Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Prijava-Susetsu Sakai

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Prijava-Susetsu Sakai

Dolazak na mesto gde će da se gradi selo, koje će biti znak prosperiteta i mira u svetu. Dolazi da se prijavi da nađe šansu za opstanak u ovom surovom svetu. Potreban je balans,a njega je teško postići, neophodno je ovo drugo selo u ovom svetu.  Čekaće njegovu izgradnju. 



Susetsu Sakai
Čuo je od svog vernog druga Morihiea da se negde u ovoj regiji gradi neko misteriozno selo. Nije znao da li da veruje glasinama ili da ode nazad svojoj kući. Nešto u njemo se trglo, neki poriv za ostavrivanje njegovog idealnog cilja ga je gurao da ostane da ode tamo gde niko nije bio. Da li će ova odluka značiti kraj svega što mu je značilo ili početak cvetnja njegovog prezimena. On sam je morao to da raščisti sa sobom. Nije bio baš načisto da li je došao da se promeni ili je došao da ispuni zadatak koji mu je dat kada je uzeo prezime klana Sakai. "Svako se rađa sa teretom smo se retki oslobađuju." Pomislio je u sebi Susetsu dok je stajao i čekao nekog nepoznatog ninju. 

Koliko će ovo uticati na njegov život nije znao, nije imao predstavu šta će ga čekati na ovakvom mestu. Očekivanja koja je ranije imao su polako nestajala, imao je neki neutralan osećaj. Odluka koju sad donese će biti konačna. Morao je nekako da izađe na kraj sa sobom. Ne bi voleo da odluči pogeršno, ipak je sudbina klana u njegovim rukama, odgovornost za katasrofu nestanka klana Sakai ne bi mogao da podnese. Osećao je pritisak kako ga steže i uzima pod svoje. Osećaj koji ga je gurao postaje jači, on je svestan svoje odluke. Ostaje i čeka nepoznatog ninju. Sad sam tu gde sam Rekaoje polu tihim glasom koji je ličio na šapat. Znao je da sad dolazi period njegovog života kakav ga može jedino ubiti. 

Celo njegovo poreklo ceo njegov klan je sada bio na njegovim ramenima. Morao je da sačuva razum kako je god zano i umeo. Pred njim sada ne da nije bio lak zadatak. Morao je da sačuva sviju budućnost i budućnost klana Sakai. Osećao je težinu njegovg prezimena više nego ikad.



Susetsu Sakai
Pred Susetsuom iz daljine, pojavile su se 3 siluete. Jedna od njih bio je čovek sa odelom i kaputom, Bado Shunsui, shinobi koji je pokrenuo izgradnju novog skrivenog sela.

Bado je koračao lagano, ruke su se vijale napred nazad od prirodne inercije kretanja. Kada su prišli na nekih 4 metra zastali su te je Bado odmah prekinuo tišinu rečima:

Ja sam shinobi koji treba da odobri učlanjenje u skriveno selo. Moje ime je Bado Shunsui.

Nakon nekolicine ljudi koje je odbio tog dana i par kojih je primio pod kišnim nebom Bado je sada stajao ispred mladog dugokosog naizgled mladića.

Predpostavljam  ti želiš biti naš novi shinobi..?

Rekao je to očekivajući odgovor sa njegovim idejama i željama o članstvu u selu kiše.

Čekajući nepoznatog ninju. Ispred njega su se pojavile tri ninje i njihov vođa Bado Shunsui. Znao šta ovo znači, početak ili kraj njegovog puta kao Šinobi. Nadao se barem da je Moriheiu obezbeđenja svetla budoćnost. Nikada pa ni sada nije stavio sebe na prvo mesto. Mislio je o svom drugu, o misiji koju mu je otac dao. Morao je da se dokopa sela, njegove svetle tačke u njegovom životu.   Da, gospodine Shunsui, đelim da budem deo vašeg sela. Bio bi red da Vam se i ja predstavim, moje ime je Susetsu Sakai. Nadao se da će ga godpodin Shunsui pitati nešto više o njegovom poreklu i potrebim da uđe u selo. 

Na njemu je bilo da li da čeka ili da mu direktno kaže zašto bi on trebao da bude u selu. Odlučio je ipak da mu kaže zašto je došao da se prijavi u selo. Nastavio je. Dolazim iz klana Sakai, njegov sam direktni naslednik. Tražim dozvolu da uđem u Vaše selo kako bi mogao da oporavim slabu i uticaj mog kalana. Moj otac koji je bio zadnji vođa mog klana ga je rasputio i zadužio mene da oporavim izgubljeno prezime klana Sakai. Zastao je malo, morao je malo da se smiri vidno je bio pod stresom, na njemu je bilo da ubedi godpodina Shunsuia da ga primi u selo. Nije smeo da daje lažna obećanja da ga podmićuje sjanim kristalima. Nastavio je. Moj klan iz kojeg sam ponikao, vodi poreklo od Šoton klana. Zapravo moj čukun deda je bio iz Šoton klana. Zahvaljujući njemu nosim prezime Sakai. Tako da Vi godpodine Shunsui imate priliku da regrutujete direktonog naslednika od nekada vrlo moćnog klana Sakai, koji je voljan da ispuni svako naređenje. Spreman sam da uradim svaki posao, nije bitno kakav je. Spreman sam čak i da ubijem nekog ako to znači da ću moći da povećam šanse za opstanak mog klana. Nadam se da me razumete. Rekao je sve što je imao. Završio je svoje izlaganje, njegova sudbina bila je u rukama gospodina Shunsuia.



Susetsu Sakai
Još jedan u nizu ninji ovog sveta opsjednut jurenjem nekih besmislenih stvari. Nijedan razlog koji je naveo nije u sebi imao želju da pomogne novom se već je to bila maksimalna iskoristoljubivost.

Sakai hvala. Čuo sam dovoljno, odgovor o odluci za ulazak možeš očekivati u narednih par dana. Orao će ti doneti skrol sa informacijama.

Rekao je to i okrenuo se, pa potom nakon par koraka njegovo telo se raspršilo u papire i nestalo.