Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Prijava - Ichikawa

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Prijava - Ichikawa



Pokušavao sam da zacelim svoje rane, putovao sam svetom, spašavao ljude i želeo da se borim sa svima. Želeo sam da povratim ponos i obraz koji sam izgubio zbog onog  ali ništa nije uspelo da me vrati u svet "živih". Tumarao sam tako zemljom Vetra kada sam čuo da se gomila nindži okuplja na ovom mestu, kako neki neznanac želi da okupi jake ljude oko sebe kako bi osnovao selo Kiše.

Ne znam da li sam ovde došao zato što tražim sebi utehu ali sam poželeo da upoznam ovog stranca. Pomislio sam kako bi možda novi početak, nova slika poslužila nečemu više. Kako od moje osvete (samo trenutno) nema ništa mislim da ću sebe fiksirati na nešto drugo. Pa zašto to ne bi moglo da bude selo?

Kada sam prikupio sve informacije, razgovarao sa svakim strancem odlučio sam da dodjem na mesto koji ljudi nazivaju kišnom oazom. Nisam znao šta da očekujem od ovog sastanka ali sam znao šta želim da pitam nepoznatog gospodina.Kada sam prvi put zakoračao u mesto označeno kao mesto sastanka shvatio sam da sam sam, odjednom se ova kišna oaza pretvorila u oazu gluvih i samih, ja nisam znao šta da uradim drugo no da sednem ispod jednog drveta i da sačekam da ova prokleta kišurina stane.


Zanima me ko li će doći da se sretne sa mnom sada. Biti član sela uopšte ne zvuči loše za promenu.

Rekoh gledajući u oblak. Nadam se da me niko nije čuo.

Videvši ninju koji sedi ispod drveta na jednoj od dogovorenih lokacija prišao mu je polako vidljivim putem, čisto i polako. Bado je bio čist osim nešto blata što se navatalo po cipelama dok je putovao do ovog mesta. Ninja, malo ženstvenijeg izgleda (što ga je zbunilo pri prilasku) je bio poreklom iz Kaguya klana kako se vešte sensor sposobnosti Bada mogle proceniti. Kada je konačno prišao na neku distancu na kojoj se mogao održati normalan razgovor i kada ga je nepoznati ninja primetio, klimnuo je glavom u znak pozdrava.

Razgovor za selo predpostavljam?

Rekao je pitanja koje je izgovorio u hiljadu verzija u proteklih par dana svim ninjama koje su htjele postati članovi novog mira. Očekivao je standardno razloge i želje upitanog ninje zbog kojih želi postati ninja.

Ja sam Bado Shunsui, čovek koji je pokrenuo sve ovo.

Predstavio se i dodatno objasnio ninji ispred sebe ko je zapravo. To je uradio ozbiljnim glasom jer ovo nisu bila dečja posla već momenat odluke koja može promeniti njihovu sudbinu.


Hvala Bogu pa me Bado nije dugo odmeravao, nadam se da nije primetio rane koje sam neslavno zadobio u borbi pre nekoliko nedelja. Još uvek me je bolelo levo rame pa sam se trudio da se ne pomeram puno. Kada mi je prišao ustao sam a onda je usledila njegova predstava - predstavljanje i pitanje. Na sve sam mu odgovorio smireno i veoma tiho. Moj glas je možda bio malo i nesigurniji nego uobičajeno.


Dobar dan gospodaru Shunsui...

Rekoh tiho i umiljato, odmah posle toga sam mu se predstavio na sav glas. Time sam želeo da mu stavim do znanja da mi ova prilika da se pridružim selu znači. Zatim sam odmah nastavio da govorim u malo ozbiljnijem tonu.

Da. Na svojim putovanjima po svetu do mene su doprle glasine o misterioznom čoveku koji želi da unapredi život u zemlji Vatre, da sagradi selo i ujedini jake i čestite ljude. Drago mi je da Vas konačno upoznajem.

Ovo sam rekao sa osmehom.

Verujem da imate čestite namere i verujem u dobre ljude. Mislim da će Vaša želja promeniti naš svet.

Još malo slatkorečivosti nije na odmet.

Malo odvratnog ulizivanja je nešto što se ovih dana često i dogadjalo budući da je svaka prinova htela parče cevi u selu kiše. Jako čudno ponašanje koje nije baš išlo u skladu sa godinama i shinobi profesijom je začudilo Bada.  Toliko je bilo "umiljato" da je delovalo kao neka nameštaljka.

Nažalost, popunili smo već kapacitete.

Rekao je ozbiljno i odsečno (perfidno slagao) jer ovako ponašanje za ovako ozbiljnu temu nije bilo na mestu. Bado je napustio lokaciju i krenuo do sledećeg kandidata.