Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Prijava- Ryone Aoki

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Prijava- Ryone Aoki

Kunoichi Ryona je dugo razmisljala da dodje ovde.Donela je odluku nadajuci se da nece staviti zivot na kocku i da je najbolje za nju i njeno dete da se pridruzi ovom potencijalnom selu.Zato je odlucila sa napisanom prijavom doci u ovu zemlju.Ona ne misli da je slaba samo zeli da ima osiguranu sigurnost da ne mora da se nervira i forsira previse ovih 9 meseci.



  SABAKU NO RYONA  
Napisala sam prijavu jos u restoranu zatim sam dosla u ovu zemlju gde treba biti potencijalno selo.Nije mi se nesto na prvi pogled svidela ova zemlja nisam veliki ljubitelj kise to nije moj teren.Ne volim kada mi je odeca mokra,kad mi nesto sljspka pod nogama jednostavno samu kisu..ali sve za detetovu sigurnost.
Nisam zapravo ni sigurna da li cu se zadrzati ovde,dosla sam pronaci potencijalnog vodju i popricati sa njim.
Opreznost mora ds mi bude na prvom mestu..ne zelim da se prisecam sta se desilo proslog puta.
Bice veliki problem ako upadnem u borbu jer kisa je velika prepreka mom pesku nadam se da nece doci do toga.
Zato stvaram oko koje ce nadgledati okolinu po kojoj se krecem i primetiti ako je neko u blizini.
#card1447
Posle sigurno pola sata setanja zaustavila sam se.Oko nije nista osetilo sigurno sam dosla previse rano.Zato sam odlucila sesti negde i sacekati da vodja pronadje mene.
Jer ako je ovo zamka vise cu sanse imati ako sacekam protivnika nego da ga jurim.
Ali sva ova voda mi se gadila nisam imala ni gde da sednem…
#card1462
Formirala sam pesak iznad sebe koji ce me stititi od ove kise da bar ostanem suva dok cekam.
Zatim sam izvadila lekove iz torbice i sela na nju.
Popila sam tablete da me slucajno ne bi uhvatili grcevi i cekala sta ce se dalje desiti.



  SABAKU NO RYONA  
Sa još četiri tennina u svojoj pratnji Bado sa raširenim kišobranom i pratećim zvukom gaženja po barama prilazi mladoj kunoichi. Poginje blago glavu napred kao znak poštovanja, a potom je zapitao da se predstavi. Predpostavljajući da je tu da postane član sela takodje je i upitao razlog zbog kog želi postatati Amegakure ninja.

Tennini iza njega su stajali i kisnuli, neobično nedotaknuti kišom.


Moje oko koje je bilo iznad mene osetilo je prisustvo 5 osoba u blizini sa jako jakim chakrama.
Koji mi se priblizavaju izgleda da je to to.
Sedela sam tako praveci se da nists ne znam o njihovom dolasku ali naravno sa oprezom sve dok mi nisu prisli.
Ispred mene istupio je samo jedan koji me je pozdravio i upitao da se predstavim i da kazem moje razloge zasto zelim u novo selo.
Znala sam da je moje oko tu i da nemam sta da brinem pruzila sam ruku gospodinu i izgovorila:
Ja sam Ryona Aoki iz Santon klana drago mi je,znaci i vi zelite da postanete clan ovog potencijalnog sela?
Zatim sam zastala na momenat razmisljajuci sta smem otkriti nepoznatim osobama.
Zatim sam nastavila:
Pa moji razlozi za ulazak u selo je najvise jer zelim da mi pruze sigurnost ovih par meseci jer imam nekih zdravstvenih problema koji me sprecavaju da ulazim u tesku borbu.
Zatim bih se kasnije mogla oduziti biti od koristi naravno obavljati misije naprimer i tako vratiti uslugu i poboljsati svoje vestine

Pogledala sam u svoj stomak i odlucila da necu svakom otkrivati trudnocu zbog detetove sigurnosti ipak je on potencijalni uchiha.
A mogu li znati vase ime??
Zatim sam se odmakla par koraka cekajuci njihov odgovor.



  SABAKU NO RYONA  
Saslušao je pažljivo reči neobične devojke sa ozbiljnim izrazom lica.

Ja sam Bado Shunsui, čovek koji je pokrenuo ovu priču mira i izgradnje.

Time je odgovorio na sva njena pitanja medjutim nije se osećao baš ugodno zbog njene prijave.

Aoki Ryona, ako sam dobro čuo.. ponovio je ime sa blagim pristojnim osmehom Ja sam taj koji odlučuje koji shinobi može postati član ovog sela.

Glas mu se maksimalno isčistio i uozbiljio, ožiljci po njegovom licu koji su svedočili životu ninje nisu ni davali ideju da takav neko može pričati tako duboko i ozbiljno.

Problem koji imam sada je ta ideja, "na par meseci". Ne mogu u svom selu pustiti shinobije "privremeno" koji će mi praktično sutra okrenuti ledja i izdati selo.

Gledao je oštro spreman da otkaže njenu prijavu istog trenutka razočaran pristupom i stavom.



Ryona je ostala sokirana nije ocekivala da je on taj koji odlucuje ko ce biti primljen a ko ne…
Shvatila je da se onda nije lepo pokazala i sada ce to pokusati ispraviti

Cast mi je Bado Shunsui izvinite na tome sto vam se nisam predstavila sa vise postovanja mislila sam da ste vi osoba kao ja koja samo zeli u selo..

Nakon izgovorene recenice videla sam gospodinovo ljutito lice nagnula sam se ka napred prema njemu u znak izvinjenja.Na mom izrazu lica se videlo da mi je zao zatim sam se uspravila i nastavila.

Sada cu biti iskrena nisam zelela odma da vam sve otkrijem jer nisam znala ko ste vi zapravo jednom sam bila tako naivna i izgubila svoje prijatelje..Ako mozete sada da me saslusate jos jednom,da mi date jos jednu sansu.

Ja ne zelim napustati selo posle tih par meseci.Kako to da vam kazem…Ja sam trudna i ne zelim se mnogo boriti u tom periodu zelim zastitu na to sam mislila da zivim mirno u selu.A za uzvrat nakon porodjaja bi bila verna selu i radila bi sta god je potrebno nikad mi ne bi bilo na pameti da vam okrenem ledja.
Nadam se da me sad razumete sta sam zelela da kazem..



  SABAKU NO RYONA  
Bado Shunsui je bio čovek koji je unutrašnji mir pronašao u pomaganju drugima. Moglo se reči čak i da je bio čovek mekog srca. Nakon što je saslušao Ryonu, odlučio je da je prava odluka ukazati joj pomoć i dozvoliti da postane član sela. Pružio joj je ruku sa blagim osmehom.

U redu je Ryona. Dobrodošla si u Amegakure.

Jedan od stražara se isto blago osmehnuo i rekao kako će joj oni pokazati put do sela.

Nećemo zahtjevati ništa od tebe, ali ako budeš u mogućnosti možeš se pridružiti izgradnji sela.


Uf ovo je bilo za dlaku,gospodin Bado me je primio u selo neverovatno.
Pruzio mi je ruku gde sam i ja.Oboje smo imali velike osmehe na licima sto mi je bilo drago izgleda da smo po dobroti slicni.

Zatim mi se i jedan od cetiri cuvara nasmejao i ponudio da mi pokaze put do mesta za novo selo.
Pre nego sto sam krenula saslusala sam gospodina Bada jos sta je imao reci i rekla sam mu:
Hvala sto ste me saslusali jos jednom i primili me u selo.Naravno da cu pomoci oko izgradnje sela racunajte na mene!
Prijava- Ryone Aoki  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f54495a4837356c364c6f387638413d3d2d313135313237323430342e313662353338343234313463336463313138303739313531323439302e6a7067?s=fit&w=720&h=720
(Zamislite da se smeje..)
Zatim sam se sa cuvarom zaputila ka mestu za novo selo.



  SABAKU NO RYONA