa Gekkom dok sam radio znakove rukama. Odjednom, perje je pocelo padati sa neba tacno na kociju, ubrzo se zaustavila te sam krenuo ka njoj brzo dok mi je Gekko cuvao ledja.
#card230
-30 ch (4 slota)
"Hram Nirvane!"
Usao sam unutra, videvsi Shikinawu uspavanog, verovatno njegova zadnja dremka, stavio sam svoj dlan na njegovo celo te sam poceo uzimati sve sto sam mogao da nadjem.
#card1310
-30 ch (2 slota)
Nakon sto sam izvadio sve informacije iz kaputa sam izvukao malj.
#card330



Malevolent Pressence
: :
Uzdahnuo sam dok sam nepomicno telo Daimyoa Shikinawe udara maljem svuda po telu. Bio je sav u modricama ali je jos uvek ostao prepoznatljiv. Zatim je iz kaputa izvadio veliki skrol te je udario znakove rukama stavljajuci Shikinawu u njega u slucaju da nepoznatom coveku treba dokaz o smrti daimyoa.
#card19
Ubijam ga
#card390 #card18
Pecatim ga unutra ( Prilicno sam siguran da treba kartica ali ako ne treba sve jedno je)
#card381
Zatim sam bacio bombu unutar kocije kako bih je razneo na komade unistavajuci sve validne dokaze. Zatim sam rekao Gekkou.
"Mozemo da krenemo.."



Malevolent Pressence
: :